Van képem hozzá

Kata58
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. március 17. 9:08

Paggy! Lehet csak hülyeségnek tűnik, de a párod
Spoiler: mutasd
ha ennyire nem fogadja el a helyzetet, miért nem marad a munkahelyén, s akkor nem hozna haza esetlegesen vírust. Vagy lakjon addig a folyosón, ha nem hajlandó most megérteni a kialakult helyzetet. Miért te mondanál le a viszonylagos kényelemről, éppen elég a lakásfogság önmagában. Nem egy pici szoba...az nem lenne jó neked, visszafelé sülne el. Pontosan azért, mert nem egy hétről, jobbik esetben 2 hónapról van szó. Azért, mert aki egészséges még lehet vírushordozó sajnos. Most hozzám sem jön senki, csak telefonon értekezünk, és az ajtóban odaadják a szükséges dolgokat!

S most csemetémnek kezd egy kicsit besokallni a helyzet, pedig eddig éppen csak kimozdultunk, most meg semmi. Hát legrosszabb esetben veszünk be altatót, hogy átaludjuk a hosszabbik részét..átmegyünk medvébe.. :)) Nem gondoltam ám komolyan... :))
De egyébként nem lehet ilyenkor jó tanácsot adni, csak legfeljebb inspirációt, aztán mindenki fordítja amire akarja!

Mindenkinek szép napot itt minusz 1 volt egy órával ezelött. :) :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. március 17. 16:25

Kép
Kép
:x :ymhug: :littlehearth:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 17. 18:32

Sziasztok Lányok!Minden volt már nálunk itthon,de valójában semmi sem változott.A párom elment megint dolgozni.A lányomékhoz a nyulakat és a teknősöket nem vihetem.ERRŐL NEM AKAROM MEGÍRNI A VÉLEMÉNYEM.Mert mondjuk,ha valamikor is normál időben kivittem volna akár csak 1 állatot is+Megértek mindent általában,de.....EZ VAN.Várom hogy az albérlőm vidékről hazajöjjön,hátha ...Minden macskacucc a lépcsőházban/kuckó,kaja,víz/Remélem nem kerül rá sor...Ennyi rosszat írtam!
De itt szép idő van és ma kora reggel sétáltam a kutyákkal.Du csak kicsit.Nézzétek meg az üres buszt!Mindenki gyalogol.Most néhány reggeli kép következik.
Kata!Húsvéti kaktuszod van?Gondoltam Rád,hogy mit tudsz majd Samukával csinálni bent a lakásban 2 hónapig?Teljesen Veled érzek.nincs valami rongylabda/lehet spárgával rongyból kötözni/Esetleg jelképes röplabdázni lehetne vagy lufival.Kihúzni egy zsinórt és átdobni rajta,Esetleg párnacsatázni?Jól levezeti az energiát.Az ismerősöm unokái tornaversenyt rendeztek a lakásban./Asztal alá mászás,3 szék ülőkéjén átmászás,gumikötél húzás,tyúklépéssel körbe a lakáson,erőfejlesztés- megtöltött ásványvizes,szörpös flakon emelgetés ......Jaj nagyon jó jutott az eszembe szappanbuborék fújás szívószállal/samponos víz/.
Ágika!Nem tudok semmit elérni,ha megmakacsolja magát a párom.Majd lesz valahogy. :ympray: %%- %%- %%-
Jaj most hallom a rádióban:VEREKEDÉS VAN a WC papírért.Az albérlőm mondta :AMÍG VAN VÍZ NINCS BAJ,MERT MAJD KIMOSSUK A.....Nagyon egészséges gondolkodása van.Semmiből nem csinál nagy cirkuszt és roppant szorgalmas.
Most megyek gyógyteát csinálni.Nagyon háborog a gyomrom.Sziasztok:Paggy @};-
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 17. 18:36

Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. március 17. 20:32

Sziasztok! Hát még nagyon az elején vagyunk a dolgoknak...Majd meglátjuk..még szerencse, hogy viszonylag jól tűri hogy bent vagyunk..de egyfajta lázadás is hogy volt két
baleset kicsi is és nagy is én meg pont beleléptem :-w :-ss :))

hát ha babonás lennék azt mondanám valami szerencse ér.. :)) :)) :))
bár ha belegondolok..időben volt a mosógép mizéria és a matraccsere .. :ympray: . Úgyhogy egyenlőre elég is volt a próbákból.
Na a másik holnap hivhatom fel a dokimat, mert elfelejtettem megkérdezni hogy felirta e 3 hónapra a gyógyszeremet.. :(( . szegény szomszédasszonyom elment, és nem adtam tajkártyát mert nem mondták telefonba, ha nem személyesen megyek érte akkor az is kell. :((
Úgyhogy mehet holnap újra. Nem vagyok elragadtatva némely ember makacsságától...mintha ők érinthetetlenek lennének, pedig...
Itt is nyomatékosan kérnek mindenkit, hogy NE VIGYÉK A GYEREKEKET A JÁTSZÓTÉRRE --persze a nagymamák jobban tudják mi a jó az unokáknak meg maguknak...úgyhogy égnek áll a hajam az ilyen helyzettől.

Még sokat kell a mentalitásnak változni ahhoz, hogy minél gyorsabban túl legyünk rajta.
szép estét mindenkinek. Ja Samut semmibe nem tudom bevonni...sajnos. :-ss :-q max az evésbe és a buszozás stb..de az utóbbi most stornózva van... :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 18. 8:01

Jó reggelt Lányok!Túl vagyunk a hajnali kutyasétán és a hajnali gyorsan át a kisboltbán.Kata!Látod milyen jó,hogy lett új mosógéped?!Sokat szellőztessetek!Mi az erkélyen tanyázunk ill.ha süt a nap nyitva az ablak.
Hoztam néhány reggeli fotót és bezárva a szobámba elkezdek nagytakarítani.Ezt egy nagyimama tanácsolta:Ha eddig nem pucoltad meg,most pucold meg az ablakot!Hozom a fotókat ,este jövök.Katának és Mindenkinek szép napot!
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 18. 8:05

Kép
Kép
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 18. 8:10

Ilyen üres a villamosmegálló:
Kép
Napoznak a palánták:
Kép
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 18. 8:15

Levendula:
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 18. 8:46

LÁNYOK FIGYELEM!!!!!!!
https://www.facebook.com/karantenszinhaz/
Valamint a Budapesti Fesztivál Zenekar minden este 19ó45-kor karanténkoncertet közvetít
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 18. 9:46

Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. március 18. 10:12

:x :D :x :ymhug: :flower1: :littlehearth: :-bd
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 18. 20:51

Sziasztok!Megjöttem egy szép napsütéses nap végén.Vajon jól vagytok Lányok?Kíváncsi lennék ki hogy tölti a kényszerű bezárkózást.
Nálunk néhány régnemlátott kedves ismerős jelentkezett telefonon.Reggel találkoztam 2 kutyás barátommal.2 m-re megálltunk egymástól.---Mindjárt jövök,csak Fruzsi piszkál,hogy most azonnal vigyem le.
Megjöttem,hoztam néhány fényfotót.De előbb...Szóval Lányok,mi van Veletek?
Ott hagytam abba...reggel a kapunk előtt beszéltük meg a világ folyását a kutyás barátokkal És Nagyon-nagyon türelmetlen voltam Lizikével,aki már nagyon-nagyon idős.Megállt egy-egy fűszálnál szimatolgatni és nekem már elfogyott a türelmem,húztam volna el,de rámnézett a szeretőszívű,de homállyal teli szemével és azt gondoltam :te hülye/mármint én/hová sietsz,mikor neki már ez az újdonság-egy jó kis szag.AZ ÉN MINDIG SZERETŐ LIZI KUTYÁM és én türelmetlenkedek vele,mikor már nagyon-nagyon idős.Nem is folytatom,mert megint szomorú leszek.inkább hozom a képeim és várom majd .hogy jelentkezzetek.Szép estét!Paggy @};-
nildiko

HozzászólásSzerző: nildiko » 2020. március 18. 21:14

Jó estét.

Hogy töltöm a napot? Változóan. Nem szeretem ezt az állapotot. Úgy volt, hogy kedden megyek boltba. Magam szeretem rendezni a kisebb vásárlásokat. Akkor végig megyek az üzleten, és elveszem ami kell, felírni sem kell.
Most lányom engem féltve, én meg őt, és a család többi tagját, kivette a kezemből a bolti dolgokat,h ogy ne menjek. Megértettem, volt gyógyszertári menet is, mert nem lehetett megkapni egyik gyógyszeremet. Ott állt sorba szegénykém.
Így itthon vagyok. Ha konyhában vagyok rádiót hallgatok, ha a szobában, akkor megnézem az iméljeimet, FB-ot, egyet játszom, /csak passziánsz-t /vagy ha sok időm van, akkor egy rész filmet, vagy festőleckét veszek /na az hosszú folyamat/. Ha lenne elég időm festenék egy kicsit.
Ma ástam, a törött-műtött lábam megfájdult. Közben megszeretgetem labradorunkat. Ha van időm, akkor délután egy félóra fekverészés. aztán ezt cifrázom, cserélem erre-arra. Régen sokat olvastam, de a szemem nem engedi a több oldalas olvasást.
Ha ez így megy két hónapon át,tényleg sehova sem lehet menni, akkor nagyon fogom unni, CSAK BETEGEK NE LEGYÜNK!

Ritám várom az unokádat én is, szeretném, ha minden rendben menne, és így is lesz. Biztos nagyon izgulsz. Mikor Bencém született - nagy viharral jött a drága most már 22 éve. Nagyon édes évek voltak míg felnőtt, és most is az, pedig már kész férfi.
Mindenkinek türelmet, néha azt hiszem álmodom, és nem is igaz a mostani helyzet. Vannak akik nem hisznek abban, hogy most ilyen a helyzet, tényleg hihetetlennek tűnik, de egyre inkább valósággá válik, mindenki maradjon otthon, hogy átvészeljük.
Szép estét.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 18. 21:30

"Fényfotókat" hoztam:
Kép
Kép
Kép
Nem akarja a 4. képet feltenni.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 18. 21:37

Kép
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. március 18. 21:46

Sziasztok!
Először is Ildikó! Lemaradtam a névnapodról! Utólag is köszöntelek neved napján. :-)

Paggy, csukott szemmel leirom a napom, ha közben elaludnék és leesnék a székről úgyis felébredek. :-)
Hatkor kelek, mert Ramos vár. Leves adása - csirke- csirkehusival, répával-, gyógyteák megfőzése. Összesen 17. Az esti pluszban még 5 db.
Ma állok sorba Ramosnak a megszokott rendelésért, nyitva hagyva a csikrés melletti kis üzlet bejárati részét, ez kb. 1,5 m. Egyszer csak azt veszem észre, hogy löknek rajtam egy nagyot, egy kb. 80 éves nénike a mögöttem levő 10 cm-en akart bemenni. Még csúnyán nézni sem volt időm a meglepetésről. Szerintetek mit vett? Képviselő fánkhoz azt a felfújt tésztát vagy mit. Na most komolyan? Mi a bánatért nem marad a sejhaján otthon??
Ahogy eljöttem az agyonstrapált csirkés hölgytől, eldöntöttem, hogy pénteken ha megyek az újabb adag kajáért az ebzetünknek viszek neki egy milka csokit. Szeretnék egy kis mosolyt látni az arcán. Ugyanis a mindig mosolygós nő, most nem mosolyog. Nagyon kedves, türelmes, de nem mosolyog....
Ezek után még a szokásos házi tejes dolgokat megvettem - teszek is be a fagyóba, mert a mindennapos főzéshez nekem kell-, kézfertőtlenités és irány biciklivel haza.
Otthon élménybeszámoló: Kevesen vannak az utcákon, piacon sok az idős, kevés a szájkendős. Gyógyszertárnál sor áll kinn. Kellenének még illóolajok, de nem terhelem a gyógyszertárost a hülyeségemmel.
Ezután rohanás, hogy délbe ebéd legyen, közben Ramossal is foglalkozni kellene, mert látszik rajta, hogy pár napja kevesebbet figyelek rá. Magának való lett, elvan a ház őrzésével, nem figyel ránk, csak ha kedve tartja.
Közben a madaraim is csak megetetem, mert a net azt irta, hogy a tengelicek magokat esznek és még nem talál anynit, hogy elég legyen neki. Lehülés is jön, igy még pár napig kapják a napraforgó magot.
Ebéd, romeltakaritás, közben válaszolgatni a neten jött üzenetekre....
Pár napja ahogy leülök a gép elé, azonnal elalszok. Fáradt vagyok. Sok volt a szervezés, hogy ne kelljen boltba menni amig ez a járvány tart. A férjem 75, nem akarom, hogy baj legyen. Közben rendelt csomagok jöttek ma is. Elnézés kérése a futártól, de én kártya nélküli vagyok. Hozzám kézpénzek jönnek be. Vagyis most nem, mert senki nincs aki adna. Vagyis volna jelentkező az üzletbe, de nem is t udom mit csináljak. Ketten voltak nemrég, akik sielni voltak Ausztriában. A másik ugatva köhög..., nem sorolom.
Hallgatom a tv-t, én aki kb. 5-7 éve nem nézem....
Délután jó volna kicsit pihenni, de mindig jön valami, igy elmarad.
Ramos este hatkor kapja meg a hús adagját, utána már lassan megy aludni.
Festeni kellene, de annyira fáradt vagyok és a barack virágok nem az én világom, igy halogatom. Nem tetszik amit csinálok, mert a szinnel nem vagyok kibékülve. MA megjött az e-mail, hogy jön az utánpótlás Kinából. Festék is, rizspapir is.
Vacsi csinálás, esti gyógyteák, mosás, ha kell. Mindig kell, naponta min. egyszer.
Mire elpakolok, letusolok este tiz.
Bekapcsolom Nelli sorozatát, de egyszerűen a fáradságtól elalszom a vége előtt. Másnap folytatás ahol abbahagytam... :-)
Paggy, igy telnek most hétfő óta, meg általában a napjaim. Nagyon szeretnék már tényleg egy kicsit pihenni. Mert a torna elmarad, mágnesezés elmarad, sajnálom az időt rá, mert mindig van, amit csinálni kell...
Most csak ennyi, megyek fürödni, aztán vizszintbe. Vagyi s még bűnözök. Vajas kenyeret eszek kakaóval. :-)
nildiko

HozzászólásSzerző: nildiko » 2020. március 18. 22:29

Kedves f Ági, köszönöm szépen a köszöntést. :littlehearth:
Írtam egy hosszú választ, de valahova eltűnt. Majd ha bezárom az egészet, lehet, hogy előkerül. Általában nem nézek TV-t, de rákaptam a Bátrak földjére, míg néztem, addig veszett oda a válaszlevél.

Milyen festéket rendeltél Kínából? Mit fogsz festeni?
Nálunk elmarad a festegetés, a jelenlegi helyzet miatt.
Igaz e hónapra befizettem, de nem mentem el, így majd máskor lefestem a bef.összeget.
Elhatároztam, hogy magam megcsinálom az egyik feladványt, amit kiválasztottam.
Közben elég késő lett, jó éjszakát kívánok. :-h
Egy régi festeményem
Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. március 19. 9:08

sziasztok! Nálunk hasonló a helyzet..most éppen a háziorvost próbálom elérni, mert .....nem írta fel az allergia gyógyszeremet..a szomszédom meg szegény kétszer állt már sorba érte... 8-| :(( . És nem az utolsó pillanat jutott eszembe. :-o
Most kicsit nehezebb, mert még annyi örömöt sem tudok szerezni Samunak ,hogy menjünk egy kört a busszal. Jön megy...a többi helyzet meg a szokásos.
Interaktív módon tudok a gyülekezethez kapcsolódni..így egy halvány reménysugár van hogy egy kicsit más de mégis így most jobb is.
Nagyon építő, lelkesítő bátorító és figyelemfelkeltő tanításokkal, látják el azokat, akik bekapcsolódnak.
Na megyek, még hajtom egy kicsit a telefonon az orvosom... ;) :) :x :littlehearth:
De jó Ildikó, hogy a festéssel is ilyen jó dolgokat tudtok csinálni, legalább a szemnek és a lelki dolgainkra pozitív hatással van.
Ági! Ne vond meg magad a pihenéstől, most tényleg nem kerget a tatár, sajnos vagy nem...de ez van. Igenis add meg magadnak amire szükséged van.!
Ramossal, meg ha lehet egy kicsit többet törődjetek, mert depis lesz... :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 19. 9:49

Sziasztok!Ildikó!Igazán nagyon ügyes vagy!Semmiképpen ne hagyd abba a festést,hiszen örömöd leled benne!Ági is és Te is,szuper!!!!!!,kész a művészfórum!
Ágika!nem értem teljesen,miért van ennyi dolgod még mindig.Nem azt mondtad,hogy nem fogsz kijárkálni?Naponta ugyanúgy mész a piacra vásárolni?
Hogy tudtál munka mellett ennyi mindent megcsinálni?Vigyázz Magadra,inkább próbálj lassítaniTudom,az anyagiak is aggasztó dolgok,sajnos ezzel nem tudok mit kezdeni.Biztosan nagy válság lesz,ha nem tudják megfékezni a vírust.ÁGI MOST KELL ÜLTETNI 1-2 dolgot./hagymák,répa,saláta,kapor ,petrezselyem/Jó volna,ha KRISZTI beszállna és elmondaná hogy van és ők mit ültettek már?Most ne gondolj az UBORKÁRA!!!Más is kellhet/Írom én a NAGY MEKKMESTER KERTÉSZ-én is csak most próbálom.Azt tudom hogy sarkantyúka,büdöske és fokhagyma kell minden vetemény közé.Csalán,kamilla meg palántadőlés ellen és talajfertőtlenítésre,valamint a fahéj illatú bazsalikom a paradicsom köré.
Kata!még a ház körül sem tudtok kicsit sétálni?Mi reggel 6-kor sétálunk nagyot a kutyával/Fruzsi/akkor senki sincs lent az utcán.lizit leviszem a ház elé vagy az utca végéig amikor felébred és du.még kimegyek mindkettővel ide a kis utcákba.a kertben pedig elsütkéreznek.Este Fruzsival szintén 1 utcát,amikor már üres az utca.
Lányok!Hoztam reggeli képeket. Ildikó nagyon szépen köszönöm ,hogy beraktad a festményed és Ági pedig félálomba is írtál.Katának kitartást kívánok és reménykedem,hogy lesz valamilyen segítséged!
Most hozom a képeket.Este benézek.Üdv.Paggy @};-
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 19. 9:50

Kép
Kép
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 19. 9:54

Kép
Kép
Kép
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 19. 10:00

f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. március 19. 10:11

Szia Paggy!

Hát ültetnék én, de most nem fogok elmenni magokért a boltba. Megkérdeztem itthon, azt mondták: nooormális vagy, épp most? :-) Úgyhogy ha anyu nem vet megint nekem ubit, az se lesz.
Nem járok mindennap a piacra, dehogy, főleg most. Szerdán jön meg Ramosnak a hús az egyik helyre. Ez a farhát. A szinhús az már be van neki téve 40 napra, annak elégnek kell lenni. Még mindig filózok nagyon a tápon, de nem merem megkockáztatni, mert mi van , ha azt sem birja a gyomra. Mehetünk Makóra dokihoz vele. Szerdán még elhozom a tejet, meg zöldségeket, aztán még egyszer szoktam menni a héten ugyanúgy tejes dolgokért, meg Cserpes tejszinért, joghurtért.
Munka egyre kevesebb, mert csökkentik az emberek az ezirányú jövetelüket. Most is nagy dilemába vagyok mit csináljak. Menjek-e dolgozni, vagy ne szombaton.... Sajnos a járulékot nem fizeti be senki helyettem....
A munkám itthon mindig ennyi, csak most másabb a helyzet, leterhel, azért vagyok fáradt. A párom nem engedem ki, csak a nagyon fontos dolgai miatt, amit ő tud elintézni.
Ramossal nem merek sétálni az érzékeny gyomra miatt, nehogy felnyaljon valamit. Elvan ő a kertben, rohangál, mint a félőrült egész nap.
Ma egy kiló tarhonyát készitettem el, most főzök. Jó volna már festeni normálisan ma, mert hiányzik.
Változatlanul nagyon jó idő van felénk.
Paggy, boltba mikor mész,? Nem igazán értettem a s zomszéd kifakadását, hogy veszélyeztető tényező vagy a házban. Bolond ember!
Te is főzöl naponta, kell az utánpótlás.

Ildikó, Tetszik a mostani képed is! :-)
Jó, hogy a család segit és nem kell kimozdulnod!
Mi a kinai festészetben Kinából rendelt rizspapiron dolgozunk, kinai vizfestékkel, ottani ecsettel. Legjobb a kecskeszőrű ecset.
Próbáltam már akvarell festékkel is festeni, most is azzal próbálom elérni a barack szint, mert sajnálom a kis tubusos kinait a kisérletezéshez, de nem igazán jó. több is kell belőle, az állaga is más.

Kata, örülök, hogy sikerült kiserélni a matracot! Samuka lefoglalására sikerült valamit kitalálni?
Jó, hogy segitenek a bevásárlásban!
Samuka grimaszos képét jó, hogy megmagyaráztad miért sikerült olyanra, mert el nem tudtam találni mi történt vele :-)

Rita, van valami újság Zsuzsival??

Ennyit most gyors ebédfőzés előtt, igyekszem a képeim is feltenni már ma.

Vigyázzatok magatokra!!

Most látom Paggy a szájkendős képed, meg a cicmicet! :-)
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 19. 10:29

Ági!Küldjek magokat?Az alattunk lévő házaspár elmegy a GAZDABOLTBA virágföldért a fréziának.Reggel 7-kor kendővel,kesztyűvel mentem.Hús csak reggel van,én is azért mentem,mert,ami le van fagyasztva az a vésztartalék.Nincs rendes mélyhűtőm.Ági!Meg kéne próbálni azért valamilyen tápot vésztartaléknak!A hús a macskák miatt kell,bár vettem tápot.Mi a kutyákkal mindent megeszünk.Az albérlőm meg ,már írtam hobbi horgász a teknősöknek csak lesz kaja és a fagyasztóban is van.Vettem húst lesüröm zsírban,nekünk jó lesz a zsíroskenyér.Legalább végre lefogyok.A páromról azért nem írok,mert bár megértem,kicsit haragszom rá.Tudjátok mindenkinek van egy FŐ TÉMÁJA AZ ÉLETBEN és abban nem tud engedni,mert akkor a VALÓJÁT VESZTI EL.Ő egy nagyon-nagyon rendes ember,de az anyagi biztonság az ÉLETE ÁRÁN IS!!
!Igaza van.nem meri elengedni.Rengetegszer segített rajtam,ezért megértem.persze én meg rajta más szempontból.Egész életében jelképes agglegény marad,amit én el is fogadok,mert én sem vagyok egy könnyű eset ezzel a rengeteg állattal.Jól megvagyunk egymással már 30 éve.Nagyon jó felnőtt barátja volt a lányomnak,pedig nem az ő gyereke,anyaszívű volt.Ketten voltak ellenem kamasz korában a lányomnak.Így még mindig jobb,mintha utálták volna egymást.ÉN MEG KIBÍRTAM.Azért nem volt könnyű :)) :)) :)) .
NYITNIKÉKEL A MADÁRKA AZ ABLAKOM ELŐTT,megyek rendezni a szobámat.Sziasztok. :-h :flower1:

Vissza: “Társalgó”