Van képem hozzá

Kata58
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. szeptember 10. 11:26

szia Paggy, köszi a dicséretet, bármit vihetsz..a faceról is vihetsz bármit... :x :ymblushing:
Remélem jól fogjátok érzeni magatokat... :D :ymhug: :x :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. szeptember 10. 11:27

Gyönyörű ez az őszirózsa kavalkád! :x :flower1: :littlehearth:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. szeptember 10. 11:58

Ezt nézzétek meg,ilyen gyönyörű színekben lehetne kapni,ha lehetne....mert csak nagyker van
Spoiler: mutasd
https://www.penningfreesia.nl/en/freesia-2/assortment/
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. szeptember 10. 16:05

nagyon szépek, finom árnyalatok vannak na és a duplaszirmú... :movingflower: :flower1: :littlehearth:
;) :D
MinGi

HozzászólásSzerző: MinGi » 2018. szeptember 10. 16:38

Kedves Paggy ! Köszönöm a linket, de látom már Te is tudod, hogy csak nagykereskedelmi szállítás van külföldre.
spoilerben megírom az email címem oda tudsz PM-t írni.
Spoiler: mutasd
zsike717@gamil.com
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. szeptember 10. 16:52

Kedves MinGi!Írtam emailt. :flower1: :littlehearth: Paggy
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. szeptember 11. 21:15

Kedves LÁNYOK!Ezt az előadást hallgattam meg ma este.Figyelmetekbe ajánlom,különleges élmény.

Nem a divatos önmegvalósításról szól.Professzor Dr Bányai Éva a Magyal Pszichológiai Társaság és Nemzetközi Pszichológiai Társaság megalapítója és elnöke.Magyarországon ő hozta vissza a gyógyításba a hipnózist.Súlyos rákbetegségen esett át 15 éve,azóta tanít és segít felépülni.
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. szeptember 12. 10:28

tegnap a papánál jártunk.... :D
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

na ennyi fért a képregénybe.... :D :ymhug: :x :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. szeptember 12. 10:29

Paggy írta:Kedves LÁNYOK!Ezt az előadást hallgattam meg ma este.Figyelmetekbe ajánlom,különleges élmény.

Nem a divatos önmegvalósításról szól.Professzor Dr Bányai Éva a Magyal Pszichológiai Társaság és Nemzetközi Pszichológiai Társaság megalapítója és elnöke.Magyarországon ő hozta vissza a gyógyításba a hipnózist.Súlyos rákbetegségen esett át 15 éve,azóta tanít és segít felépülni.

Köszi Paggy a videót, bele-belehallgattam, de most irány a konyha... :ymblushing: :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
gyomar

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. szeptember 12. 14:31

Sziasztok Lánykák!
Ismét nagyon sok szépséget láthattam.
Paggy Szép fotói, és sok ajánlói.
Kata, Nagyon édes Samuja, az otthoni gyümölcsök, szinte csípnél a szöllőből, annyira guszta.
Ma voltam a városban ée fotóztam egy párat.
Tegnap esti fotó
Kép
gyomar

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. szeptember 12. 15:22

A Szegedi Móra Ferenc Múzeumban dínó kiállítás van, és nem fértek el az épületben ezért kint építették fel,nem semmi látvány,
+ a múzeum előtti szökőkút.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. szeptember 12. 17:24

JAJJAJJAJ!!!!!!Zseniális képek!!!!
Először Kata!A macska,AH DE SZUPER,ezt KÉREM azonnal!!!!Szép a szeme a kis tigrisnek! A FELHŐK KÖZÖL PILLANATRA KIBUKÓ NAP!!!
A fatörzsön a gombák!!!!A gyönyörű rózsák.Nekem először a narancssárga,utána a rózsaszín!!!!És APUKÁD a tetőn!!!!SAMUKA!!!!!Köszönöm -köszönöm.Most,ha visszamennék tanítónénibe,azt írnám LÁTOD-LÁTOD MILYEN ÜGYES VAGY!De egyrészt a semmi tudásommal ,hogy mondhatnék ilyent + én is csak egy kezdő fotós vagyok/sőt még kezdő se!/,másrészt már nem vagyok tanítónéni.Így tehát marad a mégegyszer:KÖSZÖNÖM. :littlehearth: :-bd
Kedves Marcsi!Hát az a szökőkutas kép MŰVÉSZI!!!!!!!!Elkérem Tőled,odaadod?Jól megleptél,mert azt hittem Visegrádon vagytok.A dinós képek pedig érdekesek.Nem is gondoltam volna,hogy ilyen hatalmas dínók lehetnek Szeged utcáin.Jó lehet a kiállítás,gondolom tolonganak a nézők.Isteniek a képek a városról.Marcsika!Mint Katának az előzőekben írtam,de most pofárlanul itt is leírom/a semmi tudásommal osztom az észt/:CSAK ÍGY TOVÁBB A FOTÓZÁSSAL.Sok örömet szereztél nekem.Köszönöm szépen. :littlehearth: :flower1:
Üdv:Paggy
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. szeptember 12. 18:16

Lányok! Csatlakozom Paggihez, gyönyörűek a képeitek. Marcsi a képeidet látva, kedvet kaptam elmenni Szegedre! :)
Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. szeptember 12. 20:59

:)) :)) :)) hát ha már személyesen nem is tudunk ott lenni, de legalább így részünk van benne...nem semmi látvány! A szökőkút is fantasztikus!
Marcsikám köszönöm a képeket, a városban meg mintha hömpölyögne a felhő felétek...nem volt vihar?
Köszönöm a dicséretet is..áldott szép estét kívánok mindenkinek! :x :D :movingflower: :flower1: :littlehearth:
gyomar

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. szeptember 12. 21:35

Sziasztok!
Paggy köszönöm szépen nagyon aranyos vagy, és bármi a Tiéd lehet, és nagy örömmel.
Ma sok-sok fotót készítettem, többek között Lechner Ödön tervezte házat is, alakul az album, de még nincs elég anyag.
Illetve ma jöttem rá, hogy ehhez is hangulat kell, és ma nem siettem, ráértem, gyönyörű volt az idő és nagy kedvem volt fotózni.
Kata Tényleg nagyon ügyes vagy.
Gabi Nagy örömömre szolgálna ha megnéznéd gyönyörű városunkat.
Mindenkinek nagyon szép estét kívánok.
Marcsi :)
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. szeptember 13. 2:19

SZÉP ÉJSZAKÁT!Paggy
Most mentek el a guberálók.LOMTALANÍTÁS VAN A KERÜLETBEN.Majd reggel csinálok valós fotót.
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2018. szeptember 13. 11:57-kor.
Szilvia333

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2018. szeptember 13. 8:22

Szép napot mindenkinek!!!

Millió bocsánat hogy eltűntem mint Petőfi a ködben,de az a nagy helyzet áll elő hogy bizony vírusom van,és taccsra tette a gépemet !! Lassan egy hónapja netelvonásin vagyok,orvoslás a jövő héten várható,mert nálunk a család malmai lassan őrölnek.Van pedig pár szép képem,ezeket akartam feltölteni mikor is beütött a ménkű)) Aztán eszembe ötlött hogy itt az irodai gép,na de ha főnökség van akkor nekem lapítás,de ma, ma csak én,én őrzöm a hely szellemeit,így aztán belém hasított az isteni szikra hogy nosza,életjelt adok magamról!!
Sokáig nem garázdálkodhatok,mert esélyes hogy beüt egy érdeklődő gumicsizmahuszár.... Hopp!! Most parkolt be a főnök,ezek szerint változott a felállás,maradok hűtlen hívetek,jók legyetek,mindenkinek minden szépet és jót,és akkor a jövőhéten ha isten is úgy akarja!!!
Puszi !!!!!!!!!!!!!!!!
gyomar

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. szeptember 13. 9:47

Szia Szilvi!
Nagyon jó volt olvasni a soraidat, hogy jól vagy, megvagy meg az izgalmas munkahelyi bejelentkezésedet is.
Az én munkahelyemen sokan tudják, hogy Ázsia mániás lettem és (úgy maradtam)és így jobban lehet kezelni ha néha szét nézek.
De az egyértelmű, hogy munkahely az munkahely és kész.
A hétvégén Szegeden Repülőnap van, és a mai nap már nagyon sok Hőlégballonos volt látható.
Kép
Szép napot kívánok mindenkinek.
Marcsi :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gyomar 2018. szeptember 13. 12:07-kor.
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. szeptember 13. 11:12

szia Szilvia, örülök, hogy ha egy szusszanásnyit, de életjelet adtál magadnak! A mielőbbi viszontlátásra itt a fórumon... :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. szeptember 13. 11:54

Szia Szilvia!Jó,hogy adsz hírt magadról.Máskor is gyere!Üdv:Paggy ÉS HOZD A SZÉP KÉPEID! :flower1: :littlehearth: MARCSI!NAGYON HANGULATOS KÉPEK!Színesek.Nem mernék felülni.TE?????Jó téma, ÉRDEKES FOTÓKAT LEHET CSINÁLNI,nem megunható,ahogy az égen szálldosnak.ÖRÜLÖK,köszi:Paggy
Lomtalanítás :UTOLSÓ PERCEK /mindjárt jön a kukásautó/
Kép
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. szeptember 13. 15:51

Most szeretném bejelenteni,hogy tegnaptól a SAJÁT ÍZLÉSEM SZERINT gyűjtöm a fotóitokat,mivel kaptam rá engedélyt Katától és Marcsitól.Remélem lesznek még MINDENKITŐL és kapok is engedélyt rá.Mostantól karácsonyig gyűjtöm,akkor albumba teszem.
Állatképek,városi fotók,"csendéletek" pld tányér almásrétessel,tájképek,portrék......és így tovább .Saját képeimet is odateszem,de azok közül majd év végén megkérlek Titeket ,hogy válogassatok!Nagyon megörültem ennek az ötletnek,mármint,hogy mindig leszedem,ami tetszik,mert így könnyebb lesz.
Tegnap éjjel írtam egy kommentet,amit letöröltem.Biztatás volt benne a FÓRUMOT OLVASÓ,de NEM KOMMENTELŐ TÁRSAINKNAK,hogy jöjjenek,mert ez nem zárt fórum.Remélem olvassátok!Személyszerint én, örülnék,ha új ismeretségeket is köthetnék.A telefonnal néha jobb képeket lehet csinálni,mint géppel.
Na ennyit mára.Üdv Mindenkinek:Paggy
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. szeptember 13. 20:01

HÚ Marcsikám micsoda klassz képet hoztál a légballonokról...oda vissza vagyok értük... :x :x :x :x :x :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:

Paggy aranyos vagy, már most kíváncsi leszek a te toplistádra is... még időben szóltál..csinálok egy is emlékeztetőt magamnak...
és hát igen, a lomtalanítás..olyankor itt is áll a bál...de néha kincsek is előkerülnek, legalábbis a szemfüles guberálók elmesélése szerint.
szép estét mindenkinek máris milyen sötét van...mennek kell várnak az esti teendők. Ma a facen ragadtam.
Ha TEHETITEK, a holnapi HETEK Újságot vegyétek meg mert fontos beszélgetéseket stb fog tartalmazni....Az újság miatt mindig nagyon várom a pénteket!!! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. szeptember 14. 20:17

Sziasztok!

Igyekszem a lemaradásommal ezerrel. Október közepe után több időm lesz irni, vagyis utána lesz időm. Paggy, köszönöm a sok szép ismertetőt, videót, képet. Mindig elnézelődök Bp.-en a jóvoltadból. :-)
Marcsi! Amikor olvastam a 3. szegedi hidról, nagyon el kellett gondolkodnom, hol is van. Utána megfejtettem. :-) Amikor Ödönt visszük a sztrádán Makóra a dokihoz, azon megyünk át. :-)
Nagyon jók a lufis képeid. Most felettünk nem igazán jönnek át. A reptérről indultak ma este, de Alsóváros felé repkedtek.
Kata, jó volt nézni a mostani képeid apukádtól. Szépek a gyümölcsök, a rózsák is hogy virágoznak még. Nekem lassan cserélni kellene a h áz előtt a töveket, vagy pedig nem a koruk a baj, hanem a két ezüst hárs ami közé vannak ültetve.
Rita, az angliai képeid meg kell újra néznem, azt hiszem Gabócival is elmaradásban vagyok még...

Megint csak arra van időm, hogy goyrs teszek be képeket, aztán még irány az elmaradt dolgok amig le nem ragad a szemem. Filmezni is kellene.....

Tehát jöjjenek az összegyűjtött képek, innen látjátok, hogy gondoltam Rátok, csak a napi óráim száma kicsit kevésre sikeredik mostanában.

A lufik a házunk közelében: - na most fakadok sirva, megint mindent kicsinyitenem kell, mert akkorák a képek, hogy fejjel lefelé jelenik meg.-

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára f.ági 2018. szeptember 14. 20:27-kor.
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. szeptember 14. 20:18

Folyt köv.:

Van egy cicmic, néha megjelenik. nagy szerencséje, hogy Ödön nincs kint, mert ha nem venném észre nem is tudom mit csinálna vele, ha utolérné.

Kép

Még nyáron, mikor a gazdi kint napozott, és neki is ki kellett menni, igy bentről ment a szellő, hogy ne legyen melege a 38 fokban.

Kép

Az ivással vannak még problémáink. A malac hozzá képest kismiska:
Kép
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. szeptember 14. 20:21

Folyt . köv.:

Fügetermés turmixolva:

Kép

Kis nosztalgia: most találtuk meg, hogy én ezt is hoztam Pekingből. :-)
A boltos néni a lelkemre kötötte, hogy nagyon erős. Szerintem fogalmuk sincs, hogy a magyar embernek mi az erős. :))

Kép

Kép

Kép

A körtefa most sem hazudtolja meg önmagát. Nagoyn szurkolok neki, le ne törjön az ága. Feltámasztani nem lehet, mert lefele lóg a növése.

Kép

Vissza: “Társalgó”