AvistaZ: Hit-and-run szabályzat (2018)

Kata58
Kapcsolat:

Re: AvistaZ: Hit-and-run szabályzat (2018)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. október 22. 7:46

Kedves Wu xing, ;) :ymhug: :x :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Köszönettel vittem az arányjavítókat...esetleg van hozzá feliratod?
tibi75

HozzászólásSzerző: tibi75 » 2018. november 10. 21:44

Köszi az infót a hit and run -al kapcsolatban. Nem is figyeltem, hogy behoztak egy ilyen szabályt. Én csak filmeket szoktam letölteni az asiatorrents-ről, max 10-20-at per év, ezért csak ritkán tévedtem erre a torrentoldalra. Free-leech-kor össze is kalapáltam mindig az erre való gigabájtokat, nem is nagyon figyeltem az arányomat. (most is "Ratio: 1.36") Már csak az a kérdés, hogy vajon hány hit&run torrentje lehet az embernek havonta... Mindenesetre most visszaálltam seedelni a napokban leszedett 2 filmet. (Egyikhez innen szereztem be a feliratot - hálás köszi innen is érte ^:)^ ) (The Table) Pár napja a Rinko étterme - című film felirata miatt regisztráltam - szuper volt - , köszönöm a visszaigazolást is. :) További jó fordításokat. Üdv: K.Tibor :-h
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. november 10. 21:58

Szia Tibi! Köszöntelek a fórumomban! Érezd jól magad közöttünk!

Arról nem szól a fáma, hogy hetente vagy havonta mennyi HnR-od lehet, csak arról, hogy
ha kapsz értesítést, hogy rajtakaptak, akkor megbocsátanak, ha szépen visszatöltöd
ugyanazt a fájlt. Ellenkező esetben büntetés vár rád, méghozzá súlyos. Érdemes lesz rá
odafigyelni.

Nagyon szívesen a filmeket! Remélem még más kedvedre valót is találsz!

Vissza: “AvistaZ”