Van képem hozzá

f.ági

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. szeptember 24. 20:06

Paggy! Köszi, hogy betetted ezt a cikket.
Tömör és velős!
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. szeptember 24. 20:57

Paggy! Olvastam én is a koreaiak kritikáját, és nagyon sok mindenben egyetértek vele. ;)
Pl. szerettem volna megkóstolni az ételeket, de olyan hosszú sorok voltak, hogy nem vállaltam be, hogy végig álljam. Egyébként is az egész nap szinte a sorban állásról szólt. A kalligráfia valahogy kimaradt a napból, ezért gondoltam a következő rendezvényre.
Még nem biztos, de lehet, hogy 14-én is felmegyek a családi napra, ami a Stefánia Palotában lesz. Szerettem volna én is találkozni veled, figyeltem is hátha látlak, nem sikerült. :) Ha esetleg ráérsz 14-én.. ???
Köszönöm a szülinapi gratulációt Áginak is! :)
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. szeptember 24. 22:38

@};- :flower1: :movingflower:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2018. szeptember 24. 23:09-kor.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. szeptember 24. 22:40

Gabóci!Még nem tudom az október 14.,de jelentkezem,ha kiderül.Paggy
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. szeptember 25. 7:36

Gabóci,Paggy, köszönöm az élménybeszámolókat...szépek a képek és a videók! Andriskának gratulálok, nagyon szép tortát is kapott! Nagyon fess apukája van!. :D :x :movingflower: :flower1: :littlehearth:
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. szeptember 25. 18:20

Aki még nem látott kutya kozmetikázást, most megnézheti. :))

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A ... 3qz0HtBL2g
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. szeptember 25. 20:04

Ági!Ez édes!!!
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. szeptember 25. 20:09

Tegnap találtam.EZT NÉZD MEG!!!!
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. szeptember 26. 17:55

Köszönöm a videót, már az első pillanattól látszik hogy milyen szép lett... :D ;) :x :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. szeptember 26. 18:43

Nem tudom ki látta már a fenti videót.Esetleg jelezzetek vissza,szeretnétek-e látni saját videón ,akkor november elején elmegyek! 2019 nyarán a következő rész megnyitásakor leszek ott. Néhány olyan kép 1700-ból, jobban érdekel.SZERINTEM GYÖNYÖRŰ LETT,legalábbis ez látszik a videón.MIT SZÓLTOK?????Paggy
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. szeptember 26. 18:50

Paggy!
Nagyon szép lett a Szépművészeti Múzeum. Pont a videód után láttam egy cikket is róla.
Annyira megnéznék közelebbről egy restaurálást. Legyen az épület belső, festmény, szőttes, bármi.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. szeptember 26. 19:02

ÁGI!!!!!
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. szeptember 26. 20:04

Hú Paggy! Köszi! Nagyon érdekes volt!! :-)
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. szeptember 27. 11:14

Kedves Lányok és kedves Kata! Természetesen láttam és örültem,hogy Kata Neked tetszett a videó a Szépművészeti Múzeumról és Áginak is :flower1: :littlehearth: :movingflower:
Találtam egy jó német tanfolyamot /továbbképzést/,ezért most belevetem magam.Mindenképpen jövök ide is hetente kb 2x,mert nagyon érdekelnek a fotók /nem saját/.Jó fényképezést!Üdv:Paggy
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. szeptember 27. 16:26

Pagy, sok sikert az újbóli tanuláshoz...ez is remek elfoglaltság... :D . Jövünk majd nézegetni... :D :ymhug: :x :flower1: :littlehearth:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. szeptember 27. 17:15

Ám mielőtt elkezdem a németet,íme egy cikk a portréfotózásról,mert a fórum neve:VAN KÉPEM HOZZÁ

http://player.hu/kult/katona-tarsulat-2018/
http://www.katonajozsefszinhaz.hu/portre/
Részlet egy fotósképző hírdetéséből:
Az egyik legérdekesebb fotóstéma a portréfotózás, hiszen ebben a fényképészet lényege jelenik meg: a legjobb pillanat elkapása, valamint az ehhez szükséges világítás, és a megfelelő nézőpont kiválasztása. Csak ezek segítségével érhetjük el, hogy a képünk igazán kifejező legyen és az ábrázolt személy lelkéből is visszaadjunk legalább egy kis darabot. A jó portréfotó nem csak megalapozott fotós szaktudást igényel, hanem mélyebb lélek- és emberismeretet is. %%- %%- %%- HAJRÁ LÁNYOK!FEJLŐDJÜNK !Üdv:Paggy %%- %%- %%-
És egy kis csemege NŐKNEK/nekünk/ a végére spoilerben:
Spoiler: mutasd
Kép
gyomar

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. szeptember 27. 21:53

Sziasztok Kis-lánykák!
Hazaértünk a 3 napos Visegrádi kirándulásról.Pár mondatban, hogy merre jártunk és mit láttunk a fotók egy kicsit később jönnek.
Vasárnap kora reggel indultunk, kb 10-körül érkeztünk Visegrádra.Ekkor a Fellegvárba mentünk fel, többször emlegettem a három nap alatt a csoda szót itt volt az első amikor megláttuk a z épületet és azt körül vevő csodálatos látványt.Délután elmentünk egy pisztrángos tóhoz, ahol megebédeltünk, majd egy óriásit sétáltunk, ami azért volt nagyon jó, mert Pestről Peti fiunk és Lilla menyünk is csatlakoztak hozzánk.
Második nap irány Esztergom,ott a legfontosabb a Bazilika, itt ismét egy csodát láttunk, majd egy kis fürdés és irány vissza Visegrádra ahol boboztunk egy jót.Harmadik nap hajó kirándulás majd a Királyi Palota megnézése és egy reneszánsz étteremben egy záró ebéd és indultunk haza.Fantasztikus és intenzív három napot töltöttünk el és nagyon sok szép emléket gyűjtöttünk.

Egy kis előzetes, ez a fotó a fellegvárban készült.
Kép
Ez a fotó a Fellegvárból elindulva lefelé van egy pihenő padokkal.
Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. szeptember 28. 15:57

Kedves Paggy, nem is tudtam hogy ilyen pajzán is tudsz lenni.. =)) =)) =)) =)) szóval a világítás.. :)) :)) :))
Marcsikám, boldog vagyok hogy volt gyönyörűséges 3 napod, kitörni a mindennapokból, Köszönet az előzetes képekért...a többit meg türelmesen várjuk.... :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: .
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. szeptember 29. 14:19

Sziasztok!Szia Marcsi!Már az első fotók is szépek.Ismerem ezt a kis pihenőt a szerpentinen.MICSODA KILÁTÁS!!!!!Kíváncsian várom az élménybeszámolót,főleg azért,mert én csak rövid látogatásokat tettem a környéken . :flower1: :littlehearth: :movingflower:
Lányok!Leültem kávézni,főleg leültem azért is ,mert jól elvágtam az ujjam a frissen /általam!!!/megélezett késsel.A MOSOGATÁSNAK ANNYI!De nem ez a lényeg.Elöttem az IKEA új katalógusa.Lillával vágdosni szoktunk belőle/ELNÉZÉST AZ ALKOTÓKTÓL,DE JÓ KIS ELFOGLALTSÁG/Találtam benne egy képet,amely elgondolkodtatott.Először beteszem és ezután jön a szöveg:
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. szeptember 29. 14:35

Sajnos nem tudtam kivenni belőle az árakat és 5 percet szántam erre a dologra,így a kép se jó ,DE 3 dolog van a képen és mégis sok mindent sugall.Spoilerbe teszem a gondolataim.Valamint ennek kapcsán készítettem 3 képet.Mára ennyit,mert tanulnom kell .Üdv:Paggy
Ez a kép nekem a profizmusról is szól:profi kés,szép káposzta,letisztult formák,jó kép,szép fények,szép színek
Valamint: az élő és élettelen természet,mennyire elidegenedtünk , élőlények egy kihalt bolygón,megnéznek minket a földönkívüliek...és sorolhatnám A LEGVICCESEBB ,hogy eszembe jutott gyerek korunkban így boncoltuk fel a mackót,hogy megnézzük mi van belül.
Csinálok néhány képet,ennek hatására.Spontán,nem megszerkesztett fotók.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. szeptember 29. 14:38

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. szeptember 29. 14:39

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. szeptember 29. 14:40

Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. szeptember 29. 20:42

Paggy, a balesetért nem irigyellek...remélem gyorsan rendbe jön az ujjad...Sok minden eszembe jut a képről, legfőképp hogy itt az ősz, jöhet a káposzta és burgonyaszezon...holnap csinálok édesburgonyás kaját..még nem találtam ki hogy mi lesz... :D :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. szeptember 30. 17:06

Kedves Kata!Bár vacak kettévágni az ujjbegyedet,de hol van ez egy igazi nagy fájdalomtól?.Köszönöm a kedvességed,már jobb,de mosogatni még nem tudok.HAHAHA :)) a párom aktivizálhatja magát és nem csak osztja az észt,hogy mit hogyan....De azért egy nagyon rendes "manus",csak ahogy öregszik egyre több mindenhez"ért"jobban.Még szerencse,hogy van humora,miszerint ő meg a gyevi bíró,mindenhez értenek. =)) =)) =))
Kata!
Olvastam Boszorkánynak írt vigasztaló szavaid és a saját életedre való utalást.
Távolból,tudnék valamiben segíteni?Blődségnek hangzana, ha vidámkodásra buzdítanálak.Sajnálom és szégyelem magam,amiért úgy néz ki mintha gondtalanul élnék .Természetesen nem így van teljesen,csak kihasználva a lehetőségeimet próbálok mindenkit az élet naposabbik oldalára való koncentrálásra buzdítani.Nagy örömmel tölt el,hogy egy ilyen erős,bátor,figyelmes és optimista fórumtársam van,mint Te. :littlehearth: :flower1: :movingflower:

Azért keresek egy gyors vasárnap délutáni fotót és csak REMÉNYKEDEM,hogy hamarosan látogatók lesznek itt.Üdev.paggy

Vissza: “Társalgó”