Van képem hozzá

Paggy

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. november 10. 22:57

Kép
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. november 10. 22:59

Kép
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. november 10. 23:06

Itt egy csomó kép a környékről,ahonnan a porcelán való:
https://www.tripadvisor.co.hu/Tourism-g ... =158777494
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. november 10. 23:08

Most jöna másik kiállítás,ami annyira nagyszabású:óriási tudásanyag,képanyag és makettek valamnt videókA címe:
A KORTÁRS KOREAI ÉPÍTÉSZET KOZMOPOLITA ARCA
Részlet az ismertetőből:
Dél-Korea építészetét,mint a társadalom leképezésének legfontosabb elemét,nyilvánvalóan nem hagyja érintetlenül a világban végbemenő átfogó változások.Ez a kiállítás rövid visszatekintést nyújt az elmúlt 30 év koreai építészetére.A felvonultatott projektek tervezői egy része mnem él már Koreában,mégis alkotásaik értelmezésül szerint koreainak tekinthető.A kiállításon családi házakat,iskolákat,üzletközpontokat,vállalati központokat,múzeumokat,lözösségi tereket látunk.A 30 pojekt a koreai építészek 3 nemzedékét mutatja be.
Na most én nem értek hozzá és olyan hatalmas nagy az anyag,hogy csak hangulatjelentést hozok .
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. november 10. 23:20

Kép
Kép
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. november 10. 23:25

Kép
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. november 10. 23:27

Kép

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. november 10. 23:38

Most menjünk fel a 2. emeletre!
Kép
Ez még csak félig van berendezve.A KP.hivatalos megnyitója nov.18.
Kép
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. november 10. 23:45

Kép
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. november 10. 23:48

Kép
Kép
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. november 10. 23:53

A harmadik emelet még nem látogatható:
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. november 10. 23:55

Itt a VÉGE.Ez a földszinti ki-bejárat.Sziasztok.Paggy :movingflower: :littlehearth: :movingflower:
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. november 11. 21:22

Sziasztok kedves Lányok!Látom a Koreai Kult.Kp.látványa nem dobott fel senkit.Hát sajnos, nem tudok mással szolgálni. :)) :)) :)) :movingflower: :littlehearth: :movingflower: Üdv:Paggy
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. november 11. 21:32

szia Paggy, nekem nagyon tetszik, csak azért nem volt érkezésem mert az apu monitorát próbálom beállítani...no com..
Majd még visszajövök gyönyörködni, mert a letisztult környezet, a maga egyszerűségében lenyűgöző! De most mennem kell mert Samumtól majdnem sokkot kaptam, mindenesetre már eltakarítva. ma majdnem 3 órát voltam összesen különböző helyeken és totál lefáradtunk és a legénynek a jelek szerint sikerült benyalni valamit! :-ss :(( Na megyek is vissza hozzá..puszim mindenkinek! :x :flower1: :littlehearth:
Szilvia333

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2019. november 11. 21:35

Paggy Fantasztikusak a Koreai képek!! Nagyon irigyellek,hogy amit mi csak a filmeken láthatunk,(ruhák,étkészlet,stb,) azt te élőben tapasztalhattad,illetve láthattad.Köszönet hogy ezt a csodát ide varázsoltad nekünk!!
A közösségi kert szuper !! Amerikában készült dokumentum filmben láttam hasonlót. Ott (..na jó,angolul nem tudom leírni!..) Ditroitban forgattak,és mivel az autó ipar haldoklik,és vele együtt a város is,ott csináltak közösségi kerteket az elhagyott telkeken hogy így legalább le faragnak a számlákból,mivel a zöldségek így ingyen vannak az étkezéshez. Nem szoktak vandálkodni az ágyásokban?? Nagyon szép és gusztusos minden !!

Ágikám!! Az a gyönyörű veranda maga csoda ország !!! Perzsa albérlő ?! Szálem álejkú !!! Előre is gratulálok az új kiállításhoz,(Micsoda buli lett volna ha te nyered a Kínai utat!!) Ramoska nagyon édes,olyan kis huncut pofija van,és mint olvasom szépen teljesít a suliban is!! A szobába is bejárása lesz,vagy csak a küszöbig és nem tovább???

Ritám drága !! Nagyon jó lesz hogy majd egyben rakod ki a sorozatodat,így a főnökömet is nagyon boldoggá teszed !! Mindig mikor rácuppanunk egy új sorozatra és tetszik neki,szó szerint rommá veri az alkaromat nyügösködve hogy mikor lesz már új felirat.Sajnos kicsi az alvás igénye,4 óra alvás,én meg ha hajnalban fel fel rebbenek,egész nap csak dülöngélek.Én az a fajta vagyok aki a krumplit is kialussza a földből =)) =)) =)) A főnököm meg 5 nap alatt kivégez egy 50 rész feletti sorozatot,szerencsére felváltva szeret nézni mai modern sorozatot,és kosztümöset
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. november 11. 21:44

Sziasztok!
Villám Joe-t játszok most is, csak beköszönök, mert eddig festettem és kifolyik a szemem a gép előtt.
Nézelődni és irogatni is később jövök majd megint. Paggy, láttam a képeid, még hajnal kettőkor kigyönyörködtem magam benne, de irni most is csak ennyire van erőm.
Készülök ezerrel a szerdai festészeti megnyitóra lélekben, aztán a fiamnak TDK előadása lesz másnap, aztán nem sorolom, de egyszercsak jövök, tényleg.
Szilvia, jó, hogy itt vagy , mondtam már, de ismétlem önmagam.
Végig kell nézegetnem a Te képeid is, mert láttam, hogy tettél fel jó sokat.
Ramos egyenlőre kinti kutya, a fiúk hagy higyjék csak hogy igy is marad. :-)
Kata, igyekszem jönni, mert kiváncsi vagyok mi is lett utána a ház eladással.

Lányok, jó pihenést éjszaka, robogok The Walking deadot nézni, remélem nem fogok rajta elaludni és holnap kezdhetem előlről akkor.
Szilvia333

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2019. november 11. 21:53

Paggy kedves,türelem!! Látod,én is csak most értem ide egyéb elfoglaltságaim miatt [-x [-x [-x

Az a helyzet hogy ma 10 órától éhkoppon vagyok,mert délután fél 5-re hasi ultrahangra volt időpontom.Sajna nem jó híreket kaptam :(( :(( :((
Az évekkel ezelőtt diagnosztizált epeköveim,7 milliméteresről 15-re növekedtek,és a doki mielőbbi műtétet javasolt,pedig esküszöm kutya bajom!!
Az úgy kezdődött,hogy 30 évesen,kirókáztam a kedvencemet,-majonézes sonkatekercs húsvétkor-majd a kedvencemtől az uborkás kenyértől is cudarul lettem,és a legnagyobb kedvencemtől a fokhagymás pirítóstól is.Ekkor mondta a család hogy irány hasi ultrahangra,és ott közölték hogy kövecskéim vannak.Nem mondom,párszor megjártam a poklot,apuék szeme láttára is,és amit még nem vallottam be nekik.Így aztán anyukám akcióba lépett és fűtől fától,patikustól tanácsot kért hogyan lehet ezt a helyzetet kezelni.Több szert is ajánlottak,és ezekből a Collagol csepp,és a Mezyn Forte vált be nekem,és mondhatom már volt 3 éve is hogy egyetlen egy görcs nem vett elő.
Az időnkénti alhasi fájdalmaimról kiderült hogy egyszerű izom húzódás,és hogy csak egyetlen egy problémám van,a köveim,errefel édesanyám már a műtétemet tervezi tavasszal :-ss :-ss :-ss ... Kicsit bekeményítettem,mondtam hogy előbb fürdőszoba átalakítás,festés,nyílászáró csere,majd utána beszélhetünk műtétről :-w :-w :-w

További kellemes szép estét mindnyájatoknak !! :-h :-h :-h :-h
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. november 11. 21:59

Kedves Lányok!Nem megsértődtem,csak szóljatok vissza,hogy igénylitek-e,hogy megosszam a budapesti barangolásom.Csak annyi,hogy :) és a név.Ebből tudom,hogy érdekel Titeket.Megyek én magamtól is mint a mérgezett egér,de most már sikerül visszafognom kicsit magam.Tudom,hogy Ti is nagyon elfoglaltak vagytok,de ha senkit sem érdekel,nem vacakolok a fényképezés ezen formájávak és a felrakással.Más képeket természetesen készítek,csak "útibeszámolót" nem.Üdv MINDENKINEK! :movingflower: :movingflower:
Most megyek főzni,nemrég értem haza.Holnap jövök nézelődni. :) Paggy
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. november 11. 22:09

A lényeg megint lemaradt:
KATA Samukára,ÁGI ÉS SZILVI!VIgyázzatok magatokra!!!!!! %%- %%- %%- %%- %%-
Ági!SOK-sok erőt a kiállításig!!!!!
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. november 12. 8:29

Csak egy pillanat kedves Lányok!Délben jövök rendesen.Muszáj elmondjam!!!!!Tegnap átjöttem a kivilágított belvároson.Minden csillog.villog.tele van árusokkal.Elviszlek majd Titeket oda és megmutatom.DE HIGGYÉTEK EL, TI közelebb vagytok a valóságos élethez,mint ez a karácsonyfadísz világ itt a belvárosban.Nézed,bámulod és elvakít,de ezerszer többet ér egy finom tea a barátnőddel beszélgetve,vagy képzeljétek,nálunk a piacon,szombatonként,350 ft egy tejfölös-sajtos krumplis lángos,tegnap meg 1000ft-ért adták bent az aszott szárazat .Nem a jó dolgok ellensége vagyok.A nagyszüleimnél Vácon kipróbálhattam a jómódot/az iskolai szünetekben és később is valameddig!!!/Néha szeretem és is a csicsát,meg a villogást,de az ár-érték arány fontos.Igaz,hogy a jó anyagból készült ruha,étel...drága és meg is kell fizetni a standot,a munkabért.....de ami sok az sok!!!Ennek ellenére nagyon szemkápráztató minden.Hamarosan beviszlek Titeket.Most futok tovább.Viszlát dél körül.Paggy :movingflower: :littlehearth: :movingflower:
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. november 12. 8:35

Paggykám nem értelek, miért kellene megsértődni? #:-s Vannak időszakok, mikor az embernek csak arra van ideje, hogy hogy visszanézzen dolgokat, nem mindig tudjuk teljesen megnézni elolvasni másét sem, nem csak a tiedet, Viszont látod most mindenki teper ezerrel, hol a betegség, hol az egyéb tennivalók miatt.
Ágikám sok sok erőt és kitartást valamint hatalmas sikert a kiállításra! Biztosan szuper lesz! Néha irigykedem, hogy el tudnak menni kiállításra, és megállni egy egy kép előtt, mert az az igazi, ha nem rohanva kell megnézni, és Samumat annyira nem érdekli az ilyen hogy még soha nem sikerült talán csak egyszer a küszöböt átlépni, de mindjárt fordulhattunk is vissza. Ha fogja a kezem és megszorítja akkor onnan spuri. Viszont így soha nincs hiszti, hogy valamit nem akarok csinálni....nála ez így jön le. E
Ezért is nagyon fontosak nekem legalább így a képek, + megspékelve a saját élményeiddel. Ahogy Ági is mindig igyekszik amikor módja van egy egy kép erejéig jelentkezni..De jó lenne ha össze tudnátok futni Marcsival! \:D/ ~o) Meghívlak benneteket egy virtuális kávészünetre a kiállításon :)) :flower1: :littlehearth:

Szilvia, rémes lehet ez a hasi görcs, nekem sok sok éve kivették a köveket, volt amelyik akkora volt mint a hüvelykujj köröm. Időnként azért rakoncázik. Úgy tudom már lézerrel törik össze a köveket, nálad ez nem jöhet szóba vágás helyett? Illetve csak egy nyúlfarknyi vágással? Kérdezz rá, hátha.. Úgy hiányzik az embernek a műtét mint a púp a hátunkra, de hát nem tudunk mindent megúszni...Lehetséges hogy megoldható ambulanter is... ;) :D de jó lenne...max egy napos bentfekvéssel. Mondjuk én rendesen fel voltam vágva, aztán erőltették hogy keljek fel és sétáljak én meg mondtam hogy még nagyon gyenge vagyok ismerem magam ilyenkor nem szabad felkelnem. a lényeg hogy felálltam és utána már csak arra ébredtem, hogy infúzió csöpög és az összes nővér és orvos ott drukkol mellettem :)) . Mindjárt mondtam is nekik, hogy ugye megmondtam. ! Onnantól kezdve az volt amit mondtam, még a konyháról is külön kaját hoztak! :)) viszont viharos gyorsasággal felépültem a plussz egy napi fekvéstől. :ympray: :D .
Na szóval ilyen kalandok is esnek az emberrel 2o évesen. :))
Megyek öltözni, még esti báli ruhában itt ragadtam, hogy írhassak nektek :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. november 12. 8:38

Hú de kíváncsi leszek az idei karácsonyi vásárra! Tavaly nem tudtunk menni...amint esteledett Samu juszt se volt hajlandó kimozdulni! Remélem az idei vásáron nem járok pórul... ;;) :-o
Az a baj, hogy ha kicsit hangosabb a zene már menekül is. :((
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. november 12. 12:15

Sziasztok!Kedves Kata!Ez félreértés,mármint hogy sértődés.Pontz azért írtam,hogy csak visszajelzést szeretnék,hogy érdemes-e fotóznom a rendezvényeken,amin résztveszek.Úgy is elmegyek,de más a dolog,ha csak magam számára lövök 1-2 képet,mint hogy megmutatom Nektek.Ezért kértem egy mosolygós szmájlit,ha érdekel a dolog.

Mindjárt jövök vissza ,sül az almáspite és meg kell nézni. =)) =)) =))
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. november 12. 12:37

Kész lett.Nem olyan magas,mint amit a múltkor csináltam,mert ez simás sütőporos.
Kép
Most megyek nézelődni.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. november 12. 12:50

Kedves Ági!Hű,de sok munkád van!Mindezek melett megtiszteltetés lehet,hogy Te veszel részt a kiállítás rendezésében.Nyilván nagyon meg van elégedve Veled a tanár.Nagyon kíváncsi vagyok az új képeidre.El sem tudom képzelni,hogy egy fekete kontúros krizantémot miként lehet kifesteni.Izgalmas!!!!További sok rőt kívánok!!!
Ramos aranyos.Cipeli Veled a vödröt,főztök.Előbb utóbb lakás-/szoba-/kutya lesz!!! :)) :)) :)) \:D/ \:D/ \:D/
Édesapádnak jóegészséget kívánok!Ilyen nagy műtét után ,csodálatos !!!!
Ágika!Vigyázz MAGADRA!!!!!Várom a beszámolót/majd,ha már lecsengenek a dolgok/! :movingflower: :littlehearth: :movingflower:

Vissza: “Társalgó”