Van képem hozzá

Kata58
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. május 31. 10:23

szia Éva, de jó hogy benéztél és írtál pár sort na és nem utolsósorban papagájod profi képéhez gratulálok! nagyon aranyos :D :x
Amin éppen megpihen az futópad? mennyi helyet foglal el? milyen márka? én már égre földre keresem a megfelelőt de még nem sikerült megszerezni, pedig ez az egyik amire nem sajnálnám a pénzt..tanulva a nagy bezártságból.!
Hát ezt még nekünk sem volt könnyű kibliccelni hogy nem mentünk sehova, mert éppen belelendültünk hogy le lemegyünk...
Na mindegy , lényeg az egészség, hogy betegség nélkül szépen átvészeltük! :x :D :ymhug: :flower1: :littlehearth:

Rita, az ételeid megint mennyeiek, már tényleg csak a lustaságom lesz lassan az oka ha nem csinálok meg valamit.. :)) . A mirelit brokkolit már megvettem! :)) :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. május 31. 10:46

Drága Éva!Még ha csak picit is,de kérlek ne hagyj el minket!Legalább egy szmájlival jelezd,ha itt jártál!Tudom ,hogy van néhány komolyabb betegséged,de pont ezért kellene idejönnöd néha.Itt mindnyájunknak megvan a maga kisebb nagyobb "hátizsákja" és nyugodtan lehet panaszkodni.Jómagam tele vagyok nyavalyákkal lelki és testi értelemben.Az életszeretetem pedig örököltem anyukámtól Tehát Éva várunk-lak szeretettel ide,amikor csak tudsz és hiányzik a kis szépségedről a beszámoló!!!!Üdv:Paggy :littlehearth:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. május 31. 11:01

Kata!Semmiképp nem szeretném,hogy Te akinek ekkora tanyája volt ,feladd az ablakkertészetet!!!Bűn lenne!!! :x Emlékszer hány évig vacakoltam a fréziákkal,lehet,hogy a palánta beteg volt,csak még nem látszott rajat.Egyébként én itthon vetem a magokat,mert ez az öröm benne.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. május 31. 11:22

ÓÓÓÓÓÓÓ!Rita!!!!Most vettem csak észre a fotód az elrejtés alatt.A CSUDÁBA!!Te roppant fiatal vagy!! :)) :)) :)) :x :x Köszönöm,hgogy küldtél képet magadról. :littlehearth:
Szép a napraforgótábla.Nem tudom itthon leszel-e még akkor ,amikor virágzik,mert jó lenne látni mivé lesz!Most részletesn megnézem és elolvasom,hogy mit írtatok és megnézem a képeket.Jövök vissza hamarosan.
Különlegesek a pipacsfotók,főleg az utolsó,amin látszik,hogy fúj a szél,DE!!!!ez a gond a vakító,egyíszínű virágoknál,hogy nincsenek árnyalatok a képen.A későbbi fotóidom a kék szűrővel áttetsző lesz a fehér szín,de a kék szűrő kissé komorabbá,keményebbé teszi a színeket.
Az ételekről:Megint fincsik és szépek.Mindjárt teszek be a Te hatásodra ma készülő-elkészült ételt.És az édesburgonyát is "miattad" eszem meg,mert azelőtt utáltam.Milyen íze volt a zsír nélkül ,sütőben sütött növényi fasírtnak?nem volt nagyon száraz?Köszönöm a fotókat. :littlehearth:
Ildikó!HÚÚÚ,milyen jó a borzaska fotója!!!nagyon örülök,hogy van új telefonod,mert akkor biztosan sokat fogsz,a festés mellett,fényképezni .Mindegyik virágod szép.Nekem is tetszik a festett kígyó.Tegnap én egy fagyökerében láttam egy fekvő alakot.Majd lefényképezem.Köszönöm a jó ötletet.
Lányok hozom a képeket és utána megyek ebédelni,mert farkaséhes vagyok.Paggy @};-
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. május 31. 11:56

Nyers karfiolrózsák-rá olajos,mustáros-fűszeres trutyi.
Kép
Nem teljesen puha,ezért egy kis sós joghurttal meglocsolom és alufóliával 5 percre vissza a sütőbe,majd lezárom és megvárom,hogy megpuhul.Ízra finom!!!
Képimage hosting no sign up
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. május 31. 12:03

Nyuszkók/CHIOSI és Candy/ randalíroznak a konyhasarokban /jelenleg/.
Kép
Kép
Megyek enni. :-h @};-
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. május 31. 12:39

Lányok!Visszajöttem 2 dolog miatt:
1/nagyon!!!!!! finom lett a karfiol,ropogós,de a páromnak máskor félig főtt karfiolból csinálom/a fogával gondjai vannak mostanában/
2/LEÍROM A LÁNGOSRECEPTET,mert azóta 2x csináltam , mindenkinek ízlett.Gyors,másnapra eltehető a hűtőben a tészta ,sőt ,megsütve is finom másnap is a krumpli miatt.
Nem tudom írtam-e,hogyx csak régi krumpliból jó,mint a barackos gombóc?
recept hasonló mint a második videóban.Tokkal vonóval 1 óra 10 perc alatt készült el.
Tehát:
Hozzávalók/7-8 db/= 2 személynek vacsorára.elég.-50dkg átszitált/gyümölcsmosó,vagy tésztaszedő jó a szitálásra/ normál liszt-2 közepes ,sós vízben főtt és pucolt,összenyomott meleg krumpli-3,5 dl nagyos tej-2 kanál tejföl/joghurt-kefir/-2,5 dkg élesztő,1 teáskanál cukor az élesztő felfuttatásához-1 lapos evőkanál só a lisztbe kever--állati zsír a sütéshez
Hogyan csinálod,lásd ,mint a videón az elsőn!!!!!!
Ajánlom mégegyszer,nem fogtok csalódni!Most már tényleg megyek ,kisütöget a nap. :) :) :) Üdv:P @};- aggy
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2020. május 31. 14:08

Sziasztok ismét.

Paggy nekem az anyukám kedvence volt a krumplilángos és a káposztás bukta. Mi a krumplilángost csak simán tejjel gyúrtuk be. Még akkor nem méregettük mérlegen a hozzávalókat, csak érzésre ment minden. De ipari mennyiségben készült mindig, mert a közelben lévő rokonok mindig átjöttek enni a friss lángost. Később volt kefíres lángos receptünk amit a hűtőben kellett keleszteni és talán 1 hétig is elvolt a hűtőben. Olajos kézzel szaggattuk ki amennyi kellett belőle és a maradék ment vissza a hűtőbe. Ez nagyon kényelmes volt. Nálunk nem nagyon mentek az édes dolgok, ezért a bukta és a palacsinta is sokszor volt káposztás. Amikor káposztás tészta készül most is mindig annyi káposztát pirítok meg, hogy el tudjak tenni belőle pár buktára valót. Az anyukám mindig csak kelt dolgokat sütött, ezért én is azokat tanultam meg és főleg azt csináltam, ezt szokta meg a családom. Mióta glutén mentesen táplálkozom, azóta sajnos ez kimaradt. Nem tudom megszokni az ízüket. Gyerekkoromban az édes az vizes piskóta volt a tetején tojáshabbal, meg túrós palacsinta. Nyaranta meg eper és málnahabot csináltunk tojásfehérjével. Télen meg égetett cukros diót és a szilvalekváros hájast. De az csak disznóöléskor volt. A rokonok mindig küldtek hájat is. Amikor ugye még nem voltak hűtők be voltak osztva családon belül, hogy kinél mikor van a disznóvágás és akkor mindig küldtünk a többieknek csomagot. Hurkát, kolbászt, húst, töpörtyűt, disznósajtot. A szokás megmaradt még a hűtős időkre is, ha valaki tartott malacot.

Mióta ebben a lakásban lakunk lassan 13 éve, én mindent a sütőben sütök. Fasírtot és rántott dolgokat is. Amikor panírozom a húst vagy a zöldséget én a felvert tojásba szoktam annyi olajat tenni, mint amikor bundáskenyér bundázásához teszem a tejet. Ugyanúgy elkeverődik benne és nem lesz száraz a panír. Amikor a tepsiben van akkor meg ecsettel át szoktam még kenni olajjal. Lehet sprét is használni, de az nekem nincs. 180 fokon szoktam sütni 35 percig és közben 25 percnél egyszer megfordítom. Utána fedeles jénaiba teszem, még forrón és nem szárad ki semmi. Amíg ki nem hűl, addig mindig hagyok rést, hogy a gőz ki tudjon menni az edényből, ne áztassa el a dolgokat. A férjem a fasírtnál először berzenkedett, mert nem olyan az állaga, mint a bő zsírban, olajban sültnek, de már megszokta. Pláne mióta cukros diétát is kell tartanunk. Olajozni egyszerre szoktam sütés előtt mind a 2 oldalát, hogy amikor megfordítom, akkor ne hűljön ki a sütő.
nildiko

HozzászólásSzerző: nildiko » 2020. május 31. 15:06

Kedves Lányok, mindent elolvastam. Mindjárt itt lesznek a fiamék ezért csak kevés időm van most.
Nagyon szépek a fotóitok.
Kedves Éva a papagájod nagyon szép. Valamikor nekünk is volt de csak hullámos papagáj. Kérlek bízz magadban, én úgy érzem te mindent megteszel azért, hogy egészséges legyél. Tedd amit kell, nem tudom milyen betegséged van, de azt hiszem mindnyájunknak van valamilyen nyavalyája.
Rita, azok az ételek? Most azt kell mondjam nem volna türelmem és időm elkészíteni. Annyira kifutok az időből, vagy nagyon lelassultam, nem tudom.
a fényképezőgép kezelést most tanulom, tegnap csináltam éjszakait is.
Rita nem is tudtam, hogy a borzaska ilyen hasznos, kb fél méter magas lett az idén, jaj nagyon szeretem még a pillangóvirágot is.

Kata vegyél csak egy futópadot, Samunak biztos nagyon fog tetszeni, és neked is jó lesz. Nálunk szobabicikli van,de senki sem használja mostanában. Én annyit járkálok kint az udvaron a kertben, a kutyával /udvaron belül/ hogy elég az én lábaimnak.

Ma kerti sütögetés lett volna, de hát itt az eső, olyan permetező. Most mégis megtartjuk, megesszük amit elterveztünk, itt bent fog megsülni a sütőben.

Örülök, hogy tetszett a kígyó, többféle festék van rajta, lehet, hogy kicsit zöldes lett. A kannát már tavaly festettem. Van még egy, de az fehér maradt. Ezen kívül a padtámla lett befestve, rózsák borítják, amilyen én tudok csinálni. Nagyon megnézném azt a fekvő alakú fát. Nemrég volt egy krokodilféle fa, és egy szétágazó fadarab, aminek nem tudtam kitalálni a hasonlóságát, Így tűzön végezte.

Szép napot, most már mennék, mert biztos ideérnek a gyerekek.
Legutóbbi régi telefonos fotó ....felhővadászat, ..... nem értem el.

Kép

Kép
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2020. május 31. 15:13

Kata58 írta:szia Éva, de jó hogy benéztél és írtál pár sort na és nem utolsósorban papagájod profi képéhez gratulálok! nagyon aranyos :D :x
Amin éppen megpihen az futópad? mennyi helyet foglal el? milyen márka? én már égre földre keresem a megfelelőt de még nem sikerült megszerezni, pedig ez az egyik amire nem sajnálnám a pénzt..tanulva a nagy bezártságból.!
Hát ezt még nekünk sem volt könnyű kibliccelni hogy nem mentünk sehova, mert éppen belelendültünk hogy le lemegyünk...
Na mindegy , lényeg az egészség, hogy betegség nélkül szépen átvészeltük! :x :D :ymhug: :flower1: :littlehearth:

Rita, az ételeid megint mennyeiek, már tényleg csak a lustaságom lesz lassan az oka ha nem csinálok meg valamit.. :)) . A mirelit brokkolit már megvettem! :)) :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:

Ez eliptikus tréner a képen. Robust a neve, de a közelebbi típust nem tudom, mert már több éves. Talán 10 is megvan. Nem teszi tönkre az izületeket az ilyen öreg és gömbölyű felhasználónál sem, mint amilyen én vagyok. Viccet félretéve pont ezért vettünk ilyet. Én futni nem tudok, nem bírja a tüdőm és hogy az izületeimnek sem essék baja ezért ezt a jó masszív gépet vettük. Akkor még a férjem és én is felülről súroltuk a 90 kilót. Olyan kellett ami bírja is a súlyunkat és fel sem dől velünk. Ez az egész testet megmozgatja, mert a kéz és láb is dolgozik egyszerre. Olyan, mint terepen a nordic walking. Elég nehéz darab. Talán olyan 120-130 cm a hossza és a 70-80 cm a szélessége. Működés közben sem foglal el sokkal több helyet, mert oldalra nem mozog, csak a pedálokat kell tekerni és amit a kezemmel fogok meg az középen le van rögzítve és talán 25-30 cm-t mozdul ki a tetején, alján. Van rajta több program és méri a pulzust és a megtett utat, felhasznált kalóriát. De mióta át lett alakítva a szoba és az a konektor amivel használva volt, nem hozzáférhető, így nem szoktam bedugni. Elég nehéz így is a lendkerék miatt a tekerése. Ha kéred le fotózom, de most már biztosan vannak jobbak, modernebbek is. Nekem már ez elég lesz. Én akkor szoktam használni, ha éppen nem megyek a boltokba, piacra, orvoshoz. Azzal sétálok olyan 4-5 km-t. Az elég nekem 1 napra, még a reggeli tornám mellett. De amikor csak itthon vagyok, mint most hetekig, na ilyenkor van használatban. 20-25 percet szoktam menni vele. Beteszek egy ilyen hosszú BigBang válogatást és az időt sem kell figyelni.

Dodi fél tőle amikor mozog. Csak elrepül fölötte. A ruhaszárítón szokott tollászkodni, papírt tépkedni, fegyenc tornázni. Pont kényelmes a lábának a keret vastagsága. Egymás mellett van az üres szártó az elipszi tréner meg a kalitka. Mindegyik mozgatható. A szárítóra szoktam csipeszelni neki újságpapírt, hogy tépkedje. Ezzel az egész testét megfeszíti. Ahogy kapaszkodik, meg amikor tépi a darabokat belőle, jó kis testmozgás. De mászkálni is szokott rajta. Leteszem az aljára amikor csak az egyik fele van nyitva és felkapaszkodik a szálakon. A tetejére érve meg fel kell másznia a vízszinben lévőre. De arra szoktam alúlról is feltenni és akkor felhúzza magát a tetejére. Ezt ő találta ki. Amikor jó idő van és kint van az erkélyen a ruhákkal, akkor meg a 2 felakasztott ruha között szokott mászkálni. Egyik lába az egyiken a másik a másikon. A csőrével kapaszkodik közben és úgy mászik fel és lefelé rajtuk. EZt teregetés közben is előadja. Szeret a nedves ruhán mászkálni, de fürdeni nem.
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2020. május 31. 15:43

nildiko írta:Kedves Lányok, mindent elolvastam. Mindjárt itt lesznek a fiamék ezért csak kevés időm van most.
Nagyon szépek a fotóitok.
Kedves Éva a papagájod nagyon szép. Valamikor nekünk is volt de csak hullámos papagáj. Kérlek bízz magadban, én úgy érzem te mindent megteszel azért, hogy egészséges legyél. Tedd amit kell, nem tudom milyen betegséged van, de azt hiszem mindnyájunknak van valamilyen nyavalyája.
Rita, azok az ételek? Most azt kell mondjam nem volna türelmem és időm elkészíteni. Annyira kifutok az időből, vagy nagyon lelassultam, nem tudom.
a fényképezőgép kezelést most tanulom, tegnap csináltam éjszakait is.
Rita nem is tudtam, hogy a borzaska ilyen hasznos, kb fél méter magas lett az idén, jaj nagyon szeretem még a pillangóvirágot is.

Kata vegyél csak egy futópadot, Samunak biztos nagyon fog tetszeni, és neked is jó lesz. Nálunk szobabicikli van,de senki sem használja mostanában. Én annyit járkálok kint az udvaron a kertben, a kutyával /udvaron belül/ hogy elég az én lábaimnak.

Ma kerti sütögetés lett volna, de hát itt az eső, olyan permetező. Most mégis megtartjuk, megesszük amit elterveztünk, itt bent fog megsülni a sütőben.

Örülök, hogy tetszett a kígyó, többféle festék van rajta, lehet, hogy kicsit zöldes lett. A kannát már tavaly festettem. Van még egy, de az fehér maradt. Ezen kívül a padtámla lett befestve, rózsák borítják, amilyen én tudok csinálni. Nagyon megnézném azt a fekvő alakú fát. Nemrég volt egy krokodilféle fa, és egy szétágazó fadarab, aminek nem tudtam kitalálni a hasonlóságát, Így tűzön végezte.

Szép napot, most már mennék, mert biztos ideérnek a gyerekek.
Legutóbbi régi telefonos fotó ....felhővadászat, ..... nem értem el.

Kép

Kép

Szia nildikó. Hát én azért irigyellek, mert az ilyen dolgokban is mint a faág, meglátod és meg tudod csinálni belőle a kígyót. Ehhez nemcsak szem kell, meg festeni tudás kell, hanem több. Én nem vagyok kreatív, találékony. Leírás, kép alapján meg tudom kötni a dolgokat, meg ki tudom hímezni amit akarok, de kitalálni mintákat magamtól nem.

A papagáj Dodi, szenegáli a fajtája és idén már 13 éves lett. A szárnyán a fehér folt tollhiány. Most már jól néz ki. Ugyanis tavaly nyáron elkezdte tépkedni a tollait. Főleg a hátáról, meg a szárnya alól szedett ki sokat. Néhol kopasz is volt. Most már mindenhol pelyhes és egyre jobban szinesedik a háta is. Nagyon el voltunk keseredve, mert a szenegáliak nem tolltépők. Nem is akarom elkiabálni a dolgot. Április elején abbahagytuk a gyógyszerezését. Most már csak vitaminokat kell szedni. Egyre inkább kezd hasonlítani a régi önmagára. Nagy kópé, nem lehet unatkozni mellette, mindig valamiben töri az agyát. Nem is tudom elképzelni, hogy milyen lenne nélküle. Az előző papagájunk rózsásfejű törpe volt. Ő olyan szép volt, mint egy kolibri. 10 évig volt velünk. Még bújócskázott is a fiammal.

Jó családozást.
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2020. május 31. 16:02

Kép
Itt éppen játszik a vállfán.
Képcapital one close to me
Ugyanakkor útban a vállfára.
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2020. május 31. 16:10

Azóta rájöttem, hogy elmosódott lesz a zoomolástól a kép.

Elfelejtettem írni, hogy itt nálunk a 13. kerületben is sok dolmányos él. A lakótelepünkön is egyre többen vannak. De amikor még jártam úszni a duna melletti uszodában is sokan voltak. Én például láttam egyszer, hogy egy csirkecomb darabot talált az egyik dolmányos a földön és odavitte a medence széléhez ahol éppen nem úszott senki és megmosta. Csak utána kezdte el enni. Én addig csak a mosómedvéknél láttam olyat, de ez tudatos volt, hogy a homokot lemossa róla.
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. május 31. 16:14

Nagyon ügyes Dodi...kis művész. Milyen jó hogy a madarak így feltalálják magukat!
Köszönöm az infókat! további szép délutánt, itt esik rendületlenül,...s mire éppen elaludtam volna egy kicsit megint kopogtak..no com...most már mindegy , valahogy fennmaradok estig. Már délig megittam a napi kávémat, többet nem merek. :x :ymhug: :flower1: :littlehearth: :-bd
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2020. május 31. 16:16

Kép
Éppen nyújtózkodik az egér mellett. Szeret hozzábújni az egeremhez.

Megyek megköszönöm a fordítást, azért jöttem. További szép hétvégét mindenkinek.
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. május 31. 17:56

:x :ymhug: :x :ymhug:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. május 31. 20:50

Kedves Lányok!Ma nem érek rá,de holnap jövök megnézni a csodás Dodit és Ildikó fotóit.Üdv:P @};- aggy
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. június 1. 9:37

Szép napot Lányok!Mielőtt megnézem-megcsodálom a képeket és rendesenn elolvasom a hozzászólásokat-nagy örömmel!!! :) -pár dolog:
1.Lizi még alszik,túl vagyunk Fruzsival a sétán és már bűnös kávéztam is,ha Lizi felébred megszakítom a hozzászólásom és leviszem sétálni,de amint hazaérek folytatom.
2.Hoztam kezdésnek egy kis reggeli napfényt.Nem tudom NÁLATOK milyen idő van .Itt süt a nap és fújdogál a szél.
3.Hamarosan ,pár napon belül elkezdek sétálgatni a városban-maszkkal-és hozok beszámolót.
4.Nagyon várom a képeiteket,hozzászólásotokat.
Szóval sok minden lesz!!!!!
Ja és Lilla túl van a 2. gitár órán,online.Nehéz még neki,úgy hogy a lányom most gitárt is tanul /a lovaglás mellett/,hogy tudjon segíteni.ARANYOS,nagyon jó szülő.Egyébként csak az elején kell Lillának segíteni,mert már nagyon önálló,helyre kis-nagylány.És teszek be a kutyáról is majd képet.
Na jó,elég e pletykából,jöjjenek a reggeli napfény képei,azután végre megnézem DODIT :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: és az a néhány gyönyörű sétaképet,amit Ildikó tett be.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. június 1. 9:40

Besüt a nap a függönyön át,alatta szárad a tegnap kimosott törölközők egyike.
Kép
Nyissunk ablakot!
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. június 1. 9:45

Mi újság az erkélyen?Paradicsomok?Frézia?
Kép
Kép
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. június 1. 9:53

A párom szent :)) :)) :)) virágai kikerültek nyaralni az ablakpárkányára.
Kép
És,hogy mennyire szeretem a fréziáimat?Hát ennyire!Még öregen és elmúlóban is tisztelem őket és hálás vagyok nekik.
Kép
Most pedig megyek nézelődni.
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. június 1. 10:06

Szia Paggy, most még gondolkodik az idő, hogy mennyire legyen jó, de már látni az ég kékjét, és bátortalanul bár de már sütöget a nap. Éppen felvettem a mellényemet, mert már az orromba is beleállt a hideg. :)
gyönyörűek a növénykéid, és a két nyuszkó is milyen édesen kukucskál a dobozából. :D ;) . A kis konyhai függönyödön meg milyen finoman jön át a napfény! ;;) .
Gratulálok Lillának a gitártanuláshoz, az egyik legjobb hangszer szerintem, mert már csak az akkordok gyakorlásával sok mindent tud játszani! Nekem a hangolás nem ment, erre az egyre nem volt hajlandó beállni a "fülem" .. :)) .

Kellemes napot, jó szórakozást a mai napra mindenkinek! :x :flower1: :littlehearth:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. június 1. 10:16

Kedves Éva!Szenzációs ,amit írtál.Ez a DODI CSODA EGY MADÁR LEHET!!!!!! \:D/ \:D/ \:D/ Azt írtad,hogy kint teregetsz az erkélyen,s ő meg ott mászkál.Nem repül el?Most én irigykedem,mert bár biztosan nem egyszerű a személyes kötődése miatt,jó lehet vele élni!Mi volt vele,ha elmentetek otthonról?vagy elutaztatok néhány napra?
-----Képzeljétek találtam ugyanolyan "őrülteket" mint én,az egyik ismerősömnek 2 év óta van 2 kutyája.A mentettek közül választotta őket.A múlt héten mesélte,hogy a lányáék ajándékba akartak neki adni egy horvátországi nyaralást,DE!!!!ő nem megy el,mert -DE HOGY HAGYOM ITT A KICSIKÉIMET.-A kicsikék :1 bullterrier+tacskó keverék és 1 rotweiler. :)) :)) :)) :)) ------
Éva!Köszönöm ,hogy elmesélted a lángosos emlékeidet.Megjegyeztem a rántotthúsról írottakat is.Kipróbálom.-Az én nagyim is sok lángost sütött-mást alig tudott ehetően főzni,de az isteni volt. :) -Kedves Éva jók a papagájos képek.Máskor is örömmel látnám és olvasnék róla.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. június 1. 10:28

Kedves Ildikó!Nagyon szép a 2 képed,de különösen az első!Hangulatos a bokrok között beszűrődő fény.Ha Lizivel lemegyünk sétálni ,lefotózom a különleges alakú fagyökeret.Köszönöm a fotókat.A kutyáról gyakrabban hozhatnál képeket,biztosan aranyos minden "formában".!
Most beteszem Lilla kutyusának képét.GINNY/DZSINI-Harry Potter után :)) lesz a neve,hála isten nem ZSÖMI,amit először választottak.Juni 8-án érkezik hozzájuk.Még csak 1x foghatták kézbe,az oltások miatt.
Itt a fényképe.Picike , 6 hetes.Majd vörös lesz az aranyom és GOLDEN.
Kép
Most megyek.Sziasztok.Paggy @};-
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. június 1. 10:50

JAJJJJJJJJJ,VALAMI ÉRDEKES ,JÓPOFA DOLOG!!!!!!!
http://www.koronantul.com/tobb-ezren-ma ... RObAeHA4uw

Vissza: “Társalgó”