Iron Ladies (online is nézhető)

Kata58
Kapcsolat:

Re: Iron Ladies (6/13) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. szeptember 15. 10:07

sziasztok! Én most értem ide, hogy amíg csemetém még alukázik megnézzem. :) . Ez a rész is tele volt meglepetésekkel. Mivel olvastam már a hozzászólásokat..én olyanról írnék ami még nem került terítékre...ebben az igazgatói kinevezésben..a vezérigazgató! NA neki kellett volna még egy hatalmas pofon!!! De mekkora. A másik 3 férfi pehelysúly az ő szemétségével szemben. Ilyen aljasságot, hogy sikerrel vették az akadályokat, mégis ragaszkodik az osztály felélnek az elbocsátásához.. :-w :-q Látod Rita, mondom én sokszor...kell ide egy bunkósbot figura....Kép
Csing -nek biztosan volt arrafelé valami traumatikus balesete, mert másként ez nem tört volna elő. És milyen jó hogy kibékültek. Kang és nagymama valamint az időstalálkozó is igen aranyosra sikeredett, a smink bemutatóval. Bizony, nekünk sem kellene elhanyagolni magunkat, de én speciel nem bírom a sminkanyagokat. Így marad a gyönyörködés, ha valakinek nagyon szép és nem erőltetett a sminkje. :)
A gondoskodás, séta, mind mind azt vetíti elő, hogy kudarcra lesz utalva a felmelegített kapcsolat, mert persze hogy aki először félrelépett kezd el féltékenynek lenni egy utcai felszabadult vacsora és nevetés láttán. Izgatottan várom a folytatást.

Rita, ne görcsölj, bosszankodj azon, hogy mennyi felirtot tudsz hozni, ha egyet, hát egyet, hidd el nincs itt semmiféle mérce, mindenkinek ez csak hobbi, és egyéb más kötelezettség is van nem csak a diákoknak...Én boldog vagyok minden egyes felirattól ami megérkezik, úgyhogy fel a fejjel és kellemes hétvégét mindenkinek.
A DA pedig megállt. ennyit arról hogy a liberálisok meg a többiek megszavazták a SArangboszorkány jelentést. Saját hazájuknak tettek be. De biztosan lesz majd valamilyen megoldás.
:x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd
Rita
Adminisztrátor

Re: Iron Ladies (5/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 15. 17:51

annamama írta:Nagyon szépen koszonom az otodiket ,tetszik ,tetszik a sori nagyon ...:)...Irtam hsz a negyedik rész utn is de valahová a végtelen éterbe kuldtem...:)...ez után a rész után igyekszem figyelmesebb lennimert igazán ideje lenne kicsit osszesepergetni magam ,nem tett jot nekem ez a nyár ami még mindig folytatodik....:)...olvasva a hsz alig vérom hogy ma legyen idom megnézni az otodik részt..... :-* Anna.

Kedves Anna! Már biztosan megnézted az ötödik, sőt a hatodik részt is. Nagyon örülök,
hogy még mindig tetszik az Iron Ladies!

Vigyázz magadra! Én a meleget szeretem és a napsütést, de tudom, hogy nem én képviselem
a többséget.

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 15. 18:09

Kata58 írta:Végigolvastam mindent, és annyira örülök, hogy ez a sorozat ennyire megvett bennünket. :D ;) . A sok krimi, és az élet gondjai mellett kell egy kis kikapcsolódás, és ez a sori tökéletes, mert egy percig sem unalmas, tanulságos, de nem tolakodó... :littlehearth:
Közben meg jókat lehet agyalni...Egyébként nosztalgiából újranéztem a Yichenék rendezői változatát és most sokkal jobban tetszett. mint mikor először láttam. Na persze ismerve magamat, megint nem volt megállás folytattam és már a 1o. részig újranéztem a sorit. :))

Boldogan olvastam, hogy holnap este már egy újabb felirattal leszünk gazdagabbak! Addig is szép napot mindenkinek...itt a reggeli hűvös után újra nyár van. :D
Csak a fejem nem respektálja... :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Szia Kata! Fordítás közben mindig úgy gondolok erre a sorozatra, mint egy békésen hömpölygő
folyócskára. Néha keletkeznek örvények benne, néha szelídebben folyik, néha vadabbul, kicsit
ki is önt, ha sok eső esik, de nagy "kilengései" nincsenek, kiszámíthatóan folydogál tovább,
és közben visz magával bennünket is.

Holnap megyek az évi rendes magas-tátrai kirándulásomra. Tátralomnic a célállomás, mint mindig.
Szerdán értekezletünk lesz. Szerintem megint péntekre lesz felirat. Ha mégis előbb elkészülnék,
azonnal kiteszem majd!

David nem a legjobb tanítómester Ivannak:

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 15. 18:37

cicus írta:Kicsit megkésve,de ide értem,de már szinte Mindenki leírta a
véleményét amit örömmel olvastam,de már csak ismételgetnék,hiszen több
dolgot hasonló képpen látok.Csak annyit,hogy fájdalmas volt látni Ching Ching
próbálkozását és be is jött,hogy nem tudjuk sokáig becsapni magunkat,ha nem
azt adjuk akik vagyunk.Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz velük és képes lesz-e
változtatni az életén.Az élet nagyon furcsa dolgokat tud produkálni,én is ismerek
egy ilyen 3-as kapcsolatot igaz ott nem egy lakásban élnek,hanem nagy távolságra
és a férj 1 hónapig a feleségével és a gyerekeivel volt és aztán utazott a másik
városba és ott is 1 hónapig élt.A nők belementek,de szörnyű lehetett nekik,abban
biztos vagyok és ez legalább 5 évig tartott.Vannak akik bármire képesek,hogy
megkapják amit akarnak,de szerencsére nem vagyunk egyformák és a választás
mindig rajtunk áll és az,hogy az életünket hogy éljük a tudatosságunk mértékén múlik.
Már alig várom a következő részt,de hamarosan itt lesz az is.
Gyönyörű napot Mindenkinek :x

Szia Cicus! Tőlem senki nem késett többet, de én is itt vagyok. Valóban nagyon fájdalmas volt
látni Chinget. De végül is saját maga vágja saját maga alatt a fát. Rettentő furcsa nekem a
gondolkodása: "csaljon meg, de otthon tegye, így legalább minden nap láthatom"? Ekkora
hülyeséget még életemben nem hallottam. És most boldog? Dehogy! Még inkább szenved, hiszen
nem csak tudja, hogy hűtlen a férje, hanem minden egyes nap szembesül is vele.

Spoiler: mutasd
Az iskolában minden naposak ezek a példák, amiket írtál. A romáknál ez bevett szokás, és
ők is egy településen belül, sőt a telepen belül is csinálják. És ezt a nőknek szó nélkül el kell
tűrniük. A suliban szinte minden osztályban vannak olyan gyerekek, akik az apjukról féltestvérek.
Persze köztük is vannak kardos, nagyszájú asszonyok, akiknek az ura soha nem merne ilyesmivel
próbálkozni. :))

Kellemes hétvégét kívánok!

Ezek az együttlétek! Mint két idegen:

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 15. 18:40

B.Marika írta:Rita! Ez a rész is nagyon jó volt!!! :-bd
Köszönöm a fordítást, várom a folytatást!

B.Marika írta:Szia Rita! Ma már voltam itt többször is, de most nem jöttem hiába! \:D/
Köszönöm szépen a 6. rész felíratát!

Szia Marika! Olyan lassú vagyok, hogy te már biztosan megnézted a hatodik részt is!
Remélem az is tetszett!

Kellemes hétvégét kívánok!

Kai-Ting nem a párját hívja ha rossz a hangulata, hanem Ivant:

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 15. 18:53

cicus írta:Annyira igyekeztem megnézni,hogy online akartam,
de sehogy nem jött össze egyik meghajtón sem,csak
akadozott 20 percig bírtam most töltöm le és nem
kísérletezem tovább :)
Le is jött úgy,hogy sikerül ma mégis befejezni :)

Milyen jó, hogy háromféle lehetőség is van, valamelyik biztosan működik. A Videa gyakran
vacakol sajnos.

Miután ezt a mondatot elmondta Kai-Ting, Tse-Shan szája félmosolyra húzódott, fogadkozott,
hogy többé nem csinál marhaságot, majd bejelentette, hogy mennie kell, és elment az esernyővel
együtt, hadd ázzon Kai-Ting. Se egy ölelés, se egy puszi... hogy van ez?

Kép

Na de jött Su-Tsan a másik ernyővel...

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 15. 19:00

nildiko írta:Kedves Varázsló, az előbb jártam itt, átlépek a FB-ra ott olvasom, kész a 6. rész.
Köszönöm.

Remélem, jót varázsoltam, Ildikó!

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 15. 19:02

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 6.rész feliratát.

Szia! Nagyon szívesen!

:littlehearth: @};- %%- :D %%- @};- :littlehearth:
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 15. 19:28

virag1 írta:Köszi a 6. rész feliratát nézem...................irok.
A "lassuság " ahogy irod, csak nem igy szeretted volna, de az élet néha átirja az elképzeléseinket és másképpen alakulnak a dolgok.
Csak köszönettel tartozunk, hogy ilyen gyorsan forditasz igy is. ^:)^ ^:)^
:flower1: :flower1: :littlehearth:

Köszi Virág! A gyorsaság mindig az alapelvem volt. Nagyon szeretem, ha vannak
nem maratonozó társaim, akik hajlandóak velem együtt nézni a sorozatokat, ezt
pedig csak úgy lehet elérni, ha gyorsan jönnek a feliratok egymás után.

Ennek a sorozatnak nagyon sok sorosak a feliratai. Nem egy van, amely 1000-en
felüli sorból áll, sőt az utolsó rész 1166 soros. Az vigasztal, hogy ez majdnem olyan,
mintha két részt hoznék a héten. :))

Jó kis meglepetés volt ez is:

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 15. 19:43

lizzismith írta:Ritám, köszönöm. Ez a rész olyan sok mély gondolkodni valót adott.
- anya-fia kapcsolat, bár én erre gondoltam, ha őszinte akarok lenni. Valahogy nem hittem el, hogy ennyire fiatal fiúval randevúzna. Davidnek egyre jobban tetszik Li-Sha, és most már ellenfél sincs :). Azért egy pár kört futtatott Li-Shaval.
- kiderül az "édes" hármas. Most azt érzem, hogy Ching-Ching nem fog ebben a házasságban megmaradni, hiszen nem kell már titkolóznia, és amint láttuk, már az egészségét is kikezdte.
- újra melegített jegyesség: abszolút működésképtelen, én úgy vélem, és előbb-utóbb ezt mind a ketten be fogják látni. Kai Ting nem boldog, és annyira meg akar felelni, hogy rossz nézni.

Nem voltál lassú, csak a magadnak felállított tempót nem sikerült hoznod. De tudod: Ember tervez...

Szia Lizzi! Nagyon szívesen!
Engem nagyon meglepett az anya-fia kapcsolat. Mindenre számítottam, csak erre nem. Abban azért
reménykedtem, hogy Li-Sha nem szerelemmel szereti Tai-Henget. Amióta a srác panaszkodott neki,
hogy már a harmadik mostohát kapja, ő pedig anyaian megölelte, azóta arra gondoltam, hogy amolyan
anyapótlékot tölt be a srác életében. De hogy a valódi anyja, azt álmomban sem képzeltem.

Jó, hogy Li-Sha van annyira intelligens, hogy az üzlet reményében nem játszotta ki a "szerelem mentes
kapcsolat" kártyát, amit David egyszer felajánlott neki.

Nem gondoltam még tovább Ching ügyét. A férfin néha sajnálkozó pillantásokat veszek észre. Mintha
sajnálná a feleségét. Például akkor is, amikor látta, hogy a felesége szomorú, amiatt nem mutat
terhességet a teszt. Nem tudom mire vélni a viselkedését. Na, majd meglátjuk!

Valóban rossz nézni Kai-Ting és Tse-Shan próbálkozásait. Úgy nézték a tv-t, mint akik már 50 éve
házasok. Halva született ötlet volt újrakezdeni. Nincs is mit.

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 15. 20:03

zsuzsianyu2 írta:Kedves Rita ! Köszönöm a 6.rész fordítását ..nagyon tetszett az a pofon mindent vitt és édes volt a 3 barátnő a szeretetükkel hogy vigasztalták ..Chenget akinek most már döntenie kell ! de Kai döntése is változni fog lassacskán érik a tiszta szívű emberek boldogsága benne is ! :)

Szia Zsuzsi! Elsőre az a pofon jutott eszembe, amit Kai-Ting vőlegénye kapott
Ivantól... az is mindent vitt. Aztán rájöttem, hogy van egy újabb pofon is, amit
Ching férje kapott...na, ő is nagyon megérdemelte.

Igen, döntenie kell Chingnek. Lizzi azt írta, hogy elhagyja a férjét. Nem tudom,
még megtippelni sem. Ő annyira házasságpárti, Kai-Tingot is terelné vissza a
kihűlt kapcsolatába. Lehet, hogy a férje teszi meg az első lépéseket.

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 15. 20:17

Kata58 írta:sziasztok! Én most értem ide, hogy amíg csemetém még alukázik megnézzem. :) . Ez a rész is tele volt meglepetésekkel. Mivel olvastam már a hozzászólásokat..én olyanról írnék ami még nem került terítékre...ebben az igazgatói kinevezésben..a vezérigazgató! NA neki kellett volna még egy hatalmas pofon!!! De mekkora. A másik 3 férfi pehelysúly az ő szemétségével szemben. Ilyen aljasságot, hogy sikerrel vették az akadályokat, mégis ragaszkodik az osztály felélnek az elbocsátásához.. :-w :-q Látod Rita, mondom én sokszor...kell ide egy bunkósbot figura...

Kata! Nagyon igazad van! Ő is kaphatott volna egy nagyot! Igaz, kiharcolta, hogy az osztály
fele megmaradjon, de hazudott a másik felével kapcsolatban. Igaza van Kai-Tingnak. Mindent
beleadtak, hogy sikerüljön legyőzni a DIVA-t, a jutalmul pedig elbocsátják őket. Szemét alak!
És akkor sunyi módon úgy próbálja csökkenteni tettének súlyát, hogy vezérigazgatónak nevezteti
ki Kai-Tingot. Nagyon kíváncsi leszek, hogy reagál majd a lány. Még nem láttam a 7. részt, annyi
dolgom volt.
Kata58 írta:Csing -nek biztosan volt arrafelé valami traumatikus balesete, mert másként ez nem tört volna elő.

Újabb titok. Valami nagy trauma érhette Chinget, ha ennyire elveszítette a fejét azon a gyaloghídon.
Úgy érzem, nem a férjével, hanem a gyerekkorával lesz kapcsolatban.
Kata58 írta:A gondoskodás, séta, mind mind azt vetíti elő, hogy kudarcra lesz utalva a felmelegített kapcsolat, mert persze hogy aki először félrelépett kezd el féltékenynek lenni egy utcai felszabadult vacsora és nevetés láttán. Izgatottan várom a folytatást.

Kai-Ting és a párja mindenkivel jobban elvannak, mint egymással. Vége lesz hamarosan.
Minden pár kapcsolata fordulóponthoz jutott. Én is várom a folytatást.

Kép
novcsi6

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2018. szeptember 15. 20:26

Szia. Nagyon szépen köszönöm a 6. részt :D :D :D
gyomar

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. szeptember 15. 22:28

Szia Kedves Rita!
Köszönöm szépen neked a 6. rész feliratának a fordítását. ^:)^
Az biztos, hogy csak akkor mosolyog Kai-Ting amikor Ivannal van ,mit mosolyog, már kacag is. No persze pont akkor jött arra a kedves. x_x
A munkahelyi dolgok nagyon szépen alakultak minden fronton, de jött a főnök és az örömet egy toll vonással lehúzta.
Szép estét kívánok.Marcsi :)
virag1

HozzászólásSzerző: virag1 » 2018. szeptember 16. 1:10

Köszi mégegyszer a 6. rész feliratát.
Érdekes fordutlatok voltak, anya-fia kapcsolat, Dávid féltékenykedése majd......megtudja és akkor mit tegyek, van egy nő aki tetszik de ekkora fia van ??
A bigámistánál meg a feleség teljesen ..........zavaros, reménykedik egy gyerekbe, de egy gyerek még soha nem tartott össze egy kapcsolatot, mert aminek fel kell bomlani az felbonlik.
Kai -Ting meg .............még midig a saját mókuskerekében van és még nem akar kiszállni , de a cselekedetei meg pont az ellenkezőjét bizonyitják.Miért kell ragaszkodni valamihez mert 8 év...............és akkor mi van, ha valami elmúlt akkor tovább kell lépni, le kell zárni rendesen a kapcsolatos mert utána lehet ujra kezdeni.
Az idősek kisminlkelése nagyon jó ötlet volt és nagyon szép volt az egész jelenet tiszta, őszinte emberi.
Köszi továbbra is várom a folytatást.
Pihenésképpen ujranézem Mike (thai) sorozatát.
Mert most van még egy uj sorozata amit most rakosgatnak fel Me.Swimmer cimmel
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. szeptember 16. 8:57

Szia Rita!

Tegnap előtt elszállt a hozzászólásom pedig totál úgy gondoltam elküldtem. Elég érzékenyen érintett, amikor rájöttem mégsem. Na mindegy. Figyelni kell, mert a technika ördöge nem alszik. :-)
Olyan jó volt újra élni a sorozatot, ahogy olvastam a hozzászólásokat.

Az 5.-ben is mindent kibeszéltetek már, meg a mostaniban is, mire ideértem.
Ami nekem az előző részben apróság feltünt, az apa festméyne a falon. Gyengéim az ilyen képek. :-)
Tetszett ahogy még felnőtten is gondoskodott a lányáról, megbizott benne, nem oktatta ki, hanem megvédte.
Davidnak nagyon tetszett az oktató előadása amit rögtönzött Ivánnak. He-he, genetikai mutáció..., persze...., mármint ha egy férfi nem csalja meg a társát. Iván meg nézett néha nagy szemekkel. :-)
Nagyon jól esett a pofon Li Shatól, amit Cheng férjének levágott.
Szerintem örök igazság, aki egyszer már megcsalta a társát, nem fog tétlenül otthon ülni a legközelebbi kisértésnél sem.
Személy szerint két lábbal rugtam volna ki a barátnőt a lakásból a férjemmel együtt az is biztos. Szeretni lehet valakit, de ez már túlmegy minden normális határon. Nézni az enyelgésüket, meg a fiatal csaj viháncolását.... , na ez nálam semmivel nem fér össze.
Davidék kapcsolatának folytatását nagyon várom, de ez igaz mindháromra. Talán Ivánéké lesz a legmacerásabb, mert a megszokás nagy úr.
A munkahelyi gondok alakulását is várom, kiváncsi leszek mi lesz a felajánlott pozicióval.
A nénikék kisminkelése nagyon aranyos volt. Biri forditásában volt ez egyszer téma, ott is ugyanilyen barátságos, meghitt lett a végére a hangulat. A sminkes szintén átéléssel oldotta meg a kihivást.
Azt hittem valami vagány sminket kapnak és totál másak lesznek, rájuk sem lehet ismerni. :-)

Rita, igaz várjuk a folytatást, de ne hajtson a tatár, jössz, amikor tudsz.
Jó kirándulsát, ugye csinálsz képeket??
Erzsike54

HozzászólásSzerző: Erzsike54 » 2018. szeptember 16. 21:03

Kedves Rita !! Köszönöm szépen az 5-6 rész feliratait . teljesen elvarázsol ez a sorozat .olyan jó érzések vannak bennem ,még annak ellenére is hogy az élet drámája is jelen van a sorozatban .Úgy gondolom ez a természetes ,mert valójában ,nem csak jó dolgok történnek velünk .Végre kiderült Ching Ching élete és érdekes házassága is ,nagyon sajnáltam ,de remélem van benne annyi erő ,hogy vagy túl lép a dolgokon ,vagy talál megoldást erre a lehetetlen helyzetre ,Li Sha élete is lassan fel tárul előttünk ,hogy a kemény nő álarca egy sebzett nőt takar .Valahogy sejtettem hogy ez a fiú rokona és nem a kedvese ,de erre nem gondoltam hogy a fia .Csodálkoztam Kai Ting újra kezdte a kapcsolatát ,de ez már olyan mint egy felmelegített étel ,hisz nem tudja már önmagát adni ebben a kapcsolatba .Su Tsannal teljesen elfogult vagyok szeretem az egész lényét úgy ahogy van ,nem egy férfi adonisz ,de annyira kedves szerethető és még cuki is ,gyönyörű hanggal ,hát nem tudok mit mondani elvarázsolja az öreg lelkem .Köszönöm a fordítást ! Szeretettel Erzsébet !! :littlehearth: :flower1:
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 18. 6:41

Ha hazajöttem, itt kezdem a délutánt!

Szép napot mindannyiunknak!

Kép
B.Marika

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. szeptember 18. 17:26

Szia Rita! Ez a rész is tetszett! Nagyon kíváncsi vagyok Ching Ching döntésére.
Köszönöm szépen a fordítást, várom a folytatást! :littlehearth: :x

@};- %%- @};- %%- :flower1: %%- @};- %%- @};-
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 19. 5:20

novcsi6 írta:Szia. Nagyon szépen köszönöm a 6. részt :D :D :D

Szia, nagyon szívesen!

~o) %%- ~o) :D ~o) %%- ~o)
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 19. 5:30

gyomar írta:Szia Kedves Rita!
Köszönöm szépen neked a 6. rész feliratának a fordítását. ^:)^
Az biztos, hogy csak akkor mosolyog Kai-Ting amikor Ivannal van ,mit mosolyog, már kacag is. No persze pont akkor jött arra a kedves. x_x
A munkahelyi dolgok nagyon szépen alakultak minden fronton, de jött a főnök és az örömet egy toll vonással lehúzta.
Szép estét kívánok.Marcsi :)

Kedves Marcsi! Neked is nagyon szívesen!

Így van, ahogy írtad, Kai-Ting akkor érzi magát igazán felszabadultnak, boldognak, ha Ivannal
van, és ezt a tényt már magának is beismeri végre. A 7. részt fordítom, és itt már nem áltatja
magát.

A vezérigazgató pontosan tudja, hogy milyen ember Kai-Ting, ezért azt is tudja, hogy mennyire
szereti az osztályán dolgozókat. Hogy tudta hirtelen, váratlanul ilyen helyzetbe hozni? Mi a fenének
kötöttek egyezséget, ha azt utána ilyen könnyen fel lehet rúgni. Azt is tudhatta volna, hogy KT
nem az a fajta nő, akit egy kinevezéssel majd le lehet kenyerezni. Én ezt a 7. rész ismerete nélkül
is tudtam.

Jó lesz a 7. rész is!

Szép napot kívánok!

Még nem akasztott ki Ivan, de ezzel a mondatával sikerült neki. Mi ez, ha nem mazochizmus?

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 19. 5:41

virag1 írta:Köszi mégegyszer a 6. rész feliratát.
Érdekes fordutlatok voltak, anya-fia kapcsolat, Dávid féltékenykedése majd......megtudja és akkor mit tegyek, van egy nő aki tetszik de ekkora fia van ??
A bigámistánál meg a feleség teljesen ..........zavaros, reménykedik egy gyerekbe, de egy gyerek még soha nem tartott össze egy kapcsolatot, mert aminek fel kell bomlani az felbonlik.
Kai -Ting meg .............még midig a saját mókuskerekében van és még nem akar kiszállni , de a cselekedetei meg pont az ellenkezőjét bizonyitják.Miért kell ragaszkodni valamihez mert 8 év...............és akkor mi van, ha valami elmúlt akkor tovább kell lépni, le kell zárni rendesen a kapcsolatos mert utána lehet ujra kezdeni.
Az idősek kisminlkelése nagyon jó ötlet volt és nagyon szép volt az egész jelenet tiszta, őszinte emberi.
Köszi továbbra is várom a folytatást.
Pihenésképpen ujranézem Mike (thai) sorozatát.
Mert most van még egy uj sorozata amit most rakosgatnak fel Me.Swimmer cimmel
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:

Kedves Virág! Nagyon szívesen!

Jó, hogy felhoztad a "szülök egy gyereket, akkor majd visszakapom a férjem" ostobaságot.
Istenem, hány nő gondolkodik így kétségbeesésében, pedig ők is tudják, hogy ez a módszer
még egy házasságot sem mentett meg. Viszont rengeteg boldogtalan anyát és gyermeket
eredményezett. A környezetemben azt láttam, hogy az anya ezt a gyermekét később nem
szerette úgy, mint a többit.

Kai-Ting végre döntésre jut a 7. részben. Már tényleg csak kínlódnak Su-Tsannal. Rossz nézni,
hogy a tévénézésbe menekül, csak ne kelljen beszélgetnie a párjával.

Igen, láttam, hogy újra kínai soriban szerepel. A Full House óta, szinte csak kínai sorozatokban
látni. Jól kitalálták a menedzsmentjével. Sokkal többen látják így a sorozatait, nagyobb a rajongó
tábora --> több a pénz is.

Szép napot kívánok!

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 19. 5:57

f.ági írta:Szia Rita!

Tegnap előtt elszállt a hozzászólásom pedig totál úgy gondoltam elküldtem. Elég érzékenyen érintett, amikor rájöttem mégsem. Na mindegy. Figyelni kell, mert a technika ördöge nem alszik. :-)
Olyan jó volt újra élni a sorozatot, ahogy olvastam a hozzászólásokat.

Az 5.-ben is mindent kibeszéltetek már, meg a mostaniban is, mire ideértem.
Ami nekem az előző részben apróság feltünt, az apa festméyne a falon. Gyengéim az ilyen képek. :-)
Tetszett ahogy még felnőtten is gondoskodott a lányáról, megbizott benne, nem oktatta ki, hanem megvédte.
Davidnak nagyon tetszett az oktató előadása amit rögtönzött Ivánnak. He-he, genetikai mutáció..., persze...., mármint ha egy férfi nem csalja meg a társát. Iván meg nézett néha nagy szemekkel. :-)
Nagyon jól esett a pofon Li Shatól, amit Cheng férjének levágott.
Szerintem örök igazság, aki egyszer már megcsalta a társát, nem fog tétlenül otthon ülni a legközelebbi kisértésnél sem.
Személy szerint két lábbal rugtam volna ki a barátnőt a lakásból a férjemmel együtt az is biztos. Szeretni lehet valakit, de ez már túlmegy minden normális határon. Nézni az enyelgésüket, meg a fiatal csaj viháncolását.... , na ez nálam semmivel nem fér össze.
Davidék kapcsolatának folytatását nagyon várom, de ez igaz mindháromra. Talán Ivánéké lesz a legmacerásabb, mert a megszokás nagy úr.
A munkahelyi gondok alakulását is várom, kiváncsi leszek mi lesz a felajánlott pozicióval.
A nénikék kisminkelése nagyon aranyos volt. Biri forditásában volt ez egyszer téma, ott is ugyanilyen barátságos, meghitt lett a végére a hangulat. A sminkes szintén átéléssel oldotta meg a kihivást.
Azt hittem valami vagány sminket kapnak és totál másak lesznek, rájuk sem lehet ismerni. :-)

Rita, igaz várjuk a folytatást, de ne hajtson a tatár, jössz, amikor tudsz.
Jó kirándulsát, ugye csinálsz képeket??

Szia Ági! Többen is írjátok, hogy elszáll a hozzászólásotok, nem tudom, hogy miért, én még soha
nem jártam így.
Két tanácsom van ilyen esetre:
1. amikor elküldöd a hsz.-t és nem jelenik meg itt a fórumban, akkor a képernyő bal felső sarkában
lévő "vissza nyíl"-lal vissza tudod hozni a megírt hsz.-dat, és újra próbálkozhatsz az elküldésével.
Nekem ez a 'vissza nyíl" nagy barátom. Rengetegszer mentett már meg.
2. mielőtt elküldöd a hsz.-t, jelöld ki az egészet --> jobb klikk --> Másolás majd ezután küldd el,
ha nem jelenik meg, az "egeredben" mindig megvan a hozzászólásod.

Nem láttam a festményt, pedig az ilyesmiken mindig megakad a szemem. Imádok kiszúrni szép vagy
érdekes tárgyakat, használati eszközöket. Vissza fogom keresni, kíváncsi vagyok rá.

David nagyon bolond. Ahogy írtam, az életben rettentő messzire elkerülném ezt a típust, de itt jókat
nevetek rajta. Igazad van, aki egyszer csal, az máskor is fog. És bár David azt mondja magáról, hogy
ő nem csalárd, rá is igaz, hogy aki imád egyik hölgyről a másikra repkedni, az soha nem fog megállapodni.
Szóval előre sajnálom szegény Li-Shát.

Ching házaséletéről mindent leírtam. A hányinger, ami a legelső alkalommal elkapott (amikor kiderült,
hogyan is élnek ők otthon) mindent elmond. És most már azt lehet mondani, hogy Ching is annyira
hibás benne, mint a férje.

Nagyon szívesen! Szép napot kívánok!

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 19. 6:11

Erzsike54 írta:Kedves Rita !! Köszönöm szépen az 5-6 rész feliratait . teljesen elvarázsol ez a sorozat .olyan jó érzések vannak bennem ,még annak ellenére is hogy az élet drámája is jelen van a sorozatban .Úgy gondolom ez a természetes ,mert valójában ,nem csak jó dolgok történnek velünk .Végre kiderült Ching Ching élete és érdekes házassága is ,nagyon sajnáltam ,de remélem van benne annyi erő ,hogy vagy túl lép a dolgokon ,vagy talál megoldást erre a lehetetlen helyzetre ,Li Sha élete is lassan fel tárul előttünk ,hogy a kemény nő álarca egy sebzett nőt takar .Valahogy sejtettem hogy ez a fiú rokona és nem a kedvese ,de erre nem gondoltam hogy a fia .Csodálkoztam Kai Ting újra kezdte a kapcsolatát ,de ez már olyan mint egy felmelegített étel ,hisz nem tudja már önmagát adni ebben a kapcsolatba .Su Tsannal teljesen elfogult vagyok szeretem az egész lényét úgy ahogy van ,nem egy férfi adonisz ,de annyira kedves szerethető és még cuki is ,gyönyörű hanggal ,hát nem tudok mit mondani elvarázsolja az öreg lelkem .Köszönöm a fordítást ! Szeretettel Erzsébet !! :littlehearth: :flower1:

Kedves Erzsébet!

Mindennel egyetértek, amit leírtál, ez az én véleményem is. Kai-Tingon nem csodálkozom. Más
kívülről nézni egy kapcsolatot, és más, amikor benne van az ember. A kívülálló objektíven látja,
a benne lévő szubjektíven. Ezért nehéz tanácsot adni kívülállóként, amit sokszor nem is fogad
meg az, aki a történetben benne van. Ő még bízik, még reménykedik. De sem KT, sem Tse-Shan
nem buta ember, mindketten rájönnek, hogy felesleges volt az újrakezdés, ugyanis kezdik
kívülállóként látni a kapcsolatukat.

Kai-Tingot az is segíti a döntésében, hogy ott van neki Ivan, akivel, ha együtt vannak, úgy érzi
magát, ahogy a vőlegényével kéne. A 7. részben minden kiderül majd.

Egyetértek azzal is, amit Ivanról írtál.

Nagyon kíváncsi leszek rá, hogy milyen ember volt Li-Sha első férje és a házassága. Erről még nem
tudunk semmit.

Nagyon szívesen! Szép napot kívánok!

Kép
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. szeptember 19. 19:24

Szia RIta!

Köszönöm a leirást az elszállással kapcsolatban. Ismerem mindkét trükköt, bár a visszanyíl nekem még nem hozott vissza hozzászólás irást sajnos. A másolást meg eddig csak néha alkalmaztam, általában azután, miután elszállt és már óvatosabb voltam. A hosszabbaknál mindenképp fogom használni, megelőzendőül.

Vissza: “Tajvan”