Van képem hozzá

Paggy

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 18. 12:35

Szia Kata!Most indulok a kávézóba teázni,előtte beugrottam.MELEGSZIK az idő.Lehet az időjárás is ,DE OLYAN BŐDÜLETES BUTASÁGOKAT CSINÁLOK,hogy megijedek magamtól.Most azonban fontos,hogy Te helyregyere!Semmi pánik,mindnyájan ezt éljük meg,mint Te.Legalábbis a korosztályunk.ÁGI MÉG NEM!!!!!!Nem baj,hogy ma nem mozdultál ki.Nincs erkélyed?Esetleg nyisd ki az ablakot,csak ne menj közel,nehogy leszédülj!Nekem be kell vennem némi Bérescseppet így tavasszal,hogy ne szédelegjek.Attól viszont álmos leszek,de legalább embernek érzem magam,nem egy akarat nélküli fabábnak,aki ide-oda dől.Fel a fejjel!Finom ebédet főztél,jöhetne ide is.A páromnak fűszeres sárgarépafőzeléket csináltam az éjjel,rengeteg újhagymaszárral+sült tarja.Jó lett!!!! \:D/
Most megyek a lányokkal találkozni.Havonta 1x találkozom a volt /meghalt/szeretett barátnőm gyerekeivel.Este jövök.Itt süt a nap és 23 fok van.VÁROM ÁGI BESZÁMOLÓJÁT .Vigyázz MAGADRA!Mindenkinek szép napot!Paggy :flower1: :littlehearth: :flower1:
MinGi

HozzászólásSzerző: MinGi » 2019. május 18. 14:24

Gabóci5 írta:Úgy látszik a Minginek szánt válaszom valahol összeakadt Paggy sok szép a képével, mert nem találom.
Szóval, 60 cm-es ez a gyönyörű "Nobilee" bambusz orchidea.

Köszönöm szépen a részletes leírásod, ennek alapján már kereshetek, mert nekem BAMBUSZORCHIDEA KELL !!

Volt valami a levegőben tegnap, mert én is beléptem a lábas égetők klubjába. Akkora volt a füst,hogy szomszédasszonyom megkérdezte "hívjam a tűzoltókat?"

Kata! Remélem, már jobban vagy. Csak óvatosan!!
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. május 18. 14:43

Szia Mindenki!
Egyenlőre bejelentkezem csak, és teszem magam vizszsintbe az ágyon, mert úgy szédülök, hogy ihajj.
Vadregényesre sikeredett a mai nap, voltam a kiállitáson, hozom majd a képeket, csak pihenek, mert én is úgy járok, mint Kata.
MinGi, üdv a lábosos klubban! :))
Többit később, mert k.o. vagyok.

Beteszek egy képet a többit később, mert jojozik a szemem a gép előtt.Random váalsztás, mondhatnám a sötétben ráböktem egyre. A vigyor az én vagyok, bármennyire nagyra is sikerült :-)
Az alsó kettő az én képem, a felső egy nagyon ügyes tetoválós leányzóé!

Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. május 18. 16:11

Sziasztok Lányok! Itt vagyok, egy kis vizszintes nyújtózkodás után... :D végre látom Ágit és a képeket! Mindkettő SZUPER!!! :flower1: :littlehearth:

Hát ezért a gyönyörű képekért érdemes volt megszenvedni! Jöhet a megérdemelt pihenés! Küldök finom ebédet az új telómmal csináltam, csak 5ooo Ft-ot kellett ráköltenem + a tok..
Kép
Kép
Kép
Mindegyiket más beállítással csináltam...de hogy melyik melyik... :D ;) :ymhug: :flower1: :littlehearth:
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. május 18. 18:35

Sziasztok!
Alvás megvolt, aránylag a lakás is rendben már, mert csapot, papot itt hagytunk mikor elmentünk a Füvészkertbe.

Kata, szép képet csinál az új telefonod! Amikor fáradt vagyok, vagy a férjem vidéken én is egyszerű, de nagyszerű kajákat szoktam csinálni. A fiam szereti az internetről vett újjitásaim. Nagy ritkán nem jön össze az izvilág, de többségében ismétlős.
Marad a meleg, ahogy nézem, ez az őrült ingadozás remélhetőleg nem kergit meg minket.

Paggy, köszi a városnézést. Szép képeket hoztál. Remélem rendben a telefon kijelzője, sikerrel jártál. Nagyon szép az a palacsintázó és mekkora a választék!! A lépcső nagyon tetszik, ami visz fel az emeletre.

A fiam ma irja a szakdolgozatát, igy rá nem számithattam a Füvészkertbe kimenetellel, a férjemnek adtam be - választási lehetőséget nem hagyva-,hogy ahogy hazaérek irány a képnézés és fényképezkedés, mert én egyedül nem tudom magam, meg a képeket is. Bár volt egy erőtlen kisérlete, hogy miért is nem de nem hagytam magam. Szédültem, meg vannak bizonyos napok, egyre ritkábban szerencsére, mikor egy napra felmegy a vérnyomásom éjszaka 150/ 90 fölé és el akarok pusztulni. Másnap meg piszok gyenge vagyok, na ez volt most. Változókor, én igy szeretlek!
Na, tehát a lényeg, hogy vendégek elinditva, ebéd megéve, Ödön rendberakva, valahogy kinézve, hogy ne látszódjon az agymenés és elindultunk.
Akkor még a férjem nem tudta, hogy a lepkeházba is veszek jegyet, bár a gyógynövényesbe, meg a történelmi rózsakertbe már nem mentünk el, de örülök, hogy ennyire is rá tudtam venni.
A lányok közül is voltak, bár megjegyezte,hogy reméli nem mutatom be mindenkinek. :-) Nem mintha nem élvezkedne szerintem, de ráhagytam. :-)

Először is a képek:

Volt egy kisfiú, kb 6 év körüli lehetett, aki nem tágitott, fényképezkedni akart velem. :-) Még a képeket is megnézte, hogy jól sikerültek-e? :))

Kép

A bal alsó nem az enyém, a többi igen

Kép

Kép

Kép

Na és itt a KAKUKKTOJÁS!!

Mindenkinek rá kellett irni a nevét a képre, hogy könnyebb legyen utána a beazonositás.
Én kiirtam a teljes nevem.
Ezen a képen pedig , meg egy másikon csak szignózva volt az aláirás, mint F.Á.
Erre a nagyon lelkes hölgyemény, aki kiválogatta a képeket, mert mint kiderült nem is mindent tett fel, ami felháboritó szerintem, mert hely volt, kinyomtatta alá az én nevemet.
Nem is én lennék, ha nem szólnék a vendégeimnek - ők ott dolgoznak, aznap is kint voltak -, meg az igazgatónak, aki szintén fest, hogy hát itt van egy kis bibi.
Mondták miért nem szedtem le. Hát már csak nem nyúlok hozzá, bár igy utólag esz az avas, miért is nem tettem.
A férjem fogalmazta meg jól: Ha vállalható lett volna számodra, akkor nem szóltál volna. Hát igen. Annyira más, mint amit én festek...., ráadásul én mindent vastag ecsettel csináltam, nem szerettem könnyiteni a munkán a vékony ecsettel.

És lőn a kép:

Kép

EZ a másik az enyém, összehasonlitásképp a stilus. Nem ment kiállitásra, mert nem tetszett, meg sem mutattam.

Kép

Most beszéltem a " padtársammal " ők nemrég értek haza, egy jó pár képét ki sem tették. Én akkor még jól jártam, nekem mind a 7 kikerült.
Valószinűleg átment a nő rostáján is, nem volt elég a tanáré. :-(

Jöjjenek a workshop munkái
Az enyém aznap egy kivételével nem volt beszámitható, igy oda sem adtam, de ezek nagyon szépek.

Kép

Kép
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2019. május 18. 19:21

Ági! Benéztem, mert gondoltam, hogy mostanra már tettél ki képeket a kiállításról. Nem mentem, mert én is szédelgek a napok óta, és közel 5 órás buszozás meg a meleg nem hiányzott. Szeretném azért pótolni egyszer a Füvészkertbe a látogatást.
Gratulálok a 7 kép bemutatásához. Tudod nekem nagyon tetszenek. Nagyon helyes kis lovagod akadt a fotózáshoz, és nagyon jó a fotó is. Az aláírásokkal szándékos, vagy figyelmetlenségből adódott a bibi? Kellemetlen hibák ezek.
Most főztem előre holnapra, mert ki szeretnék menni a lótelepre a versenyre ha sikerül, a mairól lemaradtam.

Kép
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. május 18. 19:36

Gabóci, köszönöm a di cséretet.
János fotózta, most nagyon ügyesen, bár nem látott semmit, én álligattam be, hogy hogy csinálja, mert pont szemébe sütött a nap.
Kiváncsian várom majd a lovas képeket, remélem sikerül kimenned.
Sokan kóvályogtak ma az idő miatt itt Szegeden is.
Kezd botrányossá fajulni a kiállitás.
Ugyanis kiadták egy illetőnek, hogy rakja ki a képeket és az szelektált. Felül irta a tanár választását, és volt olyan, akinek egy képét sem rakta ki.
Most irogatnak nekem, amit totálisan megértek.
Nagyon sajnálom azokat, akiknek lemaradt a képe, mert hely lett volna még. Kiváncsi leszek majd a tanár mit fog mondani szerdán erre.
Az, hogy az én képeim mind kint voltak két dolgot vet fel. Vagy nagyon tetszettek az illetőnek, vagy szóltak, hogy tegyék ki. Bármi lehet.
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. május 18. 20:00

Jöjjenek a Füvészkertes képek.
Most csak az üvegházakban voltam, meg a lepkeházban.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 18. 20:17

Ágika!Büszke lehetsz magadra,mert nemcsak,hogy kirakták a képeidet,de nagyon szépek.A 2 virágos tábla egymás mellett olyan ,mintha egy kínai festőiskola növendékeinek év végi tablóját látnám.Szépek a madarak,de nekem a halak és rákok tetszenek igazán.És már írtam előzőleg,hogy a különálló virág erős ecsetvonásokkal igen jó!!!!Fájna nekem is,ha nem tették volna ki a festményem.GONDATLANSÁG!!!!
Elveszi az ember kedvét,sértő!!!A tanár is hibás,mert nem volt ott a kiállításmegnyitón.Azonnal korrigálni kellett volna.lehet bármilyen jó festő,emberileg picit.....,ha nem figyel oda.Nem tudom mit lehetne tenni..........
Köszönöm a férjednek,hogy elkészítette a fotókat.Ági a 2. képen olyan kedvesen fiatalos vagy,egyáltalán nem látszol kimerültnek, örülsz. :) :) :) . :flower1: @};- :littlehearth: @};-
Gratulálok az első HIVATALOS MEGJELENÉSHEZ!
Gabóci!5 óra alatt lehet Szegedre érni tőletek,vagy oda-vissza 5 óra?Akkor is soknak tűnik!Holnap is meleg lesz.Biztosan jó kis verseny lesz.Kb 1-2 éve tettél fel képeket a versenyről.Kíváncsi vagyok a szépséges lovakra. :flower1: :littlehearth: :flower1:
Hoztam néhány képet.mindjárt felrakom.
Nem valami nagy szám.A kávézó egy sz. betűvel kezdődő szóval írható le.Fantasztikusan drága és a MINDENMENTES SÜTEMÉNY ÍZE:mangósspenótoskőkeményragadósvacak.Látni fogjátok.Egyetlen jó volt,hogy Julikával tudtunk dumcsizni.Hozom a képeket.
Most látom,hogy Ági teszi ki a többit.Akkor csak a tortás képet rakom fel.
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. május 18. 20:18

Lepkeház

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Ilyenekből kelnek ki a lepkék:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Jöjjön az egyik legfürgébb, állandóan mozgó, gyönyörűséges neonkék,nagy pillangó! :-)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 18. 20:37

MINDJÁRT MEGNÉZEM,csak fel kell hívjak valakit.
Kép
Kép
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. május 18. 20:39

Szia Paggy!
Köszönöm szépen a dicséretet! :-)
A virágos kép erőteljes ecsetvonásokkal fekete tussal és zöld festékkel lett csinálva, igy kapta meg a nagyon érdekes szinét. Sokkal szebb igy, mintha zölddel, vagy sima feketével lett volna csinálva, jobban kihangsúlyozza a vörös orchideát.
A tanárnak nem sok köze volt ehhez. Máshol tartott előadást, nem tudott jönni. Itt a felelősség a Füvészkertté szerintem, aki felajánlotta, hogy kiteszik a képeket, és anyni paravánt adnak, hogy elég legyen. A kiállitottakkal szemben is lehetett volna az út másik oldalára tenni. Volt olyan paraván, ahol csak négy kép volt....
Lényeg: Nem szeretnék annak a helyében lenni, aki kiment, hogy megnézze a képeit és nem volt kirakva.
Ez van.

Jól sikerült a találkozás? A süti nagyon guszta!!

Lemaradt a kedvencem, amit már fényképeztem egyszer, de annyira szép, hogy ismét lencsevégre akadt:

Californiai mocsári ciprus

Kép
MinGi

HozzászólásSzerző: MinGi » 2019. május 18. 20:46

f.ági írta:Nagyon sajnálom azokat, akiknek lemaradt a képe, mert hely lett volna még. Kiváncsi leszek majd a tanár mit fog mondani szerdán erre.
Az, hogy az én képeim mind kint voltak két dolgot vet fel. Vagy nagyon tetszettek az illetőnek, vagy szóltak, hogy tegyék ki. Bármi lehet.

Ági ! Gratulálok az első kiállításodhoz ! Bár több ember alkotásait is kitették,de ez mégis az első. Egyértelmű ,hogy tetszettek a hölgyeménynek is a képeid. Remélem lesz folytatás is,amit már többen meg tudunk nézni, nemcsak a fórumon keresztül.
Köszönöm a Füvészkerti képeket is,előbb utóbb oda is eljutok, addig marad a képeid nézegetése.
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. május 18. 20:48

Köszönöm MinGi! Aranyos vagy! :-)

Közben utána is néztem a mocsári ciprusnak mi az a bunkócska kinövése. Hát a légzőgyökerei... Ki gondolta volna?
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 18. 21:13

JUJJJ-JUJJJ,de szépek!!!!!Köszönöm ,hogy feltetted.Gyönyörűek és nagyok a KÉK,KÉKMINTÁS,FEKETEMINTÁS és !!!!!!
BELENÉZETT A KAMERÁBA,FIGYELD
CSAK!
Kép
Van olyan,amelyik a földön hevert.Az elpusztult?Nem léptetek rá és nem szálltak a vállatokra?Jó ízlésük van,mert szeretik a finom édes narancslevet szivogatni.ÉN IS!!! :))
a pálmaház is gyönyörűűáűűűű!Óriási kaktuszok!!!Ezt a mocsári ciprust a múltkor is feltetted a kis kiálló rücskökkel.SZÉP MINDEN!!!
KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!!
A torta pedig vacak volt és nem finom.Ára:800ft.BRRRRRRRR! :(( :(( :((
Szép estét!Pihenj jó nagyot! :flower1: :littlehearth: :flower1: Paggy
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. május 18. 21:18

Igen, pont erre lettem figyelmes én is, hogy engem néz. :-)
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 19. 6:10

Jó reggelt...
Kép
LÁNYOK!
Szép időre virradtunk.Ma lesz a 88 éves kubai énekesnő koncertje,megyünk a lányommal.HA Ő ENNYI IDŐSEN KUBÁBÓL IDEUTAZIK ,akkor én nem lehetek nyavalygós öregasszony.HAJRÁ LÁSSUK A JÓ DOLGOKAT!
Kávé helyett bodzatea,séta a kutyákkal,reggelikészítés és indul a nap.MINDENKINEK SZÉP NAPOT!
Amíg hül a tea ,keresek valami jót.Mindjárt...Paggy és megváltoztatom ezt is :movingflower: \:D/ :movingflower:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 19. 6:20

Itt van:
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. május 19. 7:29

sziasztok! Ágikám, annyi szépséget tettél fel pro és kontra, hogy csak sóhajtozom, és sóhajtozom! DE kiélvezkedtem magam! :-bd :littlehearth: :x :D
Sajnálom azokat, akik teljesen lemaradtak rendkívűl frusztráló, én biztosan sírva fakadtam volna! #:-s :-q
Nem lehetett volna utólag gyorsan egy kettőt még kitenni oda ahol volt hely?! És igazad van, miért olyan kevés paravánt raktak ki.!?. :-?? De viszont az is jelez valamit, hogy a tieid többséggel kint voltak. Mondtam én hogy gyönyörűek a képeid, nagyon tehetséges vagy. :D ;) :x
Az a kisfiú milyen édes volt veled,biztosan nagy élmény volt neki is. Remekül néztek ki a képen . Nem kérted el a címét, hogy elküldhesd a képet? :)

Füvészkert..lepkeház, egyből két dolog jutott eszembe...Molnár Ferenc Amazonasa és önéletrajza, valamint, hogy tuti én nem tehetem be oda a lábam, mert mi van ha rászédülök a kaktuszokra?! Az itthoni ablakban levőbe is sikerült anno, ment is ki a bánatba a lakásból. :-q
A lepkék csodaszépek, és tényleg hogy kukucskál az egyik, szinte pózol. :D ;) :-bd .

Az biztos hogy többször nézősek lesznek a képeid! :D
Spoiler: mutasd
amúgy nem szedsz ilyenkor gyógyszert? ami az ilyen kiugró értékeket normalizálja?fontos lenne még akkor is, ha nem vagy gyógyszerbarát.

Paggy, gratulálok a találkozáshoz, olyan jó dolog elmenni valahova és csak beszélgetni, finomat enni..még ha csak egy sütemény is..azt azért sajnálom, hogy nem lett ízletes..ilyen megérdemelné a negatív kritikát!. :-q ~o)
elfelejtettem írni, hogy cicókád még csak résnyire nyitotta ki a szemét, mintha kérdezné, hogy hova ilyen korán... :)) :)) :))

Jó szórakozást majd a zenei alkalmon. :)) lehet hogy majd még táncra is perdültök! :)) :-bd \:D/ :flower1: :littlehearth:

Gabóci, várom majd nagyon a lovas képeket, ők nálam a 2. helyen állnak ,nagyon szeretem a díjugratásokat, ha tudom megnézem! várom az élménybeszámolót.! Remélem arrafelé vihar és jég nem lesz, mert beígérve be van mára :x :D :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 19. 9:06

Lányok tévedtem a napsütést illetőleg.Most jöttem haza a sétáról:

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 19. 9:07

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 19. 9:08

Kép
Már zuhog.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 19. 11:53

https://www.otthonokesmegoldasok.hu/tip ... staknak/Az utolsó szó rám utal.
EZT MÉG MEG KELL ÍRNOM........
Ma délelőtt csörgött a telefon és egy férfihang beköszönt:
-Csókolom,Jani vagyok,beszélt már az öreggel?
KI A FENE LEHET EZ????
-Jani vagyok PATRIK ROKONA.TETSZIK TUDNI,HOGY JÚNIUS 2-án JÖNNEK AZ ÖREG BARÁTAI?
-IGEN?????Nagyon kedves,de biztos,hogy velem akart beszélni?
a lényeg 5 perc múlva kiderült.Patrik áradozott Budapestről(?????!!!!) és rávette 2 barátját,hogy jöjjenek feleségestül Magyarországra "fürdeni".Megbeszélte Janival, a rokonával,hogy szállítsa őket Németországból,ahova az USA-ból jönnek,Budapestre.Itt béreltek/MÁR!!!!!!!/ lakásokat ÉSSSSSSSSSSSSSSS,ezt "hallgassátok" meg,majd hamarosan megkér engem,hogy legyek a kísérőjük. :ympray: :ympray: :ympray:
Szó sem lehet róla!!!! Jani rimánkodni kezdett,segítsek neki,mert mennyire fontos,hogy PATRIKKAL jóban legyen.(Mi közöm hozzá?)Valamint,bármennyit kérhetek tőle,ha segítek.Ő egy német nyugdíjasotthonban dolgozik és boldogan a LENNE A PARTNEREM,Ő SZÁLLÍTJA A """"NYANYÁKAT"""",én meg ide-oda kísérgetem öket.Csak mondjak igent és már utalja is a pénzt.
Utálom az ilyesmit!!!!!!Nem,nem nem.....mondtam viszonylag udvariasan.Fél óra múlva felhívott Kata és ő könyörgött,hogy most az egyszer segítsek még.Patrik haza akar költözni ,mert erős honvágya lett és a barátait is rá akarja venni jöjjenek vele.Ez az utazás a CSALI.Patrik súlyos szívbeteg és itthon akar meghalni./Állítom túlél mindnyájunkat. :)) /Csak rávett arra ,hogy most az egyszer mentsem meg egy ember életét.Tele van magammal a hócipőm. :(( :(( :(( LÉNYEG,JÖNNEK a"""NYANYÁK"""/én is az vagyok)és az """ÖREG SZIVAROK"""".1 hónap az életemből.Ez az utolsó hülyeségem.Ennyit rólam.Üdv.Paggy
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. május 19. 14:47

Jaj Paggy, jót vihogtam magamban..hogy olvastalak, és már lelki szemeim előtt megjelent a népes társaság, te meg sepregeted őket =)) =)) =)) =)) .
Jót fog tenni neked is ez a csapat, majd meglátod. De azért nem semmi diskurzus =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 19. 14:48

Ezt én először popsinak láttam.A vállat és a kart+ a törzset.:)) :)) :)) Áginak küldöm. :-h Paggy
Kép

Vissza: “Társalgó”