Van képem hozzá

Rita
Adminisztrátor

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 23. 6:21

Gabi! Olvasom, hogy az alkatrész már meg van rendelve a gépedhez. Csak siessenek vele, mert most
karácsony környékén lehet a legszebb, legérdekesebb városi fotókat készíteni. Nem lett annyira rossz a
telefonos kép sem! Gyönyörűen pompázik a ti bevásárló központotok is!

És megint egy jó ötlet! A tükrös fotó! Nagyon jó! Ilyen képekből mindig megállapítom, hogy milyen jó, hogy
mindegyikünk más településen, és más településtípusban él. Nekem esélyem sincs tükrös fotót készíteni,
de az ötletet elraktározom arra az esetre, ha városban fogok járni-kelni.

Garfield nagyon édes a gifen! Régebben két futórózsa támasztékom volt, sajnos az egyiket meg kellett
szüntetnem egy külső felújítás során. A kettő közé kifeszítettem egy drótot, és arra aggattam fel a finomságokat.
Az volt a legbiztonságosabb etetési mód, azt semmilyen állat nem érte el, amelyik veszélyeztette volna a
madarakat, vagy a szalonnát. Most ezt találtam ki. Jó, hogy szemtanúja voltam Modell Cica törekvéseinek,
így azonnal változtatásokat tudtam eszközölni, hogy többé ne tudjon felmászni a támasztékra, se ő, se más.

Bár úgy tűnik az ablaküveg közelében vagyok úgy fotózom és videózom, valójában a szoba másik végében
állok, és maximálisan zoomolva készülnek a képek, videók. Így nem vesznek észre, és bátran csipegetnek.
Különben megfigyeltem azt is, hogy kisebb mozgásaimra már nem reagálnak, de ha túl közel megyek az
ablakhoz, vagy szellőztetek, addig nem jönnek vissza, amíg ott vagyok, bár úgy várakoznak, hogy egyre
közelebbi bokrokon ücsörögnek, tehát nem válnak láthatatlanná, mint az elején.

Zsike! Nagy igazság van a plakáton. Én is az idén vagy tavaly(?) döntöttem el, hogy élményeket adok és kérek
alkalmakra. Szülinapomon Lillafüreden voltunk, szombaton pedig az itteni fiam és a párja karácsonyi ajándékára
megyünk. Kassa lesz a célpont, és a karácsonyi vásár, amibe egy közös ebéd is beletartozik majd. Várom!!!

Egy másik repülős fotó:

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 23. 6:28

A kékcinegékre nagyon büszke vagyok! Nagyon kevesen lehetnek itt a környéken, mert mindig csak
egyet látok, kettőt egyszerre még soha nem figyeltem meg, sem az etetőnél, sem a bokrokon vagy a
fákon. Őt a legkönnyebb elzavarni, mert jóval kisebb a verebeknél és a széncinegéknél is. Erre azt
találta ki, hogy próbál láthatatlan lenni, nem feltűnősködni, és nagyon gyorsan enni. Hiába folyik a
harc körülötte, megingathatatlanul falatozik, nem hagyja magát zavartatni. Nagyon jól csinálja, senki
nem foglalkozik vele. Ő az, aki legalul csüng a golyón:

Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. november 23. 8:05

Gabóci, úgy örülök, hogy megrendelt objektív úton van..remélem viharsebesen érkezik, nem egyet előre, kettőt hátra tempóban...hiszen tényleg most biztosan sok látnivaló van! :-bd :movingflower:

Paggy, a moziajánlónak viszont nagyon örülök, ők még tudtak valamit...biztosan fenn lesz majd az Avistán valamikor és meg tudjuk nézni. :movingflower:

Rita, örülök a képeknek is a kismadár videóknak is olyan szívmelengető látvány! :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Már most újfent ázom,,de ma jönnek majd a szerelők, megkeresik kinél lehet a hiba! :( :-?? Utálom a ködöt is, most száll le, eddig nem volt. Vigyázzatok magatokra, balesetmentes közlekedést kívánok! :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. november 23. 10:40

Hoztam egy kis hangulatjavítót... :D
Kép

Annuska tette fel a facéra de nagyon megtetszett! :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Szilvia333

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2017. november 23. 19:22

Kép Nagyon jól néz ki,és biztos nagyon finom is))Hogyan kellene ezt megenni vajon??
Ugye mondtam már egy párszor hogy mennyire irigyellek amiért a macsek szobalakó )) :littlehearth: :littlehearth:
Szilvia333

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2017. november 23. 19:40

Ritám drága!!

Én nagyon örülök ezeknek a szépséges videóknak,remélem nem vered költségekbe magad miattunk hogy mi itt potyázzuk a cukiság faktort ?! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. november 23. 20:11

Szilvi! Garfield csak akkor van bent a lakásban, ha a család otthon van, egyébként kinti cica. A nyáron előszeretettel fogyasztotta a koktélparadicsomot, lehet erre a díszre is azt hitte, ehető. :)

Kép

Ha viszont bennt van, a legképtelenebb helyeken és pózokban tud lustálkodni, aludni, most éppen a babzsákban.

Kép
Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. november 24. 5:55

Sziasztok! Nyirkos, ködös hideg van enyhe szélmozgással. Nem tudom tényleg el tudunk e menni majd influenza elleni oltásra...majd meglátom.
Gabóci, jót mosolyogtam Garfild mindent a kényelemért pózain! A paradicsomos képre emlékszem igen aranyosan kiszolgálta magát! Nálunk meg csak mártás formájában fogy a paradicsom Samuka részéről. Nekem meg mindegy..csak legyen! :D
Na míg megírta ezt a szösszenetet, meg is ébredt és éppen mondogalódik.. :D :D .
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. november 24. 13:51

KEDVES Paggy, megpróbálom a legkedvesebb képeimet becsempészni kérésed alapján, bár nincs könnyű helyzetben az ember gyereke... :D
én is spoilerbe teszem, hogy spóroljak a hellyel. megpróbálok zenét is keresni hozzá, de az talán még nehezebb :D .
Kép
Képhttps://www.youtube.com/watch?v=78Ruh0ewBVo&index=27&list=RDGMEMQ1dJ7wXfLlqCjwV0xfSNbAVMjhziOTdhDN4
Kép

Kép
Kép
Képhttps://lh3.googleusercontent.com/-[img]c9mLL2mLQjs/WN_UcV68MqI/AAAAAAADiQ4/X8b2YbjFba0aTMyU3fp5k8y_lsOmkHlowCL0B/w253-d-h448-p/WP_20170401_09_59_26_Pro.jpg[/img]

Kép

Kép

Képhát ráment a teljes délutánom...az elejétől kezdtem...aztán annyit nevettem a

régebbi képeinken és kommentjeinken :)) :)) :)) :))
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. november 24. 18:47

Hú, Kata!Ezek tényleg"baromi" jók.Nagyon köszönöm.Paggy
Egy kis esti vidámság.Nagyon vicces:
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 24. 19:44

Paggy, én is küldöm az én tízemet!

Spoiler: mutasd
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Nagyon nehéz volt válogatni, napkeltések nincsenek is benne, de majd máskor.
Mivel a szülinapod karácsonykor van, egy karácsonyi dalt választottam:

https://www.youtube.com/watch?v=GjtYtBGrP6Y&list=PL1hsObW78OZHyDYiQnlgIq3FUBxklTbRc

Holnap Kassára megyünk, remélem szép fotókat tudok hozni! Jaj, el ne felejtsem
feltölteni a fényképező aksiját!

Zsuzsi két perce küldte ezt a fotót. Manchesterben jár a kínai negyedben. Az egyik
üzletben fotózta ezt a jejui citromteát:

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. november 24. 20:03

KEDVES ANGYALKÁK!/KATA és RITA/Köszönöm a képeket.Mindkét dal nagyon tetszik,majd meglátjuk mennyi fénykép lesz.NAGYON VÁROM A TÖBBIEKÉT IS.BOCSÁNAT AZ ERŐSZAKOSKODÁSOMÉRT.A saját képeimet is beteszem ,majd ide.Rita!Szép kirándulást és jó időt!Mindjárt küldök 1-2 fotót.ÜDV MINDEN TÁRSAMNAK:Paggy
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. november 24. 20:12

Paggy, köszönöm a vicces videót! micsoda kreatív emberek vannak...! :D
Rita! Szép képeket küldtél Te is. A zenét holnapra hagyom...ma egész délután zeneegyveleget hallgattam miközben nézegettem a képeket, és teljesen lezsibbadtam agyilag :D A sok gyönyörűség mellett azért a Hearstring film egyik zenéjét választottam mert annyira megérintett akkor hogy újra és újra hallgatni kellett a csodás hangzást és a gyönyörű dalt! bár ez csak egy próba volt a filmjelenet szerint, de számomra überelhetetlen- :D Paggy, ha gondolod, és más képet szívesebben látnál amire én nem gondoltam, nyugodtan kicserélheted...Lehet Samukásat többet tettem be... :ymblushing: :D :)) :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Nagyon jó kirándulóidőt kívánok mindenkinek, akinek lehetősége van rá! :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 24. 20:14

Szilvia! Semmibe nem kerül a videó! A fényképezőgépemmel elkészítem, majd
lementem a gépemre. Onnan meg feltöltöm a youtube-ra, a linket meg kiteszem
ide.

Gabi! Garfield haláli! Imádom nézni a macsekok kitekert alvási pózait.

Zsuzsi küldeménye Manchester modern belvárosában meghagytak egy nagyon régi
épületegyüttest. Nappal is, és este is különleges:

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. november 24. 21:23

Felteszem a kiválasztott képeim:
url=http://kephost.com/image/E9vC]Kép[/url]

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. november 24. 21:24

Kép

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2017. november 24. 21:25-kor.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. november 24. 21:25

Kép

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. november 24. 21:28

Kép
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. november 24. 21:29

Kép
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. november 24. 21:31

Zenét a végén választunk az ajánlottakból,ha mindenki felrakta a fotóit.Sziasztok:Paggy
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. november 25. 17:24

Sziasztok!KÉRDÉS:Ki evett már JÓ kínai ételt/nem negatív értelemben kérdezem/?Paggy
ÉS :http://travellina.hu/magamrol/#more-409 ISMERITEK???? %%-
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. november 25. 18:23

szia Paggy, én többször is a szomszéd jóvoltából ...jól meg is híztam azon a télen...A rántott mézes rák volt a kedvencem... :D
Nagyon jók a képek is amiket magadnak választottál... ;) :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. november 25. 18:31

Paggy írta:Sziasztok!KÉRDÉS:Ki evett már JÓ kínai ételt/nem negatív értelemben kérdezem/?Paggy
ÉS :http://travellina.hu/magamrol/#more-409 ISMERITEK???? %%-

Naaa! Ez aztán az életstílus! Óriási kíváncsiság, erő kreativitás jellemzi a hölgyet! Igazán ritkaság! Biztosan benézek még majd a blogjába.. :D ;) .
Köszönöm.... :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. november 26. 12:53

A kínai miniszterelnök látogatása miatt felbolydul Budapest közlekedése.

https://www.idokep.hu/webkamera Ha lefelé görgeted, megtalálod a városod kameráját És Budapest több pontján lévőt.Üdv:paggy
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. november 26. 16:17

Paggy Köszi a balettos videót, nagyon jópofa. Travellina blogjával megint egy érdekességet hoztál. Sokáig tudnék nézelődni benne.

Nem könnyű feladatot adtál, a rengetegből 10 képet kiválasztani, de megkisérlem. Nem biztos, hogy a legjobb képek, de nekem tetszenek. ;) Már maga a keresés is nagy élmény volt, végig pörgetni a topikot, helyenként meg-megállva gyönyörködni. Ismét megállapítom, hogy nagyon jól ki lett találva. :ymapplause: Minegy, hogy tavasz, nyár, ősz vagy tél, mindig csodás képeket csináltunk. Minden fotós tudott új színt/ötletet hozni. :x Milyen jó, hogy áttértünk a nagyobb méretű képekre, sokkal élvezetesebbek. :-* Ami megdöbbentett, hogy mennyi képem hiányzik. Nem tudom, hogy történhetett, de mostanában is észrevettem feltöltés közben, hogy már a meglévő albumom, képestől eltünt. A nyári angliai képei helyén Ritának is sokszor behajtani tábla van. :(
Végig nézve a képeket, nyugodtan lehetne csinálni egy gasztro topikot is, lenne ki megtöltse képpel, én pedig kiélvezném a nézegetésével. :))
Ma nagyon mocsadék idő van, egész nap esik, így jó volt nézegetni a vidámabb képeket. :)

Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gabóci5 2017. november 26. 16:43-kor.
Kép

Vissza: “Társalgó”