Van képem hozzá

f.ági

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. szeptember 3. 13:33

Szia Paggy!
Sajnálom, hogy nem tudtatok elutazni.
Szegény Lizike! Remélem jobban lesz a közérzete, hogy most hűl a levegő. Változott nála az óta valami, hogy irtál? Élénkebb?
Nálam most van pihi, nemrég értem haza, Ödönt rendeztem, hangulata borzadály, de legalább a hőmérséklete meglepően normális.
Jön az énféle gyógymódom, kicsit lehet ma pár méterre el is megyünk sétálni,hátha felélénkül.
Fruzsi nem tudja Lizikét megmozgatni kicsit a lakásban?
Tudom biztos nem rohangálnak már kergetőzve, de hátha a lelkére tud beszélni.
Kemény napom volt, pihennem kell kicsit, mert hárman szivták az energiám ma egyszerre. Ebben csak az volt a jó, hogy egymásét is, mint később kiderült. :)) Ettől meg az enyém jött vissza. :))
Oylan hideg volt reggel, hogy normál cipőt is vettem fel, mert befagytam volna biciklin.
Aki olyan fáradt mint én jó pihit neki!
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. szeptember 3. 14:44

Lánnyok jó pihenést, ne törődjetek azzal mennyi idő cterea hanem pihenjetek, mert muszáj feltöltődni mind fizikálisan mind lelkileg. Azt hiszem egyikünk sem tinezser hogy egy kávéval letudjuk a gondokat...meg kell adni a testnek is ami jár..mert ha nem úgyis gondoskodik az idő magáról, hogy észbe kapjunk... ;) :ymhug: :flower1: :littlehearth: :-h
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. szeptember 3. 15:35

Kedves Ági és Kata!Indulok Lilláért.Pár percem van,hogy elmeséljem:
Lizike néha úgy van,hogy nem talál vissza a konyhából és akkor meg kell menteni,máskor meg....
Pld ma vettem nekik az állateledelésnél rágcsát/1-2 falat/Lizi 1 nyeletle eltüntette az övét.Fruzsi még el volt foglalva a tegnapi műcsont utolsúó daradjával.Mindegy,indultunk sétálni.Már kint voltunk a lakásból majdnem ekkor lizi sarkon fordlt és berohant a szobába és felfalta Fruzsin rágcsáját.
A kis"SZEGÉNY ÖREG KUTYA" :)) :)) :)) Na de Fruzsi USGYI UTÁNA,késűőn érkezett.Elkezdte keresni a maradékot.Csak a műcsontfecnit találta meg és úgy gondolta,JOBB AZ ÓVATOSSÁG,magával hozta a sétára.Egész úton valahová erl akarta ásni.Képzelhetitek milyen séta volt.Lizit rángattam a pórázon ,hogy menjünk valamennyit ésd pisiljen,de ő nem akart jönni,mert várta Fruzsit.Fruzsi meg arra várt menjünk már végre arrébb,hogy biztonságosan eláshassa a műcsontfecnit.Na erre jön egy anyuka a kisfiával.-KUTYA!!!!-Kiáltja a kisfiúú-.Megsimogathatom?---Persze ,hogy ilyen helyzetben nemm,mertr akkor az egyik ,aki egyébként galambszelid,de nem lát és nem hall,valaki odanyúl!!! :(( :(( :(( a másik pedig a zsákmányt akarja elásni :(( :(( :(( .Na most mit mondjak.--BONYOLULT.
-Sajnos nem lehet-mondtam-mert most ébredtek fel a déli szunyókálásból és még kicsit kótyagosak.Ilyenkor morcos mindkettő.-a kisfiú megértette a mamája nem-HÁT AKKOR MIÉRT ITT SÉTÁLTATJA?-kérdezte a nő. :(( :(( :((
Na megyek Lillááért.holnap jövök nézelődni.Üdv:Paggy :littlehearth: :flower1:
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. szeptember 3. 16:25

Mi van ezekkel a kutyusokkal! Jön az enyhülés, ők is fellélegezhetnek végre, biztosan jót fog nekik tenni.

Paggy, valóban nem egyszerű velük. Nekem csak egyszer volt két kutyám egy időben, nem szerettem, mert
örökös féltékenykedés ment köztük. Illetve csak az egyik csinálta a hepajt, a másik soha nem kereste a
bajt, de ez is elég volt. Nálad nagyon jól megvannak a jószágok egymással. Jót nevettem Lizikén. Időske
létére, vág az esze, ha kajáról van szó. :)) Azt azért sajnálom, hogy az utazás elmaradt. Hátha be tudjátok
még pótolni. Már hőség sem lesz.

Ági, nem lehet, hogy Ödön hangulatát a gyógyszer is befolyásolja? Olvasd el, hogy milyen mellékhatásai
vannak, hátha a "borzadály hangulat" is ott lesz. Megnyugtató lenne. Az én fodrászom is szokott panaszkodni
az energiavámpír vendégek miatt. Szerinte egyre többen vannak.

Kata, 21.-től jártunk dolgozni, úgyhogy a kollégákkal már találkoztunk. A gyerekek a régiek. A 4.-ket kevésbé
ismerem még, a többit meg úgy, mint a rosszpénzt. :)) Lebukott hozzám egy idióta túlkoros fiú, egész nap
majomkodott a lányoknak, meg a fiúknak is. Nagyon sok bajom lesz vele, azt már látom.

Kb. két héttel ezelőtt fotóztam:

Kép
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. szeptember 3. 17:04

Majdnem három órás alvás után itt is vagyok. na nem üdén és frissen, hanem kicsit kótyagosan. :-)
Most meg éhes vagyok. :-) Nekem se jó mostanában semmi :-)

Paggy, olvasom a két "öreg hölgyet". :-) Azért tudnak ők is alakitani. :-) Amelyik anya nem érti meg, hogy most NEM simogathatja meg a kutyát a gyerkőce ilyen meg olyan indok miatt, azt tudom sajnálni. Miylen gyereket nevelhet abból a képlékeny kisemberből! Na mindegy, ez az ő dolguk, lehet rosszul látom...

RIta, feladják Neked a leckét az osztályban normál esetben is. Hogy is van most, meddig kötelező járniuk a gyerekeknek általános iskolába? Ezt nálatok utána abba is hagyják a problémások, nem erőltetik, vagy mindenki befejezi a nyolc osztályt?

Az energia vámpirokról meg csak annyit, hogy tényleg bolond ez a világ egyre többen vannak.
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. szeptember 3. 21:41

Na sziasztok! Most csak beköszönök, aztán vizszint..illetve egy kicsit olvasok még..Paggy, tudod, az hogy valaki hány éves..attól még nem biztos hogy kint van mind a négy kereke...Szerintem te nagyon ügyesen és bölcsen elhárítottad a kéretlen románcot a kutyáiddal, és én is mindig megkérdezem hogy szabad e simogatni, a kutyáknak is lehet rossz napjuk! Na a vámpírokról..nekem is az egyik rokon az lesz lassan.. :-o
Ágikám amiken mostanában keresztülmentél azt nem lehet egy délutáni alvással kikurálni, majd szépen apránként..s talán majd a kellemes idő olyan normális mérsékeltre gondolok, majd helyreállít bennünket is! i-)

Ritám, a kibukott "gyerek" nem sok örömöt fog okozni, pláne, hogy nem is akar majd alkalmazkodni...jó lenne rájönni, hogy mi az ami mégis érdekelné, hátha így meg lehetne fogni..tényleg nincs napfény árnyék nélkül :-o :ymdaydream:

Egy ismerősöm ismerőse, lehet találkoztatok is már vele a neten...most szombaton veszitette el a kisebbik fiát, kirohant az útra, és elütötte az autó.3 éves lett volna..valamit meglátott az út túlsó oldalán.. Család és barátok mentek valahova.. rémes..de a legrosszabb hogy volt aki olyan kommentet írt, hogy
Spoiler: mutasd
na eggyel kevesebb, remélem az apja is hamarosan utána megy...
szörnyű bunkók az emberek, megjegyzem egy olyan roma családról van szó akik szolgálnak a gyülekezetben, dolgozik, és rendesen neveli a gyerekeit. Attól hogy roma valaki még nem kell leírni, bár a sztereopiák miatt ugye ha az ember nem ismeri esetleg még fél is tőlük, na de ilyent akkor sem engedhet meg magának szerintem senki. NÁlunk is volt olyan család akik rettenetesek voltak, még ha találkozom is velük majdnem rosszul vagyok tőlük..na őket utálom de személy szerint jogosan..többször megloptak, apunak meg az autós táskájából lopta ki a pénztárcát a még 14 éves gyerek...ugye mondanom sem kell éppen kivette a bankból a nyugdiját...viszont van olyan a házban akit nyugodtan beengedhetek, mert inkább ad mint hogy elvenne. Ma is hozott pl. 4 féle kalácsot....szóval ahogy a fehérek között, közöttük is van becsületes, szorgalmas, támogatásra érdemes ember..egyik leghíresebb mikrobiológusunk is ROMA...de az eredménye az biztosan kellene annak az illetőnek ha rákos lenne! :((
Na hosszúra sikerültem...jó éjszakát mindenkinek! :x :ymhug: i-) :flower1: :littlehearth:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. szeptember 4. 14:08

Sziasztok ,megjöttem!Ma sok minden lesz.Először megnézem az elmúlt 5 napi megnézendő képeket és elolvesom a hozzászólásokat,majd hozom a 2. gellérthegyi !!!!barangolás videóit és képeit.Ma ugyanis pótoltuk az elmardt szülinapi sétát,és javítom a sok hibás,gyorstempóban odairkált ,szövegemet.
Tehát először nézgelődök.....
Kedves Lányok!Most értettem meg ,milyen nehéz pótolni a lemaradást,ha nem nézek be ide több napiog.
Először is Ági!Állandóan eszemben van Ödön és mivel hasonlóban volt és van részem ,teljesen átérzem az aggodalmadat.Mást nem tudok csinálni,csak drukkolok és reménykedem Veled együtt. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: %%- %%- %%-
Lizike már nagyon idős 15,5 éves.Néha még ha mellette állok is meg kell szagoljon,hogy én vagyok-e.Nagyon-nagyon szeretem,mert egy szívjóság ,szelíd ,jóindulatú kutyus.Néha kicsit bugyutának tűnt,de biztos nem az,viszont olyan szeretettel csüggött rajtam,hogy nem tudom neki eléggé viszonozni.És befogadta az összes macskát és Fruzsit is/aki nem volt könnyű eset az elején--most egy okos TÜNDÉR/.
Kedves Rita!Mielőtt rátérnék a csodálatos yorki katedrálisra szeretném megírni,hogy bármennyire szeretttem volna még mindig nem sikerült megcsinálnom a kiválasztott finom currys ételt az itthoni zűrök miatt.Már nagyon várom,hogy 1 nyugodt napom legyen,amikor a párom dolgozik,rend van a lakásban nem kell mennem sehova és AKKOR VÉGRE CSAK MAGAMMAL FOGLALKOZHATOK.'1.pont.CURRY 2.pont fényképezés/ a könyv feladatai/
Most pedig csatlakozom Ágihoz és ugyanazt írom CSODÁLATOS A KATEDRÁLIS!!!!!Kiírtam magamnak:
ólomrekeszes üvegablakok a 12. századból???-mintha csipkeszövést létnék!!!,élethű szobrok,oldaltfekvő,könyöklő alakokkal :-bd :-bd :-bd a kripta!!!
a fantasztikus padozat ,a kőcsipkés boltívek.HŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ tényleg CSODÁS és a FOTÓK IS nAgyon_nagyon jók.KÖSZÖNÖM SZÉPEN RITA :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: ^:)^
Kedves Kata!Mennyi minden történt Veled is!!!!Sajnálom,hogy olyan állapotok vannak a tanyán.Nem telefonáltak azóta sem a vizesek???Megnéztem a fotóidat.Különösen tetszik ,ahogy Samuka egy húzóskocsi társaságában,elárvultan ül .Hol készült a kép???-a romákról meg annyit.hogy nem roma kérdés,hanem ember kérdéd.Biztos írtam,hogy a legjobb főiskolai tanárnőm is roma volt.EGY CSODA,IMÁDTUK!!!És a mostani ácsmester és az egész csapata szintén az.--Megjöttek,csak a múltkor azért nem telefonált,mert előző nap volt a fiának a 30. születésnapja és óriási banzáj volt és ő,aki mindig pontos,elaludt.Mindenkit vendégül látott a munkások közül és másnaposak voltak.Azóta minden rendben:PRECÍZ,PONTOS!!!!! :littlehearth: :flower1:
Kedves MinGi és Gabóci!Sziasztok nagy öröm itt Vletek találkozni.Gyertek sűrűbben!
:flower1: :littlehearth: :flower1:
Most jöjjenek a képek és videó!ELTART EGY IDEIG ,MÍG FELTESZEM.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. szeptember 4. 15:27

Indul a gellérthegyi séta.Ugyanúgy,mint a múltkor a Móricz Zsigmond körtérről a 27-es busszal a BÚSULÓ JUHÁSZIG,onnan gyalog felfelé,de nem a Citadella épületéig,hanem mellette egy úton jobbra el.Közben érintjük azt a kis teret,amit legutóbb:

Kép
Kép
Kép
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. szeptember 4. 15:29

Sziasztok!
Csak rosszat tudok irni, azt meg ugye minek?
Ödön tegnap hajnal kettőtől nem tud felállni. Ki még kikönyörögtem, de onnan sehova. Húzta a fenekét, mintha le lenne bénulva. Reggel már a felsőtestét sem tudtam megemelni.
Fél hatra megyünk Makóra. A fiammal már kibőgtük a fejünket.
Valószinűleg nélküle jövünk haza. Megbeszéltük, hogy hivjuk a hamvasztót hozzá. Hülyék vagyunk? Igen, lehet, de nem fogom a dögtelepre engedni, mint Arthurt. Na, eddig sikerült egy ideje nem bőgnöm, most megint.
Nem tudom lesz-e erőm jönni még ma, de jelentkezem.
Most ennyi tellett tőlem.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. szeptember 4. 15:29

Kép
Kép
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. szeptember 4. 15:32

Kép
Kép
Ezután jön az első videó kb 5 perc még felrakom.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. szeptember 4. 15:42

Spoiler: mutasd
https://youtu.be/bv2Z53SnNBQ
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. szeptember 4. 15:44

Kép
Kép
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. szeptember 4. 15:47

KÖZELEDÜNK A SZUPER CSÚSZDÁK FELÉ:
Kép
Kép
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. szeptember 4. 15:50

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. szeptember 4. 15:50

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. szeptember 4. 15:52

Megyünk lefelé tovább:
Kép
Kép
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. szeptember 4. 15:55

Kép
ÚJABB VIDEÓ KÖVETKEZIK kb .5 perc múlva
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. szeptember 4. 16:01

Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. szeptember 4. 16:02

Kép
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. szeptember 4. 16:05

A Gellért-legenda 2 sora:
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. szeptember 4. 16:06

Megint lefelé...
Kép
A Gellért Fürdő kinti része a HULLÁM:
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. szeptember 4. 16:08

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. szeptember 4. 16:09

Most jön az utolsó 2 videó kb 8 perc múlva.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. szeptember 4. 16:16

Vissza: “Társalgó”