Van képem hozzá

Paggy

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. február 20. 14:52

Mindenkitől elnézést,nagyon rosszul van a kutyám.Csak reménykedek.Köszönök minden felrakott képet.Paggy
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. február 20. 15:07

Jujj, Paggy!!!!
Nagyon szoritok Nektek!!!!
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. február 20. 15:09

Gyors még csak annyit Évának, hogy nagyon szépen látszanak Dodi tollai, ahogy rendezgeti magát. Annyira szép hihetetlenül zöld szine van, amit szinte csak festeni lehet. :-)
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. február 20. 15:23

f.ági írta:Gyors még csak annyit Évának, hogy nagyon szépen látszanak Dodi tollai, ahogy rendezgeti magát. Annyira szép hihetetlenül zöld szine van, amit szinte csak festeni lehet. :-)
Szia Ági!
Köszi a dicséretet. Általában nem is látszik neki az élénkzöld tolla, esetleg előről. A háta és a szárnya nagyrésze olajzöld. Inkább az látszik belőle. A mellénye és a szárnya alatt sárga és narancssárga. Néha felemeli mindkettőt, amikor a fiamat akarja fenyegetni. Akkor rézangyalnak szoktam hívni. De képzeld el, hogy úgy el tud rejtőzni a szobában, ezekkel a színekkel, hogy percekig keressük, ha nem szólal meg. Pedig csak a kaliton vagy a játék karikákon van. A szoba nagyon halvány barack színű, mégis úgy bele tud olvadni. Nem is gondoltam volna.
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. február 20. 15:25

Paggy írta:Mindenkitől elnézést,nagyon rosszul van a kutyám.Csak reménykedek.Köszönök minden felrakott képet.Paggy

Paggy! Nagyon drukkolok a kutyusnak. Jobbulást neki.
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 20. 17:06

Paggy! Az a kutyus beteg, akit kiskocsin szoktatok húzni? Mondtad, hogy nemcsak beteg,
nagyon öreg is már. Drukkolok, hogy még egy kicsit maradjon köztetek!

Sok kolléganőm panaszkodott ma, hogy nagyon fáj a feje. Valami front van, lehet, hogy
őt is megviselte.

Ági! Igazi káosz van nálad, de ez rendezett káosz. Ha rendet raknál, nem találnál semmit.
Ezt így kell hagyni addig, amíg tanulsz. Legalábbis nálam így volt.

Kata! Nálunk csak szombaton volt egy kis napocska, meg hétfőn is egy kicsi, azóta szürkeség,
köd, sötétség, és jó hideg éjszaka. Most épp szakad a hó.

Éva! Soha nem gondoltam volna, hogy egy madár is ennyire társas lény lehet, és hogy épp
úgy lehet dédelgetni, szeretgetni, mint az emlősöket, vagy hogy ennyi időt el lehet tölteni
a közelében. Jó, hogy elmesélted a tapasztalataidat! Okosabbak lettünk.

Hazafelé bandukolva (tegnap, háromnegyed öt):

Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. február 20. 19:58

Paggy, remélem csak az időjárás zavarta be szegényt...de azért fájdalmas minden napot úgy megélni hogy mire ébred fel az ember. Az enyémektől sem volt könnyű elbúcsúznom anno. De volt, akinek az volt a megváltás, hogy elaltattuk. Végig az ölemben volt. Az első almom egyik kis szukája volt és ennivaló pofa! Azóta az örök vadászmezőkön kergetik vígan a labdát.

Éva, gyönyörű Dodi, most sokkal jobban megmutatta a tollazatát! Megbeszéltétek hogy most nagyon ügyesnek kell lenni? :D Gazdasszonynak majdnem sikerült egy kukucs itt vagyok is! :D :x
Éva! majdnem lemaradtam a rúdtáncosról...hát 6 éves koromban voltam ennyire ügyes, ugye az meg már messze van. Megosztottam a facen is, hadd csodálkozzanak mások is! Köszi hogy kitetted! :D ;) :movingflower: :flower1:

Rita, csodás égi képet hoztál, már úgy várom, hogy vadászhassuk a szebbnél szebb képeket! Puszi mindenkinek és jó éjszakát! :x :ymhug: i-) :movingflower: :littlehearth: :-bd
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. február 20. 20:52

Lányok! Köszönöm a sok szép képet, a madarakért külön piros pont.

Paggy, drága kutyusodnak szorítok, maradjon még szeretetben veletek, de szenvedés nélkül. Nagyon fáj a szívem, ha szenvedni látom őket.

Ági, keményen tanulsz, teljesen átérzem a helyzetedet. Nem csak az asztalon volt káosz ilyenkor, de a fejemben is.

A városban jártam. Felújítják az Evangélikus nagytemplomot.

Kép

Kép

A Kossuth téren áll a felújított Halászlányos díszkút.

Kép

Kép
Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 21. 7:00

Gabi! Külön piros pontot adtál a madarakra, ezért egy szombat reggeli fotómat
gyorsan kibiggyesztem. Érdekessége, hogy jobbról a második madarat kivéve,
az összes többi zöldike, csak ilyen színezetet kapott a felkelő nap sugaraitól.
(a szokásos diófa a szokásos helyről, a konyhából, fényképezve):

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. február 21. 9:00

Kedves Jótündérkék!
Köszönöm szépen az aggodalmat.Nálunk billeg a léc,de nincs fájdalma csak nagyon gyenge.Infúzióra járunk.Már azt hittem,hogy VÉGE,meg fog halni és kint zokogtam a konyhában,amikor kibotorkált és megnyalta a lában.Hát nincs vége remélem.Mindent megpróbálok,mert nincs fájdalma.Erről ennyit.
Kedves Lányok!Igen boldoggá tesz,hogy ennyi képet feltettetek.KÜLÖN-KÜLÖN MINDENKINEK KÖSZÖNÖM SZÉPEN.Most nem tudok nézelődni komolyan,mert a kutyák mellett,egyébként ő az ,akit kocsiban húztam,rengeteg kötelességem van,de amint picit bíztatóbb lesz a helyzet jövök.Nehogy abbahagyjátok a fényképfelrakást.ÉVA !nagyon köszönöm ,hogy végre teljes nagyságban láthatom Dodit.Gyönyörű !!!Kérek mindig fotókat,meg esetleg a havas tájról is.Már vannak terveim ,hogy hová megyek majd fényképezni.Kata végre újra képeket hoztál,jaj ,de jó és GABÓCI!A hét végén lesz a szülinapod!biztos már sütsz-fűzöl.ÉN EGY virtuálisTORTÁVAL kÉSZÜLÖK rá!!!!Már meg is "sütöttem"Kedves Rita!Te vagy a FŐJÓTÜNDÉREM!Köszönöm a szívemhez szóló szavakat.Este megnézem a képeket,mert nagyon örülök nekik.Ági!!!!KÜLÖN-KÜLÖN jó tanulást és végre fotóztál. :littlehearth: MINDENKINEK SOK_SOK JÓT.Mennem kell :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :flower1: Paggy
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. február 21. 9:40

Sziasztok! Gabóci, gyönyörű kis városkád van, nagyon szép lesz az evangélikus templom. A halászó lány szobor meg nagyon szép, tetszik!

Rita, Hát ez a madárcsoport valami fantasztikus! Hihetetlen, milyen aranyosan élvezik, a felkelő nap pici melengetését. Hát ezt tényleg ki kellene tenni a falra. Ja! Jut eszembe, hogy az időkép, vagy a köpönyegnek van egy természeti fotóklubja. annyi gyönyörűség van fenn..rögtön Rád gondoltam. Milyen jó lenne találkozni egyik másik képeddel ott.! ;) :D

Paggy, örülök, hogy nem szenved a kutyusod, milyen aranyos, még ő vigasztal Téged. Hiába a kutya hűségét és szeretetét nehéz felülmúlni. :) :ymhug:

Mindenkinek szép napot, itt egy pirinyót szállingózik a hó---de a tegnapi egész napos havazásnak szinte nincs nyoma, vagyis alig. fele fele arányban látható a hó és a fű- :-h :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. február 21. 13:04

Paggy! Örülök, hogy kutyusod kicsit jobban van, kaptatok még egy kis haladékot.

Rita! Jó a madaras képed, szeretnék már én is jó időben madárlesre menni, de itt szüntelenül esik az eső. A járdákon néhol már csak csónakkal lehet átkelni.

Amikor még sütött a nap, készült a kép a téli hangáról.

Kép
Kép
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. február 21. 14:13

Sziasztok lányok!

Paggy, örülök, hogy kissé jobban van a kutyád. Annyira érzik a gazdi hangulatát és mindig segíteni, vigasztalni akarnak.

Nekem ez a kedvenc épületem. Ha lenne gépem ezt fotóznám minden oldalról.
Budapesti elektromos művek a Dózsa György úti metró megállóból
Kép
Közelebbről a gyönyörű kovácsoltvas kapu
Kép
Kép
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. február 21. 14:20

Gabóci szép a városod a templom is a szépen gondozott parkban. A szobor is szép. Nekem a Béke téri templom nagyon hasonlít hozzá, ugyanígy a parkban.Az én volt lakóhelyemen olyan szobor készült, hogy nem lehetett felismerni. Egyik oldalról sem lehetett semmi értelmeset felfedezni benne. Viszont gondolom nem zsebpénzt kapott érte a művész.(((

Azután ez a sok szép lila virág. Én még soha nem láttam ilyet.
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. február 21. 14:23

Kata megvolt ott a kukuccs, csak amennyire lehetett kivágtam magam. Én nem vagyok olyan fotogén, mint a madárka. A legtöbb képen én is jól látszom, mert muszáj vagyok kikukucskálni, hogy milyen a kép. De még el kell tüntetnem magam.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. február 21. 18:08

MEGHALT,mert már vér folyt belőle.Ne legyen rossz kedvetek miattam.Nagyon szeretem ÖRÖKKÉ és a többi állatomat is.SZIASZTOK
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. február 21. 18:22

Paggy! Nem erre számítottam amikor most hazajöttem és bekapcsoltam a gépem, együttérzek veled. Neki kívánok boldog szaladgálást az örök vadászmezőkön, nektek megnyugvást, a szívetekben örökre ott maradnak a szép emlékek. A többi állatkád is biztos megérzi a hiányát.

Kép
Kép
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. február 21. 19:27

Kata a rúdtáncos még 2016-os felvétel volt. De ez mondjuk mit sem von le az értékéből, csak tudd, hogy nem mai. De a táncos akkor is 70 éves volt, én soha nem tudtam spárgázni, meg a többit sem.

Rita csodaszép ez a felhőfotó ismét.

Dodiról szólva. Nem teljesen olyan, mint az emlősök, mert nem háziasított. Ő csak szelídített. De én sem gondoltam volna soha, hogy egy madárhoz ilyen kapcsolat fog fűzni. A fiam kezdte, mert mindig is szerette a madarakat és jobbára az ő megfigyeléseire hagyatkoztam. Mert abban hihetetlenül jó, mármint hozzám képest mindenképpen. Azután anyósom csirkéivel és kacsáival folytatta, mindig velük játszott, ha náluk volt. Majd az első madarunk a kis rózsásfejű törpepapagájt is ő kérte és szelídítette meg. Még bújócskáztak is meg fogócskáztak is. Az egész családot elbűvölte. Azután daganat lett a szárnyán és a műtétet nem élte túl. Ezután jött a családba Dodikánk. Én csak remélem, hogy elég jól gondját viseljük és jól érzi magát nálunk.
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. február 21. 19:40

Paggy írta:MEGHALT,mert már vér folyt belőle.Ne legyen rossz kedvetek miattam.Nagyon szeretem ÖRÖKKÉ és a többi állatomat is.SZIASZTOK

Paggy! Rendkívül sajnálom. Nagyon fog hiányozni. Az enyém 24 éve ment el, de még mindig fáj a hiánya. Viszont nagyon örülök, hogy volt egy ilyen kutyám, akivel annyi mindent átéltünk és még ennyi év után is nagyon jó emlékezni rá.
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 21. 21:01

Paggy! Nagyon sajnálom! Talán jobb így, mintha szenvedett volna még pár napot.
Nyújtsanak vigaszt a többi kis kedvenceid!

Kép
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. február 21. 21:45

Paggy!

Nagyon, nagyon sajnálom, de igy már jobb neki!
Rám ez az idézet talált amikor Arthur elment. :

" Egy régi legenda szerint ha egy kutya meghal, a túlvilág határán nyugalmat talál. Itt a Szivárvány hídon túl már nincs betegség, és ismeretlen a kín és a bánat. Az erdő szélén, dombok lábánál rohangáló felhőtlen boldogságban élő kutyáknak már csak régi társuk, a gazdájuk hiányzik. Aztán, egy szép napon ismerős illatokat visz a szél... Az egyik kutya megáll, fülét hegyezi, majd hirtelen elszalad. És amikor észre vesz téged, látja, hogy te érkezel, teste már reszket a vágytól, ahogy feléd rohan. Boldogan kapaszkodtok egymásba az örömteli újratalálkozásban, és te újra belenézhetsz a hűséget, mérhetetlen rajongást árasztó kutyaszemekbe. Együtt sétáltok át a Szivárvány Hídon, és soha többé nem váltok már el egymástól... . Volt egy kutyám, akit soha nem felejthetek. Volt egy kutyám, aki miatt már csak abban reménykedhetek, hogy a Szivárvány híd nem csupán legenda, és egyszer ő is ott vár majd rám a kapujában... " az idézet: Búcsú egy igaz baráttól -Roxy emlékére- ből Kovács Violetta tollából

Lehet azt kivánni, hogy emlékezz a szép napokra, sokáig nem megy azt hiszem, csak a hiányukat érzi az ember.
Úgy gonolom igy van ez jól annál, aki szerette az állatkáját.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. február 22. 6:54

KÖSZÖNÖM SZÉPEN MINDENKINEK:Paggy @};-
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. február 22. 8:43

Lányok! ...hogy ne legyünk szomorúak, Ők mindig jókedvre derítenek! :x

Esélytelen a győzelem! :)
Kép
Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. február 22. 15:13

Drága Paggy, részvétem a veszteség miatt, de azzal a megkönnyebbült tudattal élhetsz tovább, hogy Te a magad részéről mindent megadtál neki, és ez a szeretet kölcsönös volt. Bár most még fájdalmas az emlék, még túl friss, de majd eljön annak is az ideje, ha eszedbe jutnak kópéságai, nevetni, mosolyogni fogsz rajta megint! Kívánom, hogy mielőbb jöjjön el ez a pillanat is! :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Gabóci, nagyon vicces videót tettél ki! tényleg megnevettél! :movingflower: :flower1: :littlehearth:
gyomar

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. február 23. 11:14

Szia Paggy!
Nagyon sajnálom :(
Kép
Marcsi

Vissza: “Társalgó”