Van képem hozzá

Kata58
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. december 6. 18:25

Paggy írta:%%- :flower1: :littlehearth:
Spoiler: mutasd
https://www.facebook.com/Lilothehusky/videos/2025244751038869/

Édesek a cicák és a Husky, kár hogy ilyen keveset adtak belőle... :D :D :D :D

Köszönöm Paggy!
:ymhug: :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth:
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2017. december 6. 21:09

Sziasztok Lányok!
Egyenlőre csak bejelentkezem, de jövök majd , szerintem csak a hétvégén. Most kicsit bevérzett a szemem az olvasástól, igy nem nézem végig a képeket, nem erőltetem.
Gyors pillanatképeket láttam csak, mert nagyon nehezen tölti most be a gép valami miatt , a pulykák eszembe juttatták, hogy most lett lerendelve a tömött kacsa, lesz nekem is gondom a darabolással. Ekkora liba lovakkal sem lehetett könnyű megbirkózni.
Kata, itt kivánok Neked boldog névnapot, mert bizony arról is lemaradtam. Samukának pedig szülinapot! Nagoyn jó kép a Mikulással! :-)
Minden jót mindenkinek, igyekszem sűrűbben megjelenni.
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. december 7. 6:57

f.ági írta:Sziasztok Lányok!
Egyenlőre csak bejelentkezem, de jövök majd , szerintem csak a hétvégén. Most kicsit bevérzett a szemem az olvasástól, igy nem nézem végig a képeket, nem erőltetem.
Gyors pillanatképeket láttam csak, mert nagyon nehezen tölti most be a gép valami miatt , a pulykák eszembe juttatták, hogy most lett lerendelve a tömött kacsa, lesz nekem is gondom a darabolással. Ekkora liba lovakkal sem lehetett könnyű megbirkózni.
Kata, itt kivánok Neked boldog névnapot, mert bizony arról is lemaradtam. Samukának pedig szülinapot! Nagoyn jó kép a Mikulással! :-)
Minden jót mindenkinek, igyekszem sűrűbben megjelenni.

Köszönöm drága Ági, hogy utólag is megköszöntöttél bennünket! :flower1: :littlehearth: Viszont a szemedre nagyon vigyázz, nehogy a sok olvasnivalótól kimerüljön..Remélem szed rutascorbint és szemvitamint..nekem a kardiológián kötelezővé tették az ingadozó vérnyomás miatt!
Apunak meg fekete foltok jelentek meg annyira felment a vérnyomása..nem is tud most kocsiba ülni...itt várom hogy megcsörgessen, jobban van e már a szeme és a vérnyomása!
Jut eszembe, én szedek D A C E vitaminokat külön is mert ilyenkor nagyon fontos...és emelt adagot! /és mert hajlamos vagyok felejteni.../szemcseppet is használok..
További Sikeres vizsgákat, és kellemes készülődést az ünnepekre!! :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. december 7. 15:48

Rita írta:
Gabi!
Azt a sok kolbászt és szalámit vettétek, vagy töltöttétek, vagy töltettétek? Micsoda illat lehet
a környéken! Én is tegnap vettem két kiló házikolbászt. Szeretem, ha van a fagyasztóban

Rita! A november, december arról szól, hogy a családnak ill. közeli barátnak és kollégának csinál a HÁROM András (nászom, vejem és a kis Andris) vékony ill. vastag kolbászt. Csak húst szoktunk venni. ;;) A képen a második eresztés volt látható, csak 80 kg húsból. Holnap egy "picivel" több, 160 kg lesz feldolgozva. Ebből mi a férjemmel egész évben 3-4 szálat ha megeszünk. Valamikor nagyon szerettem, de már nem kívánom, inkább csak ételbe használom.

Ági! A megerőltetés senkinek sem tesz jót, vigyázz nagyon a szemedre, persze tudom, most ezt nagyon nehéz, mert tél van sötét, jönnek a vizsgák, és néha még filmet is jó lenne nézni. Nem csak a testünk, már a szemünk is hamarabb kifárad, vigyázz rá! :x
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. december 10. 7:32

Sziasztok!Sziasztok!Egy bekukkantás,este későn kb 1/2 10-kor jövök nézelődni.Mindenki jól van és elmerült a karácsonyi készülődésben vagy a hideg miatt a radiátor mellett csücsül?Holnap fogok fényképezni és szerda este felteszek egy kis frissítőt.Milyen idő van NÁLATOK?Készül a süti?Van valami jó kis recept?Na megyek kutyát sétáltatni.Ma JUDIT nap van,a lányom névnapja.Üdv:Paggy
Majd mesélek egy csodaboltról.......
gyomar

HozzászólásSzerző: gyomar » 2017. december 10. 11:53

Kedves Paggy!
Először is nagyon szépen köszönöm neked a fotókat, illetve az összeállításokat amit nem kevés munkával állítottál össze. ^:)^ ^:)^
Másodszor nagyon sok boldogságot kívánok lánykádnak neve napja alkalmából.
Kép
Továbbá minden esetlegesen erre járó Juditnak. :flower1: :movingflower:
Szép napot kívánok mindenkinek.Marcsi :)
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. december 10. 12:02

sziasztok! A sütikészítés még várat magára de nem sokáig...addig hoztam a tegnapi képeket...kissé kivoltam....úgyhogy mára maradt!
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
:ymhug: :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. december 10. 12:07

Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. december 10. 12:17

Kép

Kép
Kép
Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. december 10. 16:21

egy kis délutáni fényjáték...egyébként itt mindjárt esik, és goromba szél van!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
:ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. december 10. 17:35

Sziasztok Kislányok!

Gabi! De örülök!
Igazán hamar kész lett a géped! Annak idején a laptopoddal mennyit sz***kodtak.
Nem is annyira szürkék a képeid amennyire lehetnének. A zöld sövények, a barna levelek a fákon,
a piros ernyők, a színes karácsonyfa... tesznek róla, hogy ne hassanak szürkének.

Olvasom, hogy hány kiló húsból készíti a három András a kolbászokat! Fantasztikus! Egyébként nem
is rossz ajándékozási ötlet!

Kata! Samuka nem tartott a Mikulástól? Én is sajnálom, hogy bemozdult a kezed, mert legközelebb
csak jövőre lesz lehetőséged Miki+Samu fotót készítened. Az ágyon ülős képen nagyon elmélázott
valamin.

Már megint milyen drámaiak lettek a felhőképeid! Különlegesen szépek!

Ági!
Itt is sok sikert kívánok a vizsgáidhoz! Egyszer csak vége lesz! Vigyázz a szemedre!

Paggy! Judit lányodnak sok boldog névnapot kívánok!

Bármennyire hihetetlen, mégis higgyétek el, hogy a két kép között két nap telt el. Én is néztem nagyot,
amikor Sz. Karakteres Cica pont ugyanott ült, ugyanolyan pózban, mint két nappal azelőtt, mégis ez a
valóság:

A felsőt 5-én készítettem, az alsót 7-én:

Kép
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. december 10. 17:37

1/2 7-kor lesz órám /hozzám jön a tanítványom/gyorsan bekukkantottam,mert lehet,hogy sokáig marad.
Kedves Kata!Nagyon szépek a felhős fotók.Némelyik egészen félelmetes,másik meg művészi.Mindjárt teszek be kedvenceket.Jól látom, Samuka éppen ébredezik,vagy esetleg nem akar felkelni?Köszönöm szépen a sütireceptet.ARANYOS VAGY.Szerdán küldök vidámító képeket .
Kedves Marcsi!Köszönöm a szép rózsafotót.Mindjárt beteszem ,hogy mit vittem a lányomnak.

Bocsánat mégiscsak este jövök,mert a párom felébredt, 12 óra munka után reggel jött haza/3 nagy egymás után/ és 2 óra múlva megy vissza TOJÁSRÁNTOTTÁT szeretne 10 tojásból.Megyek csinálni.Üdv:Paggy
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. december 10. 18:12

Gyorsan felteszem,hátha valaki kedvet kap rá jó kis meleg citromos teával,később még jövök:
Kép
Kép
Szilvia333

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2017. december 10. 19:28

Kedves Kata!!
Samukának utólag is Sok Boldog Szülinapot!!!
Kép

Juditokat a csevegőben felköszöntöttem,de akkor itt is: Sok Boldog Judit napját!!
Kép

Nos kérem,az időjárás nálunk igen csak változatos!!
Szombat hajnalban megindult szakadni az eső,majd ma volt némi hólapátolás,de ettől függetlenül az orgona fa tele van majd kipattanó rügyekkel,és van még egy bimbózó vörös rózsa is az előkertben,valamint egy nyíló fehér ibolya a földi eper zöldjébe rejtve.Fotó róla majd holnap mert kissé sűrű és fárasztó volt ez a hétvége))

Az én karakteres Gombócom csak úgy pocol a téli palotájában,úgy kell kiimádkozni hogy jöjjön kajázni!!!
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. december 10. 20:43

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2017. december 10. 20:50-kor.
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. december 10. 20:49

Paggy írta:Na,ma mindenki korábban ment el,tehát nemsokára jöhetnek a képek:

Paggy, most olvasom hogy lánykád is Juditka, sok sok puszival köszöntjük...

Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. december 10. 20:50

Kép

ezt a képet akartad kitenni? :D
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. december 10. 20:53

Köszönöm Kata,ezt akartam.Nagyon tetszik!!!!!
A következő kép Juditom virága:a rózsátLillától kapta,a szellőrózsát tőlem.a férje ma jön haza külföldről.
Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. december 10. 20:56

Szilvia333 írta:Kedves Kata!!
Samukának utólag is Sok Boldog Szülinapot!!!
Kép

Juditokat a csevegőben felköszöntöttem,de akkor itt is: Sok Boldog Judit napját!!
Kép

Nos kérem,az időjárás nálunk igen csak változatos!!
Szombat hajnalban megindult szakadni az eső,majd ma volt némi hólapátolás,de ettől függetlenül az orgona fa tele van majd kipattanó rügyekkel,és van még egy bimbózó vörös rózsa is az előkertben,valamint egy nyíló fehér ibolya a földi eper zöldjébe rejtve.Fotó róla majd holnap mert kissé sűrű és fárasztó volt ez a hétvége))

Az én karakteres Gombócom csak úgy pocol a téli palotájában,úgy kell kiimádkozni hogy jöjjön kajázni!!!

Itt meg elmaradt az eső..de nem bánom, az erős szél és még hidegebb levegő mára elég is volt. Na de egy nap alatt annyit átélni időjárásilag nem semmi, akkor nem unatkoztál?!?
drága Szilvia köszönjük a rengeteg csokoládét és a köszöntést is! Samuka most töri a fejét hogy fog hozzájutni a sok csokihoz... :)) :)) :)) :))
még mindig cirókálja azt az aranyos fejecskéjét! :)) :)) :)) :)) :))
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. december 10. 20:57

Ezek után megköszönöm MINDENKINEK a sok szép Judit-köszöntőt.KÖSZÖNÖM SZÉPEN
Most pedig jön az ajánlatom.Picit hosszú lesz és nem mindenkit érint,de muszáj leírnom,mert nagyon jó:
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. december 10. 20:58

Paggy írta:Köszönöm Kata,ezt akartam.Nagyon tetszik!!!!!
A következő kép Juditom virága:a rózsátLillától kapta,a szellőrózsát tőlem.a férje ma jön haza külföldről.
Kép

szívesen, most fordult velem elő először hogy ilyenben tudtam segíteni...
Gyönyörű virágokat kapott az ünnepelt, de azt hiszem a a férj hazaérkezése lesz a hab a tortán! Kellemes estét Nektek! :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. december 10. 21:00

Itt a XI. kerületben van egy csodabolt.Csodabolt,mert kedvesek ,jófejek és érdekes minden ,valamint órákat el lehet tölteni benne és nagyon HASZNOS. Először beteszem a linkjét,majd képet teszek be egy szerzeményemről a boltból és részletezem is azt.
http://www.jatekforras.hu/bemutatkozunk.html
https://www.facebook.com/Jatekforras
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. december 10. 21:10

Kedves Lányok!Ez egy olyan hyper-szuper játékbolt,ahol egyaránt lehet kapni a gyerekeknek és felnőtteknek mindenféle társasjátékot.3 pedagógus van a boltban és minden játékot kipróbálhatsz mielőtt megveszed.Elmagyarázzák,játszanak veled előtte.rengeteg felnőtt próbálja ki és mindennyájan nagyon örülnek neki.MINDENFAJATA jákáték van.Az 1 évestől a 99 évesig./nem babák,hanem társasok,kirakók,logikaik,rengeteg külföldi nagyon értelmes játék.Rendelni is lehet.Évek óta oda járok vásárolni.Általában kártyajátékokat veszek,ezek is társasok,majd látni fogjátok.Mindjárt felteszem.a kártyák 1900-2500 ft körül vannak és nagyon érdekes -izgalmas játékok.AJÁNLOM SZERETETTEL ,mert SZUPER ÜZLET.Most következik egy otthon is könnyen elkészíthető ősszeszedhető társas bemutatása /2500ft volt/Lillának a Mikulás vette meg a boltban
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. december 10. 21:11

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. december 10. 21:14

Kép

Vissza: “Társalgó”