Van képem hozzá

Kata58
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. június 7. 14:45

Ági a lépcsősor láttán még itt ülve is azt mondtam hogy hűűűűűűűű! ez aztán igen.... :-bd :D . Nagyon aranyos mosolyod van! :ymblushing: .És igenis hős vagy! \:D/ .
A kajáktól meg megint éhes lettem..megyek csinálok egy pudingot! A tálat amiben tálaltak nagyon jó lenne itthon is elcsípni valami hasonlót! :ymblushing: :x :D
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. június 7. 16:32

Jesszusom Ági! Először is az jutott eszembe, hogy 108 ^:)^ -t csinálok a teljesítményed előtt. Még nézni is sok volt azt a rengeteg lépcsőt. Nem tudom a napi 25 km-ből én mennyit tudtam volna megtenni. Nem tudom másnál is van, hogy időnként eltünnek a képek (csak a kis kép ikon jelenik meg), vagy az az oka, hogy a net nálunk ingadozik.

A tésztás kajákat szívesen megkóstolnám, de a mennyiség kifogna rajtam. Ezt a napernyőt viszont elfogadnám, nagy szükség lenne rá ebben a forróságban itthon is.

Kép

Többször visszanézem a képeket az apró részletekért, így olyan mintha ott lennék, és még a lábam sem fájdul meg. :)) :)) :))
Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 7. 17:24

Ági! Már alig vártam, hogy a "nagyfalas képek jöjjenek, mert tudtam, hogy vele együtt
hegyeket és egy kis "zöldet" is fogok látni. Na, most hogy láttam, máris meg vagyok
nyugodva.

Minden olyan, amilyennek elképzeltem. Hát igen! A lépcsők követik a hegyek-dombok
vonulatait. Nincs mese, menni kell. Nagyon durva! Még nézni is fárasztó-lohasztó azt
a rengeteg lépcsőt. De a közeli hegyek látványa fantasztikus! Gyönyörű a kilátás!

Jobb helyen nem is mosolyogtál volna! A szőke hajadhoz csodásan passzol a zöld háttér!
Irigy vagyok a látvány miatt! Én is menni akarok oda!

A 2. napodat is nagyon élveztük! Jó volt... és a lábunk sem fáj, ahogy Gabi írta. Jót
röhögtem rajta.

A kínai képekért cserébe küldök egy magyarost. Ma, hazafelé jövet:

Kép
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. június 7. 17:58

Rita!
Nem is láttam még ilyen fekete tyúkot!
A falnál nem csak lépcsők voltak, hanem sikos lejtők. Borzalmas volt, főleg a lefele jövet rajta. A korlát, ha egyáltalán volt mellette, forró volt a 38 fokban, igy csak kalappal tudtuk megfogni. Az egyik képen egy fekete ruhás pasas látszik, ahogy totyog igy lefelé. A lépcsőfokok sem voltak egyformák. Volt ahol kicsivel kezdődött és kb 35 centissel végződött. Összességében örülök, hogy nem mentem végig, mert az ember ha fáradt, figyelmetlen lesz, ezért is csúsztam meg annak a nagyon meredeknek a tetején. A hugom ott fényképeszkedett egy szerzetessel. Na én ezért irigyeltem nagyon őt. Azért nagy franc volt a szerzetes, a hugommal akart fényképeszkedni, nem a kisérő társ férfival. :))
Amikor ilyet látok, vagy pl. a nyári palotánál a hegyes részre épitést, mindig elgondolkozom, hogy a bánatba tudtak oda épitkezni.

Ahogy jöttünk le a faltól busszal, jó kis szerpentines részen jöttünk lefele, az egyik kanyarban kisodródott a szembejövő autó és ki is gyulladt. Csak remélni tudtuk,hogy ki tudott mászni. Azt a tumultust ami percek alatt lett ott! A mentő sem tudott haladni, mert lehúzódni nem lehetett.
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. június 7. 18:01

Lányok! Ma a körmös felé menet liliomvadászaton voltam.

Kerti pálmaliliom
Kép

Kép

Liliomok, amiknek nem tudom a nevét.
Kép

Kép

Kép

Sásliliom
Kép

Kép

...és hazaérve az orchideám
Kép
Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 7. 18:14

Gabi! Milyen jól megy a körmöd az orchideához! Nagyon tetszik! Mármint a körmöd színe és
a mintája is.

Nálunk ilyen a pálma liliom. Tegnapi fotó, éreztem, hogy Kata vagy te fogsz kitenni egyet, és
majd én mutatom, hogy nálunk még bimbós. Sásliliom is csak a déli fekvésű részeken van
kinyílva, másutt bimbósak:

Kép

És egy bakszakáll:

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 7. 18:28

Paggy! Megnéztem a videót. Engem a Koreában található hasonló interaktív kiállításra
emlékeztetett, amit a thai Full House-ban ismertem meg.

Már nálunk is kivirított a szivarfa:

Kép
Szilvia333

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2018. június 7. 19:04

Szép estét mindenkinek!!

Ágikám!! Akármerről is nézzük,te vagy a hónap irigyelt hőse!!! Micsoda fotók,micsoda kulináris kalandok!!! Sajnos az internet most nem szeret engem,mert a képeid helyén sok helyen csak képek feliratot látok,de amiket enged megnézni azokban gyönyörködöm!!!

[b]Ritám[/b]!! Ez a kis fekete tyúkocska nagyon harcias kinézetű kis jószág!! Egyszer voltak ilyen tojó hibridjeink,varjúkáknak becézte őket édesanyám))
[b]Gabó[/b]! Nagyon klassz és szép virágok!! Az Orchidea köröm nagyon klassz!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Szilvia333 2018. június 7. 21:25-kor.
Szilvia333

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2018. június 7. 19:16

Kata !!
Olvasom hogy az idén ti is batátával próbálkoztok.Képzeld,mi is !!
Tanácsként azt kaptuk,hogy az indákat amik majd futnak a bakháton,(a mienk már neki iramodott) nem szabad hagyni legyökeresedni,mert akkor nem gumóra gyúr a növény,hanem a legyökeresedett indákra!!
Ma mikor haza jöttem a melóból,a tegnap elkezdett gyomlálást fejeztem be a fent említett Batátákról.
Majd hozok róluk fotókat!!
Két fajtát ültettünk,lila húsút,és sütőtök sárgát.Bár nem szeretném ha hamar elszállna a nyár,de bevallom izgatottan várom mi lesz ebből a próbálkozásból.Nagyon drukkolok hogy sikerüljön,és anyukáméknak ne okozzon csalódást,már csak anyukám miatt is,mivel a cukor doktornője azt mondta neki,hogy a batátát eheti számolatlanul,és ízlik is nem csak neki,de mindenkinek a családban. Ha sikerül,akkor már nagyobb kedvel beruháznak majd a következő szezonba a fekete takaró fóliába,mert bitangul gazos tud lenni,Az idén ugyanis lemaradt a fólia,igaz,ez a kommunikációs hiány miatt,ugyanis édesanyám unokatestvére rendelte a palántákat a Biogazda.com -ról,de nem csak nekünk,és magának,hanem kb a fél településnek ... így olcsóbb volt.
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. június 7. 21:04

Szilvia! De jó hogy eszembe juttattad az indákat...majd szólok apunak! Nagyon szépek a képek, Rita fekete tyúkot még talán életemben nem láttam...fehér és a barna a domináns az ismereteim között. :D
Gabóci, igaza van Ritának, gyönyörű lett a körmöd, és szinharmónikus!Nagyon tetszik. Újfent én is most gyönyörködöm..és én is találkoztam kicsi képekkel, lehet azok lettek volna nem olyan rég amit a VLC beállításról kitettél, és azok is pici ablakká lettek. Érdekes. Tübb képünk is átment rejtélybe, még a 2016 éviek is. phű közben nagy kő esett le a szívemről, már ott vannak apunál a villanyszerelők! x_x \:D/ ^:)^ .
Fréziával agyon kerestük ahol írtál a beállításokról, de nem találtuk...

Nálunk meg nem is vettem észre, hogy kivirágzott volna a szivarfa, de lehet csak azért, mert nem arra jártunk. Holnap újra és az utolsó kezelés!
bár lehet esővel is lesz dolgunk, de hétvégén biztosan 3o fok meleg mellett. Ágikám ugye még van a tarsolyodban képE,
Csak hogy így általad e gy kicsit mi is utazhassunk és legeltethessük a szemünket rajta!
Rita A bakszakállon jót nevettem, mert mintha még a méhecske is fejreállt volna benne....de olyan muris neve van.!Jövök még majd gyönyörködni :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Szilvia333

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2018. június 7. 21:37

Ágikám!!
Csak egy fránya Firefox frissítés állt közém,és a csoda klassz úti képeid közé,de most végre kicsodálkozhattam magam!!
Fantasztikus élményben volt részed,remélem a lábaid már kissé helyre jöttek!!
Az az újhagymás pacal hegy,kimondottan jól nézett ki,és bár imádom a pacalt,nem biztos hogy be mertem volna vállalni belőle egy adagot.A többi étel fotót elnézve nagyon koncentrálnom kell egy flakon vízre,nehogy kirohanjak a konyhába és feltépjem a hűtő ajtót!!
Azok a helyszínek,a Tiltott Városban !! Édes jó ... !!!!!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Köszönöm szépen ezt a lehengerlő élményt!!!!!!!!!!
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. június 7. 21:44

Lányok, Szilvia!
Újra töltöttem a mai képeket, hátha igy már látható.Ma már k.o vagyok, de van még kép, holnap töltöm.
Sok időt elvesz a kicsinyités, mert fejreállnak ezek a fránya képek az eredeti méretben. Okot ne kérdezzetek. Ha viszont 70 %-ba kicsinyitem, úgy még elég nagy a kép és jó is.

Kata, Szilvia! Itt nálunk Ásotthalmon van a batáta bánya. Ők is szállitanak palántát is. Én még csak a sütőtökre emlékeztető izút vettem, de a fiúk ellenállnak. Ha irnátok mit szoktatok csinálni belőle, talán meg tudnám velük szoktatni.

Gabóci, nekem is tetszik az orchideás körmöd :-)

Ma tudtuk a fiúkkal megnézni a képeket együtt tv-n. Jajj, lányok, annyira, de annyira nagyon jó volt, annak ellenére, hogy négy kemény vizhólyag lett a lábujjaimon, menni alig tudtam miattuk, aztán rájöttem, hogy a bekötés mellé, még ha kitömöm a cipőm, az segit. Már el sem hiszem,hogy megtettem napi 25km-t. Én , aki 13 éve a törésem után nem igazán tudtam gyalogolni. Úgy vágyom vissza Keletre, ha ez a fránya pénz nem lenne akadály, minden évben mennék ezután.
Nagyon örülök, hogy örültök a képeimnek! Sokszor elmondtam a többieknek, hogy ezt a lányoknak is fényképezem. :-)
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. június 8. 8:48

Ági édes vagy...milyen jó kifogás lettünk a számodra, hogy sok sok képet készíthess... :)) :)) :)) :)) .Na most mennem kell, irány a masszázs. Még jó, hogy nem délelőttre van itt ideigérve a vihar, de délutántól aztán... :x :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Jövök amint tudok! :-h :-bd :ymhug: :movingflower: :littlehearth:
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. június 8. 13:56

Sziasztok!

Jöjjön a következő nap, ami elvileg pihenőnap lett volna, de akivel mentünk úgy döntött szerintem, hogy totál jól érzi magát velünk és nem ment el ahova tervezte. Igy mi sem , hanem irány az Ég temploma.
A templom előtt egy pihenőpark van, ahol táncolnak, énekelnek, üldögélnek, sétálgatnak az emberek.

A bejárat:

Kép

Jöjjenek a videók, ami nélkül nem lenne teljes a bemutatás: - jajj de jó, sikerült is életemben először feltölteni a youtube-ra-

A katonalányok fantasztikusak voltak. Figyeljétek a lányok cipőjét. :-)

Egy kis jóga.

A füvet, vagy micsodát igy ültetik csomóban. Én még ilyet nem láttam. Sűrű, de itt nem látszik, mert közeli kép. Kapálják is.
Kép

A legszebb matuzsálem volt a parkban. Leültünk mellette egy lugasban, közben a takaritó bácsika tette a dolgát. egyszer egy nénike fejvesztve rohan a padjához, hogy eltünt a neylon táskája. Mutatjuk neki, hogy a söprögetős vitte el, mire kiderült, hogy a táskában volt a kulcsa , iratai stb.
Nem győzte köszönni nekünk, természetesen kinaiul. :-)

Kép

Bejárat a templomhoz:
Kép

Megint csak korláton keresztül lehetett fényképet csinálni.
Kép
Kép

Az ősi fák:
Kép

Kép

Belül emléktáblácskák voltak, gondolom fontos személyeké lehetett

Kép
Kép

sérült rész, mert látszik a belsején miből is készitették:
Kép

Kép
Kép

Megint egy belső kép

Kép
Kép

Már a legkülső részén volt látható:
A kék cserepeken látható fehérség a napfény ragyogása, csak nem igy adja vissza. Gyönyörűen, kéken szikrázott.
Kép

Itt szépen látszik a szmog, amiből csak az első nap lehetett észrevenni valamit az utcán. Az én orrom nagyon érzékeny, a többieknek nem tünt fel. Égett gumiszagra hasonlit. Utána megszokta az ember, a látást nem befolyásolta, mint itt. Igazából csak magasból lehetett utána érzékelni, úgy, mint itt és a szénégetők dombjánál is. Azért mentünk máj. végén, mert akkor elviselhető a szmog.
Kicsit homályos, mert messze voltak, ki lett nagyitva úgy lett lekapva.

Kép

Ezekkel a madarakkal tele volt a park. Hatalmas rikácsolást rendeztek. Itt valószinüleg udvarlást kaptam le. :-)
Kép
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. június 8. 14:33

Ezután folytatódott a menetelés az olimpia negyedbe, ott is a tényleges helyszinek melletti parkba.
Szombat volt, de mivel 100%-os foglalkoztatás van, fogalmunk sem volt, hogy akik sátorral letelepedtek a fák között azok kint alszanak, vagy pedig csak estéig jöttek ki. Ráadásul mintha gyereknap is lett volna, volt kalandpark, különböző programok is mellette.

A park maga egy hatalmas tó körül épült. Még barackerdő is volt, itt megint nem tudtuk, hogy ki szedi le azt a rengeteg gyümölcsöt majd. A fáknak min. egy méteres tálcája volt mindenhol, locsoltak itt is ezerrel.

Kép
Kép

A vezetőnk, elneveztük nagy fehér embernek, mert totál kilógott a pekingiek közül, sőt nálunk is kb egy fejjel magasabb volt, bérelt egy lábbal hajtható csónakot és irány a tó. Eleinte nem tartottam valami jó ötletnek, de ha nem lett volna, szegényebbek lettünk volna egy hatalmas élménnyel.

Kép

Úgy okoskodtunk, hogy ez a valami biztos az olimpiai láng meggyújtására szolgált.
Kép

És az élmény: 30 mp-es videókat vettem fel kb.

Itt rendezték az uszodai számokat:
Kép
A madárfészek stadion:
Kép
A nap végén senki nem tiltakozott, mikor valaki felvetette menjünk el a kedvenc cukrászdánkba. Krémes volt, gyümölcsös, valami finom máz a tetején a meggyen, és a lényeg: nem ehetetlen édes, hanem pihe-puha kivánnivaló finomság, amiből simán hármat meg tudtam volna enni. :-)

Kép
Kedvenc innivalóm, licsi, rostos volt, hideg és életmentő a nap végén.
Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 8. 18:01

Szilvia! Az itthoni fiamék is gyakran esznek édes krumplit, szeretik nagyon. Ő is mondta,
hogy a cukorbetegeknek is ezt ajánlják. Nem iis tudtam, hogy lila változat is van. Az Aldiban
a narancssárgát szoktam látni. Drukkolok, hogy sikeresen termesszétek!

Az az újhagymás pacalhegy nem az volt, aminek látszott. Szerintem poliphegy volt!

Kata! Valahol a visszaolvasásnál kimaradt nekem, hogy apukád is édes krumplit ültetett,
pedig becsületesen mindent el szoktam olvasni.

Egészségedre a masszázst! Nálunk ragyogó idő volt ma is. De tudtam, hogy így lesz, mert
hatalmas ködben fürödtünk hajnalban.

Milyen beállításokat kerestél Fréziával? Újra beteszem, ha megírod.

Sajnos a kephost megszűnésével az oda feltett képeink is elvesztek, így a betett linkeken
már nincs fotó. Remélem, a mostani képfeltöltős oldallal nem történik meg ugyanez!

Ma reggel:

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 8. 18:02

Ági! Én is mennék! Azt írtam a Lovas karavánúthoz, hogy évente kétszer szívesen ellátogatnék
a Himalájában élő törzsekhez, feltöltődnék, és hazajönnék. Én ezt nagyon el tudnám képzelni
magamnak.

Sorozatokban is lehet látni, hogy szeretnek táncolni, együtt lenni, tájcsízni, sakkozni az idősebbek.
Jó, hogy megtalálják egymást és együtt elfoglalják magukat. Fontos dolognak tartom.

Minden nagyon szép: a fa matuzsálem, a templomok, a festés, a minták, csini vagy :D, a relikviák,
a faragások... és a narancssárga mentőmellény is jól állt! :D Látszik, hogy élvezted a csónakázást.
A magasban levés mellett a hajókázást is nagyon szeretem.

Tűzijáték mintájára vízijáték! Nem is rossz ötlet! És olcsóbb is szerintem. A permetből ti is kaptatok?

A süti egészen európainak néz ki. Látszik, hogy fincsi volt.

Karakteres Szürke Cica a sásliliom mögött:

Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. június 8. 19:03

Szia Ági! Ismételten köszönöm a további beszámolót, és a videókat! az egyiknél tátva maradt a szám, csak néztem a hatalmas vízivet...Nagyon természetesek aranyosa a kínaiak! annyira természetesek, ott még az utcán is családias a hangulat. Na és hogy őrangyal is voltál..szupi vagy ! Milyen jó hogy éppen akkor voltál jókor jó helyen, és milyen nagy segítség voltál a hölgynek. tuti még névtelenül is imába foglalja a tettedet! Ha csuklasz lehet éppen rád gondol. :D :)) Egyetértek Ritával, mindenben csini vagy, én is megállapítottam, hogy nagyon jól állt az a mentőmellény!
Az élmények után nem is csodálom, ha visszavágysz oda. Én is nagyon Jeruzsálembe, és Szöülbe..na és tajvanra...szóval lenne elképzelésem... ;) .

Ritám a segítségkérésnél írtam már a még meglévő gondot...de ezek szerint azért nem találtuk fréziával azokat a képeket mert a képcsoró ellopta...az annyját...mi meg miket összekerestünk :)) :)) :)) :)) .Persze megint belebotlottam az egyik képbe, amin a cica és a süni van...megint nem álltam meg nevetés nélkül.... Nagyjából be van állíítva a vlc, de még finomítani kell rajta. De majd ez is rendeződik remélem. Hozom a képeket, amiket tegnap este meg ma csináltam.
Sajnos nagy örömömre mégis de beszabadultam egy könyvvásárba, nem tudtam hogy ma kezdődik, de lehet csak kiment a fejemből, csak sajnos két nagyon jó könyvet is vettem, a sajnos a pénzre vonatkozott, ugyanis másból kellett az árát elcsennem, de majd visszagazdálkodom. ;) :)
Így is vagy 1o-et kapásból tudtam volna venni...de vissza kellett fogjam magam. De most boldog vagyok hogy itthon vannak ezek a könyvek is!
folyt. köv. de irány előbb a teregetés :x :ymblushing:
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. június 8. 20:10

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
Kép

Kép
Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép

Kép
:D ;) :ymhug: :-h :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. június 8. 20:32

Ági csinálom a képeket van egy ázsiai szakácskönyvem...mindjárt hozom a receptet!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

az elkészítésénél lehet rugalmasnak lenni...pl kókuszzsír..szezámmag helyett kókuszreszelék először csak pár szemen próbáld ki hogy ízlene-e :x

Remélem kedvet kaptok az elkészítéshez és a fogyasztásához... :-bd \:D/ ~o)
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. június 9. 17:38

Kata! Köszi a recepteket! :-) Anno chipset csináltunk az édesburgonyából csak, de a család leszavazott, pedig az ért jó ára van, és úgy örültem,hogy meg mertem venni. :-) Na majd most! :-)

Teszem fel az 5. napi képeket ami a Nyári palotában készült és a körülötte levő hatalmas tónál

Kép
Kép

Itt körbe lehetett járni a régi pavilonoknál a viz melletti utat, csak mivel egy ember fért el rajta azért elég para volt.
Üzletek voltak itt és éttermek.

Kép

Kép

Nagyon kis hangulatos volt, tetszett.

Kép

Itt már a tényleges Nyári palotánál voltunk, ami sziklára épült. Mondtam is, hogy nem is tudom ki mászott ide fel.

Kép

Kép

Kép

A kedvencem, ami közelről mutatja a tetőn lévő figurákat.
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Folyt köv, csak kirohanok leszedni a holnapi sütibe a meggyet, mert jönnek anyukámék. Dörög az ég megint ezerrel. Amióta itthon vagyok, megint bicajozom, minden nap bugyiig ázok. Ma volt a csúcs, és már nincs kedvem megint a forró zuhany alá állni utána.
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. június 9. 18:45

Sikeresen megúsztam a meggyszedést elázás nélkül

Jöjjön egy felvétel még a Nyári palotából, ahol a fiam és az én nevem örökittettem meg képirással. Mivel mindenhol alkudni kell és én nem tudok, a hugom és a velünk lévő Pista bácsi - aki olyan filigrán volt, hogy igazán nem nevezném bácsinak, hiába volt 74 éves- alkudtak nekem érte egy jó árat.
Lehetett szines kerettel, szines irással, de nekem ez jobban tetszett igy.

Ahogy mentünk a tóhoz, megkopogtatták a vállam. Egy leányzó volt, aki adott egy neylon táskát, mert a vett ajándékom - saját magamnak :-) - kezdte megkezdeni a táskát és a vége kiesés lett volna. Ledöbbentünk, köszöntük neki szépen, utána mutatta az utat, hogy merre kell lemenni a tóhoz.

Kép

Kép

Ismét egy régi, öreg fa. Némelyik törzsén látható volt, ahogy tűzvész volt ott, de túlélték.

Kép

A tó:
Kép

Kelünk át a komppal a másik oldalra, mert eltévedtünk és ahelyett, hogy haladtunk volna megkerültük azt hosszabb úton, amit már egyszer megtettünk. Kicsit rosszul esett, legalábbis nekem.

Kép

Kinai fűültetési technika. Háát.....

Kép

Kép

sárkány eregetés
Kép

Vacsizni akartunk egy másik tónál, de nem jött össze, mivel hiába kezdődött az éjszakai élet este hatkor, az éttermek majd mind zárva volt. Akkor már annyira fáradtak voltunk, hogy ha megkérdezték volna ennék-e, vagy aludnék, az utóbbit választottam.
Kedvenc éttermünk nagyon messze volt ide, ráadásul haza onnan 4,5 km lett volna az út, igy mivel mindenki kolbászról, csirkelevesről álmodott, megálltunk egy KFC-nél és csirkét ettünk. Az az igazság nem bántam, mert farkas éhesek voltunk és kajááát akartunk látni magunk előtt.

A parkban, ahol a hat órát vártunk,e gyszercsak a többiek szerint felhangzott egy nyekergés. Én nagyon szeretem ezt a zenét, mentem a forrását megkeresni, bár nem tetszett a nénikének, hogy fényképezem, abba is hagyta, de azért csak lekaptam, mikor már megbékél.t

Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. június 9. 18:52

Ági, köszönöm az újabb beszámolót, élveztem nagyon! :x :ymhug: :-bd
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. június 9. 20:01

Ági! Nagy sóhajtozások közepette néztem végig a képeket, olyan gyönyörűek! Csodás helyeken jártatok.:ymapplause: De jó lett volna ott lenni! :-?
Nagyon csini vagy ezen a képen is!
Kép

Szeretem a fákat, és ezek az ősi fák még sérülten is elbűvöltek.
Élvezet volt végig nézni a képírásos videót, hogy milyen ügyesen bánt a tintakővel és az ecsettel a mester. Szép dísze lesz a szobának.
Kép
Szilvia333

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2018. június 9. 20:51

Ágikám!!!
Micsoda képek,micsoda képes úti beszámoló!! Irigy is vagyok de rendesen!!
Ritám drága!!
Karakteres Szürke Cica úrfi mindig mosolyra fakaszt!! Jól néz ki a fiú!
Gombócomról most nem hozok képeket,mert borzalmasan néz ki!! Még az is kérdéses olt hogy életben marad e,mert sántán jött haza a szezonos harcok végeztével!! Édesapámból kibújt az állat szeretet,és ő maga kérte hogy húskonzervet vegyünk az én kis gazemberemnek,és mint mindig,ő cicasága rácáfolt az állapotára,és most már ha kicsit óvatosan is,de rá áll a sérült lábára!! Megint megúszta,igazi túlélő !!!
A batátára igen egyszerű a recept,úgy kell kezelni mint a sütőtököt,kis fehér borssal fűszerezve+delikát,és kockára vágva forró vízzel leöntve 10 percig főzni,vagy pürében,és mint mondtam,mint a sütőtököt,tejjel felfőzni. Imádjuk,nem tudjuk megunni !!
Kata!!
Gyönyörű képek!!!!!!!!!!!!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lányok!!! ...és Mindenki!!
Azt hiszem EZ életem egyik legboldogabb szülinapja!!!!!!!!!!
Mivel a régi Török BEKO márkájú tv kipurcanni készült édesapámnál,a foci vb-nek hála,vettünk egy széééééééééép nagy képernyős 80 cm képátmérős LG tv-t,amit nem is gondok árán,de sikerült beüzemelnem!! Nem szépítem a dolgokat,de a bokámon folyt a víz mire minden klappolt!! :-bd :-bd :-bd
Valamint !!! Mikor készültünk bemenni a TESCO-ba,nem kisebb celebnek mondhattunk további szép napot,mint Vujis Trutko-nak !!!!!!!
Helyesírási hibák miatt nagy bocsánat művész úr!!!! \m/ \m/ \m/ .... Mondom tovább!!...
Előző napon,jutányos áron,potom 2 ezer forintért,a parfüm gyűjteményemben tudhattam,a legújabb AVON Her Luckparfümöt,és most kedvenc filmes triológiámmal kényeztet a Viasat 3!!! ...Van még !!! ... Az utolsó szál szennyes ruhát is kimostam,és minden meg is száradt,még a délelőtt folyamán !!!
Hát van ennél csodásabb dolog??? ...Nem beszélve arról az üveg Tokaji eszenciáról amit a vacsorához ittunk,mert mint mondottam,a tv behangolása kívánt tőlem némi acél idegzetet))) %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%-
Mindenkinek további kellemes hétvégét !!!!!!!!!! :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h

Vissza: “Társalgó”