Van képem hozzá

Rita
Adminisztrátor

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. június 4. 6:55

A Yama Kitchen is az ő csatornája:

Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. június 4. 8:08

Sziasztok! Szép reggelt mindenkinek! :D Itt ezerrel süt a nap, s már most nagyon élvezem! :D
Ne haragudj Paggy, de a helyzet komikumát nem lehetett nevetés nélkül végigolvasni, miközben persze izgultam mi lesz a vége :)) =)) =))
De minden jó ha vége jó! :D :))

Az utóbb kitett képek nem látszódnak nem tudom miért..csak a pici kockák.

Spoiler: mutasd
Hát Ágikám te sem mondhatod hogy nem történik veled valami...huh...vezeték kettévágása! Még jó hogy tényleg nem lett semmi bajod. A gépét sikerült, vagy a hosszabbítót? Ha kint laknánk nekünk is napi elfoglaltság lenne a fűnyírás, persze ha a rokon nem vitte volna el. A mienk is villanyos volt. Közben ahogy írod a sikerélményeket, egyben izgulok is nagyon, hogy a várt csomagod megérkezzen. biztosan csodás alkotások mennek majd ki megint a kezeid közül. Említetted, hogy lesz még kiállítás, az mikor is lesz? ahhoz nem tesznek új képeket?
De jó, hogy megéri a fáradtságot a sok gyakorlás, meg is van a gyümölcse. :ymblushing: :D ;) :littlehearth:

Gabóci, sajnálom én is nagyon a gyönyörű malmot, de valahol azt olvastam, hogy a polgármester igéretet tett a malom megújítására... :ymblushing:

Ritám, az elkövetkezendő időkre látom nem fogsz unatkozni. Repülős nagyi leszel. :ymblushing: . Nem mernék kint maradni végleg, de ez az én véleményem, mert ahhoz túlságosan idekötne az identitásom. az más, hogy pár évig munka miatt kint, de számtalan ismerősöm hazajött már családostól mind Angliából, mind Amerikából. Annyi haszon volt a kint létből, hogy a gyerekek megtanultak perfektűl angolul. :ymblushing:

Mert egyikük sem akart elszakadni a másiktól a munka miatt, így a feleség követte a párját családostól. Majd az idő megoldja a kérdéseket, kár is morfondírozni rajta. Azt viszont megértem, hogy valóban csodás helyen laknak gyönyörű a környék, és van munka... :ymblushing: :-bd
:x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. június 4. 8:17

Jó reggelt Lányok!Igazán öröm,hogy Rita is ráér jönni.De jó lenne,ha MÁSOK azaz a fórumot látogatók még csatlakoznának!
Rita!Milyen jó lesz nekünk,ha röpködsz, ismét VILÁGOT LÁTUNK VELED!
Kedves Gabóci!Andriska huncut fiúnak néz ki.Jó lehet a nagymamájának lenni!ELIRIGYELTEM TŐLED. :)) Na ez csak egy vicc,de tényleg olyan kedves,vidám arca van.A lányunokád is biztos már felnőtt hölgy lett.Most mit csinál?..Gabóci!Isteni ötlet a feliratozás.Gondoltam én is rá,de majd később!
Lányok!Gyerekkorom óta mindennek a humoros oldalát látom és vonzom a zűrösebb helyzeteket.Anyukám szerint ,aki egy sokkal szabályosabb ember volt mint én,CILIKE VAGYOK.Cilike volt a háború előtti lányirodalom főszereplője.vele mindig történt valami,mert minden lében kanál volt.Nekem nem baj,ha ezt gondolják rólam.MÉGIS MINDIG HOZZÁM FORDULTAK SEGÍTSÉGÉRT A " KOMOLY EMBEREK".
Nem félek a helyzetektől,mert meg merem élni a rosszat is,legföljebb panaszkodom egy kicsit,MINT ITT. :)) :)) :))
Hoztam néhány telefonos képet a reggeli kutyasétáról.Mindjárt.....Paggy
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. június 4. 8:25

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. június 4. 8:39

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. június 4. 8:40

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. június 4. 8:53

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. június 4. 11:02

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. június 4. 17:01

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. június 4. 17:02

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. június 4. 17:03

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. június 4. 17:05

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. június 4. 17:06

És otthon a szobámban is.....
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. június 4. 17:09

Kép
Vacak a fal és mivel a szomszéd nem engedte meg csak a lengőállványt,ezért azt rögzíteni kell.Tehát újabb "kukucska" lett.Holnap kijavítják.Üdv.Paggy
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. június 4. 17:59

Phűűűű nem semmi, remélem a monitornak nem lesz semmi baja a portól. Jó volt látni a kutyusokat, az üde zöldet, és hogy te is leültél egy kicsit pihenni a fűre. Minden csupa virág. A kutyók édes kis ősz pofikájukban annyi kis báj van.....A szomszéd meg menjen a bánatba a hülyeségeivel...hogy mi mindent megszabhat... :-w .
Visszajöttem visszanézni a képeket, most már minden oké meg tudtam nézni őket...most hozok egy kis mait...
Kép

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
azt hitte nem fogunk buszozni, azért a duzzogás... :)) :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. június 4. 20:16

Gabi! El sem hiszem, hogy már Andriska is középiskolás lesz! Jóképű nagy srác lett belőle.
Gratulálok neki, és azt kívánom, hogy érezze jól magát az új iskolában!

A vadrózsák egy bokron sem egyformák, és az sem mindegy, hogy milyen idősek. A fiatalka,
épphogy csak kinyílt virágok világosabbak, a pár naposak már sötétebbek. Ugyanígy van a
barackfa virágainál is. Az idősebbek a legszebbek számomra. Szerintem az sem mindegy,
hogy milyen talajon állnak a bokrok. Amit korábban betettem vadrózsa virágot, az a tokaji
borvidéken lett fényképezve (ott kirándultunk a kollégákkal). Ott vulkanikus a talaj, nálunk
meg mészkő. Nem mindegyiknek, de elég sok virágnak erősebb színe volt, mint az itthoni
bokrokon. Már a buszból láttam, és alig vártam, hogy lencsevégre kaphassak egyet:

Ez volt az:

Kép

Olyan régóta fordítottam már, és annyi öröm és boldogság kapcsolódott hozzá, hogy nagyon
nehezen tudom csak elengedni magamtól. Azt hiszem, most már sikerülni fog. Ha lesz kedvem,
filmeket még szeretnék majd eliratozni, de ha nem lesz, már azt sem tartom tragédiának.

Még mindig feliratozol? Nem hittem, hogy még mindig csinálod. Jó időtöltés, és jó agymunka.
Jó kedvet és kitartást kívánok hozzá!

Ági! A visszanézésben azt várom a legjobban, hogy a képeidhez érjek. Már több hónapja képzed
magad és biztosan nagyon szépek lehetnek a képeid, ha kiállításra is viszik őket. A lótuszokra
is kíváncsi leszek, bár abból láttam egyet már valamelyik oldalon. Az új ecsetekre én is kíváncsi
vagyok, bár még a régieket sem ismerem. Tegyél majd fel képet róla!

Elvágtad a vezetéket? A férjed foghatta a fejét, de biztosan meg tudta csinálni. Azt olvastam
valahol, hogy forró nyarunk lesz. Tavaly Angliában is kánikula volt. Jó lenne, ha most is jó meleg
lenne. nekem úgy nyár a nyár, ha süt a nap hétágra.

Kata! Én sem gondoltam volna soha, hogy ne Magyarországon éljek és haljak, de az én családomban
ez nem számít különlegesnek. Az öcsémék például Amerikában élnek. Az én kinti gyermekeim
megtalálták Angliában a számításukat, szeretnek ott élni, és biztos, hogy nem fognak már hazajönni.
Nekem meg ott van az otthon, ahol ők vannak. Jelen esetben itt is, és ott is. Ezért marad meg
a házam is. Hét év alatt már volt időm megemészteni, hogy így alakult az életünk. Ebből hozzuk
ki a legtöbbet és a legjobbat. Minél többet tervezgetek, annál jobban tetszik a repülőnagyi szerepkör. =))

De szép idő volt felétek is és és Paggyék felé is. Nálunk is, szerencsére. Neked nem lehet annyira nagy
öröm, ha Samuka duzzogósra veszi a figurát, de én jót mosolyogtam rajta. Remélem busszal mentetek
haza.

Paggy! nagyon aranyosak a kutyás képeid. Azon röhögtem, hogy magukat is tudják sétáltatni.

Jaj, az a felújítás! Utálatos dolog! Por, kosz, rendetlenség, fejetlenség... Minél gyorsabb és minél
nagyobb happy endet kívánok!! Együttérzek veled!

Újabb bogárkák:

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. június 5. 5:51

Manchester szimbóluma a "busy bee", vagyis a szorgos méhecske, ami a keményen dolgozó munkásokat
és az összetartozást szimbolizálja. 2017-ben egy öngyilkos merénylő felrobbantotta magát egy koncerten.
A támadásban 22-en haltak meg és 119-en sérültek meg. Azóta elárasztották a várost a méhecskék.
Mindegyik másmilyen. Egy kis ízelítő még tavaly nyárról. Nagyon nehéz volt fotózni őket, mert mindig
akadt nézőjük:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

A méhkirálynő egy plázában található:

Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. június 5. 8:26

sziasztok, szép reggelt! Ma is napsütéses reggelre ébredtünk, és egyenlőre úgy néz ki, hogy zavartalan is marad. Ma is megyünk majd talán többfelé,
Samukán most nem múlik.megpróbálok szemüveget csináltatni... :ymblushing:

Rita! gyönyörűek a képek, egy apró virág is milyen széppé tudja tenni a napot, ha csak eszébe jut is. Az angliai merénylet kapcsán..nem is tudtam erről a szoboremlékezetről, de aranyosak a méhecskék, csak a méhkirálynő nem tetszik. Igazán csinálhatták volna szebb, kellemesebb arcképpel, mert inkább egy banya mint királynő jut eszembe róla /bocsi/.. ;) . Sok örömöt a világutazó nagyi címhez.. :flower1: :littlehearth:

Izgalmas dolog a tervezgetés, és tényleg nincs fontosabb az egészségnél, hogy azok kivitelezhetőek legyenek. Ahhoz meg mindent megteszel :D ;) .
Mit mondjak, igazából már előre lámpalázas vagyok az izgalomtól, hogy minden rendben, flottul menjen...ilyen a természetem...ha valaki olyan ismerős utazik, mint te, vagy rokon, barát....akkor vagyok nyugodt, ha itt az sms...hogy oké, megérkeztem...bár néha kihagyják :D ;) .

Sógornőm volt kint Barcelonában, 2 napot, de hazaérkezése után nem sokkal rám csörgött, hogy már itthon van... :D Nagy megkönnyebbülésemre.. :-bd :D
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. június 5. 9:14

Sziasztok!
gyorsan felteszek néhány "hadi állapot" fotót és utána nézegetek.
Lengőállvány/Nincs talpa,ezért a falra rögzítik.Remélem bírni fogja :ympray:
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. június 5. 9:16

Az udvar:
Kép
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2019. június 5. 9:17

Sziasztok! Én nem mondhatom el, hogy napsütéses reggelre ébredtem, mert hajnal 4-től megint esett 7-ig. Most kezd már sütni a nap, de az a helyzet, hogy délelőtt csak sütöget, délutánra ismét beborul, és esik is már napok óta. Nagyon unom.

Felhők délelőtt...

Kép

...és délután.

Kép

Rita! Nekem tetszenek ezek a színes méhecskés szobrok. Nagyon fel tudják dobni az egyébként is szép város látképét. Üdítő nézni az angliai képeidet, szeretem az utibeszámolóidat, ezért is várom a nyarat.

Paggy!
Jó látni a kutyukáidat, szép emlékeket idéznek fel bennem.
Valóban hadi állapotok vannak nálatok. Remélem hamarosan vége lesz, csak addig bírd ki. #:-s

Ági! Szerda van, akkor ma festészet..? és hamarosan láthatjuk az újabb képeidet. :) Várom. ;;)

Egy kis színes válogatás eső előtt...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. június 5. 9:18

A macskák:
LEVENDULA
Kép
KITTY
Kép
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2019. június 5. 9:21

Szeretem a levendulát, meg a macskát is. Aranyos, Kitty is! :)
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. június 5. 9:21

A lépcsőház:
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. június 5. 9:24

Végül a konyha:
Kép
Jövök nézelődni.

Vissza: “Társalgó”