Van képem hozzá

Paggy

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. október 12. 22:10

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. október 12. 22:11

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. október 12. 22:12

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. október 12. 22:13

A művészet után:
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. október 12. 22:14

:flower1: :movingflower: :littlehearth:

Itt a VÉGE,fuss el véle......! :ymapplause:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2018. október 13. 13:18-kor.
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. október 13. 11:25

Sziasztok! Ági jól megnevettél, én is tegnap takarítottam, na nem tip topra....de azért a nagyja megvan..+ egy helyiség ablakpucolása...de még a többi hátravan. DE én is tegnap este 8-ig bírtam és le kellett feküdjek és 9 előtt 1o perccel ébredtem meg. Levittem a szomszédom szemetét, és olyan kába voltam, a kisboltba szaladtam le a tegnap megrendelt zsemléért, hogy félúton vettem észre, hogy itt cipelem magammal. :)) :(( :)) .
Úgyhogy letettem a fa tövébe, és visszafelé megint cipelés és úgy dobtam ki a szemetet :)) :)) :)) . De a szembejövő ismerős meg nem kérdezte volna, hogy hova viszem :-q .
Viszont ha az enyém van kint néha ő is leviszi az enyémet, ez olyan csendes figyelmesség egymás iránt...D jót nevettünk, mikor elmeséltem hogy sétált egyet szemetese... :)) :)) :)) .
Szegénykém most nincs jól, amit lehetett a kemoval megcsináltak, most tablettát kap. nem semmi próbatétel ez is.

Erről jut eszembe, vajon Éva túl van e a vizsgálaton? A legrosszabb a várakozás, utána már legalább az a tudat megvan, hogy ezen is túl vagyunk.. :-bd
Paggy, tetszettek a képek, az utolsó elég viccesre sikeredett...az alkotó megéhezett.... :)) :)) :)) :ymhug: :x :movingflower: :flower1: :littlehearth:
gyomar

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. október 13. 11:32

f.ági írta:Szia Mindenki!

Csak bejelentkezek megosztani Veletek a nyári hébe-hóba eltünéseim okát.
Biztos van aki emlékszik, hogy Ödön betegsége miatt a vizsgáim fele nem sikerült, nem volt idő rá készülni.
Mivel részszakképesitést nem adnak ki csak pótvizsgával, igy rá is akartam hagyni, mert nem voltam hajlandó a 260 mellé még 50-et fizetni.
Namármost a család megszavazta, menjek, lesz ami lesz. Ha nem sikerül, ne hagyjam veszni az eddigieket, legalább a 2/3-ról lesz papirom.
Elmúlt héten irásbeli, ha sikerült mehetett az ember szóbelizni. - a csoport fele a második pótvizsgáját kezdte, amint mesélték- - én ugye erről lemaradtam Peking miatt -
Ma voltam szóbelizni, megvan a képesités, igaz, hogy beleőszültem, de pénzügyi-számviteli ügyintéző és projektmenedzser aszisztens bizonyitványt tehetek a többi mellé. :-)
Muszáj volt megosztanom Veletek!!! :-)

Most délután meg megyek kinai kalligráfia előadásra. Utána bambuszfestés tanfolyam indul, nagyon szeretnék menni, de majd kiderül. Amikor Pekingbe voltam, senkit nem érdekelt a Konfucius nem tudom én mi volt már a pontos neve - ben lévő festmények, kalligrafiák, nagyon fáradtak is voltunk utolsó nap, igy elmaradt. Igaz, a férjem azt kérdezte, és minek? De én úúúgy szeretném, na majd látom, mert azért Ödönt nem lehet órákra egyedül hagyni.

Mindenkinek olyan szép napot, mint amilyennek én ma érzem az enyémet!! :-)

Szia Ági! Gratulálok neked nagy szeretettel.Büszke vagyok rád.Nagyon nagy dolog felnőttként, feleségként, anyaként tanulni.Valamiről lemond az ember én speciel a tévézésről mondtam le 6 éve amikor érettségiztem. Igaz nem veszítettem semmit és még úgy is maradtam.
Szeretném kérdezni, hogy nem az Agórában voltál véletlenül?
Szép hétvégét kívánok neked. Marcsi :)
gyomar

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. október 13. 12:39

Sziasztok!
Ma végig néztem 5 oldal elmaradásom, fantasztikus mennyi gyönyörűség került fel.Köszönöm szépen nektek.
Kata!Samu változatlanul nagy kedvenc, nagyon édes képeket tud vágni.
A győri fotóid nagyon szépek.
Gabi!Az erdélyi és különösen a Nagybányai képek tetszettek,nem hiába Erdély Európa egyik legszebb helyek egyike.Persze Te is nagyon helyes vagy.Ásvány múzeum is nagyon szép lehetett, a munkahelyemen is van egy aranyos ásványkiállítás Fábián Tamás alapítvány készítette.
Paggy!A nagyon sok ajánló, fotó, videó amit kaptunk Budapestről hálás vagyok érte.Nekem a Nyugati pályaudvar épülete tetszett a legjobban.
Szép hétvégét kívánok mindenkinek. Marcsi :)
gyomar

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. október 13. 14:25

Sziasztok!
Visegrádi kirándulás folytatása következik.
Spoiler: mutasd
A fellegvár után mentünk ebédelni egy pisztrángos étterembe, illetve volt egy parányi tó és ott lehetett horgászni, mi nem horgásztunk helyette sétáltunk a Pilisi erdőben.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Ez pedig a szállásunk, kiderült, hogy pont a fellegvár alatt volt.
Kép
Kép
gyomar

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. október 13. 14:52

Folytatás Esztergomból.
Már a bevezető úton szembetaláljuk magunkat a Bazilika épületével,egyszerűen gyönyörű látvány volt már messziről is, közelről pedig többször emlegettem a csoda szót,mert erről a épületről nem lehet másképpen beszélni.két fotó a lent elterülő Esztergomról, és egy fotó a fürdőről.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
gyomar

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. október 13. 15:33

Folytatás 2. Visegrádi látképek, bob, Duna part.Majd egy kis hajókázás.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. október 13. 21:18

Szia Marcsi, hát jól kigyönyörködtem magam, a Bazilika csodaszép, olyankor mindig elképzelem hogy éppen játszik valaki azokon az orgonán... :D
Nagyon szép helyeken jártatok, a hajóutat még talán én is be tudnám vállalni... :D . Örülök, hogy ilyen szép időt is sikerült kifognotok. :-bd
Kellemes estét, és szép vasárnapot mindenkinek! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. október 14. 17:26

Sziasztok!Nagyszerű nap után vagyok,mert sikerül találkoznom Gabócival.Marcsi!Mindjárt jövök.kb 1/2 8-kor és megnézem a sok szép képet.IGAZI MEGLEPETÉS VOLT :littlehearth: :flower1: :movingflower: :-bd Köszönöm szépen.Paggy
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. október 14. 20:25

Sziasztok!
Marcsi! Örülök a visegrádi és esztergomi képeidnek, nagyon szépek. Sajnos nagyon régen jártam arra, de halvány emlékeim vannak még.

Egy kellemes nap után hazaértem én is. Öröm volt Paggyvel találkozni, és egy jót beszélgetni. Elmentünk a Stefánia Palotában rendezett Koreai Családi Napra, ami a HanYou Magyar-Koreai Művészeti Alapítvány rendezvénye volt.
Csodaszép festményekben gyönyörködtünk, a koreai kalligráfiával ismerkedtünk, és felpróbáltunk egy hanbokot.

Kép
Kép
Kép Kép Kép
Kép
Kép

Kép Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gabóci5 2018. október 16. 10:43-kor.
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. október 14. 20:50

Sziasztok!Kicsit késtem,mert kutyáztam.
Remélem láttátok a 2 "szépséget "a hanbokban !
Kedves Marcsi!Nagyon jók a képek.
Kiemelném szinte más minőségűek a látképek és a hajós fotók.Gyönyörű a táj :a napfényben csillogó víz,a hegyek.Mintha ott lennék.Marcsi,ilyen fotókat kell csinálnod sokat.A másik
a hajós kép /a székek....mindjárt ráülök-szuper közelik!
Nagyon tetszik a horgászó csapatot mutató fotó. Szinte ott vagyok,csak picit hátrébb állok.Kedvet kapnék közelebb menni,beszél
getni.HANGULATOS.Köszönöm szépen.teszek el belőle az albumomba.Üdv:Paggy
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2018. október 15. 12:02-kor.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. október 15. 6:29

Kedves Lányok!Tegnap olvastam valahol,hogy fotózni , mesterséges megvilágítás nélkül ,reggel és a napnyugta előtt 1 órával jó igazán,mert akkor legszebbek a fények.Most teszek be 3 tegnapi fotót.Telefonnal készült,ezért nem túl jó.(Ezt a kifogást elfelejtem,többé nincs,csak igyekezni fogok jól fényképezni.)Kedves Lányok!Nem kell,ahhoz kimenni a lakásból,hogy a reggeli fényt "csapdába ejtsük".pld .Mit szólnátok egy csészéhez/reggel/ az asztalon,ahová besüt a nap?De mondjuk pld. nálunk a konyhába du.süt be a nap,viszont a szobámban vannak zöld növények,vagy van egy váza,aminek van árnyéka. NINCS KEDVETEK EGY OLYAN KÉPET CSINÁLNI,AMIN LÁTSZIK A BEÁRAMLÓ vagy becsusszanó FÉNY?Ezen a héten én ezt próbálgatom.Tehát most teszek be képet és mégegyszer beteszem Gabi legutóbbi csendéletét,mert beleszerettem a fény miatt./Remélem nem haragszik érte!/Üdv:Paggy
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2018. október 15. 6:44-kor.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. október 15. 6:31

Kép
Kép
Kép
Kép
gyomar

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. október 15. 10:48

Kedves Gabi és Paggy!
Nagyon fantasztikus, hogy ti is felemeltétek a kapcsolatotokat egy felső szintre, ami a személyes találkozót jelenti.
Jók a képek, lenne köztük egy pár amit elfogadnék nagyon szívesen.
A két szépség pedig nagyon aranyos és helyes, jól áll nektek a hanbok.
Szép hetet kívánok mindenkinek. Marcsi :)
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. október 16. 10:39

Sziasztok!Csak 2 pillanatra ugrottam be.
Így állunk a fréziákkal:
Kép
Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2018. október 16. 11:18-kor.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. október 16. 10:42

És:Gabi nem haragudnál meg érte,ha felnagyíttatnám a csendéletedet,mert jó ötletem van karácsonyra?Üdv Mindenkinek.Hétvégén jövök néhány reggeli fotóval:Paggy

ÉS MATHILDE NARDONE fotójához mit szóltok?
Kép
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. október 16. 11:19

Paggy írta:És:Gabi nem haragudnál meg érte,ha felnagyíttatnám a csendéletedet,mert jó ötletem van karácsonyra?

Paggy! Használd nyugodtan a képet! ;) Szépen fejlődnek a fréziáid! :)

Szombaton este készültek a képek, amikor a Balassi Táncegyüttes előadására mentem; majd hazafelé, amikor le is késtem miatta a buszomat. :ymblushing:

KépKépKép
KépKép
KépKép
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. október 16. 16:49

https://azsiaekkovei.hu/film/detective- ... uous-widow
Lányok!Otthoni filmklubot tarthattok!EZ LESZ a Kor.Kult.Kp-ban okt.26-án.

Gabóci!Nagyon köszönöm a csodás képeket.Nekem főleg a csillogó folyó tetszik a kacsákkal .Majd jövök a hétvégén és tüzetesen megnézem.Paggy
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. október 16. 20:49

Lányok! Olyan csodákat hoztatok, köszönöm az úti beszámolót a képeket a növekvő fréziát, a hanbokot, nem is értem miért kell spoilerbe tenni, annyira aranyosak vagytok benne...Szép estét mindenkinek, jövök majd újranézni, de most mennem kell. :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. október 17. 15:35

Sziasztok!Most hozom az utolsó érvem a fényképezés mellett.
Ma a jógára menet eszembe jutott,hogy itt a közelben a nagy színes fénymásoló.A nálam lévő pendrájvon vannak a karácsonyi albumom eddig elkészült /a TI képeitek/ fotói.Nosza,próbáljuk ki !1000 ft volt a pénztárcámba,ezért csak az első /mármint nem érték szerint/ 3 helyen állót nagyíttattam meg.És egyet nagyon.A összes került 950ft-ba.Ebből a NAGY A/=3 650 ft.Nézzétek meg mi lett!.A többiből is csináltatok majd magamnak.Mindenkitől 1 kedvencet/NAGYON SOK VAN/
Először a MINTA,azaz ,hová tegyek 1 fotót?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2018. október 17. 15:46-kor.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. október 17. 15:36

Kép

Vissza: “Társalgó”