Cobra Gypsies / Kobra cigányok

VidékiÉva

Re: Cobra Gypsies / Kobra cigányok

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. június 10. 20:20

Szia Rita!
Kicsit bekukkantottam, mert mostanában depressziós vagyok. Nem fogod elhinni, pont az Ázsia ösvényeinért akartam jönni, és pont az említett célból. Búfelejtő gyanánt.
Jó duma ez a sminkelt szöcske.)))
Elnézést, nem tudom, hogy mikor indulsz a gyerekekhez angliába, de sok szép élményt és jó nyaralást. Töltődj fel.
Éva
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 10. 20:29

Szia Éva! Kívánom, hogy nálad is fejtse ki a sori a kívánt hatást! Drukkolok!

Július 8-án indulok, és 29-én jövök majd haza. Addig biztosan találkozunk még.

Minden jót kívánok!

Kép
Ir-csi

HozzászólásSzerző: Ir-csi » 2018. június 17. 9:23

Szia Rita!
Nem hiszem, hogy Indiába el mernék indulni. :-? Attól jobban féltem ezt az 1xem kis rongyos 1xű életem. Őszintén? A legkaotikusabb vallás és világnézet épp az övéké, bármennyire is követem a történéseket, bármennyit is olvassak róluk, nagyon összetett, túl változatos, nehezen követhető és nehezen kiszámítható számomra az ő világuk. Érdekel, mint minden a világon, de nem választanám úticélnak, azt hiszem. Elég kirekesztő kultúra és most nem annyira a kasztrdsz-re gondoltam, mint inkább arra, hogy a társadalmukban csak az indiaiak, a hindusztániak lehetnek tagok, mindenki más idegen, kívülálló marad, bármennyi évet töltsön is ott közöttük, velük. A világlátásuk nekem túlságosan determinisztikus, számomra furcsa felfogás. Ezt most értsd úgy, hogy az összes vallást, kontinenst, kultúrát figyelembe véve mondom ezt. Mindezzel együtt tisztelem, elég csak a védikus irodalomra vagy Mohendzso Darora gondolni ^:)^ Ehhez az is hozzátartozik, hogy van egy higiéniai szint, ami alatt nem tdok normál üzemmódban működni :-?? és a biztonságomhoz is ragaszkodom :-ss . Ez olyan kispolgári, de már elfogadtam, h hozzám tartozó szükségletek :)) Ez van...talán pont ezért vok még hálásabb, h a munkádnak köszönhetően mégis láthattam ezt a filmecskét, ezt a népet. :movingflower: :littlehearth:
Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 20. 17:11

Szia Ir-csi! Nagyon keveset tudok a vallásokról vagy a kasztokról, ezért ehhez sajnos nem is tudok hozzászólni.
Indiában is elsősorban a természet vonz. Nem vágyok városokba, inkább mennék a Himalája (már megint!!!)
környékére és elugranék Nepálba is.

Én a cél érdekében bírnám egy darabig a higiéniai hiányosságokat, nekem a kajával lenne nagy gondom. Csak
azt vagyok képes megenni, amiben tudom, hogy mi van, és még azok közt is nagyon válogatok... szóval jól
lefogyva megcsinosodva jönnék haza. =))

Kép
Ir-csi

HozzászólásSzerző: Ir-csi » 2018. június 20. 22:57

Rita írta:Szia Ir-csi! ...Nem vágyok városokba, inkább mennék a Himalája (már megint!!!)
környékére és elugranék Nepálba is.

Ezzel teljes mértékben egyetértek. Mikor indulunk? :-bd :ymdaydream:
Rita írta:Én a cél érdekében bírnám egy darabig a higiéniai hiányosságokat, nekem a kajával lenne nagy gondom.

Itt nem annyira a fürdésre és vécére gondoltam, hanem a csatornázatlanságra, a főzéshez való alapanyagok higiéniájára, a víz minőségére és olyan fertőzésekre, amelyekre születetten fogékony vok. Pl. Jó kis masszív hányós-hasmenéses enterovírus és tsai x_x
Rita írta: Csak
azt vagyok képes megenni, amiben tudom, hogy mi van, és még azok közt is nagyon válogatok... szóval jól
lefogyva megcsinosodva jönnék haza. =))

:)) Hát egy masszív súlyvesztés nekem sem ártana :D
Kép

Vissza: “Franciaország”