AvistaZ: bejutás meghívó és szabad regisztráció nélkül

eslight

Re: AvistaZ: bejutás meghívó és szabad regisztráció nélkül

HozzászólásSzerző: eslight » 2020. május 8. 8:19

Oller írta:Ismerem a normális torrentezés szabályait, jó pár éve használok ncore-t

Szia
Írj rám nCore-on, ugyanez a nevem.
a880120

HozzászólásSzerző: a880120 » 2020. május 10. 21:51

Sziasztok!

(Épp most lettem jóvá hagyva, annyira új vagyok még itt)
Jó pár éve már megszállottan keresem az távol keleti filmeket és igyekszem annyit fogyasztani belőlük, amennyit csak bírok a sok más náció filmjei mellett. Nagyon sokáig a bolti vásárlásokon kívül a Cinemagedonról, Ncore-ról és nyílt oldalakról tudtam vadászni. Na de a feliratokkal is bajba kerültem, mert amit én beszereztem, ahhoz nem biztos, hogy készült felirat, így aztán jöhetett az FPS kínlódás, az időzítés, stb. Viszont mivel a legtöbb helyen az AvistaZ-t ajánlják, mint megfelelő hely, így elkezdtem keresgetni a lehetőségeket, hogy én is bejuthassak. És ide jutottam. Ahogy olvastam a fórumot és ezt a topicot, megnőtt a bizodalmam, hogy talán nekem is jut egy meghívó :)

Akinek van egy magamfajta lelkes filmnézőnek egy meghívója és nem sajnálja tőlem, legyen oly kedves hívjon meg engem is. Torrentben nagyon régóta mozgok, velem nem lesz baj :)

Hálás köszönetem :)

[email protected]
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 11. 12:13

Szia! Örülök, hogy beregiztél a fórumba! Érezd otthon magad nálunk! A mi fordítóink sorozatait és filmjeit
itt nálunk online is tudod nézni, illetve a feliratokhoz passzoló videókat is fel szoktuk tenni megára. Ha a
Videáról akarnád a videókat leszedni, ahhoz is fognak passzolni a felirataink.

A fórum főoldalán, az Ez+Az részen találsz segítséget a videáról való letöltéshez.

Egy avistazos meghívó 10 ezer pontjába kerül a küldőnek, és teljes felelősséggel tartozik a meghívottjáért,
ezért nem szívesen kockáztat senki. Ha esetleg nem kapnál meghívót, akkor sincs gond, mert egy évben legalább
négyszer szokott lenni szabad regisztráció. Itt is jelezzük majd, de a különféle fb csoportokban is ki szokták írni.

Rita / ezoritu
a880120

HozzászólásSzerző: a880120 » 2020. május 11. 16:13

Rita írta:Szia! Örülök, hogy beregiztél a fórumba! Érezd otthon magad nálunk! A mi fordítóink sorozatait és filmjeit
itt nálunk online is tudod nézni, illetve a feliratokhoz passzoló videókat is fel szoktuk tenni megára. Ha a
Videáról akarnád a videókat leszedni, ahhoz is fognak passzolni a felirataink.

Rita / ezoritu

Köszönöm! :)

Igen, ez a meghívós dolog teljesen érthető, én is sokszor átgondolom mielőtt bárkinek küldök meghívót máshova :)

Videán is szoktam nézni, illetve letölteni is :)

Ha már itt vagyunk, hogy Videa: https://indavideo.hu/video/Titokban_Del ... felirattal

Nem tudjátok ezt ki töltötte fel, és megkérni, hogy ismét tegye fel jó felirattal? :)

(FB csoportot tudsz nekem linkelni?
Továbbá, pár videa csatornát elmentettem:
sohoney, bullstar, hisako. Kiket érdemes még keresni?) - Azt hiszem a fórumotokon mindent megfogok találni, közben már el is kezdtem a mélyülést.... anyám. Imádlak titeket :) :)
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 11. 16:24

A mi fordítóink sorozatait, filmjeit bearbear tölti fel Blue Nelli néven. Mást nem nagyon tudok mondani,
mert én soha semmit nem nézek online.

Fb csoportok, ahol más fordítók is megjelennek a sorozataikkal: Kosztümös és modern sorozatok, Hungarian
Dorama Club, Magyar Doramafan 2016, Filmrajongók klubja, Koreai és japán sorozatajánló. Van több is, de én
ezekben vagyok tag.
Oller

HozzászólásSzerző: Oller » 2020. május 11. 17:58

eslight írta:
Oller írta:Ismerem a normális torrentezés szabályait, jó pár éve használok ncore-t

Szia
Írj rám nCore-on, ugyanez a nevem.

Helló!
Köszönöm a bizalamat :) De valamikor a napokban letilthattak ncoren és lövésem sincs hogy ez miért volt jó, csak azért mert nem léptem be x hétig :/
Ezek szerint kénytelen leszek várni a nyilt regisztrációra, így nem tudok igazolni semmit, a mellett hogy szerezhetek egy új ncore-t (habár mostmár erősen gondolkodom hogy prémiumra váltok ott, mert ez alapján letiltani szerintem nem volt korrekt :( )
Üdvözlettel
Olivér
U.i: És köszi mégegyszer a bizalmad :ymblushing:
a880120

HozzászólásSzerző: a880120 » 2020. május 11. 18:42

Rita írta:A mi fordítóink sorozatait, filmjeit bearbear tölti fel Blue Nelli néven. Mást nem nagyon tudok mondani,
mert én soha semmit nem nézek online.

Fb csoportok, ahol más fordítók is megjelennek a sorozataikkal: Kosztümös és modern sorozatok, Hungarian
Dorama Club, Magyar Doramafan 2016, Filmrajongók klubja, Koreai és japán sorozatajánló. Van több is, de én
ezekben vagyok tag.

Köszi! Befogok nézni ezekbe a csoportokba is :)
Vivien07

HozzászólásSzerző: Vivien07 » 2020. május 20. 20:40

Sziasztok!
Csatlakoznék én is az előttem lévőkhöz. Valaki tud esetleg AVISTAZ meghívót küldeni, nagyon hálás lennék! körülbelül 2012 óta nézem a doramákat és azóta többször is abba a helyzetbe botlottam, hogy az adott sorozatot, csak onnan tudom letölteni :( Szoktam online is nézni, de kedvenceimet szeretem letölteni,megőrizni.
Ismerem a torrent oldalakat, estone-t és ncore-t is rendszeresen használom. Tényleg nagyon nagyon hálás lennék, ha valaki küldene egy meghívót! ^:)^ Köszönöm szépen!! :)
bury

HozzászólásSzerző: bury » 2020. május 30. 9:42

Vivien07 írta:Sziasztok!
Csatlakoznék én is az előttem lévőkhöz. Valaki tud esetleg AVISTAZ meghívót küldeni, nagyon hálás lennék! körülbelül 2012 óta nézem a doramákat és azóta többször is abba a helyzetbe botlottam, hogy az adott sorozatot, csak onnan tudom letölteni :( Szoktam online is nézni, de kedvenceimet szeretem letölteni,megőrizni.
Ismerem a torrent oldalakat, estone-t és ncore-t is rendszeresen használom. Tényleg nagyon nagyon hálás lennék, ha valaki küldene egy meghívót! ^:)^ Köszönöm szépen!! :)

Szia ha kell még Avistaz meghívó küldj egy email címet :)
Vivien07

HozzászólásSzerző: Vivien07 » 2020. május 30. 11:06

bury írta:

Nagyon nagyon szépen köszönöm!! :) :)
Email címem: [email protected]
bury

HozzászólásSzerző: bury » 2020. május 30. 11:11

Vivien07 írta:
bury írta:

Elküldtem 24 órán belül fel kel használnod :)
Vivien07

HozzászólásSzerző: Vivien07 » 2020. május 30. 12:25

bury írta:
Vivien07 írta:
bury írta:

Elküldtem 24 órán belül fel kel használnod :)

Rendben, megkaptam! Nagyon hálás vagyok! Köszönöm szépen! :)
merisztor

HozzászólásSzerző: merisztor » Tegnap, 19:11

Sziasztok.

Új tag vagyok itt és rákantattam a Dél-koreai sorozatokra. Szeretnék kérni egy meghívót az Avistaz-ra,. Előre is köszönöm. Email címem: [email protected]
Régóta torrentezem, fent vagyok a Bithumenen és az Ncore-on is, van tapasztalatom a Hit run szabályzattal is.
Mivel nagyon érdekel ez a Dél-koreai stílus a filmek, sorozatok és történelmi kosztümös filmek ezért szándékomban áll normálisan visszatölteni a filmeket amiket meg akarok nézni majd.

Vissza: “AvistaZ”