Van képem hozzá

Paggy

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. február 14. 21:30

Kicsit lassan ment,de végül sikerült Itt van a "HÍRES NEVEZETES GÖMBÖCPRODUKCIÓÓÓÓÓÓÓÓ!Szép estét!P @};-
aggy
Spoiler: mutasd
https://youtu.be/OPhCPuJtj8M
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. február 14. 21:33

Paggy, privát a videóóó!
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. február 14. 21:37

f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. február 14. 21:42

még mindig...
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. február 14. 21:44

Nem tudom mit kell tenni.megpróbáltam mégegyszer feltölteni,de azt mondja már feltöltöttem.Módosítottam a láthatóságot,de nem engedi újra feltölteni.
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. február 14. 21:47

azt keresem én is, hogy mire kell módositani, de mindig órák alatt találom meg a saját feltöltéseimnél
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. február 14. 21:50

na, talán megvan: nem nyilvánosra tettem, mert a link birtokában akkor bárki láthatja, ha megosztod
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. február 14. 21:51

Ági!nem olyan fontos.Csak azt szerettem volna megmutatni hogy futkos abban a gömbben.Olyan cukorka.Majd máskor vigyázok.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. február 14. 21:52

Most akkor látod?
Mit kell csinálnom?
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. február 14. 21:54

Paggy, privátra állitottad a nézhetőséget, igy nem tudja más megnézni, csak Te. Át kell ezt állitani nem nyilvánosra, akkor tudjuk megnézni
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. február 14. 21:55

Értem,de hogyan?visszamegyek a videóhoz és nem találom az átállítást.Mindjárt lefényképezem.
Megpróbáltam:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. február 14. 22:01

Most látható,ha nem, hagyjuk,majd legközelebb jobban figyelek.Köszönöm szépen.
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. február 14. 22:02

Paggy, belemész a youtube feltöltéseidbe,

Kép

Ott meg fogod találni a most felrakott videót. Ahol a kéz mutatja a képen, - részletek-, arra katt, és ott állitsd nem nyilvánosra. Most nálad privát.
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. február 14. 22:04

He-he, jól eljátszottál Gömbivel. :-) Szegény hányszor karambolozott :-)
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. február 14. 22:16

Lányok!Májusban újra BUDAPEST 100!!!!!!!!Ott a helyünk!!!!!
Teszek be linket.Bár azt írtam idén csendesebb leszek,de azért kell valami vérpezsdítő!!!!
http://budapest100.hu/elso-lakotalalkozo-2020/
http://budapest100.hu/felhivas2020/?fbc ... 0SQQoGFjvY
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. február 14. 22:22

És lányok!Amikor 18 éves lettem elmentünk meginni egy haboskávét ebbe az akkor LUXUS HOTELBE. :))
https://welovebudapest.com/cikk/2020/2/ ... usszalloda
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. február 14. 22:28

Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. február 15. 9:30

Kata! Legyen sokáig örömöd az új kávédarálódban!

Paggy! Kívánom, hogy nagyon szépek, egészségesek és sok színűek legyenek a fréziáid!

Aranyosak a jószágok! Szóval Lukrécia a szárítós cica. :)) :))

Fruzsi fején látszik, hogy tisztában van vele, hogy oda nem lett volna szabad felvinnie a csontját. :D

Ne kérd ki a mi véleményünket. Tedd ki azokat a képeket, amiket valamiért érdekesnek tartasz.
Én is ezt teszem. Nem tart vissza az, hogy csak én eszem vegán módon, meg csak én fermentálok.
Még az se, ha senki mást nem érdekel. Ez a hely a saját fotóknak lett kitalálva, bármi jöhet, ami
a fotósnak tetszik.

Az a paradicsom! Légy szíves gyakran csinálj róla képet. Ha megkérhetlek, legyél a szemem. :)) Arra
lennék kíváncsi, hogy annyi virág van-e rajta, mint tavaly, a termések nagyobbak vagy kisebbek-e,
változott-e az ízük (savanyúbbak, édesebbek, nem változott), nőtt-e tovább, vagy csak oldalsarjakat
hozott... egyszóval mindenre. Köszi!

Gömbi is aranyos jószág. Jót röhögtem, hogy a videó alatt az új NAT-ról beszélgettek épp.

Ági! Ramos jól megdolgozta a teraszajtót! Nem lehet véletlen, hogy ennyire be akart menni.
Kíváncsi vagyok én is, hogy mi történhetett.

Én nem vagyok teás, valahogy kimaradt az életemből, de már mióta vágyom rá, hogy egy igazi, de
valóban eredeti kínai vagy japán módon elkészített jó minőségű teát megkóstoljak. Neked sikerült,
és milyen szép a készlet is. Egyszer csak összejön nekem is.

Hű, az a szájmaszk! Mint a sci-fi filmekben. :)) :))

Nagyon szépek a virágok! Nem is tudok a háromból választani. Nagyon tetszik az is, hogy harmadik
színnek megjelent az a barnás árnyalat.

Édesapádnak sok erőt és kitartást kívánok. Legyen erős, ne adja át magát a betegségtudatnak.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. február 15. 10:14

Sziasztok!Több spoileres mondatok következnek!!!!
Tehát szeretett párom azt mondta a tegnapi igen jól sikerült és szeretetben eltöltött családi estebéd után ,ami a lányoméknál volt,hogy unalmas.
Lilla és a lányom nagyon nagyon igyekeztek,hogy bár Lillának volt a névnapja,de az ebéd inkább "LEGYÜNK EGYÜTT" gondolat megvalósítása volt,mi is kaptunk kis meglepetéseket.Lilla mindnyájunknak rajzolt,kaptunk nagyon finom csokit.Mi szép virágot vittünk /nem drágát!/és egy ici-pici Legófigurát.A vejem csodásan!!!!!!!!!! \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ főz.Különleges ételek voltak,beszélgettünk,de a párom unta.Unta,mert nem tudunk lépést tartani a gyorsasági autóversennyel,amivel Lilla nagyon-nagyon-nagyon ritkán játszhat a számítógépen.Nincs tévéjük,és olvasnak és társasoznak és családi életet élnek,de persze néha nézhet a szgépen rajzfilmeket és játszhat a tabletten.Telefont is majd csak sokára kap.Sportol ,szóval rendes család.De a párom unta.Nem azért írom ezt,hogy magamról "beszéljek",mint ahogy nem azért aktívkodom itt annyit,hogy állandóan szerepeljek,hanem hogy jó kis hely legyen,ahová ,ha akar az ember be lehessen térni dumálni és nézelődni.KÖSZÖNÖM RITA,AZT AMIT ÍRTÁL A BETEHETŐ FÉNYKÉPEKRŐL ÉS A SAJÁT FERMENTÁLÓS VEGÁS FOTÓIDRÓL.Nagy örömmel tölt el nézegetni és olvasni.Őszinte öröm más örömében osztozni és nem nyálasan szövegelek-Szóval visszatérve a páromra.Unja a hétköznapi dolgokat,mert rengeteget olvas és számítógépezik.Persze mi sokat beszélgetünk az asztalnál,de ott is már nincs olyan türelmünk egymáshoz,mert ott a SZÁMÍTÓGÉP,ahol azt nézel,amit szeretsz.Nem kell másokhoz igazodni.Lekapcsolod,átkapcsolsz ,ha nem TÉGED SZOLGÁL A DOLOG.Magamon is észreveszem,hogy jobban idegesítenek más hülyeségei,mikor nekem rengeteg van.Kicsit ijesztő ami felé haladunk.Elhatároztam,hogy bár az energiáim csökkenése miatt meg kell válogatnom,hogy mivel töltöm az időmet,mégis sokkal toleránsabb leszek.Nem lehet,hogy elidegenedjünk mi emberek egymástól.Jójó rohanó élet,de azért muszáj rajtunk kívül is foglalkozni-kapcsolatban lenni egymással.Még szeretnék egy példát hozni.A szomszédasszonyom,aki sok mindenben a teljes ellentétem,eleinte udvariasságból voltam vele jóban.Szegény,felköltözött vidékről,ne érezze idegenül magát-gondoltam.A következő állomás,hogy megsértődtem ,mert állandóan mondta a tutit.Néha persze elgondolhkodtam azon ,amit mondott.Napokig nem beszéltem vele,ha túl határozottnak találtam.Azután megfejtettem magamnak,azért ilyen merev és csak úgy lehet,ahogy ő mondja,mert fél.Fél kipróbálni más dolgokat.azt mondtam neki,ha azt akarja,hogy jóban legyek vele,ne legyen ennyire kategórikus és igen is velem együtt próbáljon ki dolgokat.Most már jól haladunk egymás elfogadásában.Sokat jelentett,az hogy szereti az állatokat és jószívű ember.Ezt a sok mondatot azért írtam le,mert mindenhol azt látom,nincs kedvünk egymást elviselni,csak a magunk boldogságát,NYUGALMÁT KERESSÜK.Visszatérve a páromra,megértettem mi a baj.Egyrészt,hogy ő zárkózottabb mint és a sok az inger,másrészt a fiatalok még nem tudnak ebben az életkorban teljesen az idősödő szüleik lelki nyavajáival foglalkozni.DE EMLÉKSZEM a 30-as éveimben én is éltem az életemet és bár törődtem az anyukámmal,nem voltam képben a dolgaiban.
Lányok!Ezt csak egy gondolatindítónak írtam és úgy mint Rita nézzétek el nekem,ha Ti másképp gondoljátok,vagy nem is probléma ez Nektek.
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. február 15. 10:21

Újabb BTS rajongó a sulinkban, aki olcsón megoldja a rajongást. :)) :))

Kép

Színszűrős fa. Nekem nagyon tetszik.

Kép

Én a természetben és betonon:

Kép Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. február 15. 10:22

Kedves Rita!Szomorú hírt kell közöljek,leszedtem a sokvirágú és folytonnövő paradicsomot.A Gazdaboltban azt mondták,több évig is elél csak pótolni kell táppal ,és nem földcserével.Leszedtem és sírt a lelkem,de annyira mocskos volt körülötte a kinyithatatlan ablakszárny .Ott egyensúlyoztam a létrán,hogy kívülről megpucoljam és megbillentem.SAJNÁLOM ÉS SÍR A LELKEM.Nem szabadott volna hagyni így elburjánzani.Volt rajta 20 virág és picike paradicsomok.Leszedtem róla ágakat és földbe dugtam Szadista tett,de muszáj határt szabnom a gangon a dolgoknak.Biztosan eléldegélt volna sokáig,csak meg kellett volna ritkítanom.Az első ilyen csokiparadicsomom volt és főleg első a gangon.NAGYON SAJNÁLOM!!Ja és odasütött a nap és a kintinél 9 fokkal melegebb volt. :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( Mégegyszer magam miatt is és miattad is SAJNÁLOM.
Köszönöm szépen a kedves,elfogadó szavaid a képfelrakásokról.
Szép napot!Paggy :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: @};- %%-
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. február 15. 10:23

Tegnap fotóztam a TESCO-ban, azaz Valentin nap teszkó módra:

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. február 15. 10:32

3 dolog Rita!Nagyon szép a színszűrős fa!!!!Gyönyörű a kék-barna tükröződés.
Biztos hülye vagyok ,de mi az a BTS?
Harmadik,hogy csinálták a feliratot az almára?
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. február 15. 21:38

Na! itt vagyok, nem vesztem el, csak....mikor menjen tönkre egy mosógép ha nem ma! Még szerencse, hogy a színeseket még kimosta tegnapelőtt, és csak a fehér mosás után adta be az unalmast. értsd..én csavartam ki a fehérneműt, na az olyan is lett. Majd holnap újra
kimosom! Egész nap telefon, nézelődés a neten, és nehogy már ma valaki is felvegye azt a fránya telefont...grrrr. Bár a hozzászólásokat elolvastam.
DE éppen átjött a szomszédom..már nem is tudom miért, és mondom neki elromlott a mosógépem. Mondja hogy az övéké is. :(( :-o :-q
Átküldi az anyósát, kérdezik, hogy mi romlott el mutatom milyen a gép meg hogy hogy mosott /sehogy/ és tök vizes minden. Mondja, hogy itthon van a veje, ha gondolom elmehetek vele vásárolni. Erre mondom neki, hogy figyelj, nem akarsz te is új gépet.? Na a lényeg, hogy két gépet vettünk. + garancia vállalással, ami nekem + 2oe FT volt a vásárlási érték mellett, de így 5 év garim van rajta!
Elektrolux! Hazahozták és be is szerelte nekem a srác mindjárt! félig digitális.Háát még most is le vagyok szinte zsibbadva a fáradtságtól! Samukám szokás szerint enni valóan aranyosan viselkedett. :littlehearth: :x :littlehearth:
Most addig jutottam, hogy mielőtt írtam elolvastam az eddigi dolgokat, és képeket, látom mindenkinél zajlott az élet.l De azért megnyugtató, hogy nagyjából mindenhol azért rendbe is jöttek a dolgok! Holnap majd írok rendesen, meg csinálok majd képet, elküldöm majd Ritának, mert nem akarom a facéra kitenni.
Hétfőn beszámoló, és kapaszkodjatok még sehol nem vagyok a dolgaimmal. Majd meglátom vasárnap mire jutok, lehet hogy haladékot kérek egy két napot! Lizzykének teljesen igaza volt, egy ilyen unicum finomságot csak a megfelelő helyen lehet elfogyasztani ami méltó rá! :)) , ahogy a cicók is tudják mi a jó! Az ad nekik biztonságérzetet. Ahogy a kis hörcsögöt elnéztem..igencsak élvezte a kis golyót, de azért egy kicsit sajnáltam is....Na mentem puszi mindenkinek még jövök! :x :ymhug: :flower1: :littlehearth: :-bd
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. február 15. 22:18

Sziasztok!
Megint este tiz, mire ide jutok, bár a konyha szalad, a ruhákat ki kellene teregetni, fürödni kellene, vacsizni sem vacsiztam még...

Paggy, sajnálom a paradicsomod! Totál átérzem szegényke elvesztését. Hátha, és miért is ne fogják meg amiket ledugdostál!
A párod véleménye nem lep meg. Férfi és szeret már ilyen idősen a saját vackában, saját szórakozásával elleni. Az enyém meg azt csinálja, hogy hiába más a véleménye - amit persze ismerek-, ott puncsol mindenkinek, mert ő aztán csak jót fog mondani mindenről. Utána meg hallgathatom itthon a véleméynét. Néha beragasztanám a száját, mikor kifejti, hogy ő tud az emberekkel bánni. Oké, de az én igazságérzetem meg nem hagyja annyiban. Ebből azért jó kis viták szoktak kikerekedni itthon :-) Tudom, hagynom kellene...., majd egyszer megtanulom azt is.

Rita, nagyon tetszik az egyedül álló fa szinvariációja. Ja, és a hosszú lábaid is :-)
Kata, jó márkát választottál, élvezd sokáig a munkáját :-) Samukának meg simi a buksijára. :-)

Jelentem Ramos sokat javult. Nagoyn odafigyelünk rá, holnap már nem is fogom zárni az ajtót, mert itthon leszek. Viszont ha hivom azonnal odajön, ami mostanában nem volt jellemző rá. Hisztigép a pasi.
Két új bazsarózsám. Hát piszok nehéz megcsinálni a virágot, hogy ilyen rendezetlen legyen. Nagyon kiváncsi leszek mit szól majd hozzá a tanárunk.
A második képen van egy bibi. Elejtettem az ecsetet. :-) Nem kezdtem újra, mert ez már a második kép erről a virághalmazról.

Kép

Kép

Tegnapi tepsi méretű kenyérkém:

Kép

Kaptam pagoda karfiolt valamelyik nap. Finom leves lett belőle, még maradt egy adag későbbre is.

Kép

Ramos be van engedve most vacsi előtt is egy kicsit. Úgy alszik,hogy horkol. :-)

Kép

Vacsi. 1 kg 30 dkg husi

Kép

Vissza: “Társalgó”