The Princess of Lanling King (online nézhető)

Moderátor: bearbear

VidékiÉva

Re: The Princess of Lanling King (online nézhető)

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2020. február 22. 21:40

Köszönöm a fordítást a videót és a feliratot is. Érdekesnek ígérkezik.
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2020. február 25. 13:43

Köszönöm a fordítást. Már a célegyenesben járok. A háborúnál tartok. Nekem Yuwen Yong volt az első pillanattól a befutóm. Lehet, hogy LanLingot is megkedveltem volna, ha többet szerepel. Sajnos inkább mellékszereplő volt. Az anyját már rögtön az elején lelepleztem. Viszont rendkívül utálom az ilyen anyákat akik a gyereken keresztül akarnak önmegvalósítani és az egész életét eltervezni és irányítani. Nem érdekli a gyermeke érzései, boldogsága, csak úgy történjen minden ahogyan ő eltervezte, a fiának beleszólása nincs csak az engedelmeskedés van. Végig sajnáltam őt ezért, pedig inkább hős lenne, nem pedig szánalmas. A lány az első részekben nagyon tetszett, briliáns elmével és igen jó személyiséggel. Később viszont teljes hátraarcot csinál, egyre inkább csak hebrencskedik és felindulásból cselekszik. Viszont így a vége felé megint csak használni kezdte az agytekervényeit. Nagyon tetszett még a császár és YuwenYong testvéri kapcsolata. Nagyon ritka az ilyen egymást segítő testvér a császári családokban. Nem is emlékszem olyan sorozatra ahol nem akarták volna megöni egymást a testvérek, mint a Hegylakóban a halhatatlanok: csak 1 maradhat.))) Mostmár izgulok, hogy mi is lesz a vége.
Köszi: Vidéki
jojoluna

HozzászólásSzerző: jojoluna » 2020. március 11. 23:16

Köszönöm szépen a forditást! Nagyon tetszett a sorozat!
Polaris

HozzászólásSzerző: Polaris » 2020. március 21. 20:58

Köszönöm a felíratot,jöhet a :ympeace: maraton!!!

Vissza: “Kína”