Van képem hozzá

Kata58
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. november 21. 14:54

Szia Gabóci, de klassz lett a térfigyelős képed! A fákon mára már szinte nincs levél, még jó hogy éppen az utolsó pillanatban lekaptam őket! De ha nem csinálok képeket, nem is veszem innen fentről észre, milyen érdekesen kopaszodnak a fák..! sogórnőm ma nagyon aranyos volt, bevásárolt amit kértem, mert Csemetém megint behúzta a kéziféket...De most miden van itthon, úgyhogy felváltva filmezünk, tanítást hallgatunk, de egyre többet nevet...én meg élvezem :D :)) .
sziasztok, szép délutánt nektek is...bár itt rendületlenül esik, mintha most jönne rá, hogy ezt akarta csinálni ma... :-o Remélem a hó nem fog túl korán jönni.. :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Szilvia333

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2017. november 21. 18:47

Kedves Paggy !!
Dédike nem néz ki dédinek,de igazán!! Szeretnék én így kinézni dédiként!!
Sok Boldog Szülinapot még neki erőben egészségben !!!!!! :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1:
Pláza dekor,lenyűgöző !!!!!

Kedves Gabóci !!
Roppant mód irigyellek!! Ott lakni,abban a szép,kellemes kinézetű kisvárosban !!!
Mi is város vagyunk elvileg,de inkább csak papíron !!! Két dolog van ami nézni való,az a Református Általános Iskola,és a Református templom,a többi egy rozzant tanya színvonalán mozog(((

Kedves Kata!!
A kakukk tojás a képeid között a beázás lenne?? Nem finomkodom,nem néz ki jól ... Csak nem salétromosodnak a falak ?! Az borzasztó lenne (((

Rita drága!!
Karakteres Szürke cica !!!!
Nem fajtiszta ez a tünemény véletlenül ?? Gyönyörű borostyán sárga szemei vannak,ami szerintem csak a fajtiszta macsekok sajátja,ugyanis ma szemeztem Gombóckámmal,és az övé inkább olyan szürkés zöld))

Időjárás jelentés tőlünk :
Reggel nagy pelyhekben szakadt a hó 15 percen keresztül,de csak azért hogy délre elolvadjon,délután pedig szitáló eső,még most is,ami nagyon kellemetlen(((
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. november 21. 20:56

Lányok nagyon Tündék vagytok!Korábban hazaértem,így holnap helyett ma írok:Szilvi örülök hogy itt vagy.Nagyon jópofa a cicusod.Mi történt az egyik szemével?Kandurka?Hoigy áll a kerted???Jó lenne látni!
Gabóci!!!!!!OLyan gyönyörű képeket hoztál ,azt hittem egy prospektust fényképeztél le.MINDEGYIK városfotó szuper!!!!!
Rita!Boldogság tölt el,de tényleg,hogy ilyen közelről láthatom a madárkáidat.Szépek,élők és mintha ott lennék.Érdekes a colás kocsi.
Kedves Kata!Némelyik fa koronája egészen különleges.Ha kivenném a hátteret,még művészi is lenne.Sajnálom,hogy nem tudsz kimozdulni.Majd küldünk vidámító dolgokat.Holnap kicsit rá fogok érni és hallottam valami érdekest,majd utána nézek és megosztom
KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A KEDVES SZAVAKAT ÉS A FOTÓKAT
N
Kérlek ne feledjétek a kérésem a 10 fotóról a slydershowhoz. ÜDV MINDENKINEK:Paggy
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 22. 6:27

Délután írok is, most csak kitettem a madárkáim harcos és békés falatoásairól
két videót.

Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. november 22. 7:43

Köszönöm a reggeli vidám madárkavideót! :D Édesek a kis kópék! Látszik rajtuk, hogy élvezik a sok finomságot! :-bd :D
Tegnap este, ma reggel megint ázás...grrr....csak a méret változik!

Vigyázzatok magatokra, itt esik, fúj a szél, még a lezserebb kutyasétáltatók is ma azért már rendesen felöltöztek! :ymhug: \:D/ :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. november 22. 11:10

Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. november 22. 12:11

Sziasztok!Csak egy bekukkantás/fő a húslevesem,bekeverve a palacsinta-a párom 12-órákat dolgozik egy huzamban,mindig friss étellel várom/Szóval ajánlom ez a linket:
http://index.hu/kultur/eletmod/2017/07/ ... _arcommal/
MinGi

HozzászólásSzerző: MinGi » 2017. november 22. 14:59

Bár a kép nem saját, de megosztanám veletek.Ma a facebookon járva szembejött velem ez a kép és rögtön beugrott Anyecska története

Anyecska írta:Ha vizuális típus vagy, leírom neked az egyik rolleres történetem.

Kép
Szilvia333

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2017. november 22. 18:25

Bele trafáltál Paggy,kandúr a lelkem))
Már lassan 2 éve hogy oda a fél szeme,és az is csoda hogy életben maradt,ugyanis a fél pofija szó szerint le volt marva,de úgy hogy látszott a koponyája.Csoda cica !!! Még apa is elismeri,mert sok mindent eltűr neki !!
Nos a kertünk,igen érdekes.Beterítve a le szártépőzött kukorica kóróval,és csak a kelbimbó sorok,és egy rövid árva petrezselyem sáv zöldel.Hétvégén majd bemutatom

Rita drága!!
Előbb a tündi-bündi madár fotók,és most már videók is !! Mi jön még ???? Köszönöm,nagyon lélek vidítóak !!
Karakteres Szürkecica lesz ma is???? Az a másik macsek is világszám!! Bebizonyítja hogy az állatok igen is gondolkodnak,hisz milyen jól gondolkodott: Ahol szalonna ott madár,ahol madár meg szalonna,ott dupla potya kaja!! Szerencsére résen voltál!!!

Kata kedves!!
Nálunk nem szemerkél,hanem szakad az eső,köd,és nyirkosság !! Undorító blöee idő,mikor a kutyát sem engedik ki,csak a férjeket bevásárolni))
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. november 22. 19:35

Rita! Jók lettek a videók, olyan mintha kinéznék az ablakomon, és gyönyörködnék a madárkákban. Ez az ami nálam sajnos nem fog megvalósulni, mert sehogy nem találok megfelelő helyet az etetőnek, ahonnan esetleg zavartalanul figyelhetném, ill. fotózhatnám őket. Remélem te pótolod ezt továbbra is.

Mi már készülünk a karácsonyra!
Kép
Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. november 22. 20:17

Gabóci jót derültem a Te macsekodon is! Most csak hozom a friss képeket nem sok, viszont egyik fejbevágós...lehet Szilvia Erre gondolt...ma vettem észre, tegnap még nem láttam...viszont ma is derekasan beáztam..
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
ezen meg kifekszem a röhögéstől! =))
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. november 22. 20:23

Kép
Kép

Kép
Kép

Nem készítettem a belvárosban képeket, mert sehol nem lehetett látni karácsonyi készülődést, ami megfogott volna... :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. november 22. 20:59

Jó estét!Hoztam 3 képet.2 az enyém az utolsó nem.Az mi lehet????/én tudom.Ne gondoljatok csúnyára!!!/
Kép
Kép
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. november 22. 21:01

A megfejtés
Spoiler: mutasd
.elefántormány kacsló FURCSA NAGYON
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. november 22. 21:02

Paggy! Nem találtam volna ki. Ilyen is van? Az egyik fele kagylóra emlékeztet, a másik fele malac farkára. :-o
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. november 22. 21:13

Szia MinGi!Végre hallok Rólad.Köszi a jópofa és elgondolkodtató fotót.Vajon mi lehet kedves parkszomszédommal Anyecskával?
Szilvi!Köszönöm a választ.Kíváncsi vagyok a szép paradicsomok hűlt helyére.Gondoltam,hogy kandurka lehet a cicád.Gonosz emberek,gyűlölöm azokat ,akik bántja az állatokat.Pedig nem vagyok bosszúálló,de visszaadnám nekik.
Gabóci!Ez giff?Nagyon jó!!!
Szegény Kata!Borzasztó!Mit fogsz csinálni a beázással?Van festéked?Köszönöm szépen a sok szép fát és a Samuka profilos fotót.
Üdv.Paggy
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. november 22. 21:16

Gabóci!Mi van a fényképezőgéppel?Csinálj azért vacak képeket is /ha nem megy más/a telefonoddal!Ugye azt írtad a múltkor,hogy a bevásárlóközpontost azzal csináltad.Nekem tetszik,mert én is hasonlókat csinálok vele.Paggy
Mindjárt küldök Neked valamit.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. november 22. 21:20

Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. november 22. 21:23

Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. november 22. 21:25

Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. november 22. 21:26

Itt a vége.
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. november 22. 21:31

Paggykám ha lehet a pasát meg a csapatát hagyd ki...ami mészárlást csinált a "drágám" hát nem vagyok rá kíváncsi...Pedig van egy két színész akit szeretek, annak ellenére hogy török, erről nem tehet hogy odaszületett, de egyébként ő is németországi lett...nem véletlenül. Majd egy kicsit jobban körülnézek amiket küldtél, csak ma annyi minden mással is kellett foglalkozzak, még az ebéd is késő délutánra lett. Festéket majd veszek, de szerintem itt nem lesz elég egy sima átmeszelés...vagy festés...még a gondolatától is borzongok mert nem kis munka lesz, még akkor is, ha nekem csak rakodni kell...De biztosan megoldódik.

Az a kép a kagylóval rémlett hogy már láttam ilyent, de nem tudtam a nevét! A fréziáid gyönyörűen nődögélnek! Látszik, hogy jól érzik magukat!
Gabóci, várom én is telefonos képeidet is, tudom, egy igazi masina után furcsa visszalépni ...úgymond, de még az is több a semminél!
Kíváncsi vagyok holnap mire ébredek!
Szép álmokat mindenkinek! i-) :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. november 22. 22:26

Paggy! Hiába Pesten rendkívül sok érdekes kiállítás van, amiből mi vidékiek leginkább kimaradunk. Köszönöm az infót és a videót is. Kár, hogy nincs magyar felirat hozzá, így nagyon keveset értettem meg belőle, de kicsit utána kerestem, és ismét gazdagabb lettem.
A fényképezőgépről annyi hírem van, hogy megrendelték az alkatrészt hozzá. Ebben az esős, szürke időben kimenni sincs kedvem, nem hogy fényképezni. Bár tegnap megint beugró voltam, a barátnőimmel moziban voltunk. Ilyenkor egy kicsit elszakadok Ázsiától. Nem bántam meg. Fantasztikusan szórakoztató filmet láttunk, brilliáns alakításokkal, rengeteget nevettem. Látta valaki? Ha szórakozni akar, ajánlom nézze meg. :))

Kép
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. november 22. 22:32

Gabóci!Köszönöm az ajánlást,már hallottam róla.Hétvégén megnézem.Jó éjszakát Mindenkinek! :littlehearth:
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 23. 6:21

Szilvia! Gombócodon látszik, hogy teljes jogú családtag. Vajon egy kutya, vagy egy féltékeny macsektárs
bánthatta? Az utcában is volt egy hatalmas fiúcica, aki hasonló módon járt. Szörnyű seb tátongott az arca
baloldalán. Borzalmas látvány volt, de a szeme szerencsére megmaradt. Csak remélni tudom, Gombócod
tudott egy jót csajozni, mielőtt jött a baj.

Az egyik kolléganőm is hasonló jó kis fészket csinált két kis termetű kutyuskájának, erre ők egyszer sem
mentek bele, inkább összebújva fagyoskodtak a teraszon lévő fotelben, vagy remegő lábbal ácsorogtak a
lábtörlőn bebocsátást kérve. Végül minden éjszakát az előszobában töltötték. Szemtanúja voltam, hogy
forró nyári napokon is remegő lábbal, könyörgő tekintettel, mintha azt mondanák, "Kisgazdám megfagyunk,
engedj be minket egy kicsit melegedni" álltak a lábtörlőn, és várták, hogy bemehessenek. Jókat szórakoztunk
rajtuk.

Szerintem K. Szürke Cica fajtatiszta, de mindig csak vele találkozom hazafelé menet, a gazdájával soha, hogy
megkérdezhetném, de ha alkalmam lesz, megtudakolom.

Nálunk még hó nem, de daraszerűség esett tegnap kb. öt percig. Egyébként lelombozó köd, depressziókeltő
sötétség, csontig hatoló nyirkosság mindenütt. A november a legutálatosabb hónap!

Kata! Nagyon érdekesen kopaszodnak nálatok a fák. Ilyet még nem is láttam. Nálunk egyenletesen válik meg
a levél a koronától, egyre kevesebb lesz rajta, majd teljesen megkopaszodik. Gondolom, az emeletes házak
ölelésében, felfelé haladva ugrásszerűen emelkedik a hőmérséklet így alulról csupaszodnak a fáitok.

A feletted lakó mi az eget csinál, hogy mindig eláztat? Vagy a falban egy csőből szivárog a víz?

Paggy! Már megállapítottuk, hogy déditek valóban nem néz ki annyinak, amennyi. Hihetetlen! Még egyszer
sok boldogságot kívánok neki!

Nagyon tetszettek a bevásárló központos képeden lévő óriási "mézeskalács" díszítés.

Az a kagyló annyira mellbevágó! Be nem tudnám venni a számba!!!

Egy épp elkapott repülős kép:

Kép

Vissza: “Társalgó”