Van képem hozzá

f.ági

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. június 14. 19:01

Hú, Paggy! Nagyon szuper ez a játszótér, vagy kalandpark miniben. Gondolom Lilla is élvezte! Mit csinált a bal lábán, a sérülés miatt kérdezem.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. június 14. 20:16

Kedves Lányok!Megjöttem.itt változatlanul nagy a hűség.Lillát és engem gyulladtra csípnek a szúnyogok/az látszik a lábán.elvakarta/Az ujjam hegyére is szemet vetettek és jól megcsapoltak a kis szemetek!Egyébként elvagyunk a nagy káoszban.Most már csak itthon lakom,mert az állatokat nem lehet magukra hagyni a nagy meleg miatt.A nyulakra is fújja a levegőt egy kis ventillátor---.Szegény munkások azért dolgoznak.Nagyon rendes a főnökük,vendéglőben ebédelnek/kis kifőzde a közelben /ad pihenő időt.reggel friss kifli ,felvágott ,tej vagy üdítő/.egyébként is baromi jófejű cigány emberek.Igaz viszont,hogy a szívem csücske főnökük,a csodásan hozzáértő ácsmester,válogatást csinált.Aki 2x késik,már ne is jöjjön.Ellenőriz és dícsér ,de leordibálja néha a hibázókat.Mindeztvalahogy szertettel és erővel.Bírom nagyon.VAN HUMORA!!!5 gyereke van és minegyik a cégénél van,okos fickók.--- :-bd
Most megyek nézelődni.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. június 14. 20:46

Megnéztem és elolvastam az eddigieket.
Nekem először az orrszarvúbogár jut az eszembe.szegényke,a meleg kövön kószál!-Majd Andriska csokra-HÚÚÚÚ,de jól néz ki!!!Vajon a közeli cvirágos is tudott volna ilyen csokrot csinálni???Néha az élet segít váltani.Már biztosan vége felé közeledik a ballagási vacsora.Mi volt a menü???Mit lehet enni ebvben a nagy melegben???
Gbóci!jó,hogy nem mozdultál ki dél körül.Mi kb. akkor voltunk a játszótéren.Elhoztam Lillát a sulioból és kicsit beugrottunk felmérni a terepet.
Ági!nagy pech,ha elromlik a fagyasztó.Nálunk rengeteg eper,málna és meggy van mindig benne.Mit tud csinálni az ember 3kg olvadó eperrel mondjuk októben végén???JUJJJJ,rá sem merek gondolni!--Örülök,hogy jobban vagy Ági.sajnos holnap is meleg lesz.Az üzletben van légkondi???
Rita!Mint írtam a múltkor,nagyon izgalmas,hogy ilyen gyorsan változol.Azt azért nem hiszem,hogy ki fogod bírni mindenféle"káros élvezet "nélkül.
Néha vagyok úgy,hogy kifejezetten valami NAGY DOLOG hiányzik,vagy erős íz, esetleg télen egy pohár/1dl/ tömény vörösbor /Portogizer/vagy egy kávé tejszínnel.Ekkor hiába a fejemben a gondolat,miszerint nem kellene,de muszáj "kielégítenem"ezt a vágyat,s akkor jól vagyok.Ritkán.
Nem vagyok ennyire fegyelmezett mint Te.
Kedves Kata!hol a beígért fénykép? :)) :x
Most pedig 2 rövid örömködő történet következik.
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. június 14. 20:57

Nálunk is hőség volt egész nap, és holnapra sem néz ki változás, talán majd vasárnap.

Paggy, a vörös-fehér cica a szomszédasszonyomé (az ő mellékhelyiségén ücsörög). A saját kertemből készítettem
a fotót. Zorró cica pedig a második szomszédé, akik Margitka másik oldalán laknak.

Nagyon vagány az a játszótér. Az egyik fém csúszdán csak úgy ragyog a napfény, nincs is rajta
egy gyerkőc sem.

Ezek a fotók mind nagyon jól sikerültek.

Ági! Most értettem meg, mi a problémád. De jó, hogy nálam már lezajlott ez az egész!
Örülök, hogy már sokkal jobban vagy! Ez a Rhodiola valóban egy csodaszer, a gingzenghez hasonlítják.

Jövő héten jönnek a megszerelni a mosógépet. A fagyasztótok is pont a legnagyobb szükségben
tudta felmondani a szolgálatot!? Csak nem lesz komoly baja.

Boldogan látom, hogy nálatok is bejött ez a krumplis köret! Nem sok maradt belőle. :D A fiadnak
vannak kérdései, azt látom. Natúr husival is finom lesz. Spárgát egyszer ettem életemben, már nem
is emlékszem az ízére. Ha látok, én is veszek majd. Többször is szembejött velem mostanában, a
főzős videókban is.

Gabi! Már Andriska is túl van a ballagáson, és középiskolásnak mondhatja magát. :D Én sem
láttam még ilyen földgömbös csokrot. Gyönyörűek a virágok! Nálunk virágkosarakkal állítanak be
a ballagásra a hozzátartozók, és mindegyikben rikító színű művirágok vannak. Mennyivel szebb
az övé!

Ide-oda röpködnek a pillangók, nem is értem, hogy az a múltkori lepke, hogy nem repült el nekem,
pedig a telefonnal csináltam a képet, így nagyon közel kellett hozzá mennem.

Szegény orrszarvú bogár! Rajta az út pora. Itt a környékünkön elő szokott fordulni, az erdő miatt.
Ugyanis főleg a korhadt tölgyfákba rakja le a petéit, ép úgy, mint a szarvasbogár, de nincs annyi,
belőlük.

A fa törzsében jobbra fent egy ördög lakozik, aki épp kidugta a fejét mert mérges valakire. Középső
része pedig egy bibircsókos orrú embert formáz, akinek nagyon rövidek a végtagjai, de ő ezt
nem bánja, vígan dalolászik.

Rejtély, hogy fér meg egy narancssárga és egy majdnem fehér rózsa egy száron! Nagyon érdekes!

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. június 14. 20:58

Ma megint kipróbáltam egy új ételt. Jó sok lencsefasírt recepttel találkoztam a neten, de ahogy látom,
ez is olyan, mint a töltött káposzta, ahány vegán, annyi szokás. Eldöntöttem, hogy leegyszerűsítem
a receptet, mert a sok hozzávaló, mindig elrettent attól, hogy végigolvassam a leírást.

Sütőben sült zöldséget készítettem hozzá. Megint minden nagyon ízlett!

A fasírt hozzávalói (3-4 főre):

50 dkg főtt lencse (az enyém konzerv volt)
1 répa
1 fej hagyma
2 gerezd fokhagyma
1 csokor petrezselyemzöld
1 evőkanálnyi zabpehely
só, bors
olaj

Sült zöldségek (3 főre):

3 répa
3 petrezselyem gyökér
1 kis fej karfiol
2 gerezd fokhagyma
pár csipet kakukkfű
só, bors
olaj

A fasírthoz először üvegesre pároljuk a kockára vágott hagymát, és tört fokhagymát. Ha kész,
hozzátesszük a kis kockára felvágott sárgarépát. Sózzuk, borsozzuk, és fedő alatt puhára pároljuk.

Kép

Ha ezzel elkészültünk elzárjuk a lángot, majd a hagymás répára öntjük a lecsepegtetett konzerv
lencsét és az apróra vágott petrezselyemzöldet.

Kép

Rúd mixerrel pépesítjük, de nem kell teljesen homogénre, maradhatnak benne nagyobb zöldségdarabok.
Végül beleforgatjuk a zabpelyhet, és a kezünkkel fasírtokat formázunk belőle. Tepsibe helyezzük őket,
tetejüket megkenjük olajjal, majd 200 fokon 20 perc alatt készre sütjük.

Kép

Kép

Sült zöldségek:

Megtisztítjuk a zöldségeket, majd a répákat és a gyökereket félbevágjuk, a karfiolt pedig úgy szeleteljük,
mint a kenyeret. Ne legyenek túl vastagok a szeletek. Miután tepsibe halmoztuk őket, rányomjuk a fokhagymákat,
sózzuk, borsozzuk, meghintjük kakukkfűvel, és meglocsoljuk egy kis olajjal. Jól összeforgatjuk őket, majd
200 fokon, tűpróbáig sütjük őket. (kb. 35 perc)
Én tökmagot is szórtam rá, de a legtöbbje megégett, így kihagytam a receptből.

Kép

Kép

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. június 14. 21:09

Reggel 6-kor sétálunk a kutyákka la nagy melegben.Érdekes Lizike most mindig felébred.Tehát reggel hatkor battyogunk az utcán.Kijön a szociális otthonból egy duci idős bácsi,bottal a kezében.Kedvesen szól a kutyákhoz,megsimogatja Fruzsit.Valahogy nem hagyott nyugodni a kíváncsiság,megkérdeztem, mióta él itt.Ebben a szociális otthonban 2 embernek van egy pici szobája.-16 éve-mondja .-16 éve özvegy vagyok és mivel itt dolgoztam a közelben,megszerettem a környéket,hát idejöttem.-Hogy érzi magát az otthonbant?-picit aggódtam mindig,ha az ablak felé bámultam.Olyan szűknek és sötétnek láttam a helyet.-Nagyon jól-válaszolta-jobb ez mint egy rossz házasság.Mi férfiak jól elvagyunk.Egyébként én jól elvagyok>Van szép ágyam,magam csináltam,mert asztalos voltam,,polcom és szekrényem,teakonyhánk ,ahol reggelente én főzöm mindenkinek a kávét.100ft-ért adom.Viszem az ágybanfekvőknek.muindenkivel elbeszélgetek.Reggelire,bár itt finom a koszt,csinálok bundás kenyeret,vagy rántottát.Sokan megkérnek,hogy főzzek töltött káposztát vagy sonkát.Szívesen csinálom-.hetente 1x kimegyek a csarnokba.Persze már csak keveset vásárolok,de ezt szeretem.van barátnőm is az emeletem.csak felülünk a távolsági buszra és világot látunk.Jól élünk.Jó itt.jobb mint egyedül.rendesek a nővérek,hagynak élni bennünket.mindent megünnepelünk a magunk módján.nem központilag,személyesen.---Bottal ment a közért felé,elég nehezen járt,de a szeme mosolygott,igazából.--Jó kedvem lett. :movingflower: :movingflower: :movingflower:
a második:
Minden évben megveszem egy volt kutyástársmtól a gyümölcstermése egy részét.Régebben cseresznyét is,ma már csak meggyet, ribizlit,mert a cseresznyefa kipusztult.Amikor érik felhív/Ja ő 55 éves agglegény,aki az anyukájával él.Egyáltalán nem nyámnyila,kedves,okos jóhumorú ember.Amikor jön,megváltjuk 1 órában a világot.Ma hozott egy rekesz isteni finom meggyet és óriás spenótoit.Hallottatok már róla?Vastag száron hartalmas spenótlevelek.Ezt GRÁTISZ kaptam :)) Tehát az évszakok váltakozását az ő megjelenése is tudatosítja bennem.Ennyit mára.NYUGODALMAS ,HŰS JÓ ÉJSZAKÁT!Paggy
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. június 14. 21:20

Paggy! Húst soha többé nem eszem, ez biztos, ezt elhatároztam és ehhez tartom is magam.
De a legszigorúbban vett vegán nem leszek, mert szinte lehetetlen megtenni. Amíg magamnak
főzőcskézek, addig megy minden, mint a karikacsapás. De például abban az étteremben, ahol
pedagógusnapon szoktunk enni is csak vegetáriánus alternatíva van, vegán nincs, és sok helyen
ugyanez a helyzet. Szóval ilyen esetekben engedményeket fogok tenni. Karácsonykor a suliban
szoktunk ünnepelni, és a konyhán főznek nekünk. Ilyenkor mindig hús van, és az én kedvemért
nem fognak mást készíteni. Ilyenkor csak a köretet eszem majd meg.

Most olvasom a második hsz.-dat is. Az az óriás spenót nem mángold véletlenül? A spenóttal
rokonságban van különben. Ugyanaz a kártevőjük is, mint a paradicsom és a krumpli esetében
is. Valamikor én is ültettem a kertbe.

Az enyém ez a fajta volt. 50-60 centi magasra nőttek:

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. június 14. 21:24

nem mángold,azt ismerem.Mindjárt leféyképezem.
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. június 14. 21:25

Rita, milyen izű lett a lencsefasirt? Izgatja a fantáziám. Biztos kipróbálom. Lencselevest szeretik a fiúk, ez megint az én ételem lesz azt hiszem :-)
viszont szuper húspótló lenne nekem főzelékek mellé, még akkor is, ha mondjuk pár falat húst befalok mellé :-)
A zöldségekkel szépen le lehet adni jó pár kilót, most azt tervezem. Van egy nagyon szép ruhám Zoltán diplomaátadójára, de mellben nagyon passzentos. Mivel pár éve nagyon nehezen megy a fogyás, most örülök, hogy megosztod ezeket, mert nekem nagyon kapóra jön per pillanat.
Ma is szépen beborsóleveseztünk a férjemmel. - minden nap meg tudnánk enni, a fiam agyára megyek vele, igy neki más levest főzök akkor-, meg a második is zöldség volt, én totál jól belakok belőle. Viszont csigatészta csinálás közben délután a férjem napszámos vacsiját ette - főtt krumpli és töpörtő, na ebből kunyeráltam két falatot :-) -

Paggy, olyan jó volt olvasni az otthonos bácsiról. Amikor még nem volt ez az őrület uszoda átalakitás Szegeden évekig reggel hatkor lejártam úszni. Ott volt egy bácsika aki a feleségével a drágább idősek otthonába lakott. Itt apartmanjuk volt, de közösek voltak az étkezések, megjelenés kötelező volt. Igy Jenő bácsi loholt haza nyolcra, mert nem kapott reggelit. :-) szerették ők is.

Rita, elfelejtettem: Spárga az már nagyon kevés helyen lesz, mert a szezonja lefutott. Nekem még volt a hűtőben, meglepetésként ért, hogy két hét alatt semmi baja nem lett. Többsége meg a fagyóba várja a felhasználást krémlevesnek, meg igy párolva, mint ma.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. június 14. 21:30

KépVacak a kép
Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. június 14. 21:31

Igen! Most nézem a neten, hogy újabban van óriás spenót is.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. június 14. 21:38

Lányok!Megyek rádiózni.Sajnos a kedvenc műsorvezetőmet polgármesternek jelölik.Megérdemelné,hogy megválasszák,mert független és nagyon rendes .ÜDV:Paggy
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. június 14. 21:50

Ági! Egyáltalán, de egyáltalán nem volt lencse íze a fasírtnak. Ez egy sós vízben eltett változat volt,
aminek nem volt erős lencse íze. Igaz, hogy a fél kiló 360 forint körül volt az Aldiban, de nem sajnálom
rá a pénzt, mert így azonnal használhattam, nem kellett nekem áztatnom és előfőznöm a lencsét.

Arra készülj, hogy ez egy lágyabb anyag lesz, mint a fasírt, egy lapátka jól jön a tepsiből való kiemeléshez.
Tehettem volna bele chia magot (ezzel helyettesítik a vegánok a tojást), de még meg kell tanulnom
vagyis ki kell tapasztalnom mihez, mennyit érdemes tenni, és ezt nem most akartam megtenni. Éhes
voltam, mint a farkas, nem szerettem volna elrontani az ételt. Végül anélkül is fincsi lett.

Igen, a vegánok többek között a hüvelyesekkel pótolják a hússal kiesett fehérjét. Úgyhogy a bab, a lencse,
a csicseriborsó nagyon sok mindennek az alapja.

Legközelebb "szottyos", levet is eresztő zöldségeket (paradicsom, paprika, hagyma, cukkini) is fogok tenni
a tepsibe. Kell, hogy valami vizet eresszen, hogy se a sütőben, se a tepsiben ne legyen szárazság.

A lányom küldte a héten ezt a sült zöldség köretet. Ő rozmaringszárakat tett bele. Neki volt benne olyan,
ami levet is eresztett. (Ha Margitka itthon lett volna, élő kakukkfüvet tettem volna az enyémbe. Neki
van a kertjébe.

Kép

Kép
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. június 14. 22:03

Rita, nagyon guszta Zsuzsi zöldséges ágya is. Ez a mindenbele változat. :-) A mostani krumplis ebédem is jó szaftos lett.
Szerencsére most élvezkedhetek a fűszernövéyneimmel a kis kertecskémben. A kakukkfüvet a múltkor tejfölbe leáztatott hús sütéséhez kellett használnom, amibe fokhagyma és mustár is volt. Lehet, hogy zöldséget is lehetne benne pácolni és ugyanúgy megsütni utána. Még a végén rosszat álmodok ennyi kajától. :))
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. június 14. 22:05

:D :)) (-| i-)
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2019. június 15. 13:32

Szervusztok!

Paggy! A nyári szünet és a játszótéri képek felidézik azt a boldog időszakot, amikor az én unokáim voltak kicsik és nálam voltak. Nálunk is van hasonló játszótér a Ligetben, sokat jártunk oda. :)

Kép

Paggy! A vacsit rendelték, semmi különlegeset, vegyes sültes tál, görög saláta. A nászaszonyom sütötte a süteményeket. (gyümölcs krémes, mágnás diós és túró torta).

Spoiler: mutasd
Kép

Rita! Nagyon gusztán néz ki Zsuzsid sült zöldségese, én szeretem, a fiúk nem, ezért csak ritkán csinálok magamnak.

Elballagot Andris. :) B-) #:-s

Ritkán csinálok ilyen rossz minőségű fotókat, de azért beteszem, hogy lássátok. :( Kicsi vagyok, nagy volt a tömeg, messze álltam, ezért szelfi bottal csináltam, és zoomolva. :-ss

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. június 15. 18:04

Sziasztok! bő 3o fok, s csak ülök mint az a bizonyos...Délelőtt elvoltunk a Kodályon körbe, elég is volt, a bukszámnak különösen..igyekeztünk az árnyékban közlekedni...főzés minimális időt igénylő, bolognais, makaronis, stb. vagy túrós tészta!holnap már csinálok valami normálisat is.
Képzelnétek valamelyik agyament megváltoztatta a menetrendet, nem elég hogy hétvégén csak félóránként jár itt a busz, mai naptó Ó RÁ N L É N T...Phű de dühös lettem!!!! :-q :!!
DE hogy még szombat délelőtt is, amikor menne az ember a városba, vagy a csarnokba..?!?!?! Nem magam miatt vagyok felháborodva, nár egy kicsit igen, demi van az idősekkel, és a kisgyerekesekkel?! :-?? x_x :-q

Lányok végigolvastalak és néztelek benneteket, a a göcsörtös fa olyan mint egy ember...amint éppen a torkát köszörüli.. :D
A kaják gusztusosak, én is ki fogom próbálni...a múltkor vettem konzerv lencsét, hát nem voltam elájulva, de valamit valamiért. Még így is jobb volt, mintha még azzal is telt volna az idő hogy válogatás, mosás áztatás..hoppá megnézem a mosógépet...pill
mindjárt végez, most kezdi az öblögetést...olyan meleg van, hogy két óra alatt leszáradt a fürdőben a színes amit délben mostam ki.
Nemsokára bekapcsolódom az Istentiszteletbe, remélem nem fog 1o-ig tartani..bár múlt szombaton előbb vége lett, de nagyon élveztem a témát! Mjd meglátom holnap milyen idő lesz itthon, aszerint vagy megyünk vagy nem ...pedig már rég voltam a Győri gyülibe. Hozom majd a képeket, de ahhoz fel kell tegyen a facera..és most nincs hozzá kedvem...kicsit kipurcantam... :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. június 15. 20:11

Kata! Én le sem merem írni, hogy egy nap hányszor jön föl a busz én falumba. Ráadásul abból
hármat el is vesznek a nyári szünetben. Nálunk orvos sincs, csak egy héten kétszer. Egy kis bolt van
és kész. Én könnyen mozgok, le és felgyalogolok a faluba, ha kell, de a nagyon idősek, betegek
bajban vannak. Mondjuk nagy segítség, hogy van egy falubuszunk (azt hiszem 9 személyes) és vagy
a polgármesterünk vagy valaki a hivatalból, aki tud vezetni elviszi orvoshoz azt, aki nem tud
másképpen bejutni. Azt is láttam már, hogy az időseknek meghirdették, hogy időnként beviszik
őket a városba vásárolni.

Gabi! Teljesen véletlenül én is készítettem pár képet a két nyolcadik osztály terméről, még mielőtt
ők megérkeztek volna. Legközelebb többet fogok. Én is telefonnal
csináltam:

Kép

Kép

Kép

Kép
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2019. június 15. 20:28

Rita! Nagyon szépen fel volt díszítve az iskola és az osztály is. Ügyesek a hetedikesek, és helyesek a ballagó gyerekek, már amennyit ilyen messziről látok. :)
Szép emlék mindnekinek a bekeretezett osztálykép. @};-
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. június 15. 20:57

Nagyon szép lett az osztályterem, és megható a bekeretezett osztálykép. Tegnap a szomszéd lánya jött át mert az ő gépén nem tudták megnézni a lemezt. Nem is tudom lesz e náluk tabló...
Kezd beborulni, valamint egy kicsit csökkent a nagy meleg. Éppen megy is a szúnyogírtás..itt minden nap.. :D ;)
hozom a képeket...mai régi telós...
Kép
Kép
Kép
ez a tegnapi régi telós
Kép
Kép

jöjjön az új telós mai
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép

ez meg a tegnap esti..ez keserített el..

Kép
Kép
jelző..pocsék :-q
:-h i-) :ymhug: :-bd :movingflower: :littlehearth:
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. június 15. 21:03

Gabi! Nem hiszed el, hogy a telepen az óvodás ballagáskor is sátrat építenek, és hatalmas
bulit csapnak. Másnap az osztályokban a fele csapat hiányzik, mert nem bírnak felkelni, ki
ezért, ki azért.... Ilyenkor kicsi-nagy vedel. Mindig eldicsekednek vele, hogy hogy be voltak
rúgva. Az iskolai ballagásnak is nagyon megadják a módját. Kölcsönökbe verik magukat, de
akkor is szépen felöltöznek. 99%-nak ez az első ünnepi öltözete. Nagyon készülnek rá, és jól
is szoktak kinézni. Rájuk sem lehet ismerni. Mindig megdicsérjük őket.

Kép

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. június 15. 21:05

Sziasztok!Nagyon szépek a képek a ballagásokról.Ízlésesen van feldíszítve az osztály.Gabóci képei különösen kedvesek Andriskával és a vacsorával,ahová beleshettünk.Netán a lányod ült az asztal végén?Gabóci,Te olyan kis vékony hölgy vagy és Neked is "terjedelmes" az árnyékod??? :))
Kedves Tőletek,hogy betettétek a képeket,mert így már el tudom képzelni hol éltek
Kata!Hoztam Neked valamit.mindjárt felteszem.
A LUMAS GALÉRIA legújabb fotói megjegjelennek a keresőmön.Ma ez jött:
Kép
Hors és Daniel Zielske fotója.Mit szólsz?Köszönöm szépen a képeid.
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. június 15. 21:12

Kata! Nálatok tényleg gyülekeznek a felhők! Kiszaldtam a konyhába megnézni a hőmérőt.
Még mindig 27 fokot mutat. Felhő nincs és szél se lebben. Viszont nálatok szép színes
volt az ég alja, nálunk csak besötétedett.

Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. június 15. 21:17

Rita! Milyen helyesek ezek a gyerekek, hogy így megadják a módját..azért csak felmérték, hogy ez mekkora dolog ez az életükben...tanul-e valaki tovább? Olyan jó volt látni őket ilyen csinosan...Sajnos náluk nagyon megy az italozás, mert el sem tudják képzelni hogy berúgás nélkül is lehet ünnepelni...mert az egy dolog egy két pohárkával...de sajnos itt sem ez az általános mérték... :-o ;) :D
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. június 15. 21:19

Hú Paggy, mintha landolni akarnának azok a felhők..fantasztikus..micsoda élmény...köszönöm hogy láthattam.... :D :x :flower1: :littlehearth:
Rohanok vissza a másik szobába, ott szól most a Gyüli..éppen dr. Ruff Tibor prédikál... :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:

Vissza: “Társalgó”