Van képem hozzá

Paggy

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 13. 20:17

A lényeg!!!Kata választok a falra való felhőképet.Mindjárt.
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 13. 20:25

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 13. 20:28

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 13. 20:42

Kép
Egyik se jólszerkesztett,mert nem értek hozzá.Sőt a szöveg sem kéne.De lehet próbálkozni! :flower1: :littlehearth: :flower1: Paggy
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 13. 21:09

Na jó,eddig vacakoltam vele.Hogy lehetne keretbe tenni Kata képét és rávarázsolni egy falra ?.Azt szerettem volna megmutatni milyen jól nézne ki egy falon az eredeti kép.ÜdvPaggy
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. május 14. 7:14

Drága Paggy, hogy te milyen ügyes vagy ...technikailag mérföldekkel előttem...Nagyon tetszik mindegyik.. :x :ymhug: :littlehearth:
Milyen csodásak a fréziák, nagyon meghálálják a gondoskodást... :movingflower: :flower1: :movingflower: Lehet a következő szin lila lesz... :D

Gabóci, nagyon fess vagy abban a pólóban, és persze nagyon csinos Jakabné Csilla is az "egyenruhájában"" Nagyon szép az a ruha..saját, vagy csak fel lehetett ott venni egy ilyen szépet? :-bd @};- :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Lányok akik tehetitek, minél többen menjetek el a kiállításra! :-bd \:D/ :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 14. 13:42

SZIASZTOK!Áginak és MinGinek hoztam.NÖVÉNYVÉDELEM.
Spoiler: mutasd
https://www.youtube.com/watch?v=p60gog8Q0hA
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 14. 13:53

Spoiler: mutasd
https://www.youtube.com/watch?v=zPyJQEmoU_Y
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. május 14. 13:55

Sziasztok!
Paggy, csodás a Kata felhős, szerkesztett képed Majd ha nagyon ráérek, akkor megkuksolom,hogy hogy is kell csinálni.
Amikor Gabóci régebben feltette a montázsait, azt is mindig csodáltam, de meghagytam neki a tudást. :-)
Köszönöm a videót a permetléről. Hát kinyúltak az uborka palánták. Anyukám is mondta, hogy hideg van még rá. Na ennek köszönhetően marad a piac. Most is szitál jó erősen az eső és nem akarja abba hagyni.
Festenem kellene újra a szombati dolgokat, de ahhoz sincs most erőm. Jól bealudtunk reggel, csak holnap megyek dolgozni, igy nem volt baj, de igy le vagyok maradva mindennel. A másodikam is most lett kész, mert nem akartam túrós tésztát enni, a fiúk meg nem akartak stririai metéltet vörösáfonyával.
A fehér frézia a sárga belsejével nagyon tetszik. Bár nem az én szinem, de ezzel a kombinációval és ahogy mindig más szine van az idő múlásával, most ő a kedvenc.
A lilás is nagyon szép ám! Mivel egyik kedvencem a frézia, egy nagy csokor belőle mindig jöhet :-) Mondjuk a gyöngyvirágot nem tudja azért megelőzni. :-)
Gabóci, annyira szépek vagytok a tradicionális koreai ruhában, csak az a baj, hogy kicsi!!! Igy csak félig tudok Bennetek gyönyörködni.
Közben megjött a bukoló is, de tanult a múltkoriból, igy csak beszólt a hátsó előtérből, hogy itt van. Igy Ödön csak félig akarta megenni, mert a gazdi előrébb volt, mint ő. :-)
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. május 14. 15:03

Sziasztok lányok, itt olyan erős szél van nagy széllökésekkel, hogy áldom az eszem hogy tegnap kimozdultunk, és legalább kenyeret hoztunk haza. a lencsefőzelék most készül...addig ideültem. :D ;) .
Ez már inkább vacsorára készül és holnap ebédre... :-bd .
Ági elképzellek benneteket, ahogy Ödön éppen rendet akar csinálni... :)) gondolom jó erőteljes hangja van, egy kis morgással fűszerezve... :)) .
Örülök, hogy ma nem kellett menned sehova, gondolom arrafelé sem sétálós idő van. vigyázzatok magatokra! :flower1: :littlehearth:
Paggy, remélem az idő nem tudja kikezdeni a már majdnem kész munkát a tetőn...várom a híreket... :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 14. 19:42

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 14. 19:42

Kép
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. május 14. 19:49

Paggy! Azt hinné az ember a második képnél a kis bimbókat nézve, hogy sárga lesz és a belseje fele meg narancsos. Ezzel szemben: fityiszt nekünk :-)
Ezért izgalmas a várakozás. :-)
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 14. 20:05

Sziasztok Lányok!Először is nem vagyok ügyes,csak a Pixizen találtam egy lehetőséget,ahová be lehet rakni.De köszönöm a dicséretet,mindig jól esik,bár nem megérdemelt. :))
Itt esik és 8 fok van.Lillát újabban alig láthatom,mert suli,sport.....Hetente 1x mehetek érte és 3/4 óra max 1,5 .Kint aludni nem tudok a kutyák miatt,bezzeg amíg a szomszéd házban laktak,milyen jó volt!Éjszaka csak átjöttem.De most :(( Itt sem aludhat ennyi állat között,bár nagyon odavan értük,de ennyi állattal 1 szobában egy gyereknek nem lehet.MINDEN VÁLTOZIK SAJNOS.Szomorkodom egy kicsit/nagyon/.Mindamellett hálás vagyok az ÉGIEKNEK ,hogy ennyi sok szerető lény vesz körül. :ympray:
Na de lássuk mi minden jó lesz a héten:
1.Ági kiállítása \:D/ \:D/ \:D/
2.Megyek a diétásnővérhez.Semmit,de semmit nem tartottam be,VISZONT rájöttem mitől vagyok rosszul.Ez haladás.Találtam kenyérhelyettesítőt és ugyan megettem 4 kocka csokit,de jól esett , jó mélyen aludtam utána.Sajnos a cappuccino csak az ártós ízlik,úgyhogy 3 nagy korty marad,mert ha még az se......
3.Nyílnak a fréziák
4.kész a tető/nem ázunk és a szél sem árt/
5.Szombaton kora délután megyünk ~o) k :o) ávéházazni Julikával/én teát iszom.
6,VASÁRNAP este 7-kor :-bdOMARA PORTUONDO koncert a lányommal.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 14. 20:12

Egy kis ízelítő.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 14. 20:18

Ez pedig LATTE:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 14. 20:25

Most pedig kedves MINDENKI!Megyek rádiózni egy meleg gyógyteával a kezemben.Az állatsereglet horkol mellettem.
Ja,majd elfelejtettem mondani,Fruzsi kapott egy óriási műcsontot,mert az összes gombomat lerágta.Üdv.Paggy :flower1: :littlehearth:
:flower1:
https://hu.pinterest.com/pin/539165386613861622/
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. május 14. 21:06

Paggy! Bocsánat, de olyan jót vihogtam itt magamban. - jó, Ödön is itt van -
Először is a diétás növéren, meg hogy semmit nem tartottál be. Aztán meg, hogy Fruzsi az összes gombod lerágta. Jajj nekem. :-)
Tudod, a szabályok azért vannak, hogy megszegjük. Viszont nagyon jó, hogy rájöttél mitől vagy rosszul.
A cappuccinóról: Amikor minden E-s számú izét menensztettem a polcokról, sajnos a cappuccinó is odakerült, mivel izfokozó volt benne. A La Festát vettem. Vanilia, csoki és classic, ebből kevertem, sőt a vendégeknek az üzletben, még fehér csokidarabot is tettem bele. Imádták. Aztán elmagyaráztam nekik miért is nem kapnak ezek után. Hát nem voltak elragadtatva, pedig kávé az van, csokidarab szintén :-) Amikor elhagytuk itthon, majd megvesztem. Hiányzott a reggeli egy hörpintésre megivott 3 dl tejes cappuccino. Helyettesitettem gyógyteával. Majdnem 2 hónap volt, mire megszoktam. Amúgy a kávétól is fáj a gyomrom. Tegnap este bár tudtam, hogy nem fogom szeretni, de csak bevágtam 3 tükörtojást reszelt sajttal és egy nagy pohár tejjel. Hát nem kellett volna... Úgyhogy nagyon jó, hogy legalább tudod mit nem szeret a belsőd.
Fruzsiról meg egyem a lelkét nem is tudok mit mondani. Hogy miért pont a gombok? Kérdezted tőle? :-) :-)
Tetőről kérünk képet!! :-)
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. május 14. 21:13

Paggy, megint ráhibáztam, tényleg lila lett! :)) . Hó sűrű programod lesz, csak a szél ne vigyen el... :D ;) .
Jót derültem Fruzsi megjutalmazásán :)) érdemes volt megrágnia a gombokat! Ha ilyen finomsággal tunkolod utána! :))
Majd ha szelidült az idő, én is várom a tetős képeket . Egyébként lehet a korral jár, de több minden amit az ember háborítatlanul tudott fogyasztani ma már nem lehet. Lásd a nyári allergiámat! Remélem az ideit már nem kapom el olyan szinten...igaz kétféle allergia gyógyszer van... ;) szerencsére.
Na megyek is aludni, mert annyi hibával írok, hogy még nekem is sok/k/ nem győzöm javítani...Puszi mindenkinek és jó éjszakát!Ja és esik és fúj nagyon a szél... :x :ymhug: :-bd i-) #:-s :flower1: :littlehearth:
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2019. május 14. 21:50

Paggy! De jó, hogy kész van a tetőtök ebben a szeszélyes időjárásban. :) Csodálatos színe van ennek az utóbbi két fréziának. @};-

Kata! Általában ezeken a koreai rendezvényeken lehetőség van felpróbálni a hanbokot Pesten fejdísz és cipő is volt, igaz csak mutatóban.

Ági! Megnagyítottam a hanbokos képemet. ;)

A Pixiz amit Paggy is használt, egy nagyon egyszerű képszekesztő, rengeteg sablonnal, amiből tetszés szerint lehet választani, kép beillesztés és kész. Semmi extra. ;;)

Egy császárfa virága + terméssel
Kép
Kép

Virágzó gesztenyefa
Kép

Pünkösdi rózsa
Kép

Trombita gentiana
Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. május 15. 5:35

Gabóci, többiek szép reggelt. :ymhug: ..kicsit korai nekem ez a reggel, de gondoltam azért benézek. :) Gyönyörűek a képek, még valahogy soha nem láttam virágzó állapotban a gesztenyefát. Köszönöm, számomra csodaszép, jó nézegetni! :x :ymhug: :flower1: :littlehearth: .
Remélem ma már jobb idő lesz egy kicsivel, most áll el lassan a szemerkélő eső és a szél sem annyira vad mint ebben a két 3 napban volt! :-o
:x :ymhug: :movingflower: :littlehearth:
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. május 15. 7:00

Szép jó reggelt mindenkinek!
Itt szakad az eső, bugyiig fogok ma ázni. Még Ödön se akarta a rövid kintlétet reggel.
Gabóci!
Gyönyörűek vagytok!! Köszönöm a nagyitást! :-)
A pólót, hát attól elájultam már először is, de most újra néztem azt is. :-)
Irni akartam már Neked tegnap is, de annyi doglom volt, majd ma.
ROhanok dolgozni.
Amúgy gyönyörű zöld minden a kertben az esőtől, szeretem ilyenkor ezt a vad szint.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 15. 7:59

@};- %%- @};-
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 15. 8:07

Gabóci!Sokkal jobb így nagyítva a kép :x .Itt Pesten rózsaszínben yoltál?Már nem emlékszem.Aranyosak vagytok,csak nagyon komolyak. :flower1: :littlehearth: :flower1: Üdv:Paggy
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2019. május 15. 10:16

Paggy!... hogy ne mindig komolyak legyünk...

Kép

Nálunk is egyfolytában esik az eső. Már vizijártassági kell a járdán való közlekedéshez! :( A nőszirmokat is leverte az eső, de így is szépek.

Kép

Kép

Kép

Kép

Vissza: “Társalgó”