Van képem hozzá

Paggy

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. március 19. 19:07

Sziasztok!Van egy ajándék délutánom/mert az utolsó pillanatban szólt alányom ,ha nem baj, akkor inkább holnap menjek Lilláért/korán végzett és el tud menni érte/holnaptól minden du-om foglalt.DE és DE!!!!!,ha lehet ,pénteken délelőtt elmegyek a KKKP-ba.Sajnos a jógára új csoportba fogok járni,mert annyit kihagytam a betegségeim miatt.Hiányzik.Gyalogolok.Na ennyit magamról.
Éva!Igen, csak hétköznap van nyitva,kivéve koreai ünnep alkalmából.Gabóci!Helyes a nyuszika,de inkább TÉLAPÓKOR kellett volna a síléc,nem pedig napolaj.Jól megbolondult az időjárás!
Szilvi!Meg se merek szólalni,mert borzasztó lehet az áramkimardás.Van valami pótvilágítás esetleg?Elemes rádió?Örülök,hogy itt voltál.
Most csak beteszek néhány kósza képet.1.Nálunk a nyuszi kis 18-cm-res tortát fog hozni.Hát mit csináljunk,a NYÚLis unja már a csokit."megvetette velem ezt a kis 200Ft-os füzetkét és ebből sütnek NYÚLANYÓVAL.Mivel a NYÚLnak állandóan fogyóznia kell ,savanykás krémet tölt a tortába.2.Találtam néhány érdekes képet az adventi Nők Lapjában .Közreadom saját géppel fotózva 3.Ha megkérdezné a NYÚL vagy a Télapó,esetleg az ANGYALKÁK,minek örülnél,ha kapnál,van-e ötleted?Szintén az újság kapcsán elgondolkoztam,mi kéne,amit nem veszek meg magamnak,de esetleg örülnék neki.Az újságból mellékelek egy részletet.Címe:Nagyinak szeretettel.Mára ennyi,este van , mindjárt vasalok/csak az ágyneműmet.imádom a vasalt ágyneműben szundítást/Rengeteg másban alig vagyok igényes!Na sziasztok,mindjárt jönnek a fotók.Paggy
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2018. március 19. 19:26-kor.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. március 19. 19:21

url=https://www.kephost.com/image/JTrD]Kép[/url]
Kép
Most keresem a nagy ollót,hogy a szélét levágjam,de nincs.Körömvágóval nehéz lenne.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. március 19. 19:23

url=https://www.kephost.com/image/JTrY]Kép[/url]
Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 19. 19:28

Sziasztok Kislányok! Szerdán elmennek a gyerkőcök, és újra felveszem a ritmust!

Ági! Megértelek, és teljes mértékben egyetértek veled! Már abban a korban és élethelyzetben
vagy, hogy megengedheted magadnak, hogy ne tedd meg azt, amit nem akarsz, ami nem esik
jól, ami ellenedre van, amit a hátad közepére kívánsz...
Jól teszed, hogy véget vetsz a szenvedésnek, az idegességnek! Törődj csak Ödönnel! És végre
törődj magaddal!!! Vesd bele magad a tervezgetésbe! De jó lesz Kínában!!

Ödönkét szívből sajnálom! Nagyon-nagyon szeretném, hogy minél hamarabb meggyógyuljon!

Nálunk is nagy hó esett, de már délután elkezdett olvadni, ma meg folytatta. Tegnap kirándultunk
egy jó nagyot a friss hóban.

A lányom lekapott, megosztom veletek:

Spoiler: mutasd
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 19. 19:29

Kép

Kép

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. március 19. 19:34

De jó Rita!!!!!Végre látunk! :movingflower:
Mekkora hó!Nemhiába, magasan laktok.Szép a táj,barátságos a falu .Köszönöm a képeket/a lányodnak is/Paggy
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. március 19. 20:06

sziasztok, most csak beköszönök, ez a két nap a hátam mögött...ma kétszer ültünk taxiba, és mostanában fogunk is még párszor. Még jó, hogy telefonon csodás módon tudtam értekezni a Családtámogatási osztállyal. Na mindegy, papirok a doknál kitöltésre, és péntekre igérte. az előző addig nem ment volna haza amíg azonnal meg nincs csinálva aish ég és föld a két háziorvos
Samukám kis hős volt, és megúsztuk a kiruccanásokat baleset nélkül...ami kész csoda volt! úgy elfáradtunk hogy fél 4kor ebédeltünk.
Ma fenn voltam a facen, hát áll a bál minden téren.
De látom lányok nálatok is áll a bál egy két területen. Áramkimaradás nálunk hála Istennek nem volt, de rövid időre viszont viz nem . De ki volt írva és így tudtam vételezni...
Egyébként jellemző, ha nálam lenne tuti pont akkora nem lenne jó egyik elemlámpa sem. Apunál meg rá sem mernék gondolni.
Itt is esett a hó de már szinte alig maradt nyoma...nem is baj, nem most lenne itt az ideje. Majd a következő karácsonyra kérem az érkezését. Bár most lehet az időjárás is sztrájkol.

Ági, sajnálom a vizsgádat hogy nem sikerült, én azonnal lemezcserét kértem volna, tuti az volt hibás! De ha nem létfontosságú, akkor meg vesződjön az egész könyveléssel más! Ödönke is nagyon megpróbáltatik a hosszú tűréssel , sajnálom szegénykét. De főleg téged, hogy annyira megterhelődsz. Most már pihenj, ne törödj semmivel, magaddal viszont annyival inkább, mert a túlterheltség visszaüt...Aludj, sétálj, egyél finomat...olvass..stb.

Paggy, köszönet a sok olvasnivalóért és néznivalóért, a kutya-gazdi képeken jót mosolyogtam, és az jutott eszembe, hogy a gazdi a kutyához hasonul...milyen igaz! :)) . a virágok mindenkinél csodásak.

Régen voltam már orchidea kiállításon...25 éve biztosan
Éva, jó lenne ha eljutnál a kiállításra, biztosan szép lesz. Csak ki ne fuss az időből.

Gabóci, Rita, nagyon szépek lettek a téli képek, a nyuszika igen aranyos, bár szerintem csodálkozott, hogy sítalpat kell felvegyen :))

Rita, szuper aranyos a Rólad elkészített kép! végre Téged is lehet látni!
Megyek, mert most csak ennyi energiám volt. Puszi mindenkinek és szép álmokat! :x :D :ymhug: i-) :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. március 19. 20:18

Rita! Örülök, hogy látlak, régen "találkoztunk" ha csak vírtuálisan is, ...egy pöttyet megváltoztál! haha :D Köszönöm Zsuzsinak a fotót.
Csodásak a téli képeid ... is, nekem nagyon tetszik a vidék és a kis falud ahol laksz, persze ha nekem kéne most naponta dombot mászni, nem lennék ilyen lelkes. ;) Fiatal koromban igen, akkor nem volt akadály. :)
Kép
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. március 19. 21:04

Sziasztok!

Nagyon zajlik az élet nálunk, holnap este mesélek. Rita, örülök, hogy láttalak!! :-)
Mindenkinek nagyon köszönöm a törődést, aggodalmat velünk kapcsolatban.
Jövök holnap.
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 20. 6:39

Azt elfelejtettem írni, hogy egy magas lesen állok, onnan nézek le. Felmásztam, hogy
még magasabban legyek. Noormááliis?

Pár nap alatt feketerigók, énekes rigók és fenyőrigók szállták meg a falu fáit, bokrait,
de a talajon is rengetegen nyüzsögnek. Nagyítsátok ki, úgy nézzétek, mert így kicsiben
nem olyan szépek a fenyőrigók.

gyomar

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. március 20. 10:02

Sziasztok!
De jó, Ritát is láthatjuk, örülök igazán, nagyon helyes vagy. :)
Március 20-án, vagyis kedden 17 óra 15 perckor megkezdődik a csillagászati tavasz – írja honlapján az Országos Meteorológiai Szolgálat. Ekkor következik be ugyanis a napéjegyenlőség.
Szép napot kívánok mindenkinek.Marcsi :)
MinGi

HozzászólásSzerző: MinGi » 2018. március 20. 13:56

Ismét nagyon szép képek készültek míg nem jártam erre.
Paggy már nyilnak a fréziáid?
Ági szerintem is eljött az idő amikor azt kell tenned amit igazán szeretnél.Neked jó pihenést Ödönke ápolása mellett aki remélem most már gyógyul.
Rita téli képein még most is több hó van,mint amennyi nálunk most télen összesen esett.
Örülök Rita, hogy láthatlak, de valamiért az rémlett,hogy szőke vagy.
Szilvia333

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2018. március 20. 17:11

Kellemes szép estét mindenkinek!!!
Ma végre megráztam magam,és a MÁRCIUSBAN készített fotókat mappáztam,azzal a 3 darabbal amit MA REGGEL készítettem)))
Nos,a Március ÍGY indult nálunk,szép száraz idővel és nyíló hóvirágokkal:
Kép
Kép

Aztán jött ugyebár a Szombat este erőteljes északi széllel!!
Ez itt,a DÉLI fekvésű járdaszegélyünk a bimbós sárga lepke nárciszok,és törpe tulipános hadával,nyakon zúdítva FRISS hóval,mert hogy még az este is,és még ma délelőtt is ESETT A HÓ !!
Kép

Ez pedig az előkertünkben lévő 3 darab tuja fácska:
Kép

Jól szemléltethető a leesett hó mennyisége abból,hogy EZ az IGLU maradék,vasárnap még teljes volt! Sajna túl későn szóltak,hogy hókunyhó épült,erős unokai lelkesedésre (Olasz az apuka,anyukával meg együtt voltunk oskolások,Itália meleg földjén meg sosem esik ennyi hó..)
Kép
Na kérem,ennyivel tudtam végre hozzá járulni az aktuális regionális időjárás jelentéssel))

Ritám!! Esküszöm némi hasonlóságot látok közted és az avatárod között !!!
Nálunk is rengeteg énekes madár,és valami számomra ismeretlen fajtájú igen nagyocska madarak repülnek csapatostul.Őket is igen csak meglepte ez a váratlan tél.
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. március 20. 18:25

Paggy írta:url=https://www.kephost.com/image/JTrD]Kép[/url]
Kép
Most keresem a nagy ollót,hogy a szélét levágjam,de nincs.Körömvágóval nehéz lenne.

Szia Paggy!
Köszi az infót. Éppen a napokban olvastam, hogy a meztelen torta a divat. Hát könnyebb is a készítése, nem olyan macerás.
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. március 20. 18:33

Rita írta:Kép

Kép

Kép

Szia Rita!
Ezeket a képeket akár én is készíthettem volna, amikor még vidéken éltem. A házakat már nem . Felénk nem voltak ilyen tornácos házak. Illetve nagyon régen, de már az én fiatal koromban is kevés háznál lehetett látni. Nekünk gyerekkoromban gangunk volt.
Furcsa, hogy nem söprik el a havat a ház előtt. Én amikor a gyerekkori telekre gondolok, mindig az utcai járdasöprés jut eszembe. Esténként az egész utca ezzel sportolt.
Köszi a képet, mostmár legalább megismerhettünk.
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. március 20. 18:36

Szia Szilvi. Szépek a tujáid. A hóvirág is. Szerintem a tulipánoknak nem fog ártani ennyi hó.
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. március 20. 18:42

VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. március 20. 18:46

Érdekességként teszem fel- Nekem tetszik is. Már egy ilyen fiatal lányon. De a pirszing az nem.
https://www.nlcafe.hu/szepuljunk/201803 ... at-a-lany/
Ilyen a madár: http://www.diszmadarmagazin.hu/hun/cikk ... php?id=735
Nagyon szépek szerintem.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. március 20. 20:44

TAVASZ:
Kép
ÉS TÉL EGYSZERRE:
Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. március 21. 9:13

Paggy, milyen szép a tavasz tél egyszerre, de remélem most már visszavonhatatlanul a tavasz kerekedik felül. :)
Hoztam egy két képet a tegnapi napról...
Kép
Kép
Kép
Kép
na itt a piros hol a piros,,,
Kép
MinGi

HozzászólásSzerző: MinGi » 2018. március 21. 12:25

Kata58 írta:Hoztam egy két képet a tegnapi napról...

Kata! Samuka arckifejezései minden pénzt megérnek, nagyon jól sikerül elkapni !!!
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. március 21. 12:35

Sziasztok!2 rohanás között egy kis pihenés.Gyorsan csináltam néhány vacak képet,de azért elküldöm majd.
drága Kata! az első fotó nagyon tetszik Samukáról.Mit nézett olyan meglepetten,Kár ,hogy a kettőtök képe sötét lett.Lehet,hogy a hátulról jövő fény miatt?Ügyes vagy,mert minden nehézséget legyőzöl.Tegnap befejeztem be a Warrior Beg Don So-t/eddig nem láttam/ilyen hősies vagy TE is,mint ők!!!!
Egyébként hűha,jó sorozat volt!Köszi a képeket.
Éva!A színes hajú lány és a papagája érdekes,de kicsit túlzásnak vélem a hasonulást. KÖSZÖNÖM SZÉPEN a linket.Kedves Szilvi!De jó ,végre látni a fotóidat!Kedvesek a kis hóvirágok és szép a hótól roskadó fenyő/vagy tuja?/.Állítólag a tavaszi hagymások túlélik a hideget./MOST HALOTTAM/Gyakrabban szeretnék veled találkozni itt a fórumon,ha lehet.Köszönöm a képeket.
Most pedig gyorsan berakom a képeim.Helyzetjelentés itthonról
MinGi!Csak néhány túlélő fréziám nyílik hamarosan,az újak még csak most bújnak ki. Azt találtam ki,hogy csak a végén állítom össze a csokrotokat/ha benne vagytok/ betűkkel jelöltem meg a cserepeket és 3 betűs ,értelmetlen szavakat kérek szépen,mindenkitől 3-t.FONTOS,hogy értelmetlen szó legyen,mert direkt olyan betűket választottam,hogy minél izgalmasabb legyen a csokor,mely majd egy saját virtuális vázába kerül.Idén nem fárasztanálak titeket heti fényképekkel,csak kb 2 hetente egy összes cserép fotót küldenék,ha benne vagytok.Majd akkor indul,ha minden hagyma/vagy "aki" akar/ár kibújt .Na futok.Paggy
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2018. március 21. 12:50-kor.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. március 21. 12:37

Kép
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. március 21. 12:39

Kép
Kép
Paggy