Van képem hozzá

Kata58
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. május 26. 7:43

gyomar írta:
Paggy írta:És mégegy utolsó:

Jó ez a videó, mondtam drága jó emberemnek, hogy tanuljunk mi is valamit, a fiunk holnapi esküvőjére, mekkora szám lett volna, de nem tudtam rávenni.

Marcsikám teljes boldogságot az ifjú párnak, és majd rögtönöztök biztosan valamit...hiszen az öröm felülír mindent a mai napra! :x :movingflower: :flower1: :littlehearth: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. május 27. 7:19

Marcsi!
Boldogságot, minden jót kivánok az ifjú, már házas párnak!
Remélem nagyon jól érezte magát mindenki!
gyomar

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. május 27. 10:59

Sziasztok!
Nagyon szépen köszönöm az ifjú pár nevében a gratulációkat.Nagyon jól sikerült, fantasztikus volt a szertartás, csodaként éltem meg, hogy bekisérhettem a fiamat. A lányunk volt a bátyus tanúja, mindenki helyes, csinos és imádni való volt
De mi emberemmel 2 óra körül jöttünk haza mert nálunk lesz a morzsaparti, így előkellet készülni és most várjuk haza a most még alvókat.
Szép napsütéses vasárnapot kívánok mindenkinek.Marcsi :)
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. május 27. 11:57

Marcsika! Csak most olvastam az örömhírt. Gratulálok a fiad esküvőjéhez, és hosszú boldog éveket kívánok az ifjú párnak szeretetben megértésben. :ympray: :littlehearth:
Kép

Ági! Hamarosan indulsz. Kívánok neked nagyon szép utat, sok élményt, és szerencsés visszatérést. :-bd Sokat fogok (egy picit irigykedve) gondolni rád. :littlehearth: Várom az élménybeszámolódat és a képeket. :)
Kép
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. május 27. 15:10

Sziasztok lányok!
Lassan tudok csak visszaolvasni. Elnézést, de nagyon sokat tettetek fel amíg nem voltam erre.

Legfontosabbak hirtelen:
Paggy nagyon sok boldog szülinapot az unokádnak!
Ági jó utazást, sok szép látnivalót!
Gyomár: Sok boldogságot az ifjú párnak!
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. május 27. 15:14

Gabóci nagyon szép helyen nyaraltatok. A szállodát nem ismerem, de a várban már jártunk mi is.
Ági gyönyörű felvétel a szitakötőről.
gyomar

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. május 27. 15:38

Kedves Gabóci és Éva!
Köszönöm szépen a fiatalok nevében is.
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. május 27. 15:52

Marcsi nagyon gyönyörűséges képeket tettél fel erről a nehéz, embert próbáló túráról. De minden fáradtságot megért, gondolom. A fiam már volt a Rám szakadéknál rokonokkal, pici korában. Mi még nem voltunk. De a létrás képek miatt erősen meg is igondolom. Pedig csodaszép.

Paggy köszönöm az aggódást. Nem beteg voltam. A szokásos felülvizsgálat vette el az életkedvemet is mindentől. Mostanában 2 évente végig kell csinálni. Kicsit kiábrándító úgy gondolják, hogy a tartós betegek az idő múlásával nemhogy rosszabb állapotban lesznek, hanem egyenesen meg fognak gyógyulni.((( És mekkora apparátus dolgozik rajta, hogy az esetleges csalókat ki tudják szűrni. De ismételten 2 évente? Nemcsak én nehezményezem, nálam rosszabb állapotúaknak is ugyanúgy: https://www.nlcafe.hu/csalad/20180525/f ... arandosag/
Na vidámabb téma. Nagyon jó helyen élsz, nagyon színvonalas programokat kínál a kerület. Nagyon jó, hogy ennyi programon részt veszel és mi is részesei lehetünk. Mi nem vagyunk ilyen aktívak. Köszi a családi fotókat is és az új frézia képeket is.

Rita mennyire igaz az erdő fohásza. Szép magyar szokás, hogy a szemetünket otthagyjuk magunk után mindenfelé. Férjemmel mindig azt beszéljük, hogy amint átlépjük az országhatárt, egyből látni. Nincs annyi szemét szétszórva, kirakodva.
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. május 27. 15:55

Elnézést, ha valakit kihagytam nem szándékos, de sok oldallal vagyok még adós. Ma csak ennyi fért bele. Jó hétvégét mindenkinek.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. május 27. 16:21

Sziasztok Lányok!Gratulálok Marcsi a fiadhoz és a kedves párjához!Természetesen Neked,hogy felneveltél egy kedves gyereket.Gondolom ,kap a csapat 1-2 képet RÓLAD, MINT ÖRÖMANYA/szép ruha,körömcipő......../
Biztos nagyon szép és megható volt. :x
Éva!Jó,hogy itt vagy!!!!
Lányok! Jövő héten kezdődik a tábor.Bár nagyon szeretnék ,de nyáron nem leszek itt,így lemaradok egy csomó mindenről.Ági útjáról,Gabóci kirándulásairól,Kata képeiről,Éva ,Nelli,Marcsi remélhető fotóiról és RITA angliai útjáról.Nagyon sajnálom. :(( :(( :(( :(( :(( DE ,MINDEN BIZONNYAL JÖVÖK augusztus végén.Kérlek,ne felejtsetek el és ne gondoljátok,hogy csak úgy eltűntem!A nézelődést pótolni fogom.És nagyon drukkolok NEKTEK.
Most még szeretnék felvetni valamit.Találtam egy online fotótanfolyamot,aminek az első 5 leckéje ingyenes.Jelentkeztem,mert szükségem lesz a virágfényképezéshez a tudásra.Csak magam számára szeretném rögzíteni minden évben a fréziáimat és belőlük szép fotókat csinálni.Érdemes jelentkezni a tanfolyamra,mert értelmes az első 5 lecke.Már meg is kaptam regisztráció után.Ideteszem a linket.Bármikor letölthető:

https://www.onlinefototanfolyam.hu/
Üdv Mindenkinek:Paggy
gyomar

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. május 27. 18:34

VidékiÉva írta:Marcsi nagyon gyönyörűséges képeket tettél fel erről a nehéz, embert próbáló túráról. De minden fáradtságot megért, gondolom. A fiam már volt a Rám szakadéknál rokonokkal, pici korában. Mi még nem voltunk. De a létrás képek miatt erősen meg is igondolom. Pedig csodaszép.

Paggy köszönöm az aggódást. Nem beteg voltam. A szokásos felülvizsgálat vette el az életkedvemet is mindentől. Mostanában 2 évente végig kell csinálni. Kicsit kiábrándító úgy gondolják, hogy a tartós betegek az idő múlásával nemhogy rosszabb állapotban lesznek, hanem egyenesen meg fognak gyógyulni.((( És mekkora apparátus dolgozik rajta, hogy az esetleges csalókat ki tudják szűrni. De ismételten 2 évente? Nemcsak én nehezményezem, nálam rosszabb állapotúaknak is ugyanúgy: https://www.nlcafe.hu/csalad/20180525/f ... arandosag/
Na vidámabb téma. Nagyon jó helyen élsz, nagyon színvonalas programokat kínál a kerület. Nagyon jó, hogy ennyi programon részt veszel és mi is részesei lehetünk. Mi nem vagyunk ilyen aktívak. Köszi a családi fotókat is és az új frézia képeket is.

Rita mennyire igaz az erdő fohásza. Szép magyar szokás, hogy a szemetünket otthagyjuk magunk után mindenfelé. Férjemmel mindig azt beszéljük, hogy amint átlépjük az országhatárt, egyből látni. Nincs annyi szemét szétszórva, kirakodva.

Kedves Évi! Nagyon kemény volt neked a kirándulás, neked pedig a felül vizsgálat sajnálom, hogy ilyenen kell keresztül menned.
Vigyázz magadra.
gyomar

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. május 27. 18:36

Paggy írta:Sziasztok Lányok!Gratulálok Marcsi a fiadhoz és a kedves párjához!Természetesen Neked,hogy felneveltél egy kedves gyereket.Gondolom ,kap a csapat 1-2 képet RÓLAD, MINT ÖRÖMANYA/szép ruha,körömcipő......../
Biztos nagyon szép és megható volt. :x
Éva!Jó,hogy itt vagy!!!!
Lányok! Jövő héten kezdődik a tábor.Bár nagyon szeretnék ,de nyáron nem leszek itt,így lemaradok egy csomó mindenről.Ági útjáról,Gabóci kirándulásairól,Kata képeiről,Éva ,Nelli,Marcsi remélhető fotóiról és RITA angliai útjáról.Nagyon sajnálom. :(( :(( :(( :(( :(( DE ,MINDEN BIZONNYAL JÖVÖK augusztus végén.Kérlek,ne felejtsetek el és ne gondoljátok,hogy csak úgy eltűntem!A nézelődést pótolni fogom.És nagyon drukkolok NEKTEK.
Most még szeretnék felvetni valamit.Találtam egy online fotótanfolyamot,aminek az első 5 leckéje ingyenes.Jelentkeztem,mert szükségem lesz a virágfényképezéshez a tudásra.Csak magam számára szeretném rögzíteni minden évben a fréziáimat és belőlük szép fotókat csinálni.Érdemes jelentkezni a tanfolyamra,mert értelmes az első 5 lecke.Már meg is kaptam regisztráció után.Ideteszem a linket.Bármikor letölthető:

https://www.onlinefototanfolyam.hu/
Üdv Mindenkinek:Paggy

Kedves Paggy! Neked is hálásan köszönöm a jó kívánságokat, majd próbálok pár fotót hozni.
Legyen szép és tartalmas nyarad.
Marcsi
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. május 27. 21:44

f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. május 27. 22:01

Szia Paggy!

Biztos lehetsz benne, hogy nem fogunk elfelejteni. :-)
Nekem is hiányosságaim lesznek, már előre félek a temérdek új néznivalótól, vagyis attól, hogy mennyire lesz, vagy nem lesz időm behozni a lemaradást majd.
Jó nyarat Neked!
Megnéztem a hidakat is. Talán tényleg az volt a "leghordhatóbb" ami megnyerte a pályázatot.
Szó volt róla valamelyik adón is. A fiúk kapcsolgatták délben a tv-t, igy onnan tudom.

Gabóci! Igyekszem vissza is jönni és sok képet hozni Nektek! :-)

Éva! Örülök, hogy túl vagy a bizottságosdin. Anyu is ezzel szokott szórakozni. Amikor pl. apu elveszitette az egyik szemére a látását, azt mondták, hogy egy szemmel is lehet dolgozni. - autót vezetni -
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. május 28. 7:24

sziasztok Lányok mindenkinek szép reggelt, itt süt a nap! :x ;)
Kedves Pggy, köszi a linket, átnézem majd, lehet a telefonnal is okosabb leszek.. O:-) aranyos vagy hogy minden vonatkozásban gondolsz ránk is!
Természetesen kizárt, hogy valakit is elfelejtsünk. Ha visszajöttél majd belecsapsz a közepébe, vagyis egyszerre nézed az éppen frisset, és visszamenőleg majd a lemaradást apránként. Úgyhogy nincs veszve semmi. Csak időeltolódással fogod bepótolni a lemaradást. Érezd jól magad a táborban! :) :ymhug: :ymhug:
Marcsi, biztosan jól kifáradtál az esküvőben, remélem a fiatalok kitalálnak neked valami extrát hogy kipihenhesd magad! :x ;;) .
Ági, Te pedig lassan startolsz is..Izgulok érted rendesen..ezt mindig átélem amikor valamelyik ismerős még ha csak a netről is de kimegy az országból. Nem tudom miért van ez, de ugyanezt átélem Ritánál is. szóval szorítok értetek rendesen Remélem csupa pozitív élménnyel gazdagodva érkezel majd haza. :x :ymhug:
Éva, engem meg még nem hívtak be január óta, azóta is görcsbe van a gyomrom, nehogy az legyen hogy valaki megint meghamísitotta volna az aláírásom hogy nem vettem át az értesítőt! volt már ilyen, alig tudtam újraindíttatni a vizsgálatot és visszakapni a papíromat. ez kb 17 éve volt. tehát nem mostani balhé, de ha eszembe jut, ma is kiráz a hideg! Az volt a szerencsém, hogy a vizsgálatokat megcsináltattam, hogy meglegyen minden, így erre hivatkozva, ha nem akartam volna menni bizottság elé minek törtem volna magam a papírokkal?!? :((

Na mindegy ...ezen át kell esni..Laci anno vakon, félig lebénulva kellett menjen a bizottság elé ez is bő 1o -14 évvel ezelőtt volt...úgyhogy no com.
Mennem kell készülődni, ma kezdődik a masszázs és előtte el kell menjek a postára azért a fránya igazolványért! ;) :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-h
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. május 28. 22:45

Sziasztok!

Holnap reggel fél hatkor elstartolok itthonról.
Ha csuklotok, akkor én emlegetlek Benneteket! :-)
Még mindig nem fogtam fel, hogy utazok. Talán majd, ha a repülőn ülök.
Legyetek jók, vigyázzatok magatokra !

Kata, aranyos vagy, hogy aggódsz! :-)
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. május 28. 23:15

JÓL ÉREZTEM,HOGY MÉG IDE KELL JÖNNÖM!JÓ UTAT ÁGI,sok szerencsét! %%- %%- %%- %%- Paggy
Holnap reggel tábor!
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. május 28. 23:16

Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. május 29. 7:29

az Úton levőknek Áldott utat, és jó pihenést! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd :ympray:
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. május 29. 19:21

Ma megint nem tudok már a gépnél ülni. Mindenkinek jó nyaralást, pihenést, jó utat!
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. május 29. 19:55

Évám pihenj, olvasgass. regenerálódj, majd leszel amikor tudsz...most nekem is káosz van, de ez van... :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
bearbear
Fordító

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. május 30. 16:58

Kellemes utat az utazóknak. A többieknek pedig kellemes pihenést. Sok boldogságot a hàzasodóknak. Idő hiányában nem rakok fel sok képet. Mire eljutok ide elfelejtem mit akartam. Igyekszem majd azért.
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 1. 17:36

Marcsi! De örülök, hogy szépen, zavartalanul lement az esküvő! Még egyszer nagyon sok
boldogságot a fiatal párnak!

Ági! A programod szerint egész nap a Kínai nagy falnál, és a végén a madárfészek stadionnál
lesztek! Sokat gondolok rád! Egy életre való élményt szívsz magadba!

Éva! Sajnállak téged is és Katát is, a felülvizsgálaton ért kellemetlenségekért, de aki beteg,
csak nem nyilvánítják egészségesnek. Sok van még a tényleges nyugdíjhoz? Milyen jó lesz,
hogy utána már nem kell orvostól-orvosig járni.

Paggy! Köszi az online tanfolyam linkjét! Természetesen nem fogunk elfelejteni! Köszönöm a
videót is! Még most néztem végig. Nagyon vonzó hely. Élvezetes lehet a szép kilátás mellett
kávézni a magasban. Kipróbálnám én is.

Két hét van hátra a suliból, mármint a gyerekeknek. Nagyon sok dolog van, de már nem tart
sokáig!

Mindenkinek jó pihenést, sok élményt, szép időt, kellemes nyarat kívánok!

Ez a cica, hol máshol, mint a fáskamrám tetején nézett velem farkasszemet, miközben főztem.

Kép
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. június 1. 19:09

Szervusztok! Holnap lesz pontosan két éve, hogy indította Rita ezt a népszerű topikot. Csak annyi időre jöttem, hogy köszönjek és megköszönjem a sok gyönyörűséget mindenkinek aki ide látogat és képet tölt fel. :x
A ritkább látogatásom egyik oka, hogy romlott a szemem és nem láttam már jól. Fotózni sem jártam, csak a telefonommal csináltam jártamban keltemben néhány képet. Ma voltam új szemüveget csináltatni, remélem segít a közérzetemen is, ha már egy havi nyugdíjamtól szabadítottak meg.
Jön a nyár, vagyis már itt van, és ebben a kánikulában nem mozdulok ki, csak ha muszály. Fotó téma is inkább tavasszal és ősszel van, nem tudok sok újat mutatni.

Mai képeim:

Nyílik már a fehér liliom
Kép

Kép

Virágzik a szivarfa is.
Kép

Fény-árny játék
Kép
Naplemente a Körös felett.

Kép
Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 2. 8:06

Szia Gabi! Nagyon sajnálom, hogy romlott a szemed! Remélem, az új szemüveg beválik majd!

Amikor a fb-on láttam a virágzó szivarfádat, még nem volt a latopomon az én szivarfás képem,
amin igazán látszik, hogy az a két hét eltolódás, ami tavasszal is megvolt köztetek és köztünk,
még mindig megvan.

Nagyon szép a vizes naplemente fotó, de a fény-árnyékos is az "őszi" színeivel. Vérbükk lehet
az a fa.

Csütörtökön reggel fotóztam a szivarfát. Látszik, hogy még csak bimbók vannak rajta:

Kép

Ezt pedig tegnap fényképeztem: egy későn ébredő japánbirs virág:

Kép

Vissza: “Társalgó”