Van képem hozzá

Paggy

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. január 14. 21:20

Kedves Kata javaslatodra:
Kép
AZ ÉLESSÉG MÉG NEM TÖKÉLETES
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. január 14. 22:39

Sziasztok!
Paggy! Annyira gyönyörű ez a havas fenyő és orhídea kép. Tökéletes.
Rita, hogy mekkora sürgés-forgás van az etetőd körül. Tökéletesen éles felvételek. Köszi.
Gabóczi. Emlékszem én is arra a nagy havazásra. Azt hittem művileg kell elválasztani a hólapáttól.))) Viccet félretéve akkor még nem voltak mobilok. Telefon is alig. Abban a hatalmas hóban kellett mennem orvost hívni. Több kilométert kellett gyalogolnom, a szél szinte vízszintesbe fújta az arcomba a havat. Ráadásul dombtetőn laktunk és oda vissza meg kellett mászni. Nagyon szenvedtem, egyrészt, hogy idejében jöjjön a segítség, másrészt a hóban, szélben, hófúvásban minden lépésért meg kellett dolgozni. De sikerült.
Viszont annyira szép visszaemlékezni ahogy télen az egész utca lapátolta a havat. A hó fehéren világított, az ég sötétkék bársony volt és a sárga lámpák alatt hajladoztak az emberek, esténként és hajnalonta. Mint a képeslapokon. Nehéz is volt lapátolni, de mindig szívesen emlékszem rá. Itt pesten alig látni havat egyébként is. Ha esik valamennyi pillanatok alatt koszos latyak lesz belőle az utakon. Tegnap éjjel kezdett esni és meg is maradt. Idén először. Délelőtt még olyan 3cm volt itt felénk.
Jó pihenést mindenkinek: Éva
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 15. 6:43

Csak úgy sebtében: tegnapi havaskák. Erdei iszalag a felső, komló az alsó:

Kép

Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 15. 6:57

HÚÚÚÚ Paggy, és te ezt a gyönyörűséget akartad kicsiben hagyni?!?!? :-w enyje bejnye! Ez így tökéletes, ahogy most kint van! :-bd :-bd :-bd
-Csodaszép, az ember csak sóhajtozik...itt csak szél és hideg van,minden felszáradva. Köszönöm a kinagyított képet, szerintem másnak is nagyon fog tetszeni! :movingflower: :flower1: :littlehearth: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Éva! én is emlékszem erre a nagy hóra sőt többre is, mert egyiken 3 napig lebénult Győrben a közlekedés, de nekünk győrieknek akkor is be kellett menni az Arrabonába dolgozni a vidékiek helyett is. Gyalog jöttünk és mentünk. Másik akkor volt amikor meg akartam tanulni vezetni és nem tudtunk, mert szintén akkora hó volt. A 3. esetben meg fentragadtam Sashegyen, nem tudtam lejönni a hatalmas hótól és ott voltam vagy 1o kutyával. Szerencsére fám volt és a cserépkályhában tudtam fűteni, de a kis utcát egyedül lapátoltam el. Na az se volt semmi, mert térdig ért a hó és én meg vendéget vártam, mert elvállaltam a kutyája felügyeletét.délutánra ki is tudtak jönni, és annyira előrelátóak voltak, hogy hoztak kaját is nekem. És akkor még én is telefon nélkül voltam. és a járatok is ritkák, ha nagyon kellett valami, egy órát kellett gyalogoljak hogy beérjek Győrbe. Akkor megvártam a másik buszt, és azzal meg vissza tudtam jönni, de felfelé nagyon nehéz volt jönni nem a hossza miatt csak, hanem a meredeksége miatt. Nem mertem volna szánkóval lejönni..na szóval ennyit az emlékekről. Ja igen...van egy nagyon rossz is. Amikor anyu ragadt fenn, és akkor volt az a hatalmas jégpálya, amikor anyu meg a lépcsőről esett le olyan szerencsétlenül, hogy 3 helyen tört le a bokája, de az volt a szerencséje, hogy a szomszéd éppen fenn ragadt, és tudott mentőt hívni, de alig tudtak anyuért feljönni. Hősök voltak az akkori dolgozók is.
Műtét lett persze a dologból és csavarok a lábában szegénykémnek. :-q x_x :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Miközben küldeni akarom az írást, Rita gyönyörű képeket tettél fel.! :movingflower: :flower1: :littlehearth: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. január 15. 10:24

Sziasztok!Köszönöm szépen a képem "méltatását".Nekem is tetszik,csak még élesebbnek kellett volna lennie.Tanulnom kell!!!
Hétindítónak egy meghökkentő linket teszek ki.Vietnámi utcák. Rita!Gyönyörű mindkét fotód!!!!!!Üdv:Paggy

https://www.google.de/search?hl=de&q=vi ... 4QTEsaCEDw
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. január 15. 10:52

És mégegy,az előbbiek kapcsán jutott az eszembe.Fiatal tervezők ötlete a nyáron rendezendő járdafesztiválra,meg is nyertek vele egy pályázatot.Beteszek mellé két ironikus hozzászólást,de nem azért mert ellenzem.Fene tudja,kicsit meredek,meg már elcsépelt is.Mindjárt..
-Milyen lenne a sétálóssá alakított Erzsébet híd A díjnyertes terv a Blaháig kitiltaná a gépkocsikat a Rákóczi útról a nyárra
Spoiler: mutasd
Kép

És 2 hozzászólás:
-Nyilván ez a legértelmesebb funkciója egy hídnak. Úgyis olyan kevés a bár, az étterem meg az egyéb szórakozóhely. Esetleg az alagútból nem kéne valami jópofát csinálni? Mondjuk borozót. Vagy az Alkotás útból? Pl mit tudom én... bmx pályát.-

-
Szerintem, e mellett, le kene zarni a tobbi hidat is.
Es ne aprozzuk, Kiskorut, Nagykorut, teljes hosszukban, plusz rakpartok.
Hetvegenkent pedig parhuzamosan ket-harom futoverseny.

Végül,de nem utolsó sorban:Kedves Ági és Marcsi/Gyomár/!Tudom,hogy nem nagyon értek rá,de szeretném megkérdezni,hogy lefényképeznétek nekem MAJD A NYÁR ELEJÉN Lechner Ödön 3 szép szegedi épületét?Mellékelem a róla szóló igen érdekes linkeket és a budapesti épületeket.Szeretnék róluk saját fotót ill.majdnem sajátot.Üdv:Paggy

https://mi.btk.mta.hu/hu/gyujtemenyek/lechner-epuletek
http://urbanista.blog.hu/2014/06/10/100 ... len_vilago

f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. január 15. 19:32

Sziasztok!

Tényleg csak beugorni van időm. Gyors megnéztem Rita szépséges madárkáit, kigyönyörködtem magam a meggyvágó csőrében és tollai szinében. :-)
Annyira jó Neked Rita, hogy láthatod őket!!

Paggy! Igaza van Katának, hogy nagyon szép a havas háttérrel az orchideád! Nagyon tetszik! Végre nálunk is esett a hó délután. Azért mondom , hogy végre, mert nagoyn nem akarok kimozdulni, tanulnom kell-lene.
Rákerstem Lechner Ödön épületeire! Az egyik a fürdő mellett van, mindig is csodáltam,hogy milyen szép. Valahogy az épitész az kiesett a tudatomból. A másik kettő is nagoyn szép, főleg a " Lófaránál" található, ha Marcsi ügyes, biztos hamarabb fog képet csinálni, mint én. :-) De azért én is igyekszem.

Gabóci! Én a 84-85-ös nagy havazásra emlékszem, vagyis nem vagyok benne biztos. :-)
Anyuékat totál elvágta a faluban a hó a külvilágtól, Orosházáról mentek a tankok azt hiszem és vittek élelmet. Mi sem mehettünk haza a gimiből, mindenki osztálytársnál volt elszállásolva.
gyomar

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. január 15. 19:54

Szia Paggy!
Ma ismét tanultam valamit.Maga a Lechner név egy térnek köszönhetően ismert volt előttem, de sajnos nem tudtam, hogy ki a névadó.De Ági (már elnézést) kutyája miatt nem felejtem el és arról nem beszélve, hogy Szeged legszebb épületeit neki köszönhetjük.Így bármikor arra járok, tudni fogom a tervező nevét. Ágival megbeszélhetjük, hogy aki arra jár fotózza és bemutatjuk mindketten, mert mindenki másképp látja. Én most még tömeg-közlekedem, majd amikor elindul a tavaszi kerékpározás, de akkor örömmel készítek fotókat.
Szép estét kívánok Marcsi :)
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. január 15. 21:08

Marcsi! Ezen most jót mosolyogtam, Ödönnel kapcsolatban. :-)
Télen is bicajozom, mert nem kell parkolót keresnem, bár most meg a gyaloglásra is gyúrni kellene, csak ahhoz meg az idő kevés. Mindjárt más szemmel fogom nézni ezeket az épületeket. :-)
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. január 15. 21:13

Sziasztok.

Kata szerencséje volt anyukádnak, hogy ki tudott menni a mentő. Meg, hogy egyáltalán ki tudták hívni. Ez is nagy szó volt még akkoriban. Mi is legtöbbször gyalog mentünk a mentőért, ha kiírta az orvos. Ez a mostani mobillal lefedett világban már olyan hihetetlen, mese kategória.

Rita nagyon szépek a képeid. A komló ismerős. Nekünk a kerítésre futott, évtizedekig megvolt.

Paggy a vietnámi utcákat jó volna élőben is látni. De hát soha nem fogok tudni eljutni oda, maradnak a filmek. Én a barefoot friendben láttam belőle részleteket. Hihetetlen, hogy hogy tudnak ennyi cuccot felpakolni ezekre a mopedekre. A fizika törvényeit meghazudtolják.
https://azsiaekkovei.hu/kdorama/barefoot-friends
Szép estét.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. január 15. 21:18

Kedves ,aranyos Marcsi és Ági!Köszönöm,köszönöm.Ez az ember olyan csodákat hozott létre,hogy nagyon megérdemli a későbbi korokban is az ismertséget.Majd nézzétek meg a videót,ha lesz időtök./persze csak ,ha lesz kedvetek hozzá/Azzal a hátsó gondolattal küldöm a linkeket,hogy a bezárt Iparművészeti Múzeum megnyitóján eljöttök vagy majd megnézitek.állítólag csodálatos lesz.VALAMINT olyan fantasztikus országban élünk /a kultúra szempontjából/!!!!!Minden városban kincsek rejtőznek és ehhez még jönnek az ott élők!!!Fel kell fedezni a saját értékeinket/nem magyarkodással,hanem igazából/Özönlenek hozzánk a turisták,mi meg nem becsüljük.Boldog vagyok,amiért vállalkoztatok rá.Mégegyszer köszönöm szépen.Paggy
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. január 15. 21:24

Kedves Éva!Bár picit szomorú,hogy nem jutunk el,de a virtuális utazás is jó.Nem oly régen ajánlottam egy olyan blogot ,ahol egy magyar nő, világutazó osztja meg az élményeit.NAGYON SZUPER,majd megkeresem.Úgy ír,mintha ott lennénk.Örülök,ha itt talállak a fórumon.Szép estét!Paggy
Kedves Kata!Szomorú,ami anyukáddal történt és az a sok viszontagság ,amin átmentél.bár még az is jó,ha emlékezhet az ember az anyukájára.
Anyu most karácsonykor volt 4 éve,hogy meghalt.Nekem mindig a közelemben van.Átvettem a keleti népektől azt a szokást,hogy viszek ki a legfinomabb ételemből karácsonykor a sírhoz,ne érezze egyedül magát,kitaszítottnak.Néha haragszom rá,máskor szeretettel gondolok rá,de még nem engedtem el.Na ennyit. --Mi újság Samukával?Ha pocsék az idő és nem lehet kimászni otthonról ,biztos készítesz finomakat,küldd el a képét!nálunk is sokszor borús a hangulat,de mindig találok valami örömet.Túl sokat szomorkodtam gyerekkoromban. :) Szép estét!Paggy
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. január 15. 22:34

Csak egy képet töltök fel. Most találtam és annyira kifejezi Ödönünk és az öcsém fiának Patriknak az egymás iránti érdeklődését, hogy muszáj volt megosztanom.
Azért a háttérben két kéz ott volt, nehogy Ödön mégis megegye Patrikot. :-)

Kép
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. január 15. 22:38

De jó kép Ági! :-* Nagyon kifejező! :ymapplause:
Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 16. 8:23

Szia Ági! Olyan aranyos ez a kiváncsi kép Ödönről, és a kis kópé meg hogy belemosolyog Ödönke szemébe. Látszik rajtuk, mennyire tetszenek egymásnak! Gondolom nem úszta meg egy hatalmas puszi nélkül Ödönke részéről.... :)) :)) :)) :)) :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Paggy, valóban nem mozdultunk ki mostanában , még vásárolni is barátnőm volt. Max a kicsiboltba futok le megint kenyérért.
sütés volt, de nem nekünk, apunak, és el sem jutottam a fényképig, mert már ment is, én vittem le kesztyűben a tepsit. Utána meg magunknak nem sütöttem. Megelégedtem a diós tésztával. :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. január 16. 8:37

Jaj,de aranyosak!Tényleg muszáj ,azért résen lenni,mert amíg Lilla kisebb volt, az én kutyáim is megmorogták a "falkatársat",ha a műcsontjuk felé nyúlt.Ahogy megnőtt és már vezeti őket,teljesen megváltozott a kapcsolat.
Találtam valami ötletest:
https://sokszinuvidek.24.hu/kertunk-por ... a-trukkot/
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. január 16. 10:44

Kata!
Ödön sose ad puszit, csak szaglászik az arcba. Viszont ebben az esetben most úgy képen nyalta Patrikot, hogy ihajj. AZ a lüke meg tartotta a másik oldalát is neki. Na ezután Ödön vérszemet kapott és nem lehetett levakarni egymásról őket.
Paggy!
He-he, ha elgondolom, hogy az utcán a járdán görgetem a havat a szomszédok figyelő tekintetével számolva, hát vigyorgok ezerrel. :-)
Azért a fiúknak átküldöm az ötletet. :-) Már évekkel ezelőtt felvetettem nekik a fűtőszál megoldást a járda alá, ha már lusták lapátolni. A derekam , meg a kezem miatt most már rájuk hagyom ezt a fajta testmozgást, bár nem nagyon élnek a lehetőséggel.
Ez a módszer olyan, mint ősszel nálunk a földről fűnyíróval összeszedni a falevelet, mert lusták gereblyézni.
Na, mentem tanulni, mert péntek , szombat vizsgához beugró vizsga.
Jajj majd elfelejtettem. Szakad a hó, fújja a szél is. Alig birom Ödönt bent tartani, már megfenyegettem, hogy kikötöm pórázra a kertbe, seneke alá egy pléddel, ha nem marad nyugodtan. Még mindig vérzik a feneke belülről, már igazán begyógyulhatna három hete volt a műtét.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. január 16. 12:19

Ági!Most én mondom ,drukkolok neked ezerrel!!!!!!!!Igyekezz nagyon!Ödönt meg "csókolom"Lehet,majd kell valami vérzéscsillapító a sebre.Van olyan ,amit az emberek lábán a fekélyre szoktak.-------.Nálunk fordítva van.A tacskó kidugja a hosszú orrát és mondja magában:-Nem normális a gazdám,miért szeret ilyen időben sétálni?Na menjünk vissza!-Én pedig :-Gyere már,menjünk,már az egész utca engem bámul,hogy mit akarok szegény öreg kutyákkal,ha nem akar,hát ne menjen.-Pedig muszáj mozogni egy kicsit,mert leáll a vérkeringés egy szívbeteg kutyánál.Tehát húzom-vonom néha őket vagy tolom a kocsiban.Több ember felajánlotta,szívesen beül a kocsikámba és húzzam őket,ha ez a mániám.Na szia és sok erőt! :-h :littlehearth: :flower1: %%- :) Paggy
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. január 16. 12:53

Jajj, Paggy! Feldobtad a napom! :-)
Unatkoznak az emberek és agyalnak. Ezt a " beülök a kocsiba"-ra értem. :-)
Amúgy meg igazad van. Mozgatni kell őket, még akkor is, ha nem akarnak.
Az a baj, hogy Ödönnél a belső vágás szivárog, azt meg nem érem el, csak kivül tudom kenni.
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. január 16. 14:53

Sziasztok!

Paggy! Köszi. Én is szeretek beszélgetni veletek. Nagyon sok ponton találkozik az érdeklődésünk. Nekünk csak kinti kutyáink voltak vidéken. Itt pesten nem tartunk kutyát. 1 papagájunk van csak. Őt is nagy körültekintéssel vettük. Mégis belefutottunk nem kívánt dolgokba. Tehát több gazdásat akartunk, hogy amikor majd a fiamnak nem lesz annyi ideje foglalkozni vele, ne legyen neki törés, ha majd más foglalkozik vele. Nem is volt vele semmi gond az ivarérésig. Akkor sajnos engem választott párjának. A fiamra féltékeny. Sajnos meg is csípi, ha udvarlási időszakban sokat akar vele foglalkozni. Aztán tudtuk meg azt is, hogy náluk a többséggel ellentétben a tojó a domináns. Ezért már nem vehettünk neki szenegáli párt sem. Olvastuk a neten, hogy leszakította a másik felső csőrkáváját vagy lecsípte a lábújját, ha nem tetszett neki a másik. 2 tojót meg semmiképpen nem lehet tartani Hát az ilyeneket nem akartunk megkockáztatni. Évente 2x van ez az időszak neki, amikor nagyon ingerlékeny, érzékeny. Azt kibírjuk.
Jó ötlet ez a hógörgetés, de csak ott ahol nem mászkálnak sokan. Ha le van taposva akkor a lapáttal felszedni is nagyon nehéz. Ezért is kellett lefekvés előtt és munkába indulás előtt eltakarítani. Hogy minél kevesebbet kelljen felkapargatni. Szerencsére nem volt nagy forgalom az utcánkban, meg néha a szomszéd is eltolta előlünk, ha sok esett napközben. De ugye akkor vissza kellett adni amikor hazajöttem. Igaz, hogy könnyebb volt csinálni, de sokkal tovább tartott. De hát ez hozzá tartozott a télhez. Megszoktuk.

Ági! Jobbulást Ödönnek. Nekünk nem voltak ivartalanítva a kutyák. Nem tudom, hogy meddig tart a gyógyulás. Az egyik ismerősömnek cukorbeteg lett az öreg kutyája, gyógyszert kapott, meg diétázni kellett neki. Ezt sem hallottam még.

Szép napot nektek!
Éva
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 16. 16:29

sziasztok! Egy kicsit beugrottam. Képeket akarok majd hozni tegnapi napról de közben már végzett a telefonom a frissitéssel kisebb szívbajt okozva, de már oké! Paggy, szerintem páran irigyelnek lehet tetszik nekik amit látnak, bíztosan elismerik magukban hogy nagyszerű amit csinálsz, de persze nem vallanák be... ;) :D
Ági, a vizsgádhoz sok sikert és gratula már előre is, mert kizárt hogy ne sikerüljön. :D :-bd
Ödönnek szegénykém még egy kicsi időre van szüksége, hiába, azért a felnőtt benső és seb másként gyógyul mint kölyökként. ezért vagyok híve én is a kis kori ilyenfajta beavatkozásért, persze, kivétel, ha valaki azért akar ilyen kutyát mert tenyészteni akar...de ez megint más tészta..szóval jobbulást és kitartást.. :ymblushing:
Nagyon szerettem havat lapátolni, bár igaz nem bírtam sokáig a hideget, főleg lábról nagyon könnyen felfáztam és olyankor az összes klasszikus de nem kellemes tünet előjött/előjön..brrr.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép

na ennyi az élvezetekből... :movingflower: :flower1: :littlehearth: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
gyomar

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. január 16. 16:41

Sziasztok!
Tegnap este drága jó emberemmel elmentünk a Szegedi Koreai étterembe és kajáltunk egy nagyon jót.Dokumentáltam az estét.
Nem volt olcsó de nagyon finom és újszerű volt.Vettünk tálkákat, hogy egy pici emlék legyen az estéről.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. január 16. 17:52

Szia Marcsi!
Valahogy kimaradt az életemből a tudat, hogy láttam már az éttermet. Akkor meg is jegyeztem magamban, hogy hmmmm. :-)
Most viszont gyors irtam a fiamnak, hogy mi lenne, ha... Úgyhogy biztos ki lesz próbálva.
Az árakat akartam megnézni, de nincs weboldaluk, csak facebook. Pálcikáznak? A salátába kellett tenni a húst és úgy enni? Az a kettő szósz volt?
Muszáj elmennünk! :-) A Tai Mahalt szeretjük, kicsit másabb lenne, belevinném a fiam ebbe az ízvilágba is.

Kata! Olyan szépek a sárga felhőid és ugyanez naplementével. A ferdés kép is nagyon jó, de most a fejem kicsit kótyagos, igy gyors át is pörgettem. :-)

Éva! Nálunk falun anyuéknál is kinti kutyák voltak mindig. Sose jöttek be. Mindig láttam rajtuk amikor beszéltünk a mieinkről, hogy meg vannak kicsit rökönyödve. Aztán ahogy apukám nagyon beteg lett és kedvenc kutyusa meghalt, nagy nyomásra lett egy kölyök kistestű keverék szépség.

Kép

Ezek után Macika elfoglalta a házat belülről. :-) Nálunk most muszáj bent lennie Ödönnek a műtét után, bár ma a hóesés nagyon megkergitette. Imádja a hóban tapicskolást.
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 16. 19:11

Marcsikám, most ettünk, de a te guszta invitálásodtól újfent megéheztem! Elég volt csak látni...WOOOW! :ymblushing: ;) :D
Ági! Egy kis kistestű kutyus, aki tele van vidámsággal, jobb mint a gyógyszer! Tünemény kis pofija van! és micsoda finom kis lakhelye! Teljék benne sok örömük! :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Szilvia333

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2018. január 16. 19:38

Szépestét mindenkinek!!!
Elolvastam a lemaradásomat)) Elnézést de a hétvégén,és tegnap is,nem voltam használható állapotban!!
Hétvégén nálunk,épp hogy napozni nem lehetett,még hétfőn is kánikula volt,aztán ma 11 órakor megindult a havazás,a legalattomosabb formájában,porhó szélörvénnyel kombinálva!!
Ritám!Micsoda élmény hogy az ablakodból Magyarország változatos ornitológiai palettáját csodálhatod!! Köszönjük hogy megosztod velünk!!
Ágikám! Jaj,jaj!!Ödönke még mindig beteg?! Gyógyulást!!!!!Patrik és Ödönke - Szerelmet szimatolok első látásra!! :littlehearth: :littlehearth:Jó tanulást,sok sikert!!!
Gabóci!Ez a Téltemető nagyon szép!! Még a végén kedvet kapok pár tő beszerzésére))Igen,gyerekkoromban még voltak méteres havak!!
Éva!A varjak dettó nálunk is bőszen dióbeleznek,ráadásul a szomszédunkban,mert ott van egy naaaagy diófa!!
Paggy!
Sz(en)t(?)Lőrinc barátnak előbb lett gáza, most hozzá háza )))
=)) =)) A virágos ablak,kontra kinti zimankó kép nagyon szép !!!!
Kata!De jó hogy még a panel rengetegben is meglátod a szépségeket!!
Gyomar!Én most téged nagyon irigyellek!!!

Vissza: “Társalgó”