Van képem hozzá

Rita
Adminisztrátor

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 3. 6:49

Egy kávézóban, több száz éves falak között:

Kép

Kép

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 3. 6:49

A katedrális se maradhat ki:

Kép

Kép

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. november 3. 10:26

Kedves Lányok!Kedves Szilvi,Mónika és Rita!
Kedves Szilvi!Köszönöm a válaszod.Nagyon érdekes dolgokat írtál.Főleg az,hogy milyen jó kis mániái lehetnek az embernek!!Finom parfűmök...
Szilvi!beteszek egy nagyon régen látott,de akkor nekem nagyonn tetsző film linkjét.
A történat kezdete/mármint a film megnézésének körülményei/
Sok évveln ezelőtt a már éppen felnőtt tanítványokkal csináltunk egy saját filmklubbot.Persze sokszor eljöttek a srácok szülei is.A lényeg.m,indig más hozta el dvd-n a kedvenc filmjét.Az egyik anyuka,most már jóbarátnőm,hozta ezt a portugál művészfilmet .Egy öreg pasiról szól,aki különleges fagylaltokat készített.Sajnos nem találom,De,amiért eszembe jutott,hogy én még olyan különleges képekkel nem találkoztam.Szinte átjött a képen a sok féle illat,majd szag.A Te képeidből is ezt érzem.Köszönöm a képeket is. :movingflower: :littlehearth: :movingflower:
Kedves Mónika!A lányom is nagyon szereti az animéket,sőt már 13 évesen Steven Kinget olvasott.Nekem túl izgalmas .Viszont Bajáról sokat tudok,mert a szomszédasszonyom Bajáról költözött fel.Ódákat zeng a tájról,a városról.VisszavágyiklKöszönöm szépen a képeket.
Rita!Nagyon korlátozom magam a tervezésben,mert állandóan elszalad velem a ló.Megint gyönyörű képeket hoztál Chesterről,ami szép télen-nyáron.
Szép vasárnapot!Nov.10-én Kor.Kult.Kp.!!!!Üdv:Paggy :movingflower: :littlehearth: :movingflower:
http://hungary.korean-culture.org/hu/95 ... ead/100276
Szilvia333

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2019. november 3. 11:40

Kellemes vasárnapot mindenkinek!!

Ritám kedves ezek az angliai képek nagyon szépek,persze könnyű nekik,őket nem tarolta le két világháború is!! Nem tudom nem észre venni az építészeti stílusukban a Német beütést,ami viszont nem véletlen,hisz királynőik a régmúltból nagyon sok onnan származott,valamint mit ne mondjak,már a Római időkben elkezdődött hisz sok Germán származású Római polgárjogot nyert ember került Britannia földjére akik aztán ott is maradtak. Summa summára,akaratlanul is irigy vagyok,de azért annyira mégsem,ha elgondolom hogy hazánkban van a világban másodikként a legtöbb termál fürdő!! na és vajon ki az első?? Naná hogy egyik kedvenc országom Japán :-bd :-bd :-bd

Paggy drága ne emészd magad amiatt a film miatt hogy nem találod.Bevallom a művészfilmek nagyon messze állnak az ízlésemtől.Kurosava Akira a kivétel,neki minden filmjét amihez csak hozzá tudtam jutni azt láttam.Stiven King viszont az az író akitől kiver a hideg de nem a félszből kifolyólag.A Madarak (ha jól emlékszem) című könyvéből készült filmet láttam még gyerekkoromban,és szemrebbenés nélkül végig néztem,mi több unatkoztam rajta,de hát akkor még nem lehetett száznál is több csatornából választani,azt néztük amit aznap este leadtak.
Ha történelmi filmekről van szó,az nekem jöhet csőstül,de persze itt is válogatok mint finnyás kanári a fényezett kölesben.Elsődleges kedvencem Henrik Shienkewicz triológiája:-Tűzzel vassal,Özönvíz,A kis lovag,aztán ott vannak a Japán történelmi regények,mint pl -Egy Gésa emlékiratai.Ezeket nem csak film formájában láttam,de a könyvek is megvannak.Na és persze az ókori Egyiptommal,Rómával kapcsolatos regények.Ezen kívűl a sci-fi műfaja is közel áll hozzám.Legelső szerelmem Spoc kapitány volt (Leonard Nimoj) az Star Trek filmekből,de érdekes módon,csak a mozi filmjeit szerettem,maga a sorozat untatott.Aztán a legújabb "szerelmem" az előzményeket feldolgozó Star Trek mozik:_Star Trek,- Sötétségben,-Túl mindenen,aztán persze a Star Wars triológiák,na meg minden ami Marvel,aztán Jurassic filmek minden menyiségben.
Természetesen már hosszú ideje meg vagyok fertőzve az Ázsiai sorozatokkal,de bevallom ezekből sem vagyok "mindenevő".

További kellemes vasárnapot mindenkinek!!
Itt nálunk tegnap,és ma is, esik és esik,mi több egész hétre esőt jósolnak.Még szerencse hogy a temető látogatást még szép napos időben letudtuk,pedig ma még ki akartunk menni betétet cserélni a mécsesekben. (~~) (~~) (~~) (~~) (~~) (~~) (~~) (~~)
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. november 3. 17:13

Főleg Ritának:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. november 4. 5:09

Szép reggelt Lányok majd,ha felébredtek!
Gyorsan leírom a "nagy felismerésem" a hajnali tus alól:
Rita írta,hogy Borsod és Szabolcs a világvége.MIHEZ KÉPEST?
Ha így nézem röhejes vagyok itt Pesten pár cserépnyi földdel kínlódok,hogy a természetet idevarázsoljam,vagy nejlon zacskóban vásároltam a krumplit,paradicsomot.....,máshol kimész az udvarra és leveszed a gyümölcsöt,...nincs semminek igazán szaga és illata,mert elnyomja a város bűze,
sötét és zajmentes környezet soha sincs,mert már hajnalban ,sőt éjjel is száguldoznak,tülekedsz a munkahelyedre,nyomorogsz a sok ember között a járműveken,ZAKLATOTT VAGY A RÁDZÚDULÓ INFORMÁCIÓTÓL és sorolhatnám,de , ugyanígy sorolhatnám az előnyöket.EZÉRT JÓ,HOGY ITT A FÓRUMBAN VIRTUÁLISAN KALANDOZHATOk.--"Lehetek+ Rits falujában,Ági és Marcsi Szegedét is láthatom/? :)) :)) :)) / köszönet Gabócinak,Béléscsabáról és környékérők egy csodálatos kisfilmet hozott Gabóci,Kata fényképezi Győrt , vele és Samukával megyek vásárolni.Gabóciról példát veszek vagányságban ,tartásban valamint szép tájakra kalauzol GYÖNYÖRŰ FOTÓKKAL KÁPRÁZTAT EL,Ágit imádom a humoráért és az állatmániájáért/velem közös/ és irigykedem a festőtudományára.vidéki Évát nagyon hiányolom,nem csak a papagája miatt,hanem az ablakbol csodaszép esti fotókat készített,Végre Szilvi is jelentkezett.Örülök,ha láthatom a kukoricáját,régebben a paradicsomtöveket,Gombóckáját és az újabban felfedett mániája nagyon tetszik és MINDENKIÉT szeretem.LEGFŐKÉPPEN PEDIG RITA,szeretem a szépséges fotóidat,legyen az ételről,tájról vagy bármiről és nagy vágyam,mivel én csak Budapest és környékét látom,hogy Veled utazzam be Angliát is.De ugyanígy szeretem a faludat \m/ \m/ \m/ És persze örülök Mónikának,mert új színt hoz ide.Tőlem eddig minden harcos dolog nagyon messze állt.DE MOST MAJD!!!!Na megyek reggelit csinálni a páromnak,most jön haza as munkából/éjszakai műszak- du 6-reggel 6-ig/Üdv:Paggy :littlehearth: :movingflower:
EZT TUDTAD?https://famiily.hu/2019/11/04/tenyleg-annyira-jok-a-finn-iskolak-megkerdeztunk-egy-kint-elo-magyar-anyukat/
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. november 4. 19:55

Na csak ideértem..de még nem értem a dolgok végére...de majd az is eljön....mindenesetre nagy tehermentesítés sok dolgon túl lenni, csak még nekem is egy kicsit hihetetlen.. Még emésztem a dolgokat! Köszönöm a gyönyörű angliai képeket, most még csak ezt az oldalt tudtam megnézni, mert elcsábultam Paggy videóitól, de tuti mindegyiket kipróbálom, és juszt is megosztottam a facen is, hogy később is megtaláljam :))

hoztam egy kis őszi reggelt...
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Na ennyi a képes beszámoló három napja... :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. november 4. 20:27

Csak jelzem, hogy egy oldalt visszaolvastam..jó kis lemaradásom lett. Szilvia de jó a sok sok kép és beszámoló! Köszönöm :x :x
Paggy, látom igencsak beleveted magad Pest múltába is amiből persze a jövő lesz, de így is van ez jól. Köszönöm a beszámolókat, és édesek a cicusok kutyusok, Szilvié is, majdnem elfelejtettem...az első nekem is nagyon tetszik olyan karakán! :)) szilvikém én még mindig nem jöttem rá minden funkcióra..úgyhogy örökké tanul az ember..de akkor is nagyon klassz képeket hoztál.,
Mónika, a Te városkád is nagyon szép, és éppen fantasztikus színjátékot tudott produkálni. A Hattyús meg viszi a prímet. :)
Ritám a Chesztori képek meg tényleg nagyon szépek még esőben is..most megyek mert elszállt az idő és mos megyek Samuzni..Puszi mindenkinek majd jövök..nem hagyok ki 3 napot mert nem győzöm behozni... :x :ymhug: :ympray: :flower1: :littlehearth: :-bd
Szilvia333

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2019. november 4. 21:08

[b]Paggy[/b Szép is lenne hogy csak kimegyünk és leszakítjuk ami kell !! Bitang sok meló van vele mire végre szakíthatunk 5-6 paradicsomot vagy egy egy fej káposztát leszedhetünk.Mivel mi nem fóliázunk,nagyon kell trükközni hogy adott növény teremjen is.Most pl már el van döntve,hogy a felső veteményest jövőre,már két két sor kukoricával tarkítjuk,hogy árnyék legyen a növényeknek,és ez még csak az árnyék,van még a lombtrágya hogy erősödjön a növény,és persze a kihagyhatatlan locsolás,permetezés,kötözés,koccsozás.Ráadásul nagyon úgy néz ki hogy apukám alighanem allergiás lett a paradicsom pollenre!!.A kertet idén a Júliusi zimankó mentette meg,de csak ha cukkiniről káposztáról,kelbimbóról,és levélkelről beszélünk,na és persze a kukorica.Burgonyánk termett a 350 tő alól három kosár gubics,sárgarépa siralmas,petrezselyem,épp hogy csak levele van.Az viszont igaz hogy ennyi káposztát,mi több kelkáposztát sosem termett a kertünk,hiába locsoltuk!! Vagyis,árnyék kell neki a drága uvé sugár miatt B-) B-) B-)
Á,a gyönyörű fréziáid!! Irigylem őket,bár ha akarnám igaz én is tarthatnék,de itt vannak nekem a kis ibolykáim,meg a vitorláim)) Sajnos az Amarilliszemet idén már nem volt érkezésem átültetni,pedig most nagyon szeretném nagyon de nagyon megbecsülni,mert ez az utolsó emlékem ami elhunyt nagyikámhoz köt,hiszen a nővére adta nekem ajándékba,Róza néném,aki idén ősszel hunyt el 97 évesen,Tavaly ősszel a gumó megduplázta magát,számomra ez nagyikámat,és az ő lánytestvérét Róza mamát szimbolizálja.
Paggy!! Esküszöm hozok majd a "falumról" fotókat,de csalódni fogsz.Igaz Ritánk is azt írta hogy Borsodban sincs semmi,de ezzel én vitatkozom,mert az ő utcája amiről tett fel fotókat,nagyon is festői.Nálunk csak a magamutogató gazdagéknak vannak olyan házaik amiktől igaz leesik az ember álla,de rögtön a szomszédba ott az éles kontraszt egy lepusztul telek vagy vályogház személyében.
Szilvia333

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2019. november 4. 21:18

Szia Kata !! Puszi Samukának!! Szépek a képeid !! Ezzel nem versenyezhetek most!! Nálunk már 3 napja szakad az eső,szürke lucskos minden!! Az egyetlen amit dokumentálhatok az a rengeteg kátyus pocsolya ami a mi szépséges főutcánkat díszíti úton út félen.Bár most hogy eszembe jut,itt ott elszórtan akad néhány díszfa amik tavasszal gyönyörűek,szóval majd nem felejtem el őket megörökíteni.Nem tudom milyen telünk lesz,lehet megint méteres torlaszok lesznek mit tavaly,szóval asszem az első virág képem amit majd hozok az jégvirág lesz )) :)) :)) :)) :))
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. november 4. 21:57

Sziasztok Lánykák!
Olyan gyorsan eltelik egy nap és igy éjszaka felé olvaslak Benneteket csak.
Örülök Szilviának és a rendithetetlen humorának!! :-) Mindjárt szebb a napom, ahogy olvasom. :-)
Jövök majd én is, bár mindig megigérem magamnak este, hogy na holnap az irással kezdem. Aztán reggel jön Ramos, meg a napi teendők és elmarad.
Addig is szép álmokat estére mindenkinek! :-)
Yagamilight

HozzászólásSzerző: Yagamilight » 2019. november 5. 3:31

Sziasztok!

Gyönyörűek a képek.
Teljesen mindegy ki hol lakik, falu, város..Szerintem mindenhol talál az ember szép dolgokat ha akar.
A régi épületek lenyűgözőek csak azt sajnálom, hogy sokszor hagyják elveszni ezeket az értékeket.

Spoiler: mutasd
Kép

Kép

Kép

Yagamilight
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. november 5. 8:51

sziasztok szép reggelt, itt esett eddig, talán már abbahagyja! Köszönöm a sok sok képet, Mónika, a mostani képek is lenyűgözőek, az ember olyan szívesen leülne a folyóparthoz, etetné a hattyút, bár úgy rémlik már tilos az etetés... a kutyuskáid meg olyan kis csendespihenősek, mondván mi már ágyban vagyunk... :)) .
Ági, amikor tudsz jössz, látod én is le voltam maradva... :x :ymhug:
Szilvia, de jó hogy most legalább egy kicsit meséltél magadról, olyan jó olvasni..bár az allergiáról nem ...nekem meg mostanra sikerült nem csak az almaecetre, hanem a kiwire is allergiássá válni ahogy a teljes kiőrlésű dolgokra is csak sima fehér kenyeret és zsemlét ehetek..vicc. A puszi átadva :D
A paradicsom zöldjének az illatára én is allergiás vagyok, olyan mintha jól orrtövön vágnának...aztán napokig fáj. Úgyhogy olyant igyekszem venni ami már mentes a zöld részétől, hogy ne nekem kelljen leszedni róla a paradicsomot! Na ez van....
szép napot mindenkinek, megyek adok ennek a fejfájásnak egy lórugást! :( :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Szilvia333

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2019. november 5. 17:04

Szép estét mindenkinek !!!
Yagami A kutyusokkal és a kacsás hattyúval megvettél engem kilóra !!!

Szia Ágikám Na hogy van a "kis" rossz Ramos ???
Kata Szerintem írtam én már magamról máskor is,csak hát ugye mennek az évek,és itt a Fórum - Van képem hozzá menüben, lassan lassan jubileumi számhoz ér a számláló !!

Ma megint egy olyan napom volt,mikor volt mit fotózni,főleg hogy anyukám is szorgalmazta,miszerint az új kedvenc rózsánkat mindenképpen fotózzam le újfent,mert hogy most is csak úgy ontja az illatos virágokat pedig már mindjárt itt a december. :ymparty: :ymparty:
Szilvia333

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2019. november 5. 17:55

Az egyik szomszédunk,az én régi óvodai dajkám,anyukámmal nagy barátnők.Ő nagyon sokféle virágot nevel,és ezt a szép kis csokrot kaptuk tőle

Kép

A család legújabb kedvence,a már említett rózsatő.Amúgy is ígértem hogy hozok róla frisset.Ezek a virágok azok a pici kis bimbók,amik az előző képen még éppen csak látszottak.Idén tavasszal vettük a TESCO-ban potom 300 forintért.Nagyon jól érzi magát a mostani helyén,remélem jól bírja majd a telet:
Kép

Ebből a fajta Krizantém bokorból 4 darab volt,3 a konyha előtt.Amíg megvoltak,Gombóckám kedvenc pihi helye volt,még megvan a fotó ahol szinte belebújik,majd elő keresem,Ez az egy élte túl a 2 évvel ezelőtti telet,azóta is szépen nyílik minden ősszel:
Kép

A már említett kifagyott Krizantém bokrokat hála szintén a TESCO-nak,most van lehetőségünk pótolni,szintén 300 forintos beszerzési áron:
Kép

Ez a mi kis poros utcánk !! A szennyvíz bekötésnek hála,a szép egységes bitumen út,amit anno a szocializmusban kifizetettek velünk, ma már a múlté!! Még pár év,és ugyan olyan földes sáros lesz ahogyan kicsi gyerekként emlékszem rá.Ezt is csak az égbolt miatt fotóztam le.Van egy tavaly téli fotó is,mikor méteres hó volt,de persze a G+ miatt innen eltűnt,akkor rögtön alá azt is bepótolom !!
Kép
Kép

Az időjárás ma is szépet festett az égre!!
Kép

Ez ugyan az,fél órával később:
Kép

Nos,ennyi lenne a mai "termésem".
Akartam még egy kis meglepi videót is hozni,ugyanis felvettem az okoskámmal amint Gombóckám a farkincáját sűrűn csóválva utamat állta.Próbáltam Indavideóra feltölteni,de nem sikerült,pedig egy 20 másodperces kis szösszenet az egész,viszont nagyobb a pixel mint a megengedett méret.
Írok majd Ritánknak,és elküldöm neki a videót,ő biztosan tud majd megoldást a dologra:))

További szép estét mindenkinek!!
Ma már nem esett az eső,és jelenleg kimondottan kellemes idő van,ma este még fűtenünk sem kell!!
Szilvia333

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2019. november 5. 19:31

Na kérem !!

Mint Ritánknak azt megírtam,addig csapkodtam a laptopomat mígnem sikerült indára feltennem Gombóckámról a mai akcióját !! Sok mókás dolgot szokott produkálni,szóval most hogy megvan az okoskám,a jövőben remélem el tudom majd kapni egy két megmozdulását,persze csak ha észre nem veszi hogy figyelem,mert abból az van ami ma is,hozzám jön,és kunyorog egy kis simiért,vagy finom falatér

https://indavideo.hu/video/Utonallo_1

Sajnos nem jöttem rá hogyan kellene a képernyőt beilleszteni,lehet nem is lehet,hiszen az Indavidót külföldről nem is lehet nézni :-? :-?
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. november 5. 20:42

Hú Szilvi most komolyan látványosan szép és érzelmileg telített képeket hoztál..csodaszépek a virágok, akár rózsa, akár krizantén mindegyik változata csodás..na és a téledzett meg önmagáért beszél, hogy milyen dús és virítóan sárga! A góré, és az egész falusias oldala a hátsó résznek nagyon tetszik, A nemesdédi apai nagyszülőknél volt ilyen a családi ház és udvar. Meg még valamennyire apóséknál. bizony réha a góré nem volt elég a sok sok kukorica tárolására! Na és a sok sok kukorica morzsolás! Hányszor feltörte a kezünket! :)) :)) De imádtuk csinálni, ki is használták hogy ott voltunk mi unokák több hatalmas kosár kukorica termelődött, aztán következett a darálás. Apuéknél még kézzel, apósnál már villannyal működött a daráló! :D
Mennyi emlék jön fel az emberből :))
Ahogy a szép falusi utca, és a égkép valamint a nagy hó na ott is nemegyszer hólapátolási verseny ment! Én ma nem hoztam képet, mert egész nap esett meg szakadt meg megint esett, hogy utálat volt már kinézni is. Most már elállt végre.
cicós videód is nagyon aranyos, a mienk is így hozzánk szelidült..pedig igencsak vad volt! :D
Na megyek, megint eltelt egy nap... :)) :x :ymhug: :movingflower: :littlehearth:
Yagamilight

HozzászólásSzerző: Yagamilight » 2019. november 5. 21:32

Sziasztok!

Hoztam nektek egy pár képet édesanyám kertjéről.
Ő, aztán tud bánni a virágokkal növényekkel.
Én csak pusztítom őket.
És persze hoztam egy pár kutyus képet is.
:littlehearth: :flower1:
Virágok:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép

Kép

Kép
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kutyusok: :D
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Jó éjszakát mindenkinek!

Yagamilight
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. november 6. 5:09

szia Mónika, mintha a bátyám kezemunkáit látnám a virágok láttán vagy az én anyumét anno... gyönyörűek a virágok, a petúnia az egyik kedvencem, a a lilaakác,hihetetlenül szép a kapu a futórózsával... a diszhagyma is és a többi is, nem is tudom így hírtelen felsorolni. Nálam is az a helyzet, hogy a tavalyi virágokból amit vettem magamnak már egy sem él. Sikerült mindegyiket kipusztitani. ;)
A kutyusok meg igen bájosak, és mintha fürdő után lennének..spánielünk tudott ilyen képeket vágni :D
A záróképes kis szőrmók is igen bájos kis kutyus, szerintem viszi huncutságban a prímet! :))
szép napot majd mindenkinek, ma megint hosszú napom lesz, mivel ilyen korán megébredtem...xd :) :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Szilvia333

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2019. november 6. 18:51

Szia Yagami!!
Látom a kutyusok is militarizálva vannak a gazdi hobbijának megfelelően !! És a felirat a kis hámocskáján !! Amíg még az Eurosport a Japán Sumo ligával meg tudott egyezni és közvetítették a meccseket,nem volt olyan hogy én kihagyjak egyet is belőlük !!
Ne bánd hogy MÉG nem tudsz a virágokkal bánni!! Ez a készség később fog majd kifejlődni!! Édesanyám fiatal asszony korában rengeteg virágot tartott,emlékszem is rá milyen gonddal nevelte őket,és szépek voltak,aztán egy idő után fogta magát és úgy harmadikos koromra az egészet elpaterolta a háztól.Aztán jöttem én,a 32 éves önmagammal,és azóta újfent virágok díszítik a folyosót,és a szobámat!! Édesanyám virágszeretete viszont nem múlt el,mert azt meg kell hagyni,hogy a kerti virágokat azért ő szorgalmazza mindig,kedvence a Kakastaréj de az az idén nagyon nem sikerült :(( :((
Szilvia333

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2019. november 6. 18:57

Szia Katám!!
Először nem értettem az "érzelmileg telített" kifejezésedet,de aztán leesett hogy a góré látványa a te gyermekkorod emlékeit hozta elő.
Nos,igen !! Ez a góré amit most látsz,ez nálam is valóban gyerekkori emlék,méghozzá a legszebb,hiszen ez volt az apai nagyszülők udvarán.Mikor eladtuk a házat ahol gazdálkodtunk,ezt a "kis" górét szétszedtük és elhoztuk a mostani udvarunkra.Istenem,ha mesélni tudna !!!

Sajnos kint fokozott fronthatás van,úgy hogy én maestére el köszönök mindenkitől,a viszont látásra!! :-h :-h :-h :-h :-h
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. november 6. 19:34

Szilvia akkor egy kicsit meghökkentettelek...bocsi :ymblushing: :x :ymhug:
Gyorsan hozom a mai képeket és mennem kell Samumhoz és kezdődik az Istentisztelet..nem akarok arról lemaradni! :ymblushing:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

A mai ügyintézés jutalma "tortának" nevezve... :))
Kép
Kép

De a lényeg hogy finom volt! de elég is volt a 3 kettőnknek bőven!
Jó éjszakát mindenkinek! :ymhug: i-) :movingflower: :flower1: :-bd
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. november 7. 8:22

Kedves Lányok!Minden képet és hozzászólást előre is köszönök.Vagyok ,de csak vasárnap este 8-9 körül jövök.Akkor,ha minden jól megy %%- %%- %%- ,bemutatom az új Koreai Kulturális központot és az ott megnyíló kiállítást.Nagyon elfoglalt vagyok,csak átfutom aképeket és írásokat,de vasárnap este jövök nézelődni.Szép hétvégét!Paggy :movingflower: \m/ :movingflower:
Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. november 7. 8:47

szia Paggy, de aranyos a kis Lilla, hogy a kisszéken állva éri még el a tábla tetejét..mellette meg a kutyus sziesztázik.. :D :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Szilvia333

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2019. november 7. 19:34

Kata58 írta:szia Paggy, de aranyos a kis Lilla, hogy a kisszéken állva éri még el a tábla tetejét..mellette meg a kutyus sziesztázik.. :D :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Ezt csak megerősíteni tudom !! \m/ \m/
Kata látom szép sétaidőtök volt,és Samuka is élvezte.Micsoda szelfik !!
Nálunk az idő változékony.Reggel még majd rá fagyok a bicajra,hazafele pedig már majdnem kabát nélkül.Ki fogok pusztulni ettől az időtől !!

Vissza: “Társalgó”