Van képem hozzá

VidékiÉva

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2019. január 12. 21:22

Jó éjt mindenkinek!
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. január 13. 15:47

sziasztok-emlékeztek kb 1 éve mutattam a LÁGYMÁNYOSI HÍD/RÁKÓCZI HÍD/pillérén lévő falfestményt-most mutatok néhányat/2014-es link/és egy saját fotót a tegnapelőtti menza ablakából fotóztam
https://index.hu/kultur/2014/10/02/szines_varos/
https://index.hu/kultur/eletmod/2014/10 ... udapesten/
Kép
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2019. január 14. 19:54

Paggy írta:sziasztok-emlékeztek kb 1 éve mutattam a LÁGYMÁNYOSI HÍD/RÁKÓCZI HÍD/pillérén lévő falfestményt-most mutatok néhányat/2014-es link/és egy saját fotót a tegnapelőtti menza ablakából fotóztam
https://index.hu/kultur/2014/10/02/szines_varos/
https://index.hu/kultur/eletmod/2014/10 ... udapesten/
Kép

Szia Paggy!
Szép ez a daru. De a linken a fecskéket is szívesen nézném akár mindennap.
Igértem, hogy megmutatom, hogy mit művelt velem a 2 szelet kenyér((((
Kép
Kép
Nem nagyon éles, de a lényeget látni.
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2019. január 14. 20:01

Vidámabb képek. Bújócskázik a madaram: Kép
közelebbről Kép
Vége a játéknak
Kép
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2019. január 14. 20:14

Kicsit régebbi képek. Nekem nagyon tetszenek.
https://illuzio.cafeblog.hu/2015/12/10/ ... zep-fotok/
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2019. január 14. 20:18

Itt is más tollakkal ékeskedek. Ez sem mai, de nagyon tetszik.
https://www.nlcafe.hu/szabadido/2016102 ... kat-fotok/
Szilvia333

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2019. január 14. 20:42

Szia Éva!!
Látom beszedtél egy jó kis étel allergiát,részvétem! Viszont örömmel látom hogy Dodika él és virul,és jól érzi magát az öreglány! Csak így tovább!!
Szilvia333

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2019. január 14. 20:58

Hölgyeim,és hölgyeim!!
A mai nap egy kissé hosszabban nem leszek 6 héten keresztül,(de azért majd próbálok mégis jönni ha időm engedi) ugyanis drága édesanyám ma reggel eltörte a csuklóját!! Szerencsére a munkahelyemen megértő és kedves emberekkel vagyok körül véve,és nagy engedményeket kaptam,mint pl,elég ha csak fél 9-re vagy 9-re megyek be az irodába,valamint ha kell,akkor és azokon a napokon maradok otthon amikor szükséges.
Nem tudom kinél hogy néz kis az időjárás,nálunk katasztrófa!! Majd egy hétig intenzíven havazott,aztán nálunk elkezdett esni az eső,és ami az utakon van,... tán még a középkorban is jobbak voltak az útviszonyok!!
Akkor hát a viszont látásra,legyetek jók,egészségesek,boldogok,és nagyon vidámak!!
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. január 14. 21:03

szilvi-velem is ez történt-majd gyere adok "tanácsot"paggy
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. január 14. 21:09

most 4. hete fenékre ültem a jeges hóban és eltört a jobb csuklóm-nem kellett operálni csak a 30 fokos eltérést helyretették-szóval van tapasztalatom-gipsszel jó nehéz:a toilette, a mosakodás,az öltözködés/4 nadrágot hordok 4 hete,mert azt tudom felhúzni/......
És azt mondta az orvos nem szabad felkötni,hogy ne sorvadjon az izom-EZ A LEGNEHEZEBB-TEHÁT KITARTÁS ÉS TÜRELEM-milyen jó,hogy rendesek a kollégáid-mielőbbi gyógyulást kívánok anyukádnak-paggy %%- %%- %%- %%-
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. január 14. 21:21

éva-szörnyen nézett ki a karod!borzacstó lehetett,viszketett? megörültem volna-mit szedtél?DE JÓ TANULSÁG VOLT,UGYE?
SAJNOS NEKEM1 dolog nem megy,hogy legalább 3 korty kávét ne igyak reggel-ha rendes kávé ,megdobogtatja a szívem, a capuccinóban a tejre vagyok allergiás-ennyi vacakság!!!!
nagyon értelmes képe van a madárkádnak-örülök,hogy vidám,bújócskázik-élmény lehet vele lenni-nálunk az 5 macska együttélése adja a mindennapi bulit-hol veszekednek,hol nyarvognak szeretettel,máskor futóversenyt rendeznek......
kedves éva-köszönöm a képeket és a linkeket-mindjárt megnézem-paggy
MEGNÉZTEM -AZ ELSŐ LINK:ELKÉPESZTŐ FOTÓK!!!!!!!CSODÁLATOS VIZI KÉPEK-bambuló teknős-zöld vízben sárga halak-cápák........
MÁSODIK LINK:nekem nem annyira tetszik,DE NAGYON ÜGYES -ÉS HOGY JUTOTT AZ ESZÉBE?
KÖSZÖNÖM SZÉPEN MÉGEGYSZER A LINKEKET---MARADOK A FOTÓIDNÁL,mert a tegnapi esti képed még mindig az emlékezetemben van.-üdv-paggy
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2019. január 15. 15:34

Szilvia333 írta:Szia Éva!!
Látom beszedtél egy jó kis étel allergiát,részvétem! Viszont örömmel látom hogy Dodika él és virul,és jól érzi magát az öreglány! Csak így tovább!!
Szia Szilvi! De jó hallani rólad, ritkán vagy.
Igen. Sajnos pár éve megkeseríti az életemet. Tavalyelőtt voltam kórházba 2,5 hétig, ott derítették ki. Akkor már éjjel nappal vakaróztam. Azóta tartottam a diétát. Tavaly nyárra rendeződött is, ezzel nem volt problémám. Viszont november végén elég volt egy kis figyelmetlenség és 2 szelet kenyértől még mindig így nézek ki. Azt olvastam, hogy legalább 4 hónap kell, hogy kipucolódjon a glutén. Akkor még tavaszig pöttyös leszek, mint a katica.
Anyukádnak jobbulást, neked kitartást és türelmet az ápoláshoz. Nálunk szárazak az utak, már hó sincs nyomokban sem. Vasárnap este itt is esett az eső, hétfő hajnalban ahol le volt fagyva ott csúszott. De estére már felszáradt. Délelőtt szépen sütött a nap, de viharos szél fújt. Néhol alig bírtam menni. Aztán 1 óra körül hatalmas hóesés volt. Minden irányból jött a hó, szép nagy pelyhekben 5 percig, majd sűrűn de apró szemű esett pár percig. Talán negyed óráig tartott az egész, de nyoma sincs, elolvadt rögtön. Szél azóta is kitartóan fúj.
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2019. január 15. 16:11

Paggy írta:éva-szörnyen nézett ki a karod!borzacstó lehetett,viszketett? megörültem volna-mit szedtél?DE JÓ TANULSÁG VOLT,UGYE?
SAJNOS NEKEM1 dolog nem megy,hogy legalább 3 korty kávét ne igyak reggel-ha rendes kávé ,megdobogtatja a szívem, a capuccinóban a tejre vagyok allergiás-ennyi vacakság!!!!
nagyon értelmes képe van a madárkádnak-örülök,hogy vidám,bújócskázik-élmény lehet vele lenni-nálunk az 5 macska együttélése adja a mindennapi bulit-hol veszekednek,hol nyarvognak szeretettel,máskor futóversenyt rendeznek......
kedves éva-köszönöm a képeket és a linkeket-mindjárt megnézem-paggy
MEGNÉZTEM -AZ ELSŐ LINK:ELKÉPESZTŐ FOTÓK!!!!!!!CSODÁLATOS VIZI KÉPEK-bambuló teknős-zöld vízben sárga halak-cápák........
MÁSODIK LINK:nekem nem annyira tetszik,DE NAGYON ÜGYES -ÉS HOGY JUTOTT AZ ESZÉBE?
KÖSZÖNÖM SZÉPEN MÉGEGYSZER A LINKEKET---MARADOK A FOTÓIDNÁL,mert a tegnapi esti képed még mindig az emlékezetemben van.-üdv-paggy

Szia Paggy! Először semmit, mert nem gondoltam, hogy ilyen hosszadalmas lesz. Akkor még nem is volt ilyen csúnya, mert már nem voltam sebes. Mikor már pöttyös lettem az egyik ismerősöm javasolta a cinkes rázókeveréket. Jó ötletnek gondolta, úgyhogy vettem is a patikába. De az meg 1 hét után nagyon kiszárította. Aztán megtaláltam azt a szteroidos kenőcsöt amit még tavaly kaptam. Abból csak nagyon minimálisát szabad kenni. Na az 2 hét után már ennyire rendbe tette. A kép friss volt, akkor délelőtt csináltam amikor feltettem. Sajnos én nem bírom megállni. Ha viszket megvakarom. De éjjel álmomban is vakarom, ha nappal meg tudnám állni, akkor is.

A koffein mentes kávétól is dobogsz? Mert vannak már növényi tejek. Nem mondom, hogy olcsó. De a pennyben a legolcsóbb. Ott 400 Ft körül van 1l. Máshol drágább. A mandula tej az kifejezetten finom. Sok barátom lett allergiás a tejre. Innen az infó. De van laktózmentes tej is, az aldiban szoktam látni. Az nem ennyire drága. Abból van tejföl, túró, sajt is. Én vettem növényi tejkészítőt. Azzal lehet krémleveseket is főzni, pudingot, kását, turmixokat. De én főleg tejet készítek, néha krémlevest. Leginkább kókusz és barnarizsből szoktam főzni. De próbáltam mákból csak azt nehezebb leszűrni. A barátnőmnek pluszban még csontritkulása is van. Neki szoktam máktejet csinálni, ha meglátogat. A mogyorót, mandulát, diót előtte 1 napig kell áztatni. Na azokat csak próbáltam, mert nem vagyok ennyire előrelátó. Meg nagyon drágák is. De az én gépem olyan 7-8 dkg kókusz vagy rizs, kókusz keverékből fél óra alatt készít durván 1l tejet. Szójababból még nem próbáltam. Hűtőben pár napig eltartható. Úgy mint a friss tej. A bolti mandulatej az habosodik is a tejhabosítóval. Úgy tiszta capuccino élmény.

Nekem a tollra festés biztosan nem jutott volna eszembe, de nagyon élethű képek. Nekem tetszett.
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2019. január 15. 16:23

Itt a radiátoron nézelődik kifelé.
Kép
Le van takarva a törölközőjével, hogy ne legyen forró.
Kép
Kép
Fürdés után ott szárítkozott. Ez a törölközője. Ismeri, mindig ezt használjuk, gyakoroljuk, hogy be van bugyolálva, mert az állatorvosnál a vizsgálatnál előny. Még a papagájos fórumon tanultam, mert fürdeni nem szeret.
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 15. 17:18

Kedves Mindenki! drága Éva részvétem a viszketés miatt, és 1-1...mert én meg most a narancstól megyek a plafonra amilyen finom és édes, annyira csipked a hasam bal oldalán és több helyen szurkálva viszket..úgyhogy oda vagyok az örömtől. Na mindegy, túléljük. :ymblushing: :-o ;;)
A Papagáj remekül néz ki, látni, hogy élvezi a helyzetet..nagy kópé ő is. :D .

Paggy, köszönöm a képeket. linkeket. Lassan nálad is fogy az idő, hamarosan gipsz nélkül leszel. Csak aztán amennyire lehet óvatosan. ;) :D
Ne akarj majd mindent behozni...csak lassan mint a csiga..úgysem fut el az ember elől semmi. :D :D :-bd

Szilvia, hát nem így képzelte az ember az évkezdetet az biztos. Remélem nem fáj nagyon anyukád keze. Milyen aranyosak a kollégák, nagy empátiáról tettek bizonyságot. Gyors és teljes gyógyulást kívánok neki is. Neked meg sok humort és erőt a pluszfeladatokhoz, ami most adódott. Lehet hogy mégis fogtok tudni filmezni..akár netről akár tv-ről, ha anyukád is kedveli a szép, romantikus, vicces, izgalmas eseményeket. :-bd .
Van egy új tv adó, a Thom az Upc már felvette a műsorára, a többivel megy a tárgyalás... ATV spririt a neve. és a családi csomagban van. Nálunk a videnet sajnos az extra csomagba tette be. A Digivel is folynak a tárgyalások. Nagyon jó műsorok, filmek stb lesznek. szóval kíváncsi lennék majd rá de az extrára nem fogok előfizetni hogy egy csomó szemét adó meg megjelenjen a semmiért. :ymblushing: :-o :-o

Új monitorom van Samsung :-bd x_x , nem vagyok elájulva a szinétől és a mérettől sem...de mivel ez volt a karácsonyi ajándék... ;) :littlehearth: :flower1:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. január 15. 20:15

először éva-nagyon cuki a mdarad-az első képen kis árvának néz ki,de amikor közelebbről nézem pompás /szép,értelmes/
biztos jó vele élni-csak ablakot nem lehet nyitni-persze hálóval megoldható-MEGÉRI A BEZÁRTSÁG-MENNYIT REPÜL?????NEM BONTJA LE A TAPÉTÁT?KÜLDJÉL SOK KÉPET RÓLA,ÉS ESETLEG VIDEÓT IS!----LAKTÓZMENTES DOLGOKAT ESZEM,DE MOST MINDENTŐL VISZKETEK/PAPRIKÁS KOLBÁSZ,semmi édesség,kenyér--SZÖRNYŰ,MERT A GIPSZ ALATT IS----már citromfű teát kell innom,hogy lenyugodjak-majd csak elmúlik :ymhug:
ma a városban jártam,de nem fotóztam--VISZONT LEÍROM MIT KAPTAM,SŐT LEFOTÓZOM,SŐT MINDJÁRT HOZOK ÍZELÍTŐT---KIS IDŐ KELL A BALKEZES FOTÓZÁSHOZ!!!!....JÖVÖK HAMAROSAN-PAGGY
DE ELŐBB KEDVES KATA-JAJ,JAJ MÁR A NARANCS IS ALLERGIÁT OKOZ-TALÁN A VEGYSZER,AMIVEL ÉRLELIK-VALAMELYIK GYÓGYTEA ESETLEG NEM TISZTÍTJA KI ?EZZEL KISÉRLETEZEM ÉN IS
KEDVES ÉVA ÉS KATA LEGYETEK JOBBAN!!!! %%- %%- %%- %%- :flower1: :flower1: :littlehearth: :ymparty:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. január 15. 20:40

KAPTAM EGY ILYEN KÖNYVET:
Képtop unusual baby names
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. január 15. 20:45

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. január 15. 20:48

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. január 15. 20:50

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. január 15. 20:51

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. január 15. 20:54

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. január 15. 20:56

na mindegy,most nehezen megy a fényképezés és picit türelmetlen vagyok,de rengeteg jó dolog,hely van a könyvben.-A BARÁTAIM MONDTÁK,HOGY NÉHÁNY DOLGOT PRÓBÁLJUNK KI-na azért módjával,de 1-2-t biztos-szép esteét,üdv paggy
ÉS A NAP VÉGÉN EGY JÓTANÁCS/NEM TŐLEM/
https://napidoktor.hu/korkep/csupan-6-h ... -munkajat/
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 16. 10:26

szia Paggy, ha hazajöttem a mai hajtásból, megnézem a linket is köszi a tippeket..legyen neked is szép napod! :ymhug: :ymhug: :D :x :x :-bd :flower1: :littlehearth:
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 16. 17:00

na végre...sikerrel jártam az ügyintézésben, Samuel is egy angyal volt... :)) Bér útközben nem csináltam képet, hazaérve egy kis pihenés után ez várt a nagyszoba ablakból....
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
:D :ymhug: :x :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Vissza: “Társalgó”