Van képem hozzá

f.ági

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. augusztus 27. 18:36

Csak lemaradt Évának irandóm a nevekről.

Amikor a fiamnak választottuk a neveket, akkor úgy mentem bele a Zoltánba, hogy nem lesz Zolika, mert feláll a szőröm tőle. Ugyanis felettünka társasházban a fiút állandóan Zolikázták. Egy léhűtő volt már akkor is...
Ennek a Zoltánozásnak az lett az eredménye, hogy az ovodában az én gyreekem kikérte magának három évesen, hogy ő nem Zolika, hanem Jojtány. Igy tudta még akkor kimondani a nevét. :-)
Általánosban meg nyolcadikig a legkisebb volt - most meg egy fejjel nagyobb, mint én- ott legtöbben Zolikázták.
Nemrég volt 10 éves osztálytalálkozójuk és mondja nekem, hogy anya, képzeld, senki sem Zolikázott. Biztos hatással volt rájuk, hogy mi mindennel foglalkozok egyszerre.

Az én esetemben meg nagyon érdekes, hogy kb. két ember becéz Ágicának. Szeretem. Viszont van egy jóember, akinek a szájából ha meghallom a nevem, mint Ági, akkor kifutnék a világból. A férjem szokott Ágikázni, de akkor valami bűnt követtem el, vagy valamit akar, vagy épp nem azt modnja, hogy : nejem, amitől megvillan a szemem. :-)
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 27. 19:03

Sziasztok Lányok!megjöttem.Mindenkinek köszönök MINDENT.Először hozom a témámat,s utána elmerülök a képek hozzászólások nézegetésébe.
a témám spoileres,de van nem spoileres része is.
JÖJJÖN :
Spoiler: mutasd
Rengeteget foglalkoztam pszichológiával,hogy megértsem a lehetetlen családomat.Ennek kapcsán merült fel Dr Szondi Lipót neve,akit ma már túlhaladottnak tartanak,de ÁLLÍTOM és BIZONYÍTOM a saját családommal,hogy igaza van.
Szondi Lipót, 1911-ig Sonnenschein Lipót[1] (Nyitra, Osztrák–Magyar Monarchia, 1893. március 11. – Küsnacht, Zürich mellett, Svájc, 1986. január 24.) magyar idegorvos, pszichiáter, a sorsanalízis és a Szondi-teszt megalkotója. Ma leginkább az általa alkotott és a nevét viselő pszichológiai vizsgálati eszközről, a Szondi-tesztről ismerik, holott a 20. század közepe táján viszonylagos ismertségre tett szert Európában mint a mélylélektan tudósa, elsősorban mint a sorsanalitikus ösztönrendszer nevű elmélet kidolgozója. Ezen elmélet ma már leginkább csak „tudományos műemlék”, azonban az elmélet hozadékaként született Szondi-teszt (eredeti nevén: „kísérleti ösztöndiagnosztika”) ma is elterjedt eszköz a magyar klinikai pszichológiai gyakorlatban. Fia, Szondi Péter, irodalomtudósként szintén kiemelkedő hírnévre tett szert.
A sorsanalízis kiinduló feltevése, hogy az ember élete (sorsa) választások sorozatában bontakozik ki: az ember választ magának foglalkozást, ismerősöket, partnert, családot, és végső soron döntéseivel implicite önmaga választja ki betegségeit és halálát is. A családfakutatásokból szerzett tapasztalatok arra vezették Szondit, hogy e választások csak részben tekinthetők az egyén szuverén döntésének; a választások jellege családon belül igen gyakran bizonyos mintázatokat követ. Adódott a következtetés, hogy életünk során választásainkban ösztöneink befolyást gyakorolnak ránk, s ezeket az ösztönöket annak rendje s módja szerint genetikusan örököljük. A sorsanalízis így részben megtévesztő fogalom, hiszen a sors mai értelmezésben valami elkerülhetetlent, valami szükségszerűt jelent. A Szondi által sorsnak nevezett életút viszont inkább csak valószínűség. Az ösztönök determinánsok helyett tendenciaforrások, amik között – Szondi megnevezésében – az állásfoglaló ego segítségével tudunk választani.
Szondi Lipót, a sorsanalízis atyja

Felismerte, hogy génjeink mindenbe beleszólnak, barátainkat, szerelmeinket sem teljesen szabadon választjuk. Az alvó, recesszív gének irányítják rokon- és ellenszenveinket, nemcsak emberek, de munkakörök, hivatások iránt is, betegségeinket és halálunkat is ezek szabályozzák. “A sorsanalízis olyan mélylélektani irányzat, amely a freudi tudattalant tekinti bázisának, szorosan kapcsolódik a pszichoanalízishez, de mélyebbre ás: a családi tudattalanba” – írta tanítványa, Benedek István író-ideggyógyász. Freud egyéni és Jung kollektív tudattalanja között Szondi ismerte fel a tudattalan családi részét. Szerinte ha felismertük magunkban az öröklött jellemvonásokat, ösztönöket, hajlamokat, kötöttségeinket és buktatóinkat, lehetővé válik adottságaink magasabb szintű kiélése, ami mind az egyénnek, mind a társadalomnak hasznára válik. Abból indult ki, hogy mindenki a szabadság és a kényszer közti feszültségben él. A kényszerek közé az öröklött tulajdonságokat, a mentális és szociális környezetet sorolta, de ennek senki sincs kiszolgáltatva, képesek vagyunk választani és állást foglalni, és a választás alakítja a sorsot
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 27. 19:36

Most jön az igazán spoileres:
A
pai nagyapám orvos volt /apukája ügyvéd,aki meghalt az első világháborúban,nagypapa lánytestvére egy idegbeteg lány,akit elvett egy rendes,jóravaló katonatiszt/Nagypapám törekvő,nők terén nagytermészetű nőgyógyász, az egyetemen ismerkedett meg nagymamával/2. éves orvosként/teherbe ejtette ,majd elvette feleségül.Nagymama otthagyta az egyetemet miatta.Dédszüleim minden vagyunukat beleölték ebbe a házasságba.Vettek nagypapának egy rendelőt SIKLÓSON.Nagypapa boldogan elfogadta a rendelőt ,szorgalmával sokra vitte, Egész életében csalta nagymamát.Türelmetlen volt é,verte apámat,aki gyerek korában egyáltalán nem volt törekvő.Álmodozó ,elkényeztetett gyerek lehetett,mert dédmamám nevelte fel,hiszen nem akarta,hogy nagypapa verje/a veje dédikének/Apám egy idegbeteg,hangulatember lett, 6x nősült + 1 élettárs.Kezdetben minden nővel kedvesen viselkedett,majd 1 év után ,jól megverete őket,így elváltak tőle.Anyám a 2. felesége volt.
Anyukám anyukája félárván élt, a mamája korán meghalt/lugot ivott /Az édesapja mostohát hozott a házhoz. Ő nem bánt jól nagymamával.Felnőve a nagyi álmodozó,művész lélek/rá hasonlítok a legjobban lett.Kupi mindenhol,színházba jártunk,kiállításra , szerette a művészeteket.Ja és nem tudott főzni/ebben nem hasonlítunk!!/ meg abban sem,hogy soha nem ölelt meg minket a bátyámmal.csak anyut és a másik lányát szerette.Anyu apukája pénzes postásként dolgozott,Nagyon pedáns ember volt,szeretett táncolni,énekelni és imádta a lányait.Anyut nagyon elkényeztették.mi a bátyámmal csak szükséges csatolmányok voltunk a családban.Anyukám játszotta a főszerepet.Anyu 3x ment férjhez,mindig rosszul választott,mert szerette a szép férfiakat.Neki nem szabadott volna gyereket szülnie, nem való volt anyának,Ő sem ölelt meg SOHA MINKET!!!!ÁRVA GYEREKEK VOLTUNK
Mikor anyámék elváltak ,a gazdag nagyszüleim el akartak venni anyutól, szerettek volna egy unokat.Sok ócska dolgot múveltek vele.3 éves koromig hol itt,hol ott laktam a háborúság kellős közepén.11 évesen csavarogni kezdtem, addig jó tanuló voltam,de mivel nem törödtek velem,a bátyám meg utált,mert születésem után anyu még kevesebbet foglalkozott vele.Ja, a bátyám anyu előző házasságából született.Lényeg,hogy elmentem az elvált apámhoz,hogy hátha jobb lesz.DE TÉVEDTEM-állandóan vert minket a nevelő anyámmal/mint őt az apja!!!+!/Azért szeretem ennyire az állatokat,mert mint Mauglin ak,nekem is az állatok voltak a családom-16 évesen visszaszöktem anyuhoz ,majdnem felnőtten már kijöttem vele.Miért írtam mindezt?.Mert apám leképezte az apját a durvaságban, haragudott az anyjára,hogy tűrte a megcsalást,ezért is verte a nőket+ látens idegbeteg volt apai ágról,anyukám pedig nagymamát mintázta.Nagyi nem szerelemből ment nagypapához , anyu viszont a tudat altt ki akarta javítani ő mindháromszor a szerelméhez ment.3 x szépfiút választott.Nagymama szerelmes volt a szépséges,festő unokatestvérébe, mehetett hozzá,így nagypapát választotta a JÓRAVALÓ EMBERT. Most én jövök: elválatam, mint a szüleim,DE NEM VERTEM A GYEREKEM ÉS MINDIG NAGYON SZERETTEM- SZERETEM ŐT. :flower1: :flower1: :flower1: Tehát hordozzuk őseink meg nem oldott problémáit ,úgy hogy nem is tudunk róla!!! ^:)^ Jó hosszú volt,bocsánat.Szondi Lipőt ezzel a témával foglalkozott ^:)^ ^:)^ ^:)^
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 27. 19:39

"a választások jellege családon belül igen gyakran bizonyos mintázatokat követ. "/Szondi Lipót
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 27. 19:49

Most elmegyek kutyát sétáltatni és utána jövök nézelődni és válaszolok.
Az összes állat jól elvan egymással Szocializáltak.90%-ig nincsenek a szomszédok terhére/ugatás,kosz/.
Az erkélyönkön 50cm-ig csirkedrót van,mert FELFEDEZŐ 2x leesett a 2-ról Páncéltörés--ragasztás pillanatragasztóval az állatorvosnál-2 hónap imátkozás,hogy túlélje,most 31 évesek.Egyedül a nyulask nincsenek összeszoktatva a többiekkel-nem volt rá energiám,de néha a macskák beugranak melléjük a konyhába,ahol bnapi 3-4 órát szabadon lehetnek/fel lehet mosni!!! és nincs mitr elrágni-DE NEM BÁNTJÁK ŐKET.A múltkor ÖSSZEMUSTZOGTAK/orrmányösszetolás a macskával/a legöregebb cicámmal.
Most megyek.Majd kijavítom a szövegemben lévő hibákat,csak most mennem kell.Paggy
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. augusztus 27. 20:07

Ági! Igen, kezd hozzánk is beszivárogni ez a csomagolásmentesség és a többi környezettudatos
dolog is. Örülök neki nagyon. Ám magamból kiindulva, nem könnyű a szokásainkon változtatni.
De nem baj, nem is kell egyik napról a másikra. Kis lépésekben is haladhatunk.

Pirított wrap! Tegnap csináltam egy másik fajtát, mindjárt mutatom. A belevalóból mára is maradt,
így ma is az volt az ebédem és a vacsorám. :)) Ez a tortilla már pirítás nélkül is bejött, de így meg...

Jaj, de örülök, hogy Ödön jobban van! Hajrá, Ödönke! Sikerülni fog!

Az jó jel, hogy édesapád szedett magára. Akkor itt még nem olyan nagy a baj, hála istennek!

Szörnyű, hogy ennyi angyalkánk van ebben a kis közösségben! Nem hittem volna.

Paggy, elolvastam, amit írtál! Jó neked, hogy ennyire ismered a felmenőid életének történeteit.
Én a nagyszüleim közül is csak a két nagymamámat ismertem. Ennyi a családfa ismeretem.

Egyébként nagyjából egyetértek azzal, amit írtál, én is ezt tapasztalom.

Úristen! Felfedezőt megmentette a páncélja. Ha az nincs... belegondolni is rossz! Ki gondolná egy
teknősről, hogy ilyen kis mozgékony?
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. augusztus 27. 20:08

A nagy fiam küldött pár képet San Marinoból. Közel van nagyon Riminihez, ahol a nászútjukat
töltik. Azt mondta, hogy élete egyik legszebb élménye volt. Lehet, hogy a kilátás miatt, ő is szeret
magasban lenni (tiszta anyja :)) :)) ) képek szerint igaz lehet. Két kis rövid videót is küldött.
Meggifesítettem őket, így azonnal be tudom tenni őket.

Kép

Kép

Kép

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. augusztus 27. 20:08

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. augusztus 27. 20:41

Paggy! Azt elfelejtettem írni, hogy
mélyen megérintettek, amit írtál. Úgy tűnik, minden családban van valami dili, amit
soha nem felejt el az ember. Téged bántalmaztak, úgy érzed, nem szerettek, nekem alkoholista
volt az apám, ami miatt örök szégyenben éltünk... árokpartról, meg még ki tudja honnan
szedtük össze... nem is folytatom. Nagyon sokáig, kb. 45 éves koromig nem tudtam sírás nélkül
erre gondolni. A gyerekeim emiatt nem is nagyon kérdezgettek a gyerekkoromról, mert tudták,
hogy annak sírás lesz a vége. Amikor apám itt feküdt nálam halálos betegen, kiszolgáltatva, akkor
tudtam csak neki megbocsátani. Azóta elengedtem ezt a témát, de majd fél életemen át hurcoltam
magammal. És az öcsém is.
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. augusztus 27. 20:58

Egy mexikói kis étteremben ettem először burrito-t, ami tulajdonképpen mexikói ízekkel
megtöltött wrap akar lenni. Tortilla kell hozzá, és valami mexikói cucc bele.
Mi magunk választhattuk ki, hogy mi kerüljön a tortillába. Emlékszem, hogy nem ragadott
magával a fűszerezés, de a bab, a rizs, a kukorica, meg a többi belevaló az tetszett. Én
babos rizst és valami húsféleséget (akkor még ettem húst), meg paradicsomot, meg talán
hagymát választottam, már nem emlékszem pontosan. Az egész nem hagyott mély nyomot
bennem. Viszont most eszembe jutott, hogy az egyik vegán videóban láttam paradicsomos
babos rizst, el akartam készíteni, de nem találtam meg. Akkor úgy döntöttem, hogy jó sok
hagymával és petrezselyemmel fogom elkészíteni, és a megtöltött tortillát, a feltekerés után
meg is fogom pirítani. Ez a pörzs réteg annyira jól áll és olyan jó ízűvé teszi a tortillát!

Babos-rizses sült burrito (wrap)

Hozzávalók a babos rizshez (4-5 adag):

kb. 15 dkg rizs
kb. 20 dkg főtt bab
1-2 kimagozott paradicsom
egy fej hagyma
egy csokor petrezselyemzöld
víz

kevés olaj

Kép

A rizst megfőzzük, lecsepegtetjük. Közben kevés olajon megfuttatjuk a karikára vágott hagymát.
Ha kész, még melegen belekeverjük a kimagozott, kisebb darabokra vágott paradicsomot, a babot,
és a felaprított petrezselymet. Sózzuk, és jól összekeverjük. Ezután a főtt rizst is belekeverjük.
A második képre képzeljétek oda a rizst is. Elfelejtettem lefotózni ezt a lépést. :))

Kép

Kép

További hozzávalók:

hummusz (az enyém paprikás ízesítésű volt)
1 nagy marék bébispenót
tortilla lapok
kevés olaj

Kép

A tortillalapot először megkenem humusszal, majd erre jön egy spenót réteg.

Kép

Ezután vékonyan a rizses hagyás babból is halmozunk rá.

Kép

Majd amilyen szorosan csak tudjuk feltekerjük (szükség lesz a kezünkre, mert a töltelék folyton ki
akar jönni), majd egy forró serpenyőbe átemeljük és kevés olajon mindkét oldalát ropogósra pirítjuk.
Érdemesebb a hajtással lefelé kezdeni a pirítást, mert utána már nem akar szétnyílni a wrap. Kevés
töltelék ki fog potyogni a serpenyőbe, ahogy forgatjuk, de utána vissza lehet tenni bele.

Kép

Kép

Hihetetlen, hogy a són kívül semmilyen más fűszer nincs benne (még a fokhagymát is kifelejtettem),
még is nagyon fincsi volt!
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. augusztus 27. 21:33

Paggy, megértem miért is néztél utána a dolgoknak. VISZONT: Nézd meg, mennyire megerősitett Téged ez az egész és mennyit jelentett abban a felmenők életvitele, hogy a saját családod másként neveld. Nem tudom mennyire lehet megemészteni, mennyi időnek kell eltelni a felejtésig, de ha előre néz az ember talán könnyebb.
Más.
Felfedező tényleg méltó a nevéhez. Szerencsére túlélte az esést. Vagány teknőcke a 31 évével. :-)

Na megyek csatát vivni a ház urával, mert miután közöltem, hogy óránként ki kellene vinni Ödönt mostantól közölte, hogy kint is lehet hagyni.
Ugyanis a szteroidok megtették a hatásukat. Már két napja nagyon sokáig tart a pisilés, most pedig nem érezte bent, hogy mennie kell. Hatalmas tócsa a szőnyegemen. Agybaj az megvolt azonnal. Ödön ki, szőnyeg kidörzsölés flóraszepttel, lefőliázva minden, igy van rajta a lepedő most. Emiatt feladtam az elvem és rátettem egy vesetonizáló 3 perces programra. Nem mértem előtte hőmérsékletet, most meg azon aggódok, hogy az emelte meg. Főbe lövöm magam komolyan. Na majd látjuk hova fejlődnek a dolgok.

Rita, jól néz ki ez a mostani ételed is. Szeretem én is a wrapba csomagolt dolgokat.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 27. 21:34

Kedves Lányok!Kicsit megkésve/együtt vacsoráztam/SAJNOS!!!hogy vacsoráztam / apárommal tojásrántottát.Fincsi volt+ meleg hársfatea.EZ IS!!
Most pedig nagyo szépen köszönöm a sok szép képet Katának és Ritának/a VEGASZAKÁCSOK TÜNDÉRKÉJÉNEK :-bd :-bd :-bd :-bd /,Boszorkánynak és Áginak a hozzászólást.
Most megyek sorra,de mindegyiket mégefgyszer elolvasom Mindjárt...
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 27. 21:37

ÁGI!CSAK TÜRELEM!!!EGY NAGY BETEGHEZ SOK_SOK_SOK KELL:Küldök Neked............ :-?? :-?? :-?? :-?? :-?? :-?? :-?? :-?? :-?? :-?? :-?? :-?? :-?? :ymdaydream: :ymdaydream: :ymdaydream: :ymdaydream: :ymdaydream: :ymdaydream: :ymdaydream: :ymdaydream: :ymdaydream: :ymdaydream: :ymdaydream: %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1:
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. augusztus 27. 21:50

Köszi Paggy! Az a baj, hgoy azt szeretném azonnal meggyógyuljon, mert hatalmas erőfeszitéseket teszek érte. Néha úgy érzem kinyúlok a szó szoros értelmében
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 27. 21:56

Kezdem:
Rita!A curryt szombaton csinálom meg,mert akkor lesz időm alkotni.Már nagyon várom.Tanácsodra vigyázok a fűszer erősségére.Bár én nagyon szeretema curry fűszert.néha a rántottába,a főtt rizsbe is teszek.
Ági/ezentúl nem hívlak Ágikának,pedig nekem tetszett :)) :)) :)) :)) /
a párom és én közöttem 5 év van,mint Riánál,de/a válásom után rövid ideig volt egy kapcsolatom,Ő is 24 évvel idősebb volt./
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. augusztus 27. 22:00

Közben szuper áron találtam a cseppeket

https://www.vitaminguru.eu/vetri-dmg-liquid-30ml.html

Paggy!! Nyugodtan hivj csak úgy !!!! :-)

Ó, nagyon sajnálom a spoileres történetet!
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 27. 22:09

Rita!Gyönyörű a gyöngyfülbevaló-szeretném látni én is a többit!. :-bd Sajnos én nem birom,idegesít,pedig nagyon tetszik.Nyakláncom és gyűrűm van,Jártam 3 éves kismesterség tanfolyamra-ott tanultunk gyöngyfűzést-nincs türelmem-szemem hozzá.
Kata:Igazán szépek a felhőid,DE!!!!!!VÉGRE-VÉGRE a földszinten is fotózol Jók a házak,mintha ott sétálnék mellettük!!!!Nekem is szép dámás kisugárzása van Zsuzsinak.Olyan VALAKI. :-bd :flower1: :flower1: :flower1:
Lányok!Boszorkány!Micsoda névkavalkádról írtatok!!Elgondolkoztató,hogy csupa szeretetből,hányszor sérthettem meg embereket/pld.ÁGIKA :)) :littlehearth: /a amu név egy lánynak nagyon vicces!!Anyukám engem GYÖRGYEUSZNAK hívott.utáltam.A gimiben a matektanárom GYURKÁNAK,pedig nem voltam fiús-nem bántott,mert szeretett.én lillát néha LICÁNAK becézem.Kezdetben még kikérte magának,mostanra már megszokta,ha kiszalad a számon.Néha pedig LEGSZEBBEMNEK hívom.Nem a szépsége vagy nem szépsége miatt ,csak szeretetből.
Rita!Köszönöm szépen a nászutas képeket és giffet és a GYÖNYÖRŰ ÉTELFOTÓKAT.
Most olvasom tovább Ági hozzászólását.Mindjárt.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 27. 22:27

Lányok!Annyi betűkahagyásom van,mert nem nyomom le rendesen a gombot.majd holnap a fényben kijavítom.Meg kis betűvel is írtam neveket.Bocsánat,majd javítom!
Ági!nálunk nincs szőnyeg,mert sok a szőr és megvallom őszintén én lustább vagyok.Nem minden nap porszívózok.Hetente 2x ,mostanában a melegben .Utána felmosom a laminált padlót meleg ecetes vízzel.Lizike ÉJSZAKA,HA ESETLEG FELÉBRED, egy dupla rongyra pisil /vastag törülköző /az előszobában/köves/.Reggel kiöblítem.Nem bírnám szőnyeggel.Persze 1 kutyával könnyebb,de még így is nagyon fárasztó.a lényeg,hogy mindent megteszel ! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:A párom nagyon rendes,mert elviseli,ha éjjel kerülgetni kell a tócsás törülközőt.reggel azonnal/4-kor!!/rendbe hozom a dolgot.Milyen jó,hogy korán keltenek a macskák.Már írtam,hogy nem kelnék korán,csak akkor jönnek haza a vadászatról és olyan hangosan nyávognak a halott zsákmánnyal a szájukban,hogy muszáj beengednem őket,mert a szomszédok felébrednének.És akkor már megetetem őket.Az EGÉR-PATKÁNY nem kaja,az is igaz,hogy néha az egérnek nincs feje.BRRRRRR !!!!
Ági/-ka :)) /Tudom,hogy fárasztóü és tele van a hócipőd.EZ VAN.Sok erőt is kitartást kívánok!Jó éjszakát Mindenkinek!
Beteszem a kerítés/ 65%-osan kész/ képét. :flower1: :littlehearth: :flower1: Paggy
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 27. 22:32

Kép
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. augusztus 27. 22:37

Paggy! Nagyon szépek lesztek!!!!

Egér élményből nekem bőven elég volt amit átéltem pár éve a szekrényemben, meg a szobámban, meg most az előszobában. :-)
Még jó, hogy Arthur, meg Ödön nem kapott rájuk. :-)
Amúgy el nem tudtam képzelni miért kelsz hajnal négykor!
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 27. 23:09

Kép[
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. augusztus 27. 23:16

Jajj Paggy! Bocsánat, de röhögök!
Atyám! A családi ezüst...., egy hónap Párizsban! Hát nem semmi! :-) Lényeg, hogy megérte :))
Azt szokták mondani: élj úgy, hogy ha megöregszel legyen mire emlékezned! Hát én nem merek mesélni a dolgaimról az is biztos. :))
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 28. 5:43

Ági,nem is kell többet mesélni,hanem ÉLNI!!! :) :flower1: :littlehearth: :flower1:
SZÉP REGGELT! Paggy
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2019. augusztus 28. 8:17

Sziasztok! Az allergiám felébresztett, így kihasználom az időt és írok. ;) Sok a lemaradásom, ezért az előzményeket csak átolvasni is sokáig tartott. Az az igazság, hogy volt egy bejegyzésem Paggy mozgást ábrázoló szobrai után, tettem fel képeket is, de elszállt, a kedvemmel együtt. Ritkán jövök, mert minden szabad percemben feliratozok. Közben délelőtt vásárlás, főzés, takarítás, így csak a délután és este van időm, amikor nem a lányoméknál vagy moziba , vagy koncerten, vagy sétálni vagyok, mert a szememet pihentetni kell. Nem filmet vagy sorozatot, hanem variety show-kat nézek.

Rita! Az esküvői képeket újra megcsodáltam. Zsuzsi szép menyasszony volt, dekoratív, elegáns hölgy. Észrevettem mennyire hasonlítanak a gyerekeid rád. Nagyon szép helyen voltak nászúton Szilveszterék. Vagy 30 éve jártam ott, jó volt újra látni.
Az étel fotóidat szívesen nézegetem, ha nem is csatlakozom kipróbálni őket.

Kata! Samukának a rövid frizurás képe nagyon tetszett.
Felétek a felhők is másként néznek ki.

Ági! Szurkolok Apukádért, Ödönért, mindkettőjükben van élni akarás! :ympeace: Kiborító ez az instabil állapot. Neked is kijárna már egy kis nyugalom.
A munkába vezető utad jó kanyargós, csak kapkodtam a fejem mikor kell jobbra, vagy balra fordulni.

Paggy! Nekem már meséltél az életedről, sok minden történt veled, másnak a harmada is elég lenne, nem véletlen lettél ilyen erős.
A korábbi fotóid az állatkáidról nagyon aranyosak.
Nem olvastam még át tüzetesen mindent, de ha valamire vissza akarok keresni, tuti nem találom, "órákat" kell tekergőznöm.
A kerítésetek is jól néz ki, nagyon szépek lesztek.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 28. 9:50

Gabóci!
Tudom,hogy meséltem.Sajnos öregszem és szószátyár lettem/valamint hANGOSAN BESZÉLEK-MÁR TÖBBEN SZÓLTAK,HOGY NE KIABÁLJAK/
Sajnálom ,hogy nincs időd ,meg kedved fotókat betenni,de megértem.AZT CSINÁLJA AZ EMBER,AMI ÖRÖMET OKOZ.Arra nem emlékeztem,hogy írtad miszerint feliratozol.Mivel fordítasz?Biztosan nehéz lehet,de hasznos!!!!--Nekem is állandóan választanom kell,mert kevés az időm.Azt gondoltam ,muszáj mozogni,tehát menni kell.Csak úgy menni a vakvilágba unalmas .Nem vagyok fizikai teljesítmény-centrikus-tehát a kellemest a hasznossal ,fényképezek.És itthon miért csinálok képeket?Érdekes,vicces,eltereli a figyelmemet az engem is fenyegető depresszióról.Mert hát nem múlt el nyom nélkül a gyerekkorom,mint írtam róla.ÉS NEM VAGYOK EGY KÖNNYŰ ESET MÉG MAGAMNAK SEM,marad ,amit látsz!!!!!GONDOLTAM,HASZNOS,ha köszönetként a sok sorozat fordításáért és örömből,megmutatom Budapestből,amit tudok.Egy azért bánt,hogy nem nagyon tudlak rávenni TITEKET,akik kisebb-nagyobb városokban laktok/KATA KIVÉTEL :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :flower1: /hogy Ti is néha bemutassátok a környéket.Persze tudom,hogy nem mindenki szeret pletykálni,de azért havonta 1-2 kép,még nem minősül annak. :) Ritának viszont új oldalát ismertem meg,amiért is nagyon hálás vagyok.

Kedves Gabóci!Sok örömöt a feliratozásban! :flower1: :flower1: Paggy

Vissza: “Társalgó”