Van képem hozzá

VidékiÉva

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. március 16. 15:29

Paggy írta:Sajnos véletlenül letöröltem az esti óriáskerekes fotóimat,amit hazafelé készítettem,ezlrt beteszek egy linket.Szép napot kívánok MINDENKINEK!Paggy :littlehearth: :flower1: %%-
http://budapestvideo.hu/video/budapest- ... pest-ejjel

Paggy! Pont a múlt héten voltam az Erzsébet téren. Akkor fedeztem fel az óriáskereket. Pont arra gondoltam, milyen szép lehet ez este, a kivilágított várost nézni.
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. március 16. 15:54

Gabóci köszi az ünnepi képeket meg ezt a csodaszép naplementét.
Rita először nem is láttam a kutyát. Ugyanis én kutyán kerestem hátizsákot.)))
Egerben csak a várban voltunk, alagútban nem. Bazilikában sem. Csodaszépek ezek az ólomüvegek. Meg úgy az egész ahogy van. Jó, hogy az eső nem rontotta el az egész napot.
Nálunk tegnap éjjel óta változatosan esik vagy szakad az eső. Hideg is van. Ráadásul hajnali 4-től olyan 11-ig egy autó risztója megállás nélkül dudált, füttyögött. Vagy akkor jöttek haza vagy akkor keltek fel és csendesítették el.(((
gyomar

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. március 16. 16:31

Sziasztok!
Paggy! Nem vagy semmi,hogy ennyi időt és energiát, eltöltöttél ezeknek a felvételeknek az elkészítésével.Hálás vagyok és köszönöm szépen.
Gabi! A Ti ünnepetek tényleg nagyon szép volt.
Rita! EGER csupa nagy betűvel, Megmelegedett a szívem, most volt nem régen egy éve, hogy ott voltunk.Egy gyönyörűséges város, nagyon sok szép emléket gyűjtöttünk, és szívesen visszamennék bármikor, mivel nem lehet megunni.Az meg hab a tortán, hogy Marika és Kriszti ott élnek nem tudtam.
Évi és Kata! örülök, hogy láttalak, olvastalak benneteket.
Legyen mindenkinek pihentető kellemes napja.
Marcsi :)
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. március 16. 17:24

Pár jópofa feliratot is lefotóztam:

Kép

Kép

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. március 17. 8:27

SOS LÁNYOK! KIT ÉRDEKEL?????Azt hiszem Gabóci az orchideakedvelő.Jól tudom?

https://www.programturizmus.hu/ajanlat- ... apest.html

EGYÁRAK

Felnőtt 2500 Ft

Kedvezményes 2000 Ft

Családi (2 felnőtt és 3 gyerek) 6500 Ft

6 éves kor alatt ingyenes

Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. március 17. 9:02

Ez ugyan már elmúlt,de szép a plakát:
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. március 17. 9:05

ERRE VISZONT MEGYEK, remélem lehet fényképezni is!
http://www.koreaikultura.hu/events/ezer ... ragyogasa/
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. március 17. 10:19

Rita! Nagyon szép Eger történelmi városrésze, sok emléket idéz fel bennem is. Köszönöm a képeket és a jópofa feliratokat.

Paggy! Köszönöm a videót az orchideáról. Nálam most csak ez az egy virágzik.

Kép

Ezt a kiállítást szívesen megnézném!
http://www.koreaikultura.hu/events/ezer ... ragyogasa/
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. március 17. 13:57

Szia Gabóci!Remélem eljutok és lehet fotózni!Nagyon szép az orchideád,különleges a színe.
Egy kis vidámság a rossz időben:

https://keptelenseg.hu/keptelenseg/gazd ... aik-105998
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. március 17. 17:49

Gabóci nagyon szép az orchideád.

Paggy köszi a videót. Sok érdekesség volt benne. Mi pár éve voltunk a Vajdahunyadvári kiállításon. Készítettünk videót is róla, de az akkori kamera nem adja vissza tökéletesen a színeiket. De nagyon szép volt. Utána papagáj kiállítás is volt, azon is voltunk. De már nem emlékszem melyik évben volt.
A koreai kiállítást nem tudtam. Lassan vége is lesz. Gondolkodom, hogy el kellene menni, megnézni. Köszi.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. március 17. 20:06

Kedves Éva! Milyen jó lenne,ha elmennél,legalább mindkettőnk benyomását olvashatnák a többiek!A MOM Park bevásárlóközpont mellett kell felmenni , azon az oldalon van elég közel/ezt csak azért írom,mert már többször voltam ott,ha Te is ,akkor bocs :littlehearth: /Paggy
Nyitva: H-től P-ig, 9 30-18h,de van ebédidő :12-13h
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2018. március 18. 9:36-kor.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. március 18. 9:23

Jó reggelt!Hát több meglepetés ért ma reggel: 1.Havas minden :) :( /lehet szánkózni,mi lesz a majdnem kinyílt virágokkal a kertben?/
2.Találtam frézia túlélőket /azaz a gangon max 6 fok volt és a Lengyelországból ősszel kapott fréziahagymák közül néhányan /5db/élni akartak.Csináltam róluk képeket,mert megérdemlik!!! ^:)^
3.Az új fréziák közül 1 kikukucskált.4.De ez nem meglepetés:szupertartós a nőnapi gerberám.A "kis színes hírekkel"köszöntelek TITEKET vasárnap reggel-
Vajon mi van Ági Ödönjével?Az érdi orvos tudott segíteni? %%- %%- %%- Üdv:Paggy
url=https://www.kephost.com/image/JJ1B]Kép[/url]
Kép
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2018. március 18. 16:28-kor.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. március 18. 9:30

Kép
Kép
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. március 18. 20:32

Sziasztok!

Rita! A kék égbolt a fehér felhővel nagyon különleges, jól elkapott kép. Gabóci naplementéjével alatta tökéletes az összehang. :-)
Egerben nagyon sokat jártunk,mikor évente mentünk Bogácsra hétvégére. Ma már ha eljutunk, akkor csak megyünk, meg jövünk.
Nagyon jó vendégcsalogatók a táblákon kiirt szövegek. Van humora a tulajnak. :-)
Évához hasonlóan először én is a kutyán kerestem a hátizsákot. :-)

Gabóci! Nagyon hangulatos - bár talán nem ez a jó kifejezés rá-, megemlékezés volt Felétek.
Dolgozni voltam aznap , ahogy jöttem haza az egyik tér mellett a belvárostól kintebb, felhúzott sátorban március 15.-i énekeket énekeltek, gitároztak.
Jó volt látni, hogy igy is lehet ünnepelni.

Paggy! Nagyon tetszettek a porcelán tányérok meg a váza is. Jó, hogy nagyban is meg lehetett nézni.
Nálunk nem volt hó, holnapra mondja. Még jó, hogy le lett cserélve a téli gumi.
Ödönről:
Spoiler: mutasd
Kezdek nagyon fáradt lenni. Kedden lenne a szóbeli pénzügyből, mert a számvitel nem jött össze. Ráadásul ugye a gépem nem volt jó, hiába szóltam, magasról ...-ták, igy karba tett kézzel végig ültem a vizsgát. Ez a számvitelhez tartozott. Nagyon sziven ütött a dolog, még magnéziumot is szednem kellett, mert begörcsölt a szivem.
A szóbelire készülnöm most szinte esélytelen, igy el se megyek. Borzalmas éjszakáim vannak miatta, de nem égetem magam. A lányok azt mondták, hogy minden tiszteletük az enyém, hogy ennyi idősen nekikezdtem. - minthe matuzsálem lennék. :)) -
Na de komolyra forditva a szót: Itthon a fiúk sem könnyitik meg az életem, feladat ugyanannyi, mint szokott, pluszban Ödön. Képtelenség a szóbelire úgy tanulnom, hogy értelme legyen elmenni.
Dolgozni úgysem dolgoznék benne, mert a szakmám nem hagyom ott, ez itthonra kellett volna. Majd fogadnak a fiúk könyvelőt.
Ödönnel Érdren nagy sikerünk volt, mindenki imádta, bár lehet ezt irtam, már arra sem emlékszem.
Előtte nap az itteni dokinőnk a fenekén lévő fekélyes franc tudja mire szteroidot irt fel, amit bele kellett nyomni a fenekébe. Hát....
Nem bitzos, hogy jó ötlet volt, mert három nap múlva munka után úgy mentem haza, hogy élénkvörös vér jött belőle. Na, szteroid leállitva. Imádom, mikor a tünetet kezelik, ok meg nincs feltárva.
Érden elmondta a dokinő, hogy mitől lehet, elkezdtük a kezelést.
Javulás annyi, hogy a sántaság, sirás-visitás a hidegre nem jött elő. Eszi a kinai gyógykeveréket, vérképre angyalgyökeret- a két műtét miatt nagyon világos volt a nyelve-,
Kaja váltás, mert a szőre úgy jött egy helyen, mint amikor a csirkét kopasztják. Gondoltam én,hogy a hiper szuper drága táp nem lesz jó, amit műtét után kaptunk, mert kipirosodott tőle totál a hajlat a varrat körül, rágta ezerrel.
Most nyulas tápot kap , árat nem irok...
Lazac olaj, izületre folyadék, ha elfogy a kinai keverék por, jön a másik, ami a szallagjaira van.
Hizlalni kell, mert nagyon vékony a dokinő szerint. - szerintem is, bár az itteni orvos azt mondta tökéletes- Műtét után, ahogy áttértünk nyersről tápra szerintem fogyott-
Nem is ehet az érdi dokinő szerint sem nyerset. Most allergia elleni tápot kap nyulasban. Ami piszokul meglepett, hogy ebből van lovas,bárányos, meg még bogaras. Brrrrr. És megette!! Én meg öklendeztem, már bocs a kocsiban. Muszáj volt odaadni neki, ezek minta darabok voltak, mert este hét volt mire hazaértünk , csúszás votl a rendelésen, jóval később végeztünk, mint terveztük.
A száraz kaja mellé csak disznó és kacsalavest kaphat, ha még éhes. Mivel a többi hús keresztallergiát csinál. Na ezt sem tudtam. Úgyhogy Ödönke most kacsa farhátból kapott levest nasinak, kis főtt répával .
Szépen gyógyul a fekély, már amennyire gyógyulhat, de ha elkezdem kristállyal gyógyitani, ömlik a genny belőle. Aztán lézerezés, este tusolás a fenéknél, utána neogranormon.
Ezt csak azért irtam le, mert Igy talán látványosabb a napi elfoglaltság vele. Viszont borzalmasan fáradt vagyok. Erőm nincs tanulni már mikor este nyolc fele oda jutok.
Nagyon sok mindent feladtam már a suli miatt, van amit nem vagyok hajlandó, hát ez van. Sajnálom, hogy igy alakult, de Ödönnek meg kell gyógyulnia mire én Pekingbe megyek, mert a fiúk még a fenekét sem tudják megtörölni.
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. március 18. 21:08

Ági minden elismerésem ^:)^ amiért nem szakmabeliként belevágtál és eddig csináltad a tanfolyamot. Nem könnyű az anyag, + még a technika is keresztbe tett, amit nem értek, hogy miért nem cseréltek neked gépet azonnal. Nem lehet megóvni, és megismételni a vizsgát? Vagy nem akarod már? Azt is megérteném!

Szegény Ödön! Mennyit szenvedsz vele együtt, nagyon nehezen gyógyul, pedig te mindent megteszel, ritka körültekintő, gondos gazdi vagy. Remélem, hamarosan rendbe jön, és tudsz még pihenni a kínai utad előtt!
Kép
gyomar

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. március 18. 21:19

Szia Ági!
Sajnálom a vizsgád, és nagyon sajnálom Ödön kutyust.
Kérlek vigyázz magadra, és maradj egészséges.
Marcsi :)
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. március 19. 0:09

Kedves Ági!Nagyon sokat vállaltál és hősiesen csináltad-csinálod is.Nem tudok mást írni,csak hogy muszáj néha pihenni és töltekezni kicsit.Távolról iS VELED VAGYUNK,MINT VIRTUÁLIS BARÁTAID .Azt hittem a munkádhoz kell a tanfolyam.Tudom,hogy rettentő nehéz!!!!!!A legfontosabb dolgokra kell az erő,a többi maradhat.Vigyázz magadra!!!!! :littlehearth: :-h Paggy
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. március 19. 11:33

Reggelre hozzánk is elért a tél.

Kép

Kép

Lassan elindult a nyuszi is, hogy időben ideérjen húsvétig!!! :( ;)

Kép
Kép
Szilvia333

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2018. március 19. 18:33

MIELŐTT MÉG ÚJRA MEGSZAKAD A NET !!!!!

Ödön kutyusnak mielőbbi jobbulást!!! Úri dolga van a fiúnak,még én sem eszem kacsafarhát leves,mert drágább mint a csirkecomb,a MI TESCO-nkban legalábbis)))
Csodásak a képek,Orchideám is volt,meg Broméliám is,de nem volt velük szerencsém.....Frézia nyílik OTT,nálam meg a Fokföldi ibolya,(legújabb internetes infó szerint Afrikai ibolya ... hogy a zen legyen veled..) ötletes kajálda név,nem semmi kínálattal,főleg a forralt borozásra invitáló tábla(Gyere be mert ketten halunk meg,én éhen,te meg szomjan!!) A téli képek is nagyon szépek,hónyuszi a nyerő !!!! ... Csak épp a lapátolás már nem hiányzik annyira,meg hogy már megint cidri van,de érdekes módon,amit kaptam nőnapra Pellergóniát,és kiültettem,meg sem karcolja az idő,mi több,még virít a szentem!! ... illetve virítanak,mert hogy ketten vannak..
Na,ennyit engedett elolvasnom mielőtt harmadjára újból vissza jött az áram,...)
Ma szerintem már nem próbálkozom többet,mert félek kipurcan a laptopom,úgy hogy igen kellemes szép estét mindenkinek!!!!
:-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. március 19. 18:37

Paggy írta:Kedves Éva! Milyen jó lenne,ha elmennél,legalább mindkettőnk benyomását olvashatnák a többiek!A MOM Park bevásárlóközpont mellett kell felmenni , azon az oldalon van elég közel/ezt csak azért írom,mert már többször voltam ott,ha Te is ,akkor bocs :littlehearth: /Paggy
Nyitva: H-től P-ig, 9 30-18h,de van ebédidő :12-13h

Szia Paggy! Csak hétköznap van? Megpróbálom rábeszélni a fiamat. Ő szokott lenni a kísérőm.
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. március 19. 18:42

Szia Szilvi! Igen rossz lehet ez az áramkimaradás. Nem is tudom, hogy mit kezdenénk a telepakolt fagyasztóval. Nálatok mekkora a hó? Itt szomat reggelre szép vastagon fehér volt minden. Estére már jócskán elolvadt. Most már csak nyomokban látni havat. Viszont hideg van.
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. március 19. 18:52

Paggy írta:Kép
Kép

Szép a virágod. Gerbera vágottnak is jól bírja. Így cserépben sokáig szépleni fog.
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. március 19. 19:02

Ági!
Sajnálom a vizsgád. HA nem a munkához kell akkor azért nem akkora a baj. Csak a rengeteg befektetett munka. Mert rengeteget tanultál. Ödönnek mielőbbi javulást. Táptól hullott a szőre? Nekünk a veséjével volt gond amikor hullott. De állítólag az nagyon tipikus tünet. Azt könnyedén felismeri már ránézésre az állatorvos. Nagyon remélem, hogy ennyi kezelés után már végre látható lesz a javulás. Szurkolok.
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. március 19. 19:03

Gabóci! Aranyos a nyulad. Középső kép nagyon szép. Érdekes, hogy nincs befagyva a víz.
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. március 19. 19:06

Hátha szeretne még valaki etetőt.
http://balkonada.cafeblog.hu/2018/03/18 ... at-kertet/
Nagyon részletes, mindenre kiterjedő tájékoztató.

Vissza: “Társalgó”