Van képem hozzá

Paggy

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. április 26. 21:50

Spoiler: mutasd
https://www.youtube.com/watch?time_continue=40&v=XJRnU2_CqMY
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. április 26. 21:51

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=0VWcOUw4EiM
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. április 27. 9:05

Lányok sziasztok! most csak beköszönök, mert készülünk menni, ma az utolsó .mára viharokat igér, ha villámlik nem leszek. A videókat később megnézem. Örülök Ödön rohamos gyógyulásának! Éva, remélem jó dolgok várnak rád. Paggy, én is keveset vagyok a képernyő előtt mostanában. Inkább olvasok, vagy csinálom a dolgom.
Gabóci, lélegzetelállítóan szép a kapu és a rács! Milyen jó, hogy ilyeneket is láthatunk, A kis szürkecsikos kis cicóka milyen édesen, érdeklődve figyel rád, hogy mit csinálhatsz? . Rita, köszönöm modellcica pillanatképét..vajon mit figyelhet befelé? :D ;) :ymhug: :x :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. április 28. 12:56

Sziasztok!Kicsit jobban van a szemem ,így mégegyszer megnéztem a fotókat.
Kedves Kata!Bár tudom elfoglalt vagy és biztos nincs is mindig kedved,de azért szerintem ne hagyd abba a virágok,zöldhagymák fotózását,mert nagyon jók a közeli képek.És persze Samukáról is tegyél fel ,amikor aranyos arckifejezése van..!
.Na tehát,talán itt a nyár .biztosan nőnek a szép paradicsomok,paprikák palántái,tele az utca virággal.Pofátlanul megírom,milyen jó lenne egy szép szegedi utcát vagy esztergomi teret esetleg mást... látni!Gabócinak köszönöm szépen a gyönyörű kaput,a kilincs is csodás.Ritának a "fordított" macskát.JÓPOFA.
Elmesélem a szülinapi cukrászda történetét/spoilerbe/
Telefonon felhívott barátnőm lánya ,hogy sajnos most 2 hétig nem ér rá,így sztorno a cukrászda.De egy szülinapi köszöntést "évek múlva" megejteni nem lehet,ezért gyorsan vettem egy csokor virágot és indulás a Gellérthegyre/ott laknak/Képzeljétek Budapesten 1 kerülettel arrébb 1,5 óra alatt jutottam,ugyanis nincs elég busz és buszvezető.EZ A HELYZET.a szép cukrászdából egy kis picibe mentünk ,kértem a kiszolgáló hölgytől egy gyertyát és a szelet tortába szúrva zajlott le a köszöntés.Néhány képet mellékelek az útról.Jövő hétvégén BUDAPEST 100 ,de csak akkor teszek be képeket,ha érdekel titeket.Remélem MINDENKI jól van!Üdv innen:Paggy
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2018. április 28. 13:07-kor.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. április 28. 13:00

Kép

Rá kell kattintani és nagyobb lesz a kép!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2018. április 28. 13:03-kor.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. április 28. 13:02

Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2018. április 28. 13:12-kor.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. április 28. 13:03

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. április 28. 13:14

Ez kép a képről,mert nem beszéltem meg,hogy feltehetem-e a fotóját/

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. április 28. 13:16

@};- %%- :flower1:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2018. április 28. 13:23-kor.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. április 28. 13:16

Kép

Ez a 2 kép az új korszakomból:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2018. április 28. 13:22-kor.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. április 28. 13:21

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. április 28. 14:12

Vajon a TERÜLJ ,TERÜLJ ASZTALKÁT A JÓISTEN teremtette,vagy mi emberek találtuk ki ?Esetleg ,amikor picink van ,TESZÜNK az asztalra a rászorulóknak , így Mi is tudunk venni róla ,ha rászorulunk.Nekem ez a FÓRUM is ilyen.Köszönöm Rita a lehetőséget,hogy helyet biztosítasz az asztalnak./Amikor kisgyerek voltam,mindig csak kapni akartam.Már látom kb. 6-7 éves kortól ,megjön az igény az adásra.Lilla mindenkinek készít ajándékot.Hetekig rajzol a szobája mélyén meglepetéseket.de jó!/ :littlehearth: Paggy
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 28. 14:33

Ígértem, hogy hétvégén jövök. Így is lesz. Épp ellenőrzöm a WoD 17. részét,
ha kitettem, mindent megnézek és elolvasok.

Addig egy kis falusi feeling. Hétfőn fotóztam hazafelé jövet:

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. április 28. 14:43

Így szeretnék fotózni/kép egy cikkből/
Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 28. 20:56

Négy oldalt kell átnéznem, átolvasnom!!! Hűha!!

Visszatértem. Másfél órámba tellett írással együtt!

Éva, a kényszer nagy úr. Nem akarok minden évben ugyanolyan jellegű képekkel előállni,
ezért gondolkodom, milyen csavarral lehetne feldobni őket. Van, amikor nem jönnek be
az ötleteim, azt nem is látjátok, de ha jó fotók születnek belőle, azt veletek is megosztom
természetesen.

Olyan érdekes, amit a madárkádról írsz! Nekem még nem volt közöm hozzájuk, legalábbis
ennyire közeli közöm, nem is gondoltam volna, hogy ennyi probléma van az ő tartásukkal is.

Remélem, nincs semmi baj! Siess vissza!

Paggy! Irigyeltelek az üvegablakokról visszatükröződő épületek fotóiért. Ilyet én messze
környéken nem tudnék fotózni. Miskolcon sem szerintem. Tavaly Liverpoolban készítettem
hasonlókat. Nagyon tetszenek.

Kár, hogy mire ideértem, már leszedted a videókat! A fórum kapacitása hatalmas. A fiam azt
mondta, hogy soha nem fogjuk tudni telepakolni. Egyébként is a kép- és videófeltöltő oldalakat
terheljük, oda töltjük fel a fotókat, videókat, ide csak a link kerül, az meg semmi. Tehát a nagy
méretű képekkel sem muszáj takarékoskodni!

Megtaláltam a videókat! Az elsőnél rögtön a legelső és legkedvencebb történelmi sorozatom,
a Dong Yi jutott eszembe. Hasonló zene szólt, ha a király és a slepp kivonult valahová.

Isten éltesse a barátnőd leánykáját. Remélem, már jól van a szemed!

Szerintem is nagyszerű ötlet ez a fotósarok. Utazás nélkül is látunk, tapasztalunk, tanulunk.
Mint ahogy már többször elmondtam, bármit ki lehet tenni, írni, mondani, együtt örülni, erre
való ez a fórum.

Vérbükk új levelecskéi és cuki virágocskái:

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 28. 20:57

Gabi! Nem nézek tévét, így a sivatagi homokeső híre sem jutott el hozzám. Jó ég! Utána fogok
nézni, hogy mi az.

Milyen szép a fehér pillangód! Áttetszik a szárnya. Annyira szeretnék sok fajta lepkét fotózni!
Annyira mutatósak!

Gyönyörűek a kőrisfák!

Már Nelli kilincsénél elhatároztam, ha olyan helyen járok, én is akarok majd hasonlóakat fotózni,
és most a te képeidet látva csak megerősödött bennem ez a szándék. Egyelőre csak a természet
közeli fotózása marad nekem, de nyáron biztosan lesz más lehetőségem is. Már várom!

Kata! Szerintem a te fáid sem hársfák, hanem kőrisek. Az iskolánk udvarán is van egy hatalmas
hársfa, de nincsenek ekkora virágai, mint a tiédnek. Szolidabbak

Tisztára úgy tűnik, mintha új telefonod lenne, annyira élesek lettek a közeli képek. Már eddig
is mondtuk, hogy egyre jobbak a fotóid, de most újabb minőségi változás állt be náluk.

Gratulálok az első videódhoz!

Samuka durcásan is aranyos! Jót vigyorogtam rajta, gondolom, neked nem volt annyira vicces ez
a helyzet.

Gyönyörű, az a rózsaszín fürtös virágú fa! Mi lehet? Nem ismerem, szerintem ilyet még nem is
láttam.

Hú de szépek a piaci virágok!

Ági! Jó volt olvasni, hogy Ödön megelevenedett! Remélem, nagyon-nagyon jól lesz most már!

Marcsi! Mikor még öten voltunk, jó nagy kertet műveltem. Rajtam kívül senki nem szerette
csinálni, úgyhogy szinte egyedül voltam rá. Persze csak az ültetésre, a művelésre és a betakarításra.
A "betermelésbe" a család többi tagja is segített!

Egy több, mint száz éves tulipánfa friss levelei a tavalyi termésekkel:

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 28. 21:21

Kiteszem a falusi orgonamustra során készült képeimet. Nem tértem le a szokásos
útvonalamról, szóval nem jártam be a falut. Csak ami az utamba akadt munkába
menet, vagy munkából jövet, azt fotóztam le. Én a legegyszerűbb halvány lila
"parasztorgonát" kedvelem a legjobban. Abból van a legtöbb a faluban.

Kép

Kép

Kép
Rita
Adminisztrátor

Kép

Kép

Kép
Rita
Adminisztrátor

Kép

Kép

Kép
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. április 28. 21:46

Rita írta:Gyönyörű, az a rózsaszín fürtös virágú fa! Mi lehet? Nem ismerem, szerintem ilyet még nem is
láttam.

Rita! Ez a Júdásfa. Ez tavalyi fotó, mert még az idén nem jutottam el oda ahol ez a fa van. Szerintem tavaly kitettem már.

Kép

Nagyon tetszik nekem a tulipánfa, de nálunk még sehol nem láttam, kicsit irigykedem érte, főleg, hogy a tied már száz éves.

Szeretem a fákat fotózni minden évszakban.

Ez egy korai juhar koronája.

Kép

Ez pedig berkenye.

Kép

Rita! Az orgonák illatát idáig érzem!
Kép Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. április 28. 21:55

Köszi Gabi a megnevezést! Lehet, hogy már tavaly is kitetted a júdásfát,
de a sok kép között elfelejtődött.

A tulipánfa egyre megy össze szélességében. Egyre több ága törik le. Az idén
sem hajtott ki egy nagy oldalág, szerintem hamarosan azt is leszakítja egy
nagyobb szélvihar. Egyszer, még a '80-as években villám is belecsapott.

Ezen a képen látható, hogy melyik az elszáradt ág:

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. április 30. 4:56

Sziasztok,jó hajnalt!
Gyorsan leírom,mert elfelejtem:Gabóci ,de gyönyörű szép e fehér berkenyevirág! Mintha balerínákat alulról fényképeznék, a TÜTÜ alól kilógnak a lábacskák.Köszönöm szépen ezt a kedves fotót.
Rita!Milyen jó ennyi orgonát látni!Biztosan illatoznak is ,ha sokan vannak erőteljesebb a hatás.Emlékeztek,régen ballagáskor nyíltak az orgonák?Most valamivel előbb.Rita, jó lenne néhány házat is látni,távolabbról is jó .Milyenek a kertek?Hallottam,vidéken is inkább díszkertek vannak , vetemény pedig nincs.Sőt, egy hajnali műsorban a mezőgazdász szerint, évente 17x kell permetezni.A biokertész is beleszólt,neki kb 7x.Már nincs igazi bio,annyi a kártevő.
Teszek fel néhány tegnapi képet,amit a fűben ülve csináltam.Néha a fenekem égnek állt,hogy a telefonommal tudjak közeliket csinálni.Egy pasas oda is jött,segíteni akart keresni./ Szegény néni/mármint én :(( /,biztosan nem lát jól,azért kurkászik a fűben,nosza segítsünk neki!/
Nem mondtam meg , mit csinálok,mert akkor oda a jószándéka.És persze, nem találtuk meg,amit kerestem /a szép csatom /. :))
Már majdnem reggel van.Üdv a CSAPATNAK:Paggy
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2018. április 30. 5:06-kor.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. április 30. 4:58

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. április 30. 4:59

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. április 30. 5:00

Kép

Ez tetszene,ha nem a telefonommal készült volna.

Vissza: “Társalgó”