Van képem hozzá

f.ági

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. május 19. 14:51

Csak bekukkantottam, mert festek.
Paggy! Ez nagyon szép!! Mármint a festés, vagy tetoválás.
Ezen ügyködtem délelőtt, most egy másik madárpárost festek, aztán fűnyirás.
Ha nem jönnék véletlenül mig elmész a koncertre, nagyon jó szórakozást!!!

A jobb oldali madár az tojó, azért olyan kövér. :))

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 19. 14:58

Ágika!HŰHA már megint nagyon-nagyon ügyes vagy!Szép a "fiú" a díszes tollruhájával,a tojó is "formás".Este megyünk,sajnos csak szóbeli élménybeszámoló lehet,azt hiszem,de majd meglátjuk.SZÉP NAPOT MINDENKINEK! :movingflower: :littlehearth: :movingflower: Paggy
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. május 19. 16:20

Ági! Megint micsoda szépséget alkotsz! Nagyon élethű és kedves a szemnek! :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2019. május 19. 16:23

Paggy! Katához hasonlóan jót vigyorogtam telefonos kalandodon Janival. Bocsásd meg nekem ha ezt írom , de nem semmi egy csaj vagy!

Ági! Olvadozok a madaraidtól, gyönyörűek! :x :x :x

Hajnalban-reggel esett az eső. Féltem, hogy nem lesz semmi a lóversenyre menetelből, de aztán kisütött a nap. Ügyes voltam, kaja kész volt, 8-ra már a sütemény is kisült és fél 12-re már otthon is voltam, mert nálunk szigorúan 12-kor ebéd van.

Kép

Spoiler: mutasd
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Már megint borul és dörög! :-o ...és már esik is! #:-s

Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. május 19. 18:12

Gabócim, köszönöm a remek képeket a versenyről, és ismeretlenül is gratulálok a győztesnek. Jó volt még így is látni a lovak és gazdáik harmóniáját, és szépségét, biztosan a hangulat is remek volt! Remélem nem áztatok meg! Itt ma még nem volt eső csak mintha készülődne... ;) :D :x :ymhug: :flower1: :-bd
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. május 19. 20:20

Sziasztok!
Jajj, azt sem tudom hol kezdjem. Fáradt vagyok, most értem utol magam, mert egész nap alkottam a főzés, Ödönözés, séta, vacsoracsinálás mellett.
Javitottam a már feltett képet is, mert csak nem tetszett.

Kata, remélem ki tudtok mozdulni. Jobban vagy az esés óta?
Hát, ami a lepkeházba volt... Magyarán mondva p..-án csapott bennnünket a kb 40 fok és 70 % páratartalom. Féltem is , hogy rosszul leszek, mert nem voltam aznap toppon.
Az a kék pillangó nem a földön volt, hanem repkedett, mint egy féleszű. Csináltam valami 30 képet szerintem, amiből jó ha 10-en látszik valamennyire. Tenyérnyi nagy lepkék voltak, párban repkedtek, gyönyörűek voltak.
A spoilerre a válasz: Bármit csinálok ilyenkor nem használ. A hormonok okozzák, a változókor eleje. Hormon pótlót meg nem vagyok hajlandó szedni, mert olyan mellékhatásai vannak, hogy csak na. Nálam a mellékhatások halmozottan jelentkeznek a gyógyszereknél, azért nem is szedek semmit. Amit régen kaptam vérnoymáscsökkentésre rosszul lettem tőle. majd elájultam. Nem vagyok egy egyszerű eset, az orvosok rémálma

Nálunk szakad az eső. Hogy fogok holnap füvet vágni? Szuper, dörög, villámlik.

Paggy! Hát álmomban sem gondoltam volna, hogy Patrik kisérteni fog Téged. Még vacsi csinálás közben is mosolyogtam rajta. - most is -
Nem fogsz unatkozni azt hiszem most sem.
Jó ára volt a tortaszeletnek.
A Füvészkerti séta után a párommal elmentünk fagyizni. Két hely van ahova menni szoktunk. Az egyik közel van , de olyan fukar módon adják a gombócot, hogy két gombóc sem tesz ki akkorát, mint amit a másik helyen adnak.
Sütikkel mindig bajom van évente egyszer, ha megkivánom valahol. Megfogadom, soha többet, inkább megsütöm. Na, de némelyik olyan szép, hogy néha azért csak elcsábulok én is.
Már biztos a koncerten vagy, remélem az élmény pozitiv lesz.
A tetőről kérünk képet!! :-)
A videót a banyáról reggel hang nélkül néztem meg. Már akkor is nagyon tetszett. Most volt rá időm hanggal is. Fenomenális a refrénje!! :-)

Gabóci! Annyira jól elkaptad a lovak mozgását! Gyönyörűek ezek a paripák. Minden izmuk látszik ahogy mozognak, nagyon szépek. Sose voltam még ilyen rendezvényen.
Nagyon ügyes vagy, hogy reggel hajnalok hajnalán mindent megcsináltál a pasasoknak otthon és ki tudtál menni.
Nálunk is délben van ebéd, a fiam lázadozik is, mert hogy egyik haverjáéknál sem.
Minden egyes alkalommal közlöm vele, hogy ez engem hidegen hagy. Náluk nem főz senki naponta, nem ül össze a család.

Beteszek még két képet amit ma csináltam - remélem nem megyek vele az agyatokra :-) -, viszem majd szerdán a festészetre, kiváncsi leszek mit mond rá a tanár-

Kép

Kép
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2019. május 19. 21:14

Ági csodaszépek a madarak! Még karakterük is van. Az alsó képen a középső valamiért rikácsol az alsó mintha elszégyelte volna magát, a felső meg csak figyeli az eseményeket. Imádom!!! :x
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 19. 23:12

Jó késő van,most jöttem meg a koncertről.Haliho vagy szép álmokat Lányok!Hoztam egy kis ízelítőt a koncert végéből:

Holnap jövök nézelődni.Paggy :movingflower: :littlehearth: :movingflower:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 19. 23:25

Itt van egy videó róla és a ZSENIÁLIS!!!!!!!!!!billentyűsről.Mindjárt keresek még atz utóbbitól valamit annyira szuper
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 19. 23:27

EZTEZTEZT HALLGASSÁTOK !!!!! ROBERTO FONSECA:
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2019. május 20. 0:20-kor.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 19. 23:32

https://www.youtube.com/watch?v=I5zpon5wNp8
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. május 20. 8:10

Sziasztok! Most csak gyorsan egy két mondat...itt esik, úgyhogy nem megyünk Örkénybe...már úgy várom a napsütést. Tegnap már jobb volt a helyzet, de előtte nap meg Samu szokásos problémája lépett fel, pontosabban tegnapelőtt, úgyhogy azóta nem is mentem vele sehova. Mindegy két tabletta estére megfogta. De enni meg eszik mellette. :) :-bd .
Ágikám nagyon rossz lehet így , nekem is el kellene mennem orvoshoz, de mindegy egyenlőre napolom..de nem a végtelenségig. El akarom először érni telón, aztán majd utána gondolom első a labor.
A kép a madarakról csodás, igaza van Gabócinak, tényleg beszélnek a képeiden a madarak, annyira kifejező :)) . Délutánra ide is dörgés villámlás van igérve, lehet, azért is vagyok kicsit zsibbadtan.

Paggykám a zenét majd később meghallgatom, mert most egy kicsit sok lenne nekem az a fergeteges hangzás! :) :D
Nálunk a gyülekezetben meg 3 napos konferencia volt, és csodálatos és tanulságos is volt hallgatni! Öröm volt látni a rengeteg embert! Sajnos ilyet én már nem tudok bevállalni, itthon is ritkán megyek. Talán ha már jobb lesz az idő Samu is szívesebben kimozdul,. A múltkor a dicséret végéig ott tudtunk maradni, és annyira élveztem.! :-bd \:D/ :D .
Legyen szép hetetek, bár az időjárás nem túl kedvező, már sok lesz az esőből... x_x :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. május 20. 8:38

Szia Paggy!

Álltak, vagy ülni is lehetett a koncerten?
Kora ellenére nagyon jól néz ki, sőt csodásan szerintem. A hangja is tetszik, bár nem az én világom a zenéje. Ez a billentyűs meg egy zseniális pasi! :-) Azt az átélést! :-)
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. május 20. 16:30

csodás ahogy kicsalja a zongorából úgy a szép dallamokat, hogy szinte gondolatban táncol is vele...Köszönöm+ :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 20. 16:54

DÖBBENET!!!!!!Meghalt PATRIK.
Egy nap alatt felvillant és elment.
Kata telefonált,hogy nem jön senki AMERIKÁBÓL.Ahogy letette a telefont tegnap /velem beszélt Kata/PATRIK SZOBaajtaja NYITVA VOLT,S VALÓSZÍNŰLEG HALLOTTA MIT MONDOTT NEKEM KATA.---PATRIK felállt a tolószékből és valamit suttogott,AMIT NEM ÉRTETT kATA ÉS VÉGE LETT.MEGHALT.Orvos-hiába.Ennyi volt.BORZASZTÓ......... Azt is mondta,hogy előzőleg a barátai lemondták az utat és ez megrázhatta őt,vagy Kata szövegét esetleg hallotta.MOST ZOKOG,HOGY ŐMIATTA HALT MEG.NA EZ VAN
NYUGODJÉK BÉKÉBEN és TALÁLJON ODAFÖNT JÓ ULTIPARTNEREKET! :ympray: @};- Paggy
BÚCSÚZÁSKÉNT:
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2019. május 20. 17:58

Patrik nyugodjon békében! :ympray:
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. május 20. 18:14

Úristen!! Patrik nyugodj békében !
Hát ez döbbenet! Nem ismertük, de nagyon sajnálom ami történt.
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. május 20. 18:19

Döbbenet, szegény Kata..mire ezt feldolgozza, hogy nem miatta történt ami történt... :(( részvétem az ismerősöknek, mindenkinek nagyon hirtelen jöhetett ...az ilyesmire nem lehet felkészülni, ahogy
anno nekem sem
de hát az élet olyan mint a pára, mint az elszálló lehelet. Azért is kell megbecsülnünk minden pillanatot, amit itt tudunk tölteni ebben a dimenzióban... :flower1:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 20. 18:19

Bocsánat,hogy nem írtam a szép képekről,de nagyon felkavart.NEM TUDOTT HAZAJÖNNI,AMIKOR VÉGRE HONVÁGYA TÁMADT.
TEHÁT FIGYELNÜNK KELL,HOGY NEHOGY LEKÉSSÜNK DOLGOKRÓL! #:-s
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 20. 18:21

Most végignézem a szépséges lovas-és a szépséges madárfotókat.mindjárt jövök.
Minden ló szép és nyugalmat áraszt. Nemes lények.Köszönöm ,hogy lefényképezted Gabóci. :flower1: :littlehearth
Gabóci!Te is odavagy a lovakért?---Nem merek túl közel menni a hátsó lábukhoz.Lilla nem fél,pedig már 3x leesett....
Ágika!Minél többet festesz,annál szebb lesz,úgy mint a zongorázás.Szépek a madarak.Köszönöm ,hogy felraktad :flower1: :littlehearth: :flower1:
Mindenki nagyon kedves Patrikkal kapcsolatban.Nekem egy ember volt,akit rövid ideig ismertem és jókat bosszankodtam rajta,de megadom a tiszteletet . ^:)^
Most megyek kiszedni az egybesült fasírtot.A párom 7-kor érkezik.Lányok!Ma rengeteg képet készítettem ,mert gyalog mentem ügyet intézni.Majd hétvégén felteszem, keresek hozzá infókat.Szép estét!Paggy :movingflower: :movingflower:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 21. 9:18

"Ábrándozás az élet megrontója,

Mely, kancsalúl, festett egekbe néz."/Vörösmarty/

Sziasztok Lányok!Az előbbi idézetet azért írtam,mert felmentem a padlásra ÉS HATÁROZOTTAN AZ VOLT AZ ÉRZÉSEM,hogy kb 2 év múlva csinálhatnánk itt egy amatőr fotókiállítást.Ezt már többször írtam Nektek.Nem galériáról beszélek,hanem a szép fehér lépcsőházban lógnának a fotók és a padláson pedig spotlámpás megvilágítás lenne.Nem a nagyközönségnek,de barátoknak ,ismerősöknek.Alig valami kell hozzá.Majd ,ha elmentek a munkások és kész minden,mutatom a tereket.A másik,ami "NEM",az a FELTÜNÉSI VISZKETEGSÉG.Az "IGEN",hogy örömet adó dolog.Már most is tudok legalább 10 olyan képet,amelyik nagyon tetszik.2 év alatt összejöhet jónéhány fotó,amit érdemes megnagyítani.Elmegyek a LUMAS galériába hamarosan,hogy lássatok közelről fotógalériát.MINDEZ PERSZE CSAK EGY ÁLOM és mondjuk 2 évente 1x 10 napig tartana.
Most megyek a bankba.Ha ránézek az állataimra és a fréziákra,igazán boldog vagyok.PERSZE szeretem az többi családtagomat is!!!! :))
Indulok.Szép napot!Itt erősen süt.Üdv:Paggy :movingflower: \:D/ :movingflower:

Vörösmarty Mihály: A merengőhöz

Hová merűlt el szép szemed világa?

Mi az, mit kétes távolban keres?

Talán a múlt idők setét virága,

Min a csalódás könnye rengedez?

Tán a jövőnek holdas fátyolában

Ijesztő képek réme jár feléd,

S nem bízhatol sorsodnak jóslatában,

Mert egyszer azt csalúton kereséd?

Nézd a világot: annyi milliója,

S köztük valódi boldog oly kevés.

Ábrándozás az élet megrontója,

Mely, kancsalúl, festett egekbe néz.

Mi az, mi embert boldoggá tehetne?

Kincs? hír? gyönyör? Legyen bár mint özön,

A telhetetlen elmerülhet benne,

S nem fogja tudni, hogy van szívöröm.

Kinek virág kell, nem hord rózsaberket;

A látni vágyó napba nem tekint;

Kéjt veszt, ki sok kéjt szórakozva kerget:

Csak a szerénynek nem hoz vágya kínt.

Ki szívben jó, ki lélekben nemes volt,

Ki életszomját el nem égeté,

Kit gőg, mohó vágy s fény el nem varázsolt,

Földön honát csak olyan lelheté.

Ne nézz, ne nézz hát vágyaid távolába:

Egész világ nem a mi birtokunk;

Amennyit a szív felfoghat magába,

Sajátunknak csak annyit mondhatunk.

Múlt és jövő nagy tenger egy kebelnek,

Megférhetetlen oly kicsin tanyán;

Hullámin holt fény s ködvárak lebegnek,

Zajától felréműl a szívmagány.

Ha van mihez bizhatnod a jelenben,

Ha van mit érezz, gondolj és szeress,

Maradj az élvvel kínáló közelben,

S tán szebb, de csalfább távolt ne keress,

A birhatót ne add el álompénzen,

Melyet kezedbe hasztalan szorítsz:

Várt üdvöd kincse bánat ára lészen,

Ha kart hizelgő ábrándokra nyitsz.

Hozd, oh hozd vissza szép szemed világát;

Úgy térjen az meg, mint elszállt madár,

Mely visszajő, ha meglelé zöld ágát,

Egész erdő viránya csalja bár.

Maradj közöttünk ifju szemeiddel,

Barátod arcán hozd fel a derűt:

Ha napja lettél, szép delét ne vedd el,

Ne adj helyette bánatot, könyűt.[spoiler]
[/spoiler]
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2019. május 21. 14:18

Szia Paggy! Jó lehetett a koncert, a művésznő jó hangulatot csinált. Csak most néztem meg a videókat is. Zenei téren mindenevő vagyok, Roberto Fonseca fantasztikus muzsikus, de nézni is élvezet.
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2019. május 21. 14:27

Nálunk a vihar az eső, napok óta nem akarja abba hagyni. Tegnap óriási vihar volt.

Kép

Esti villámlás

Kép

Békéscsaba nyugati kertvárosában (Jaminában) sok jég is esett. :(
Fotó -fórumtársunk- Zsuzsi anyutól.

Kép

Ma sem számíthatunk semmi jóra, ezért nem is mertem elindulni be a városba.

Kép

Kép
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2019. május 21. 14:40

A szürkeséget feloldani teszek be pár képet a vasárnapi virág mustra sétámról.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2019. május 21. 17:52

Nagyon szomorú hírem van, lángokban áll a 166 éves békéscsabai István Malom. (1853-2019 ) Írtó nagy a szél, nehéz oltani. :(
A megye összes tűzoltóját riasztották. A rádió szerint robbanás történt, de mitől??? Mi tud robbani egy használaton kívüli épületben? Ez teljesen ki fog égni, mint 1993-ban az orosházi!!! Még délben esőtől féltem, de most bezzeg nem esik az eső!!!! :(
Veszély volt még az is, hogy a közelében ott van a kórház is.

Ilyen volt...
Kép

Kép

Kép

Kép

Vissza: “Társalgó”