Van képem hozzá

Paggy

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 25. 21:02

Lányok!HÚ,de sok kép!!!Most jöttem haza "kutyasétából".Még mindig meleg van.
Kata!Samuka milyen aranyos fiúcska volt!!!!!!!!Változott a természete az évek múlásával?El is felejtettem kérdezni,van olyan személy,akit rajtad kívül elfogad,azaz elvan vele több óra hosszat?És milyen jó kis keretbe raktad a képeket.sikerült megtanulni?Szuper!!!!
Rita!Na ezt az utolsó kaját mindenképpen megcsinálom,olyan guszta!!!!CSICSERIBORSÓS BATÁTA CURRY.A jövő héten egyik nap ez lesz!!!!!
Köszönöm szépen a sok szép képet és finomságot. :flower1: Paggy
A párom és én tényleg jó ki élettársek voltunk-vagyunk,mert egyformán flúgosak vagyunk,csak nem ugyanabban.Jó éjszakát!Megyek picit filmezni és azután alszom,ma is 4-kor keltem
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 25. 21:16

Rita!Köszönöm a spoiler alatti szöveget.nagyon meghatódtam rajta.NEMHIÁBA MÉRLEG JEGYŰ VAGY/Most Kata ki fog akadni/,mert csak bennük van ennyi optimizmus.FANTASZTIKUS!!!!!Bátorság vagy inkább bizalom az életben,hogy nem történhet semmi rossz?Én nem mertem volna.Gratulálok.Sok örömöt a gyerekeidben!!! :-bd :flower1: Paggy
@};- %%- @};-
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. augusztus 25. 21:26

Nem is tudom hol kezdjem...
Kata, mindig szeretem Samukát látni a képeiden. Milyen kislegény volt még 8 éve! :-)
Aranyos nagyon a kutyussal együtt.
Rita! Nem semmi nő vagy, minden tiszteletem a Tied, hogy még kétszer végigcsináltad a gyerekek miatt amit már először is megéltél.
Lényeg: életrevaló, stramm gyerekek lettek! Ja, és nagyon helyesek! :-)
Jót mosoylogtam a kézzel-lábbal evésen. :-) Jobban meg fogom főzni a csicseriborsót , meg végre veszek batátát és megcsinálom én is ezt az ételt.
Paggy! Nem semmi amit leirtál, jót vigyorogtam rajta! A hegedű vitt mindent nálam. :-)
Amit fényképeztél kihajolva az ablakon, hát bátor leányzó vagy! :-)
Spoiler: mutasd
Akkor elmesélem hogy ismerkedtem meg a férjemmel, a mostani exemmel. :-)
Gimnáziumi ballagásra jöttem bordó csipkeszoknyát venni Szegedre. Egy lánynak volt olyan az évfolyamon, nehogy már nekem ne az a fajta szépség legyen. A rokonommal elmentünk a férjét megnézni, aki egy társasággal kártyázott az egyik hotelban. Akkor és ott odajött egy pasas, spontán úgy megcsókolt, hogy köpni, nyelni nem tudtam. Volt valami csodás varázsa a dolognak. Utána az egész társaság elment és nála folytatták a játékot, mi meg két nő addig tévéztünk. 23 év van közöttünk, úgy házasodtunk, váltunk és költöztünk ismét össze, hogy csak mi tudtuk. Hát ma azért felállna a hajam magamtól. :-)
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 26. 6:00

Hajnali szenvedés a tegnapi zsíroskenyér miatt,DE NEM BAJ,mert kihasználom a régebbi fényképek szelektálására.
Ezeket nem dobom ki,csak mutatom:
Fruzsi lett Kobak cica anyukája

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 26. 6:01

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 26. 6:02

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 26. 6:04

Dömotör kicsinek...
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 26. 6:05

és nagynak. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :flower1:
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 26. 6:06

Lizike fiatalon
Kép
Jó reggelt! :flower1: :littlehearth: :flower1: Paggy
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 26. 6:17

Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. augusztus 26. 8:22

sziasztok Lányok! Jó volt kicsit nosztalgiázni, Ági esete meg külön megmosolyogtató, ugye, milyen érdekesen tud alakulni a helyzet, mindenféle erőlködés nélkül. :D :flower1: :littlehearth: A lényeg, hogy az idő igazolta, hogy jó döntés volt, még akkor is ha közben volt egy pillanatnyi leállás, de sikerrel vettétek a 2. akadályt. :D :)) .
Viszont kevés ember van, aki válás után normális kapcsolatot tart fenn a másik féllel és annak rokonságával. Ahogy ez a nálunk is volt, illetve anyuéknál. Borzasztó gyülölködő környezetben felnőni és élni, hiába váltak el. Apu elmehetett volna
"kurtizánnak"
.
Na nem is részletezem, anyu volt a ....minek fogadta vissza többször is..! A vicc poénja, hogy egymástól nem messze vannak eltemetve.
Kizártnak tartottam, hogy anyura helyeztessem a hamvait, azt még holtában sem érdemelte meg..![/spoiler].

Paggy, olyan aranyosak a régi képek a kis állatkákról, és az ablakkihajolást inkább mellőzd, nem ér annyit..mellesleg még mindig nem értem..de mindegy, majd a szakirodalomban utána nézek :)) nehogy Ági azt higgye tudom miről van szó,,, :))

Ritám, olyan finom kajákat tettél fel ugyanarra a verzióra...egy tipp, de nem biztos hogy kivitelezhető, mi lenne ha a nyers tésztát összehajtanád tölcsérnek és fogpiszkálóval összetűznéd? csak gondolkodom...ugyanis azt sem tudom hogy hogyan árulják és az merev e.

Mi is 1 fiút és két kislányt szerettünk volna, de sajnos 3 hónapos terhesen eltávozott belőlem. Úgyhogy most nekünk is van egy angyalkánk fent a mennyben aki még ránk vár. :flower1: @};- :flower1: .

Tegnap néztem az Only c. kínai sorozatot és pont egy ilyen háttér köszönt velem szembe, hát jót nevettem, hogy kölcsönvették a képemet :))
nem sikerült beillesztenem ...amin átsüt a nap a faleveleken estefelé... :-bd

Tudom, hogy sokan nézik a horoszkópokat, én teljesen letettem róla, de nem is tudom melyik kor időbeillesztésében vannak ezek az időszakok, mely alapján én meg iker vagyok, de soha nem olvasom el mit írnak róla, mióta megtértem nem az a mércém...nem az a irányvonalam. :movingflower: :littlehearth:
Lassan mennem is kell a dolgunkra, bár nem megyünk sehova, de tennivaló és néznivaló is lesz rendesen, már ha nem fog villámlani, mert akkor minden kikapcs. Marad az olvasás vagy a telóról valaminek a hallgtása.
Mindenkinek kellemes hetet kívánok! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Na már dörög is!
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 26. 9:56

Lányok!A párom ajánlotta elolvasásra.NAGYON TANULSÁGOS.Továbbítom NEKTEK :-bd :-bd :-bd
Mindjárt jön Lilla. :-h :flower1: :littlehearth: :flower1: Paggy
https://index.hu/gazdasag/2019/08/25/ku ... aj_valsag/
Kedvcsináló a cikkhez:
Kép
Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. augusztus 26. 18:42

Érdekes cikket hoztál Paggy, el is olvastam gyorsan, nehogy aztán elfelejtődjön. Kikerült bennünket a vihar, aminek örülök, csak annak nem hogy emiatt meg nem mertem semerre elmenni, nehogy útközben kapjon el a csemetével. Remélem Lillácskával kellemesen telt a mai nap is! Ma nem hozok képeket, majd amikor kedvem lesz csinálni... :) , az itthoni állapotokkal meg nem dicsekszem :-w Úgyhogy mondhatni mérgemben filmeztem...Igaz csemete is gyakran jött, aztán úgy döntöttem egy rész is elég volt a soriból ITEM, mert elég kemény mondhatni a technika ördöge minden gonoszságával..brrr. A főszereplő csaj az egyik kedvencem... :D
Üdv mindenkinek! :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. augusztus 26. 20:48

Paggy! Ha kipróbálod a curryt, az indiai fűszerekkel légy óvatos. Az enyém például elég erős, határozott
ízű, addig az, amit Angliában használtam, enyhébb volt, több kellett belőle. Remélem ízleni fog nektek
is!

Kutyusok, cicák nagyon aranyoskák! Olyan jól megvannak egymással. A cicák nem bántják a teknősöket
vagy a nyuszikat? Nem féltékenykednek egymásra a jószágok?

Ági!

Nagyon meglepődtem a párod korán. Jól tartja magát, letagadhatna jó pár évet. Mit szóltak a szüleid, ekkora
korkülönbséghez? Végül is a párod nem sokkal lehet fiatalabb tőlük? És tényleg nem tudtak a válásotokról, sem
a házasságotokról? (fordítva kellett volna írnom). Ez is jó történet!

A miénk dögunalmas történet. Egymás mögötti házban laktunk, kiskorunktól ismerjük egymást, de az öt év,
amivel a volt férjem idősebb tőlem, megakadályozta, hogy egy társaságba tartozzunk. Hiszen amikor én még
csak 12 éves voltam, ő már 17 éves kamasz volt. Aztán amikor én lettem 17 éves, ő meg 22, az már nem tűnt
nagyon soknak, akkor hirtelen egymás látókörébe kerültünk.

Kata! Nekem is van egy angyalkám.

Szilveszter előtt egy vetélésem is volt, de azt annak tudtam be, hogy amikor kiderült, hogy kisbabám
lesz, épp akkor derült ki az is, hogy anyukám nagyon beteg. Két hét múlva meg is halt. Szerintem az
én nagy-nagy bánatom vitte el szegény kicsikét.

Nem gondoltam, hogy ti is szenvedtetek apukád viselkedésétől. Minket is megviselt, egy életre nyomot hagyott
bennünk. Mély nyomot. És mindig az távozik el hamarabb, akit ezek az emberek kiszekálnak az életből. Nagyon
igazságtalan!

Egyre több spoiler van a hozzászólásainkban! Akkor jöjjön még egy! Ági, a ruha egyben. A fülbevalóját és a karkötőjét
ő maga csinálta. Ha itthon vannak első útja Miskolcon egy kreatív boltba vezet, ahol gyöngyöket vesz. De van, hogy
rendel, és a futár nekem hozza, aztán ha jönnek, elviszik :)) :)) :

Kép

Kép

A csütörtöki tapolcai utunk előtt is ott jártunk. Nem fotóztam le az összes tárolót!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. augusztus 26. 21:18

Sziasztok!

Megfogadtam ma, hogy pihi van este, mert borzalmas napom volt, de csak egy pár szó erejéig, nem mindenkit belevéve, de nem elfelejtve jövök ma csak.
Rita, olyan jót mosoylogtam, azon a megjegyzéseden, hogy egyre több a spoiler a hozzászólásainkban :-)
Ez igy van, de milyen jól tesszük! :-)
De jó! Zsuzsiról teljes kép! :-) Olyan jól illik hozzá ez a ruha! Tetszik nagyon a derékmegoldása. A felső rész is gyöngyökből van megcsinálva? Csodaszép az a fülbevaló!!
Ahogy járok festészetre, ott a " padtársam " műveli ezt hatalmas szenvedéllyel. gyönyörű dolgokat csinál.
Rita, János apunál két évvel idősebb. Ők azt hiszik fiatalabb, mi pedig nem világositottuk fel őket. Nem néz ki 74-nek, de lassul nagyon már, néha megelőlegezek magamnak egy diliházat időnap előtt. Viszont olyan jó, hogy a fiam otthon van, mert azonnal rendet tud tenni kettőnk között, ha nem egyeznének a nézeteink. =))

Kata, és Paggy! Tudom, akartam irni Nektek is még valamit, mikor elolvastam amit irtatok délelőtt és délután, de akkor nem volt erőm, most meg a szokásos kórság kerülget,amit a kor hoz magával, plusz még Ödön is, igy örülök, hogy egy filmet kiválasztok, amin totál el fogok aludni.

Ödön
Ma voltunk Makón. Hazafelé végigbőgtem az utat. Utolsó esélye az életre Ödönnek a három szuri amit ma kapott. Ennyi, a doki azt mondta, hogy a sipoly valószinűleg más szervet is megtámadhatott, állandó gyulladásban lehet és ez okozza a le nem menő lázat.
Nagyon türtőztetnem kellett magam, hogy ott csak piros legyen a szemem és nem follyanak a könnyeim.
Ez volt fél tizkor. Délután hatra normalizálódott a szurik hatására a hőmérséklete. Aztán elkezdett pukizni - pizsok büdiket- , - ez jellemző rá mostanába el is ájulunk rögtön tőle-, most meg elkezdte n yaldosni a lábát. Totál javulás útjára lépett. Mondtam neki délután, hogy harcoljon, legyen erős! Hülyén hangzik tudom, de még kilenc éves sincs, muszáj élnie. Erős kutya, túlélt két gyomorcsavart, aminél egy is elviszi a kutyákat, meg tudja csinálni!
Mondtam a fiamnak, hogy ha mégsem igy lesz, nem hagyjuk ott az állatorvosnál, mint Arthurt, hogy kivigyék a dögtelepre. Akkor nagy tél volt, annyira váratlanul ért bennünket a halála a műtőasztalon, hogy nem gondolkodtunk.
Ödönt hazahozzuk, itthon eltemetjük valahová, vagy elhamvasztjuk és kiszórjuk a tóhoz. Remélem ez csak gondolat marad egyenlőre.
Megigértem magamnak, nem terhellek benneteket annyit már Ödönnel, de csak leirtam.
AZ egyik vendégem nagyon aranyos volt ma. Dokinál volt, iratott nekem fel Algopyrint, kiváltotta és elküldte a fiával. Ilyenek a vendégeim. Némelyik előtt komolyan le a kalappal.

Holnap reggel korán bemegyek dolgozni, aztán telefon a dokinak, hogy mi újság és jövök az elmaradásaimmal.
Mindenkinek jó éjt,megyek vizszintbe.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 26. 21:39

Ági!Jó lesz az a csepp is,ha megérkezik.!!!!!!Lányok!Holnap írok,csak "mondom" mindenki hordozza a hátizsákját és nem lehet tudni előre ,mi van benne.Az élete végén jön az összegzés EZ VOLT A JÓ és EZ PEDIG A ROSSZ.
Jön egy spoiler:
Ma loptam egy szál kerítésből kikukucskáló rózsát és az utcánkban a 2.szomszéd óriás fügefájáról 3 szem érett fincsi fügét.EZ A BŰNÖM: :ympray:

Rita!Nagyon szép lányod van!!! :-bd :-bd :-bd :-bd :flower1: :flower1: :flower1:
MINDENKINEK jó éjszakát,Áginaknagyon-nagyon sok szerencsét!!!!!Drukkolunk!!! :littlehearth: %%- :littlehearth: %%- :littlehearth: %%- :littlehearth:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 27. 6:50

Jó reggelt Lányok!Ma egy picit komolyabb témát hozok a délelőtt folyamán a mosogatás és a porszívózás között.VALAMINT és ELSŐSORBAN reagálok a tegnapi hozzászólásotokra.Ennek kapcsán merült fel bennem a gondolat,hogy előhozzam a témát.JÓL TITKOLÓZTAM UGYE?????? :)) :)) :)) Bár komoly a téma,de nem megyek bele nagyon,csak érintőleg.MEKK ELEK EZERMESTER VAGYOK a TV:s rajzfilmből kölcsönözve a nevem.
És hogy vidám legyen a kezdés hozom is a főcímdalt:
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. augusztus 27. 6:54

Ági! Most csak annyit szeretnék mondani, hogy nagyon-nagyon drukkolok Ödönkének!
Annyira sajnálom őt is és titeket is! Én még a Paggy-féle csodaszerben is nagyon reménykedem.
Nem tudom, hogy miért, nem is ismerem, de valamiért jó érzéseim vannak vele kapcsolatban.

Este jövök.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 27. 8:13

Várjuk Ödönről az állapotjelentést!!!!Paggy :flower1: :flower1:
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. augusztus 27. 8:43

Sziasztok lányok! Most tettem fel a facéra a képeket, erre ébredtem kár hogy nem tudtam egybe a 3 képet kitenni, úgy lenne igazán látványos...olyan mintha az égből fényképeztem voltam le a reggeli felhőmozgást! :D

Az egyik időjárás jelentés esőt és vihart is mond már délelőttre a másik csak esőt...nem tudom menjek vagy ne bárhova is..a kicsiboltban voltam zsemléért! Gyűlnek a csekkek is...

Ritám, Zsuzsi lányod egész alakú esküvői ruhájában gyönyörű lett, kész DÁMA benyomást keltett bennem. Olyan komoly kisugárzása van. :D :ymhug: :x

Paggykám, te is mindig hozol valami érdekeset.. :D ..Azt vettem észre, hogy jobb alkalmanként külön külön használni az általunk ismeretlen fűszereket, és még az is csökkentett mennyiségben, rólam lévén szó, ugye nem tudom mire vagyok esetenként allergiás. Ekkora hülyeséget, hogy 6o éves kor után lesz az ember allergiás..bár lassan több mindent használunk újra, azért előfordul, hogy bizsereg a hátamon a pöttysereg ha nem tetszett valami...ahhoz képest az epe hagyján, mert beveszi az ember a gyógyszer és el is felejti..én legalábbis.

Néha a kávé is kiüt, néha meg semmi bajom a 3. után se! Ki érti ezt?! és mindig ugyanazt, ugyanúgy iszom. ;) . Nálam nem jó nagyon változtatni.

Ágikám, remélem ma már megérkezik a csepp és sikerül Ödön szervezetét megtámogatni vele...Mi anno a Bérescseppet használtuk..de hát ez rég volt. Kitartást erőt és gyógyulást kívánok nektek... :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:

hozom a reggeli képeket..
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
:x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
boszorkany

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. augusztus 27. 12:13

Paggy írta:EZ NAGYON JÓ A REGGELI KÁVÉ MELLÉ:
https://wmn.hu/wmn-life/51292-neni-a-ne ... oregszunk-
Az apropója pedig,hogy "SZÖRNYŰ NAGY TRAUMA ÉRT"minap.A kedves 50 éves,de picit idősebbnek látszó ácsmester ,azt mondta nekem:
-Szóltam a bádogosnak,hogy csinálja már gyorsan meg a MAMINAK/nekem!!!!!!!!! :(( :(( :(( :(( :(( /a kéményt-
A fenti cikk ajánlójában az volt:-Néni a nénikéd!!!-
Persze megszokhattam volna az iskolában,hogy akkor nálam nem sokkal fiatalabb apukák lenéniztek,de a legrosszabb,hogy még becéztek is:
GYÖRGYIKE NÉNI :(( :(( :((
Na ennyi,most megyek reggelit adni a kutyáknak. :-h :flower1: :littlehearth: :flower1: Paggy

Paggy a becezestol a hatam borsozott mindig,az Eva-Evi rendben van,egy ket kozeli emberkenek meg az Eviket is "megbocsatom",na de amikor a tanitomesterem elkezdett Evacskazni,na atool igazan rosszul lettem.Mondtam neki,ne tegye,megkerdezte akkor hogyan hivjalak,Samunak?Mire ravagtam,inkabb a Samu,na igy lettem Samu,amig ki nem kerultem a keze alol onalloan dolgozni.Igyekeztem a gyerekeimnek is olyan nevet valasztani,ami becezhetetlen.Na volt ,aki meg azt is tudta becezni,az idosbb fiam Akos,az egyik ovonenije Akikanak hivta,a hajam egnek allt tole.
Az occse Karoly lett,na ot is beceztek,a Karcsikara morgott,de a Kareszt elfogadta es en is igy szolitom ma is.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 27. 12:25

Kedves Lányok!Boszorkány és Kata!Csak este tudok jönni,addig is köszönöm a képet és a hozzászólást.Remélem Ödön állapota javul!!!! %%- %%- %%- %%- %%- :movingflower: Hoztam egy mostani KUKUCSKÁLÓS képet FELFEDEZŐ nevű teknősömről.Nagyon kíváncsi!!! :))
Kép :-h Paggy
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. augusztus 27. 16:30

Höhöhö nem azért, én meg az Anikótól megyek falnak..
apum volt szomszéd nője nem részletezem a többit rátok bízom is az volt a neve... nekem meg a második..és van aki legalább megkérdezi hogy melyiket használom
:D
Egyébként a Sámuel nem Samu csak annyian úgy hivták, hogy aztán rám is rámragadt. ;)
hozom a mostani képeket...Paggy, ugye sehol nem tud kibújni a kis világlátó?
itt meg készül valami...hol hallok távoli morajlást hol meg nem...
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
Kép
:flower1:
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. augusztus 27. 18:15

Ági! Majd megkérem Zsuzsit, hogy készítsen pár fotót a fülbevalóiról. Őt igazából csak a fülbevalók
érdeklik, lehet, hogy azért, mert nem hord nyakláncot, a fülébe viszont mindig biggyeszt valamit.

Mi is eltemettük a kutyákat. Dundi már az én házam kertjébe van eltemetve. Már el voltunk
válva, amikor meghalt.

Paggy! Reggel megemlítetted a fügét, vettem én is hármat az Aldiban. Még van kettő, de már nem sokáig.

Kép

Felfedezőnek sikerült átverekednie magát a küszöbön? :))

Kata! Így három részletben is látszik, milyen érdekes felhőképződményt sikerült lekapnod.

Apósom is Sámuel volt, de mindenki azt hitte, hogy Sándornak hívják, mert anyósom Sanyinak szólította.
Anyósom viszont Margit volt, de ezt senki sem tudta, az Ibolya név ragadt rajta. Anyukám Anna volt, de
őt meg Piroskának hívta mindenki. A szülei is ezen a néven szólították. :))

Én ezzel a koffeinmentes Omniával nagyon meg vagyok elégedve. Teljes az illúzió, mintha valódi kávét
innék.

Gondolom, az a bizonyos Anikó milyen jóféle szomszédasszony lehetett...

Az alsó képeken határozottan készülődik valami. Mennyi árnyalata a szürkének!

Éva! Az emberek imádnak becézni. Egyszer írtam valahol, hogy a Rita mellett Ritusnak szólítanak a
legtöbben. Nem szeretem, de nem tudok mit tenni ellene. Viszont van egy kolléganőm, akit bölcsődés
korom óta ismerek, ő nem átall Rituskának szólítani. Ha meghallom, rosszul vagyok, de neki, csak neki
elnézem...
De hogy egy Évából Samu legyen!!!???
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. augusztus 27. 18:29

S ziasztok!

Sikerült megnéznem mindent, remélem nem hagyok ki semmit arról, amiről irni akartam.

Kata, elfelejtettem eddig: Nekem is volt egy fiú angyalkám, még Zoltán előtt.
Hát szégyenségi bizonyitvány ide vagy oda, totál meg voltam győzödve a Samu becézésünk helyességéről. Maradhat, vagy változtassunk?
Nagyon tetszik az a tejeskávé szinű ház alj a csikozással.
Itt nálunk hajnal kettőkor dörgött messze az ég, semmi nem lett belőle. Most is dög meleg van.
Apujainkról még csak annyit, hogy most ahogy apuék bent voltak a vizsgálatokon, megkérdezte az orvos aput, hogy mivel foglalkozik, mert hatalmas, erős tenyere van. Régen focizott, csak anyu nem szerette. Falun meg mit lehet mást sportolni... Felépitése is erős, bár most azért hogy nem csinálhat semmit szedett fel magára pár kilót. Na erre mondja apu az orvosnak, hogy már nem dolgozik. Hát régen szerintem voltak forró helyzetei az ökölcsapásai miatt, mikor még kicsik voltunk...

Rita! Ahogy hétfőn jöttünk Ödönnel Makóról ment a rádióban az FM1-en azt hiszem a műanyagnélküli üzletekről egy műsor. Pontosabban az olyan üzletekről, amikről képet tettél be kint jártadkor. Mindenki viszi a kis edénykéjét, üvegjét és abba mérik ki. Pesten 9 ilyen üzletről beszéltek.
A másik dolog: a levelezőmben az egyik helyről ahonnan rendelni szoktam ezt jött velem szembe:

https://www.mikonyhank.hu/kedvencek-82/ ... olo-detail

Jót mosolyogtam, hogy he-he, én ismerem :-)

Holnap szerda, veszem meg a batátát.
Nagyon guszták a piritott wrap-ok is - én már csak igy hivom őket-

Paggy! Ismét jól megnéztem a három egymás melletti képet a ...-ról. Nem keresem a nevét újra, mert örülök, ha megirom a levelet. :-)
-Még mindig fáradt vagyok azért, de majd csak kipihenem magam.-
Most már totál meg is értettem hogy is áll ott a helyzet. :-) Ebben az esetben megemelték a tetőt, hogy szellőzzön, vagy hogy oldották meg?
Felfedeződ nagyon mozgékony! Nem szokott elveszni a lakásban?
Megismeri Liziéket, vagy megijed és behúzódik a házába? Nagyon aranyosak a kutyusok kicsinek is. Dömötör milyen kis mütyürke volt.
Lillának is nemsokára kezdődik a suli. Várja már?
Gabócinál is Andris kezdi az új iskolát.

Megnéztem a kubai cikket. Kicsit más szemmel nézem a dolgokat ott most már. Nem hiszem, hogy ez nálunk ebben a rendszerben működne, bár a fene tudja. Ha megszünik a kocsival való közlekedés...., villany és egyebek, hát megállna az élet úgy, mint amikor leesik az első hó.
Legalább működne a cserekereskedelem is.
Annak idején ki gondolta volna a nagy Szovjetúnióról azt ami történt. Mintha Kináról vagy az USA-ról gondolkodnánk ilyen téren.

Helyzetjelentés.

Hétfőn a három szuri után folyamatos hőmérőzés. Irom, küldöm a fiamnak a chat-en, mert igy megmarad. Szinte csoda, le is kopogom, nomrál értéket tart hétfő délután hat óra óta. Már azt hittem nem fog lemenni 39 fok alá, de megtörtént.
Ma hivnom kellett a dokit. Folytatni kell a gyógyszereket. Ha van valami emelkedés azonnal menni, amúgy meg még a héten jelentkeznem kell telefonon. Nagyon reménykedem a harcosban.
Viszont most nem szabad semmi kiegészitést adnom neki, még az izületére sem mehet az Apto plus. Igy a Paggy által javasolt készitmény marad akkorra , amikor már túl vagyunk mindenen.
Nekem is az a véleményem, mint Ritának, hogy a megérzésem azt modnja, jó lesz az neki.
Most még pluszban hétfőn kapott egy olyan gyógyszert, ami a mellékvesére hat és sok szerv gyulladását csökkenti. Többek között azokat is, ami nála szóba jöhet. Kiderült, hogy a fején a csontkinövés attól van, hogy ez az autoimmun betegség, ami nála van az izmokat is megszünteti. Nézegettem én már mióta, hogy mi akar az lenni. A doki azt is kérdezte, rágni tud-e. Szerencsére igen. Oda még nem jutott ez a kórság.
Úgyhogy egyenlőre szedjük a felirt két gyógyszert, a cseppek meg maradnak mikor vége van mindennek. Mágnest sem merem most használni, ne kavarjon be. Két óránként hőmérőzés, negyed óráig őrzöm, mikor pisilni viszem ki. Az amit most kapott hétfőn szuriba lehetett nála olyan hatással, hogy csepeg és csepeg órákig. Aztán egyszer elzárva a csap és mehetünk be. Mindez nagyon jó, csak nem hajnal kettőkor és négykor. Reggel hatkor meg szól a telefon, hgoy kelés az ágyból.

Vissza: “Társalgó”