Van képem hozzá

Kata58
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. február 12. 13:24

sziasztok! most nem hoztam képeket...talán holnap reggel, mert megyek vérvételre! Remélem lesz egy kis napsütésben részünk!
A betegeknek gyógyulást! Helyzet nálunk is változatlan! ja és újfent ázogatok... :-o
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. február 12. 20:25

Sziasztok!

Kata, Paggy jobbulást!
Ezt a fekvő csúzdát én is szivesen kipróbálnám. Igaz, hogy először oda kellene juttatni.)))
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. február 12. 21:19

A húgom Ausztriában dolgozik, gyógypedagógus.Nagyon élénk és csodás életet élnek a tanítványai.Az előbb kaptam tőle egy you tube linket arról,hogy egy híres fotós/Daniel Gossmann/ portrékat csinált róluk.Öröm tölt el,hogy vannak még ilyen jó helyek.A videó fellelhető a you tubeon CARITAS BURGENLAND.Jó reggelt MINDENKINEK!Paggy

Ez pedig egy másik kedvenc.Ajánlom magunknak.Még semmi sincs veszve:
https://nuus.hu/uncategorized/0212/76-e ... zas-tavon/
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2018. február 13. 7:40-kor.
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. február 12. 23:55

Sziasztok!
Végre ideértem én is, igaz mindjárt éjfél, de végig olvastam a tömény három oldalt amivel le voltam maradva.
Hatalmas tanulásba vagyok, igy végzek s zinte minden este, már lassan azt is elfelejtem,hogy filmet kellene nézni, pedig anélkül nem tudok jól aludni.
Fél szemmel azért bekukkantottam valamelyik nap és olvastam Katát és Paggyt elért kórságot.
Vigyázzatok magatokra, jobbulást mindenkinek!
Örömmel olvasom,hogy Szilvia apukájának is sikerült a műtét, gyors gyógyulást!
Éva Dodijáról is jó olvasni. Legalább madarilag is kicsit kiművelődünk, mert le voltunk maradva szerintem. :-)
Nekem pl. érdekes volt az az infó, hogy Rita madárkája miért tartja félig felhúzva a lábát.
Ma voltunk Ödönnel varrat szedésen, igy pár centi fonallal könnyebbek vagyunk most már. Ma lesz a napja, hogy az úszógumit sem tesszük rá éjszakára.
Rita! Nagyon ügyi vagy a minusz kilókkal!

Egyenlőre ennyi, megyek fürödni, aztán hátha Rita sorozatából végig tudok nézni végre egy részt. Bár ahogy az órát nézem kétségeim vannak felőle.

Mindenki legyen egészséges, majd jövök. :-)

Ezt a képet ma este találtam, beteszem, hátha más is gyönyörködik benne.

Kép
Szilvia333

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2018. február 14. 18:26

Szép estét az itt lévőknek!!
Nos lányok,(fiúk ... hátha talán titokban egy kettő itt nézelődik..) mit ne mondjak,H I D E G V A N !!!!!!!!!!
Ráadásul felváltva esik az áldás!! Este hó,délután eső !!!!
Én meg falnak megyek a migréntől!!
Remélem a betegek már jobban vannak,olvasom hogy Ödön kutyus is javulgat ... én meg alighanem náthás leszek,mert már tompán szedem a levegőt (-|
Van azért örömöm is!!
Igazán hálás vagyok Ritánknak hogy anno megajándékozott egy konvertáló oldal címmel,mert most a Viki-ről nagy sebességgel szép minőségben tudok videókat csórni !! :
http://www.downloadvideosfrom.com/Viki. ... uttonsLine

További szép estét mindenkinek,megyek fűteni mert a család is cidrizik)))
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. február 14. 21:10

Sziasztok!
Na szépen elszállt amit irtam, a guta üt meg.

Szilvia, ma kettős fronthatást irtak az okosok, valószinűleg azért fája fejed. Jobbulást, bár a migrén vacak egy állapot, van részem benne, szerencsére egyre ritkábban.
Itt is változatos az idő, hol hópelyhek, hol havaseső, vagy eső hullik az égből. Reggel gyalog mentem dolgozni, mert a fiam rám parancsolt, hogy anya, nem fogod birni a túrát és nem fogod tudni megnézni amit szeretnél. Igy szépen gyalogbusszal indultam, de jól esett totyogni a havas esőben.
Remélhetőleg a megfázás csak kerülget és nem mélyedsz nagyon bele.
A letöltős VIKI-s oldal nálam is el van mentve, csak most annyi a dolgom, nem értem rá vele foglalkozni, félbe van hagyva minden ilyen irányú foglalatosságom.
Paggy! Remélhetőleg már jobban vagy Te is!

Kiviszem egy kicsit Ödönt az utcára, aztán nálunk is vége a napnak nemsokára.
Jó éjt mindenkinek. :-)
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. február 14. 22:26

Sziasztok Leányok!
Ági gyönyörű virágot raktál fel és örülök,hogy Ödönöd jobban van! :littlehearth: :ymapplause:
Szilvi!Sajnállak a migrén miatt, a lányom is havonta a bizonyos időben szenved.Megfigyelted ,hogy mikor jön elő?Hideg,meleg,szél,eső,hó?Biztos köze van az időjáráshoz.Aranyos Szilvi /Ágit most nem írom,mert tudom mennyire elfoglalt/!Nincs kedved fotózni a cicád?Olyan vacak az idő és influenza meg vacakságok,gondoltam felvidítani mindnyájunkat 1-2 állatfotó. :))
Lábadozom,erről elég ennyi.Olyan kupi van a lakásban a 7 napos betegség után!!!Nem szoktam magam elhagyni,de semmit nem tudtam csinálni .Ma már elkezdtem .Drága, jószívű párom mindenből tonnányit hozott,most kerülgetjük a 3kg pucolt leveszöldséget,a 20 csomag gyógyteát/szó szerint!!!/Beviszem a kórházba majd adománynak.Azt szereti ha mindenből van bőven.Ez ugyanannyira jó,mint amennyire rossz.30db villanykörte,mert hátha egyszer nem lehet kapni.......
Teszek fel néhány fotót,mert kínomban fotóztam meg köhögtem éjszakánként.Mindenkinek sok szépet!Paggy
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. február 14. 22:32

TŰKÖR
Kép

VIRRASZTÁS:
Kép

IDEGENEK KÖZT
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. február 15. 11:08

Kedves Lányok!Ma már majdnem minden rendben nálam.Mielőtt nekiállok a komoly helyreállításnak/lakás/ ,merthogy ennyi állat mellett 1 nap is felboríthatja a rendet,adtam magamnak fél órát.Összeraktam a tavaszi programom .Ebből kiemelném ,amit NEKTEK is ajánlok,ha esetleg még nem láttátok volna.Ezek mindig csak budapesti programmok,hiszen nem is tudok másról írni.Tehát itt a link,amit ajánlok.Valószínűleg elmegyek megnézni és fényképezek,ha lehet.
https://noizz.hu/city-life/marciusban-k ... ka/0rmq9zs
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. február 15. 11:25

Kedves Lányok! :-h Több oldal lemaradásom van, igyekszem bepótolni. Úgy néz ki, ha havat akarok látni, ide kell jönnöm.
Ez az időszak az, amikor legtöbben betegszenek meg, sajnos ezt mint olvastam, többen közülünk sem kerülték el. :( Mielőbbi gyógyulást kívánok mindenkinek.

Eltünésem oka Ő és a Hwayugi. Vigyázzatok magatokra, ne betegedjetek meg! :ympray: Majd jövök.

Kép

Majdnem úgy jártam megint, hogy Paggyvel egyszerre tettük fel a hozzászólásunkat, és az enyém nem jelent meg, de már tanultam a múltból, előtte elmentettem.

Ha már Peggy kért cicás képet, akkor Garfieldről küldök.

Kép

Kép
Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. február 15. 11:27

Sziasztok Lányok! Örülök, hogy lassan mindenki jobban lesz migrénnél én nagyon kívánom a mentolos illatokat mind krémben olajban vagy teában.
valamelyik csak használ. En meg szigorú diétát kaptam ..gyökérzöldség,fehérkenyér, adalékmentes...paszka, csirkehús, és csak sós fűszerezés gyanánt meg fehércukor. Mindentől ami ezek felett van eltiltva egy hónapot! A kávéról nem bírok lemondani. gyógyszereket is kaptam. jövő héten pedig rohangálás góckutatásra...3 helyre! Úgyhogy unalom kizárva ezen a területen is! Puszi mindenkinek! :x ;) :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. február 15. 11:31

szia Gabóci, én meg veled tettem fel egyszerre majdnem hozzászólást! Úgy megörültem Garfild képeinek! Jót vigyorogtam, nem szokott beleesni a kádba, pontosabban vízbe? Én most nem jövök képekkel, mert max. az új ázásokkal tudnék jönni. Megyek Samunak tésztát főzni! szép napot Mindenkinek! :x :flower1: :littlehearth:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. február 15. 12:21

Kedves Lányok!
Először is köszönöm a Garfield-képeket,régen láttam már.Kedves Kata!Ó jaj, mennyi tilatom!!!Nehéz lesz,de Te erős vagy.Addig tudod mással vigasztalni magad?
Kedves Lányok!Mosogatás közben MEGVILÁGOSODTAM.Most egy vallomás következik:
Azt hiszem én eddig rossz úton jártam az itteni bejegyzéseimmel és képeimmel.Bevallom őszintén ,azt gondoltam, megosztom a lehetőségem VELETEK és sok olyan helyre elmegyek , megmutatom,ha csak a magam igen egyszerű kis módján,hogy mi van itt a közös fővárosunkban, részesévé teszlek titeket a mai pörgő városnak.Miért gondoltam azt,hogy ki ne maradjatok semmiből?.Megnéztem hány bejegyzést írtam és hány képet tettem fel.JESSZUS,NAGYON SOK.Önjelölt városi tollnok lettem.Ez így nem mehet tovább,a FÓRUM nem egy piactér,ahol kínálgatni kell a portékát,csalogatni a vevőket.Mindenki kulturáltam időnként benéz,nem pedig állandóan jelen van.Hát jól félreértettem a dolgokat!Csak fotót kell csináljak és kész.Üdv:Paggy
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. február 15. 14:34

Sziasztok lányok!

Paggy és a magam részéről örülök a városnéző képeidnek, valamint a linkekkel is el szoktam jutni, ahová küldenek. Úgyhogy köszi.

Örülök, hogy mindenki jobban van már. A jövőben talán még hamarabb kigyógyulunk az influenzából.
https://www.nlcafe.hu/egeszseg/20180215 ... zer-japan/
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. február 15. 14:36

Sziasztok!

Nem ezzel akartam kezdeni, de a reakció, az reakcióÍ!
Paggy! Ne csináld mááááár! Tessék továbbra is képeket tenni, ajánlgatni. rEMÉLEm nem csak a magam nevében beszélek! :-) Legalább igy is kimozdulunk itthonról. Olyan, mintha ott lennénk az utcán Veled, legalább tudjuk merre jársza városban.

Amivel akartam kezdeni:
Most olvastam és mennyire igaz! - lehet - :-)
"Japánban úgy vélik minden emberben ott rejtőzik az "ikigai", melyet miután felfedezel, elégedett és boldog élet vár rád. "

Ma megjött életem első kristály nyaklánca. Az aranyaim már levetettem régen, mert a mágnes miatt álllandóan kapkodhattam ki a fülemből, az " öregségi " szemölcsök meg a kis disznók megjelentek a nyakamon és nem szerette a nyaklán.

Kép

Hát nem lett a legélesebb, igy legalább nem látszik az ablaküveg tisztasági foka, ami most március végéig biztos várat magára.

Különböző ásványok vannak benne, Pekingbe és a vizsgára készülvén. :-) Pusztán csak megerősitésként.
Paggy! Totál ugyanezt élem én is át, mint Te az állatkák után takaritás terén. Ödön igazán nem hullajtja a szőrét, de csak jön azért. Ma ismét porszivózás, a leteritett lepedőit fertőtleniteni, fenék lézerezés elkezdése amit elhanyagoltam pár napja és ismét elkezdett a belső fekély levedzeni. Kezdek megkergülni, de jól tűri. A fiúk is, hogy én csinálom. ..

Gabóci! JÓ látni ismét :-), úgy , mint Katát :-) Én beszélek, aki jól eltünt egy időre :-)
Tehát Gabóci, Garfield és a fizika, jól áll neki :-).
De jó, hogy betetted a Hwayugit, mindjárt megyek és töltöm is az asiaról. Ezzel is elmaradtam szépen.
Gyors kiirom magamból a dolgokat, aztán kezdek neki az adónak. Brrrr.

Kata! Remélem megtalálják az okát a bajodnak. Az öcsém élettársának a napokban kezdett el lángolni a bőre, vándorolni a piros foltok. A doki alig akarta falunk beutalni kivizsgálásra. Hát erre már nem mondok semmit. Napokig szurizta, gyógyszerezte, változás semmi. Most elinditották ott is a kivizsgálást.

Itt most szuperül kisütött az előbb a nap. Egy deka hó nincs errefelé.

Mindenki legyen jó, és egészséges! :-)
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. február 15. 14:40

Gabóci annyira szép Garfild. Köszi a képeket.
Kata a beázáshoz fizet a biztosító? Az még a jobbik eset, de ha ki van festve és azonnal újra kell festeni, na az nem egy leányálom.(((Mit mond a feletted lakó? Mi még be sem voltunk költözve amikor eláztattak. Fel is mentem a felettünk lakóhoz, na kiderült, hogy ők is áznak. Így együtt mentünk feljebb. A panel összeillesztései prímán levezetik a vizet.
Szilvia333

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2018. február 15. 16:33

Kedves Paggy,az úgy van hogy az én Gombócomnak már 2 hete se híre se hamva,csak anyukámtól tudom hogy őmacseksága délben percre pontosan megjelenik és lezavar egy gyors ebédet,amit persze hangos nyervákolással ki kér magának.Már számítok arra hogy a napokban egy időre végleg hazatér,gondolom én elég megviselt állapotban ... nagy a hárem,védeni kell a területet))
Gabó,látom Garfild kissé higgadtabb,legalább te tudod hogy ott van,és épségben !!
Katám,miféle kórságot kaptál be hogy így le redukálták a tápanyag igényedet !! Remélem nem sokára újra ehetsz mindent mi szem szájnak ingere!! Kitartás !!!
Ági,ez egy nagyon szép nyaklánc,kívánom váltsa be a hozzá fűzött reményeket!!
Kinek a pap,kinek a paplan, én ha megakarom találni a lelki békémet,akkor azt azzal érem el hogy tele rakom a begyemet fokhagymás pirítóssal.Amit ma megehetsz,ne halaszd holnapra ... éljen a dipankrin,meg a gyógyszertár ahol venni lehet!! ... Mondom a gyógyszertár ... a gyógyszerész már más téma)))
Éva,mi újság Dodikával,hogy tűri ezt a hej de jó időt????
Már akartam írni,de valahogy mindig elfelejtettem,hiába a kor meg a kapkodás,szóval ..: Ritám,azt kell mondjam hogy félelmetesen szép helyen laksz!!! Imádom az erdőt,a hegyeket,tavasztól őszig maga a Nirvána,... gondolom én ..télen meg, ahogy néztem a képeket valósággal kirázott a hideg ha rágondoltam a hóseprésre,de ez még így is gyönyörű,csak mint mondod a közlekedés ... kész fitnesz paradicsom gyaloglás szempontjából,amíg bírja az ember,szóval már látom is lelki szemeimmel a kisportolt filigrán alakodat!!!!
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. február 15. 17:18

Kedves Lányok!Köszi a bizalmat.Nem udvaroltatni akarok magamnak,csak néha úgy érzem ,minek nyüzsgök itt a sok fotóval.
Más a vágyálmaim:
Lányok !Jön a tavasz,csak mint egy tagja a csapatnak írom,jó lenne majd néhány szép kép ide!Tudnánk beszélgetni nemcsak dicsérni a témát,hanem esetleg ötletet adni.Nagyon vacakul fotózok még mindig.Pld boldog lettem volna,ha a havas ,emberekkel teli parkról jobb képeket csinálok .Vagy és szóval kicsit fejlődni.TUDOM MINDENKINEK VAN DOLGA,SOK BAJA!!!DE most is érdekesnek tartanám,ha pld 1-2 témában is fotóznánk:
FELHŐK,FÁK, esetleg teljesen mást.HOGY LEGYEN jónéhány képünk.Nem kötelezően.De mindenki le tud fotózni pld egy váza virágot,ezenkivül bármi :városnézés.......stb.stb.
Ági!Végre -végre küldtél képet!És milyen barátságos kinézni az ablakodon.Az ásványláncodhoz sok szerencsét kívánok.A párnám alá én is tettem a gyógyító kristályból.Szegény Ödön popója!A sipolyok kezelése hosszantartó.Gyógyszerbe áztatott gézcsíkot szoktak bele tenni.Na most mennem kell,jön az unokám. :littlehearth: :flower1: Paggy
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 15. 18:59

Azt mondtam, ha befejeztem a Memory Lostot, jövök, és ez így is lesz, de az erőltetett tempó miatt,
elhanyagoltam az itthoni munkámat, és rengeteg restanciám volt a sori topikjában is. Mióta befejeztem
a ML-ot, napi két-három órát töltöttem a válaszadással. De máris megyek, mert egy átfogó jellemzést kell
írnom az egyik nyolcadikos gyerekemről. Pártfogót kapott, akihez rendszeresen kell majd ezután járnia.
30.-án bíróságon voltam egy másik iskolai ügy miatt (mint tanú). Ma már nem járunk az igazolatlan
mulasztások miatt bíróságra, de bizony korábban 7-szer voltam emiatt beidézve, mint osztályfőnök.
300 gyerekünkből 289 halmozottan hátrányos helyzetű. Rengeteget járunk a családokhoz, de enélkül is
nagyon sok adminisztrációval, üggyel-bajjal járnak ezek a gyerekek. Nekem nyolc veszélyeztetett,
a gyermekjóléti szolgálatnál alapellátásba vagy védelembe vett gyerek van az osztályomban. Az egyik
kislány nemrégen megszökött otthonról a fiújához. Ezzel is csak nekem van gondom, mintha az én
gyerekem lenne. A hatóságoknak mindig az az első kérdésük, mit tett az iskola, az osztályfőnök azért,
hogy a gyerek rendszeresen járjon iskolába!!!! És ezek csak az iskolai dolgaim. Ja, az kimaradt, hogy
amiért ilyen iskola vagyunk (normál általános iskola a miénk!!!!), örökké minket képeznek tovább,
pedig a szülőket kéne mindenféle szempontból!

Azért írtam ezt le, hogy érzékeltessem, hogy kevés időm marad az itteni aktívkodásra. Minden írást
elolvasok, még ha le is maradtam velük, de nem tudok mindre reagálni, és minden linket elolvasni úgy,
ahogy az szeretném. Kiteszem a fotóimat, és nagyjából ennyi. Nyáron lesz legközelebb jobban időm arra,
hogy társalogni is tudjak, ami egyébként hiányzik!

Nem volt képem mostanában, mert a nagy szürkeségen, esőn, havas esőn nincs mit fotózni, de ma,
hogy sütött a nap, kiültek a cicák napozni:

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 15. 18:59

Kép

Kép
Szilvia333

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2018. február 15. 19:35

Drága Ritám!!
A problémád a tanulóiddal ösmerős téma!! Nálunk sem ismeretlenek ezek a dolgok!! Mint mondtam már,2 iskola üzemel településünkön,egy református,meg egy másik.Mikor a refi megalakult,ölre mentek a tanerők hogy ki kerüljön be a refibe.
Spoiler: mutasd
Sajnos ma, magyarországon ITT tartunk,és a mi a legbizarrabb hogy nekünk kell befogni(a kis m direkt volt)

De édesek ezek a kis mini ragadozók!!! Az a középső különösen,olyan mint egy kis mini hiúz!! Na de a másik kettőt is már simizném ezerrel,kérdés hogyan viszonyulnának a szeretet rohamomra)))
Köszönöm a fotókat,és kitartás mert ez úgysem lesz jobb)) Béke !!! :littlehearth: :movingflower: :movingflower: %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%-
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. február 15. 19:37

Kedves Rita!Köszönöm szépen a gyönyörű cicafotókat.Megint ez a vörös.Mégjobban fáj a szívem a volt cicámért.Nagyon nehéz neked.Nehéz és sok munka kevés eredménnyel.Ma arról volt szó a rádióban mennyire szemét néhány önkormányzat,hogy a szociális segélyt takarításhoz köti./Régi téma/Nekem L.Ritók Nóra segít eligazodni az Igazgyöngy alapítvány honlapján/-Tegnap az 55 éves tanítványom oktatott ki.4 éve tanítom németre.Sok mindenben ezerszer jobb nálam,de a nyelvhez kevés érzéke van.Már mindent megpróbáltam vele.Mindig talál valami kifogást,hogy miért nem csinálja azt ,amire kérem.Pld mivel szeret utazni,kértem menjen el egy kis egyszerű 2 napos városlátogató útra.Ott csak az lesz a feladata,hogy beüljön egy kávézóba és kérjen kávét tejjel...és 1 szelet tortát.Mindent leírtam,ha esetleg elfelejtené.Mikor visszajött megkérdeztem:Na mi volt,hogy ment?
-Ja ,nem volt kedvem kávét inni és ,ezért nem ültem be sehová.-Ennyit a hatékonyságról.Persze van jónéhány ellenpéldám is.--Köszönöm a hosszú beszámolót,de semmiképp nem akartam megbántani senkit a magam keservével.Szerintem félreértetttem régen a helyzetet.azt gondoltam ez egy olyan fórum,ahol állandó jelenlét van és mindenki hozza a fotóit,mert mindenki szeret fotózni.Ez egy családias ,kedves hely,ahová jó betérni.Üdv:Paggy
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. február 16. 10:50

HÚj Paggy, nem is szimplán, duplán félreérted a helyzetet! Nagyon szeretjük a városi képeket, és nagyon örülünk a linkeknek is amellyel olyan helyekre is kap belépést, belelátást az ember, ahova egyébként nem jutnánk, illetve nem tudnánk róla! Úgy hogy szerintem, de ezzel a véleménnyel tuti nem vagyok egyedül, hozzál csak minél több képet, és linket. Még ha nem is tudjuk rögtön lereagálni, de ez nem jelenti azt, hogy nem érdekel, vagy nem érdekes! Azt hiszem Ybl. építészetével kapcsolatban is vártál képeket. Nekem pl. meg kell várjam, hogy kimozdulós helyzetbe kerüljek, és ne a bevásárlás anyagbeszerzés és ügyintézés legyen a fő téma, hanem csak Samu és a hátizsák legyen velünk, és legalább az egyik kezem szabad legyen a képcsináláshoz. De én is kíváncsi vagyok győri vonatkozásban hogy mit találok, de nem akarok képeslappal jönni, mert itt a lényeg a saját meglátás, észrevétel, és az hogy az ember éppen ott van vagy volt-!

Pesten pl. Régen voltam a Baross utcában és a Mária utcában, ott lakott a bátyám albérletben, vajon milyenek azok az ódon épületek ma? :) .
A szépművészeti múzeumban akkor voltam utoljára, mikor az I. sz. női klinikán dolgoztam! Hát az is jó régen volt. Azóta biztosan sok minden megváltozott!
Rita, nem irigykedem az osztályod miatt, minihelyzetben itt is megkapom élőben az 5. emeleti lakóktól. Lassan már a 2. generáció születik tőlük de rendkívül antiszociálisak! De tv-jük pl. akkora van mint a szoba rövidebb fala, drogra, cigire mindig van pénz. az a baj, hogy a cigány önkormányzat kifizeti a lemaradásokat. Remélem az idén már végre ki lesznek lakoltatva! A gyerekeket már rég elvettem volna tőlük, olyan nevelőszülőkhöz, akiknek szívügyük, hogy mindent kihozzanak azokból a gyerekekből amit csak lehet. Csak ki kellene emelni ebből a veszélyeztetett kőzegből.
A cicás képek gyönyörűek, milyen klassz, hogy éppen a kerítés az egyik kellemes pihenőjük, és élvezhetik a napsütést, mi meg a róluk készített képeket!

Szilvia! Sajnos még mindig nem tudjuk, de az a felháborító hogy nem egy teszttel kezdik, hanem adtak gyógyszert, meg mosakodót meg valami fehér löttyöt, amivel csak a pöttyökre kellene tenni...höhöhö. ezt is csak ott tudom használni ahol látom. Már az írás is nehezen megy, mert a karomon is van már egy kettő, hogy a kánya csípje meg. Ahelyett hogy fogyna, még szaporodik! Aish...! A derekam meg le akar szakadni. Most egy kicsit le kell pihenjek, eddig bírtam ülni. A lényeg hogy ez tarthatatlan és sürgősen meg kell gyógyuljak!!
:x mindenkinek.... :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
ui: Jövök majd még írni... :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. február 16. 14:05

Ma reggel úgy nézett ki, talán sütni fog a nap, tévedtem. Gyenge próbálkozás volt.

Kép

Kép

Néhány percnyi napsütésban készültek.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. február 16. 14:41

SZÖRNYŰ elszállt egy oldalnyi hozzászólásom!!!!! :((
Most már csak röviden:
Drága Lányok!Bocsánat a nyavajgásért,köszönöm a biztatást.Katának az örömhírt,hogy majd megmutatja Győr egy csűcskét.TUDOM MILYEN NEHÉZ KIMOZDULNI és ÉPP EZÉRT KÜLÖN KÖSZÖNET. ^:)^
Kedvers Gabóci!Csodálatos tavaszt küldtél ide a szürke fővárosba.A fehér hóvirágok ,a crocusok képei ebbe az influenza utáni szmogos,ablakonkinézős szobába.A virágid itt csücsülnek a képernyőn.És most jön a ráadás.A CICÁK,méghozzá vörösek!Milyen más egyéniség mindegyik.Köszönöm szépen.De jó lenne picit visszarepülni és még lenne LEOPOLDOM /a volt cicám/!
Lányok !Megyek tetőkorcsolyapályát fotózni mindjárt.bár még romos vagyok,de ha ma nem ,holnap már késő lesz.Egyébként holnap lesz a 3. "randevúm" a világutazó sráccal,azaz németórám.Este Lillázom/ma van a névnapja/.Holnap délután hozok mindent.Szép napot!Paggy

KATA EZ NEM KEZDŐDŐ ÖVSÖMÖR vagy ne nevess ki BÁRÁNYHIMLŐ /én így kaptam meg 35 évesen 2-szor.Előőtte fájt a torkom,majd pöttyök,levertség.

Vissza: “Társalgó”