Van képem hozzá

Paggy

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. november 17. 17:25

rl=http://kephost.com/image/ET5L]Kép[/url]
Kép

MOSZKAUER a neve./diós,narancshéjas,tejszínes grillázs,csokival a tetején/
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. november 17. 17:28

Lilla kapott egy díjat a lovaglására
Spoiler: mutasd
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2017. november 17. 17:55-kor.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. november 17. 17:47

Kedves Rita!Nagyon köszönöm a lányodnak a hangulatos vásári képeket .Mindegyik vendéglőbe beülnék én is kipróbálni a finomságokat.Nekem is tetszenek kis boltok.Egy nagy kár van,hogy ezeket a cipőket már nem tudnám hordani.DE AZÉRT SZÍVESEN NÉZEGETEM.A szürke cica a zöld fűben impresszionista festmény.A tekintete nagyon komoly,a vesémig hatol.Szép a fagyott csipkebogyó és lassan már biztosan lehet belőle falatozni.Szoktatok?
Kedves Kata!Köszönöm szépen az új képeket.Nagyon ügyes vagy.Most is jól néznek ki a felhők és a varjú közelik.Nagyon sajnállak a beázás miatt.Azt hittem komoly beteg lettél azért vagy ki.Vigyázz magadra,mert Te nem lehetsz beteg!Küldök Neked virtuálisan egy kis vidámságot:
A körzeti orvosom azt mondta:
-Írok fel magának egy gyógyszert ,vegye be!.Ez az adag a hatásosnál 80%-kal kevesebb,de mi lehessen tudni,lehet,hogy jó lesz.
-De DOKTOR ÚR,nincs is magas vérnyomásom-mondtam
-Akkor meg minek jött ide?Szedjen vitaminokat,biztos jobban lesz!-Na most mi legyen?Marad az öngyógyítás.---Jó ,azért nem akarom bántani,de a múltkor rá akart beszélni az oltásra, ÉS AZT MONDTA, MÁR OLYAN ÖREG VAGYOK,HOGY MUSZÁJ LENNE :))
Sziasztok,most megyek gyerekezni.Holnap vendégkísérés,vasárnap DÉDI szülinap.Üdv:Paggy
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 17. 19:38

Kata! Örülök, hogy jobban vagy már!

Paggy! Nem is rossz ötlet, ez az egy órányi családi figyelem! Egyszer én is élni fogok vele.

Én szívesen válogatok a fotóimból. Ide kiteszem majd spoilerbe, neked csak le kell mentened
őket. Nekem jöhet a slideshow, szeretem, és ha nem gond, szeretnék zenét választani hozzá.

Lányodék messzire költöztek tőletek? Egész csinos lakásnak tűnik, amiről fotókat készítettél,
gondolom, kinőtték már.

Nálunk ma nem volt hideg, de a nap sem sütött, mord, lehangoló idő volt. Még szerencse, hogy
hétvége jön, így esély sincs a lehangolódásra, meg egyébként se jellemző rám.

Szép zöldek a fréziák! A grillázs guszta, ennek ellenére nem ennék belőle sokat, mert nem
kedvelem, de a csokit lenyalnám róla.

Gratulálok Lillának! Nagyon ügyes kislány!

Mivel a tavalyi vásár szinte ugyanilyen volt és arról is tettem ki képeket, úgy döntött Zsuzsi, hogy
inkább apróságokat, érdekességeket örökít meg, vagy ami csak úgy megtetszik neki valamiért.
Én az ilyesfajta fotózást is nagyon szeretem.

A csipkebogyó még nem jó, de már majdnem. Szoktam enni. Egyszerűen csak összenyomom az
ujjaimmal, és ami "lekvár kijön belőle, azt magostul, szőröstül megeszem.

ISTEN ÉLTESSE A DÉDIT!

Hét eleji sóskaborbolya, és tegnapi Karakteres Szürke Cica:

Kép

Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. november 17. 20:28

Sziasztok! Hála Istennek tényleg rendbe jöttem, nem gondoltam volna hogy ilyen hamar...igaz két napig szenvedtem mint az állat, mert nem tudtam semerre mozdulni...de ilyen belobbanást huh!
A lényeg hogy a claritin rendbe hozott!

Gratulálok Lillácskának a Díjhoz, nagyon ügyes kislány! Dédinek meg Boldog Születésnapot!
Kép
Kép
Ezt Lillácskának küldöm! :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Rita, modellcicánk szinte félelmetesen határozott nézéssel néz...de nagyon jó karakán cica! A csipkebogyó és a soskaborbolya majdnem megtévesztett hasonlóságával...
Holnap küldöm a képeket, csináltam a fákról észak dél fotókat, ha nem megyek le észre sem veszem ezt a furcsaságot, azért is jutott eszembe! :D
Itt most csepereg az eső, és kicsit fúj a szél, de nyirkosságban sokkal hidegebbnek lehet érezni. Mindenkinek szép álmokat! :ymhug: @};- :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 18. 8:46

Esik az eső, de legalább nincs hideg. Ma reggel 7 órakor fotóztam:

Kép

Kép

Kép

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 18. 8:47

A színes esőcsepp elárulja, hogy ez a csipkebogyó sérült lehet:

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 18. 8:50

Na, még három! Nem tudom megunni!

Kép

Kép

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. november 18. 9:58

Sziasztok!Indulás előtt eszembe jutott,hogy mégis kérlek Titeket,aki úgy gondolja,hogy ad 10 képet a "2017 kedvenc fotóink"c.slydershowhoz/diavetítés zenével/,legyen szíves november végéig tegye be ide spoilerezve.Szeretném,ha nagyon profi lenne.BÜSZKÉLKEDHETNÉK/-nénk/ vele,mármint a képeinkkel.Majd a segítségeteket is kérném,ha felkerültek a képek, a sorrend kiválasztásában .Rita választ hozzá zenét,de lehetne javasolni is,amikor látjátok milyen képek jöttek össze.Ma hajnalban már a 76. oldalig átnéztem az ide kitett fotóimat..Persze csak az itteniekre gondoltam a galériában.Sőt,ha valakinek van kedve és ideje,meg is csinálhatná a közöset.CSAK ÖTLET.El tudom küldeni a slydershow letöltési linkjét.Vagy bármi jó.MINDNYÁJUNKRA SZÁMÍTOK,kedvetek szerint.Szép hétvégét.Paggy
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 19. 7:39

Semmi különös, csak egy kis ez+az. A lányom küldött két fotót, gyorsan kiteszem,
aztán irány a konyha, mert jönnek az itthoni fiamék.

Lehet, hogy nálunk is van ilyen hatalmas coca-cola autó a nagyobb szupermarketekben:

Kép

Az egyik deres fotóm a telefonja háttérképe. Küldött róla egy képet. Így is tetszik:

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 19. 17:43

Ahhoz, hogy valami érdekeset is tudjak mutatni időnként a madáretető környékéről,
folyamatosan kattogtatom a gépemet, mert komoly perpatvarok, humoros jelenetek,
szoktak lejátszódni, és csak úgy tudom folyamatában megmutatni nektek, ha sok kép
van róluk. Néha nagyokat nevetek a kis hülyéken. Némelyik egy falatot sem eszik, csak
azt nézi, kibe köthetne bele, aztán mire észbe kap, elzavarják. Itt egy veréb, aki
"véreb"-nek hitte magát. A fémrúdon álló verébről van szó. Elűzte a rúd végén álló cinkét....

Kép

...aztán elégedetten körbenézett, majd úgy döntött, ő is falatozik a cinegegolyóból:

Kép
Kép

A másik golyón lévő verébtársa mellé repült, de az azonnal elkergette, belebökött a
csőrével. Ráadásul ebben a pillanatban egy régóta a háttérben várakozó cinege elfoglalta
a helyét a rúdon. Ezt a szégyent!

Kép

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 19. 17:50

Néha, teljesen véletlenül szimmetrikusan, vagy szép sorban, vagy valamilyen "mintát" alkotva
helyezkednek el. Nagyon jó a szememnek:

Kép

Kép

Kép
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. november 19. 18:00

Rita! Szemléltetőek a képek a hozzáfűzött magyarázattal. :) Szép ducik lesznek a madárkáid mire jön a tél. Már lassan a szalonnának csa a bőre és a madzagja marad. Kár, hogy nem csinálsz videót a kaja körüli csatározásról. Élmény lehet őket figyelni.
Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 19. 18:13

Gabi! Igazad van! Ki fogom próbálni a videót, eszembe sem jutott! Hétfőn veszek újabb szalonnát,
de csak akkor akasztom ki, ha az utolsó cseppig elfogyott ez a két darab. 800 forint volt, és a golyók
is gyorsan kopnak!

Hárman a rúdon, négyen a két golyón, a nevető nyolcadik két pofára tömheti magába a szalonnát:

Kép
Szilvia333

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2017. november 19. 18:23

Micsoda választék!!
Madárkák,cicusok,deres növények,karácsonyi készülődés!!
[color=#8000BF]Egyik szebb mint a másik !!!![/color]
-------------------------------------------------------------------------------
Ma nálunk szép napos és hideg idő volt)) Csekély negyed órás simizéz után,Gombócom engedte hogy egy viszonylag jó képet készítsek róla,a téli bundájában :
Kép

Itt pedig a téli szállása látható,a minden oldalról szélvédett tornácon lévő cipős szekrény alsó polcán,amit egy masszív kartondobozból eszkábáltam neki,és mint látható a bejárat is le van szűkítve plusz karton darabbal,belül kibélelve finom meleg szövettel:
Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. november 19. 20:05

Nagyon élveztem a madárfotókat, a kommenteken jókat vigyorogtam, de nagyon találóak! Köszönöm Rita az élményt! :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Szilvia nagyon édes kis cicusod van, biztosan szeret ott nálad! Jó kis helyet találtál ki neki, lehet saját kis birodalma, ahova félrehúzódhat! :D :-bd

Hozom a képeket..a mai két kakukktojással...na azokkal elegem is van mára.. :ymdaydream:

Kép

Kép
Kép

Kép
Kép

[img]https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23722441_1708582542520013_2473614043336476177_n.jpg?oh=fc0fa64b10bb6e1059b7e0f2ea
3b1fa3&oe=5A8A2976[/img]

Kép
Kép

Kép
Kép

Kép

Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. november 19. 20:14

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
gyomar

HozzászólásSzerző: gyomar » 2017. november 20. 17:33

Sziasztok Kis-lánykák!
Jártam erre, de csak ma tudtam végignézni azt a tengernyi fotót, és rengetek élményt amit ezek a képek adtak nagyon szépen köszönöm.
Nagy kedvenceim Rita cicás fotói és a gyönyörűséges deres növények, illetve a kerti parti amit a madarak dobnak össze.
Paggy pékség bemutatója tetszett nagyon, volt süti gyártás, no persze Lilla díja amihez én is gratulálok.
Ági ásványai igazán lenyűgöző példányok voltak.
Katának pedig a Győri panellakások között megbúvó nagyon szép fák és bokrokat köszönhetjük.
Gabinak pedig hála amiért Békéscsabát ismerjük meg szép lassan.
Köszönöm szépen, és várom a további gyönyörűségeket.
Marcsi :)
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. november 20. 23:32

Sziasztok!Most értem haza ,hoztam néhány képet.Szerdán lesz időm nézelődni:Paggy
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. november 20. 23:34

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. november 20. 23:36

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. november 20. 23:42

Dédink sz nap:
1/lakópark.2/3/ várnak minket
Kép
Kép

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. november 20. 23:51

Köszöni szépen a jókívánságokat.Dédi és Julika/aki vigyáz rá :littlehearth: /
Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. november 21. 7:03

sziasztok! Paggy, Köszönöm az új képeket, nagyon szépek! Örülök a szülinapnak, nagyon finom lehetett a leves! Dédi pedig olyan fiatalos, hogy meglepődtem! Csak úgy sugárzik róla az életkedv! Julika is nagyon Fess kis hölgy! A bevásárló központos képek is nagyon vonzóak..remélem én is fogok tudni hozni majd egy-kettőt...csak jussak ki a lakásból messzebbre... ;) . Képet most nem küldök, mert újra beáztam...de talán ma már a közös képviselő fog valamit lépni! :-?? x_x :-bd

Itt most esik, úgyhogy egyhangú szürkeség mindenhol! Legyen szép napotok! :ymhug: :D :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. november 21. 13:42

Szia Lányok! Kigyönyörködtem magam a képeitekben. Hol is kezdjem?

Paggy! először is gratulálok Lillának a díjhoz, ügyes kislány. :) Dédidnek utólag kívánok boldog születésnapot erőben, egészségben. Nagyon jól tartja magát. :o)

A Moszkauer nagyon guszta, szeretem az ilyen ropogós finomságokat. :x Egyébként a kajáktól nem jövök lázba, de az édességet szeretem, igaz csak módjával. Ami nem hízlal az a képes receptek nézegetése, egy falat erejéig meg is kóstolnám némelyiket. :))

Kata! Egyre jobb fotókat csinálsz, szépek a fáid. A beázás, nagyon kellemetlen, sajnállak. Tudod ki vagy mi okozta? A panel réseiben is messze el tud szivárogni. :-?

Rita! Ma minden úgy néz ki nálunk is mint a képeiden, lehetne esőcseppes fotókat csinálni, de nincs mivel! :(

Szombaton voltam a városban vásárolni. Ezeket a vacak képeket a Center 16. születésnapján csináltam.

Kép

Ezeket hetekkel ezelőtt, amikor még sütött a nap.

Kép

Kép

Kép

Tegnap esti felhőkből látszik, hogy ma borus, esős idő van.

Kép
Kép

Vissza: “Társalgó”