Van képem hozzá

Paggy

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. augusztus 5. 9:32

ÉS MÉGEGY /főleg a táncszeretőknek/EBBEN A HŐSÉGBEN A FOTELBÓL:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2018. augusztus 6. 18:46-kor.
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. augusztus 5. 14:38

sziasztok lányok...ma délután átfutom az oldalakat...majd hozok képeket is, de még egyenlőre csak a lemaradásomat hoztam olvasatilag :D .
Köszönöm a sok látnivalót! :x :x ;)

Drága RITA! Örömmel olvasom hogy épen és egészségesen érkeztél haza, még ha nem is teljesen kaland nélkül.Biztosan nem volt könnyű a repülőn rekedni, de hát szerencsére nem lett bajod belőle...a babákat nagyon sajnáltam, hiszen maga a repülőút sem fél óra, és akkor még a tétlen várakozás!
Mindenesetre a lényeg, hogy itthon vagy! Az afrikai meleget hogy bírod, bírjátok..., Ha legalább a kilók úgy fogynának rólunk mint a víz nem is sajnálnám hogy ilyen melegünk van.. :)) .
Apunál akkora eső volt, hogy a rengeteg almából 1 szem maradt a fán. Sok körte is leszakadt ágastól...Pár métert tud fűnyíróni vagy kaszálni, de ot kell hagynia mert majdnem elájul.. Még jó hogy belátja mennyit csinálhat.
A festéssel meg elkezdtük...de hajaj..nem részletezem..ha kész majd teszek fel képet.tojáshéj szinű a nagyszoba...már ahol festék érte már a falat... :-o :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. augusztus 6. 23:35

%%- @};-Egy kis emlékeztető a nagy melegben:
Kép
A hozzászólást 6 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2018. augusztus 9. 22:23-kor.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. augusztus 7. 16:21

%%- @};-Tavalyi nyár:
Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2018. augusztus 9. 22:23-kor.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. augusztus 7. 16:59

%%- @};-Idei nyár:
Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2018. augusztus 9. 22:28-kor.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. augusztus 7. 17:01

%%- @};-Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2018. augusztus 9. 22:30-kor.
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. augusztus 8. 19:34

Sziasztok!
Ma olvastam, meg kell osztanom Veletek, hátha Ti is felüdültök egy kicsit. :-)
Az időkép fórumán irja az egyik jóember: Még az a jó, hogy ebben a melegben nem kell havat lapátolni.
Erre a másik: Jól meg is izzadnánk.
=)) Hát van igaza.
Ráadás: milyen képet ad már be napok óta a számitógépre a rendszer? Havas tájat. :-)
Mindenkinek hűvös éjszakát kivánok! :-)
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. augusztus 9. 20:11

Kedves Kata! A D.A-n olvastam,hogy festesz a lakásban és fáj a kezed megint.Nagyon sajnálom. :movingflower: :flower1: Ági!Jót nevettem a kommenten. :) Paggy

A PINTERESTRŐL---KAKTUSZ:
Kép
nildiko

HozzászólásSzerző: nildiko » 2018. augusztus 10. 21:28

Kedves Rita, gondoltam benézek biztos hoztál szép képeket,mivel visszafele olvasok, így rátaláltam a kalandos haza utazásodra.
Nem gondoltam volna, hogy így jársz.
Örülök, hogy megjöttél, és fordítasz, bár még semmit sem töltöttem le belőle, de gondolkodom, megnézem online.
Milly fordítását nézem, még 3 rész és végzek.
Utána kerül sor egyéb másra.
Nem tudom vannak-e fotóid előbbre, vagy majd ezután kerülnek ki.
Egyébként köszönöm szépen az Avistazos dolgok ismertetését, és természetesen a fordításokat is köszönöm.
Sajnos nemsokára munkába kell menned.
Azt gondolom jeles esemény zajlott az utazásod helyszínén, ha jól sejtem, még visszalapozok egy kicsit.

Köszönöm a fórumtagoknak is a szépséges fotókat.

Szép estét, jó éjszakát.
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. augusztus 10. 21:32

Fogok jönni, még annyi szép fotóm van, de muszáj fordítanom, mert már nem sokáig
tehetem. Kér héten belül be kell fejeznem az Oh, My Emperort.

A képeket szortíroznom kell, ami komoly munka, mert rengeteget csináltam. Két
hét és jövök!
nildiko

HozzászólásSzerző: nildiko » 2018. augusztus 10. 21:47

Érdemes volt jönni, szépséges fotók mindenütt. Köszönöm.
Külön nem is tudnék semmit sem kiemelni, számomra mind szép és érdekes. Külön örülök az ismertetőknek.
Most kimerült a szemem a "meregetésben" még kell pár nap mig megnézem valamennyit.

Kép

Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. augusztus 11. 8:18

Köszönöm a szép képeket. Az uszodai csobbanósakat meg különösen, hiszen mi nem jutunk el ilyen helyekre...helyette van itthon a kád :D .
A festés félbehagyva..így jobb lett volna el sem kezdeni de ez van. A kezem kicsit jobban van most éppen, úgyhogy most tudok egy kicsit billentyűzni, de nem fogom túlzásba vinni.! Az utolsó két virágkép szemet gyönyörködtetőek, üdítő szépségek.! Gratulálok a készítőnek :D ;)

Kellemes hétvégét!
:x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. augusztus 13. 17:37

Paggy írta:ÉS MÉGEGY /főleg a táncszeretőknek/EBBEN A HŐSÉGBEN A FOTELBÓL:

Szia Paggy!
Elnézést, hogy csak ilyen ritkán vagyok. Nagyon jó nézni, de valóban csak a fotelból, betartom a használati utasítást.))) Én is találtam a napokban táncot. Amatőrök, de ahogy elnézem teljesen profik. Nagyon összeszokott páros lehet és nagyon jó nézni őket is:
http://illuzio.cafeblog.hu/2018/08/02/u ... olt-volna/
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. augusztus 13. 17:43

Paggy írta:%%- @};-Egy kis emlékeztető a nagy melegben:
Kép
De jó, hogy betetted. Máris hűvösebb ven. Mostanában a kezem ügyében tartom a spricnis flakont a vízzel. A madaram ahogy meghallja a hangját, már jön is a vállamra és kéri magának is. Jól jönne egy kis lehűlés, szombaton volt egy pici, de az csak kint ért valamit. Nagyon át vannak melegedve a falak is.
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. augusztus 13. 17:58

f.ági írta:Sziasztok!
Ma olvastam, meg kell osztanom Veletek, hátha Ti is felüdültök egy kicsit. :-)
Az időkép fórumán irja az egyik jóember: Még az a jó, hogy ebben a melegben nem kell havat lapátolni.
Erre a másik: Jól meg is izzadnánk.
=)) Hát van igaza.
Ráadás: milyen képet ad már be napok óta a számitógépre a rendszer? Havas tájat. :-)
Mindenkinek hűvös éjszakát kivánok! :-)

Szia Ági! Én úgy tudom, hogy segít lehűlni, ha kánikulában havas tájat nézegetünk. Segít csökkenteni a hőérzetet. Biztosan azért tették fel.

http://illuzio.cafeblog.hu/2018/08/12/a ... et-erdesz/
Érdekes. Kíváncsi lettem a könyvre.
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. augusztus 13. 18:02

Rita írta:Fogok jönni, még annyi szép fotóm van, de muszáj fordítanom, mert már nem sokáig
tehetem. Kér héten belül be kell fejeznem az Oh, My Emperort.

A képeket szortíroznom kell, ami komoly munka, mert rengeteget csináltam. Két
hét és jövök!

Szia Rita!
Nagyon belevetetted magad a fordításba. Máris a második évad közepénél tartassz. Nagyon köszi. De nem hagysz magadnak semmi pihenőt és már lassan újra dolgoznod kell. Nehogy megártson, vigyázz magadra légyszives!
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. augusztus 13. 18:07

Kata58 írta:Köszönöm a szép képeket. Az uszodai csobbanósakat meg különösen, hiszen mi nem jutunk el ilyen helyekre...helyette van itthon a kád :D .
A festés félbehagyva..így jobb lett volna el sem kezdeni de ez van. A kezem kicsit jobban van most éppen, úgyhogy most tudok egy kicsit billentyűzni, de nem fogom túlzásba vinni.! Az utolsó két virágkép szemet gyönyörködtetőek, üdítő szépségek.! Gratulálok a készítőnek :D ;)

Kellemes hétvégét!
:x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd

Szia Kata!
Jobbulást a kezednek. Mindenesetre a férjem szerint nem jó kánikulában festeni. Nagyon gyorsan beszívja a fal a festéket és foltos lesz. Olvastam apukádnál mekkora károkat okozott az eső. Sajnálom.
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. augusztus 13. 20:43

Sziasztok! Éva, a festés azóta is áll de kezem szépen javul! Nem volt kedvem mostanában képeket csinálni, de van egy kettő még amit a facen sem osztottam meg, ha oda jutok hozom majd. Újdonságként annyit, hogy Rita utmutatása szerint sikerült pillanatképet csinálnom, az igaz több mint egy órába telt, mire megtaláltam hogy hova került...nem tudom hogy hogyan tudok külön letöltőhelyet, mert nem szeretném ha majd a gyűjteményem elrepülne az éterbe...próbaképp beteszek egyet...talán sikerül...nem tudom hogy kell betenni torrentről...passz :( :-h
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. augusztus 13. 21:30

Sziasztok!Éva köszönöm a tánclinket.Hű milyen jó volt!Üdv:Paggy
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. augusztus 14. 12:09

na végre ideértem..és most rögtön teszem ki a képeket, mert megint elmaradnak ...remélem mindenki jól van, még most is nagyon meleg van. ;)

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
[img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/39121884_2033674106677520_627973073928192000_n.jpg?_nc_cat=0&oh=8f7971d681f89356ccb88b3c0ee321[img][/img]07&oe=5C0B7607[/img]
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5BFDBE94
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. augusztus 14. 12:23

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

pillanatnyilag ennyi a mese mára... :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. augusztus 14. 15:12

Szia Kata!Most értem haza az unokázásból /Lilla szerint ezt nagylányozásnak hívják :)) /Leülök,lehuppanok a gép elé.Döglesztő meleg van itt.Térjünk a lényegre:
Sok szép ,gusztusos fotót tettél fel.Részletesebben:
Samuka sok arca:a pajeszos "csávó",a félénk kisfiú,anyja szemefénye,a komor,az elgondolkozó és folytathatnám.Nagyon köszönöm ,hogy bepillanthatok az életedbe.
A második:gyönyörű,megszagolnám,megkóstolnám szőlők.Rettentő jó fotók.Mindig a közelik a legjobbjaid ...KIVÉVE...
a harmadik.Kata,ki fogsz nevetni,de talán ez az igazi arcod.Különleges felhőpillanatokat kapsz le.Sokan tudnak gyönyörű felhőképeket csinálni itt is és máshol is,de én szeretem a tieidet.Köszönöm szépen az összes képet. :flower1: :littlehearth: Paggy
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. augusztus 14. 19:06

Kedves Pagggy! köszönöm aranyos szavaidat, Samukát nagyon nehéz fotózni, "tiszta apja" bár az én apum is ilyen...úgy kell lopva lekapni..
engem rettenetesen feszélyez, hogy még mindig nem tudtam megcsináltatni a fogam, és mindig magam maradok az utolsó, ha valamit sorrendbe kell állítani..+ félek a fogorvostól, és ég mindig nem tudom a végleges megoldást, mi lenne a jobb.
Egyébként itt is rekkenő hőség volt, apu haza is paterolt bennünket, hogy ne később kelljen vezetnie. Úgyhogy még lekapni sem tudott bennünket a nap, mert csak annyit voltunk kint amíg azt a pár szőlőt lekaptuk. A gépem meg már annyira megtelt, hogy valami megoldást kell találjak. De a legolcsóbb változat is egy 2o-as. Majd lesz megoldás. De már nem hiszek senki ígéretének, amíg nem teljesíti...és inkább nem kérek segítséget. :-o :((
Na mindegy ..több is veszett Mohácsnál. Holnap orvosi vizit, remélem nem lesznek sokan, és megpróbálok a bőrgyógyászatra is bejutni, hogy ne kelljen külön.
itt már lehet élvezkedni, illetve lehetett, mert lehült a levegő, de most meg olyan erős a szél, hogy még bukón sem tudom nyitva hagyni az ablakot. Kicsit rakonca ez az időjárás. Legyen szép estétek! :x :ymhug: :-h :-bd :movingflower: :littlehearth:
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. augusztus 14. 20:51

Paggy írta:Sziasztok!Éva köszönöm a tánclinket.Hű milyen jó volt!Üdv:Paggy

Szia Paggy! Nekem annyira tetszik, annyira jó nézni őket. Én is szeretnék így táncolni, de sajnos sehogy sem tudok. Nincs hallásom, ahhoz meg kell. De nézni nagyon szeretem aki jól táncol. 2 fiúval éreztem, hogy én is tudok táncolni. Mindkettő annyira jól vezetett, az egyik versenytáncos volt. A másikat a felesége tanította meg táncolni. Hát nagyon jó munkát végzett.
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. augusztus 14. 20:58

Kata58 írta:Sziasztok! Éva, a festés azóta is áll de kezem szépen javul! Nem volt kedvem mostanában képeket csinálni, de van egy kettő még amit a facen sem osztottam meg, ha oda jutok hozom majd. Újdonságként annyit, hogy Rita utmutatása szerint sikerült pillanatképet csinálnom, az igaz több mint egy órába telt, mire megtaláltam hogy hova került...nem tudom hogy hogyan tudok külön letöltőhelyet, mert nem szeretném ha majd a gyűjteményem elrepülne az éterbe...próbaképp beteszek egyet...talán sikerül...nem tudom hogy kell betenni torrentről...passz :( :-h

Szia Kata!
Nem tudom, hogy miről akarsz pillanatképet csinálni. Ha filmből az szerintem a vágólapra kerül. Onnan meg paintba be lehet illeszteni, aztán a paint képet mented el, ahogy akarod. Én print sceennel szoktam a képernyő tartalmát lefotózni. Ekkor kerül a vágólapra, majd onnan sima másolással vagy CtrlV-vel beilleszti a paintbe.

Vissza: “Társalgó”