Van képem hozzá

Gabóci5

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. szeptember 17. 15:11

Ildikó gyönyörű helyen jártatok, és nagyon szépek a képek! :)
Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 17. 15:49

Már csak öt rész a My Sunshine-ból, és én is jövök!

A fotókat nézegetve rájöttem, hogy nekem se esti, se színházi képeim nincsenek, de nagyon
kevés a vizes, és az alkonyatos is.

Kata! Az új telcsiddel jobbak a fotók! Amikor kicsinyítem őket, nem kell még forgatnom is a
képet. Szélesebbek is. Nem is fér ki csak kettő belőlük egy sorban.
Samuka nagyon aranyos volt az utóbbi fotókon, és jó volt téged is látni!

Gabi! Színpompás lehetett az indonéz est! Átvetted a bogarakat tőlem! Nekem most pillangóim
vannak, hamarosan pakolgatom majd ki őket. Ja, és felhők is vannak dögivel.
Nálunk még nem látni ennyire színes fákat, mint amilyenek az egyik fotódon vannak.

Paggy! Most is azt mondom, hogy a fényképezőgéppel sokkal de sokkal jobbak a képeid. Arra
is rájöttem, hogy ferde fotóm sincs még. A tiéd olyan jól néz ki, hogy ki fogom próbálni!
Irigyellek a sok színházi élvezetért, de érzem, hogy én képes lennék ott is elaludni, ahogy a
moziban. Az értekezleteken is úgy kell kitámasztani a szemhéjamat, hogy le ne ragadjon.

Ildikó! Nagyon szépek a vizes fotóid! Kár, hogy a mi környékünkön nem lehet a Sajó partján
sétálni, olyan sűrűn benőtte a növényzet. Pedig kedvem lenne vizes képekhez. A Gabié is
olyan szép szokott lenni.

A lányom még mindig nem töltötte fel a képeket megára, ezért az övéi még váratnak magukra,
de ma már a nagyobbik fiaméktól megkapom a horvátországiakat. Nemsokára jövök majd velük.

Addig is bakszakál és kék boglárka lepke:

Kép
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. szeptember 17. 16:03

Rita írta:Addig is bakszakál és kék boglárka lepke:

Kép

Rita! A két szín kombinációja csodaszép! :x
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. szeptember 17. 16:11

Szia Rita!Sajnos sokszor elbalfékeskedem a fényképezőgépem.Ez azt jelenti,hogy kb 30-35 képet tud csinálni feltöltés nélkül és ellövöm a képeket,mire egy igazán jó téma elém kerül.Tegnap is így jártam.Egy csodás rendezvényen vettem részt . Mikor 2 esemény közt hazamentem ,elfelejtettem feltölteni/sétáltatnom kellett a kutyákat/így a legszebb dologra csak a telefonommal fotózhattam.NAGYON-NAGYON MÉRGES VOLTAM MAGAMRA-MAJDNEM BŐGTEM. Azt tartott vissza ,hogy 100 emberrel együtt 2 órát álltam sorba az OPERA előtt.Kétséges volt ,hogy bejutok-e.Nemsokára hozok egy kis beszámolót .Üdv:Paggy
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 17. 16:18

Tényleg nagyon szép! Ez mintha nem is ugyanaz a kék boglárka lepke lenne. Pedig...

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 17. 16:25

Paggy! Az hogy lehet, hogy csak ilyen rövid ideig bírja egyszeri feltöltéssel? Talán azért,
mert öreg, vagy rossz az aksija?

Ha lúd, legyen kövér! Kék boglárka lepke a mezei aszaton. Ezen a fotón az aszat feje
rendkívül pici, még a kisujjam végétől is kisebb. Ebből lehet következtetni arra, hogy
a lepke is a kicsik közül való. Sokkal kisebb egy átlagos lepkénél, mondjuk egy fehér
káposztalepkének a negyede-harmada. De hogy az aszat miért volt ilyen pici fejű nem
tudom, mert az meg ettől sokkal nagyobb szokott lenni:

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. szeptember 17. 16:39

Rita!Régi mindkettő.Talán karácsonyra kapok egy picit jobb gépet a szülinapomra ÉS van olyan nagyon fényes vagy nagyon sötét hely ,ahol csak a videó jó.Ez viszont csak a telefonomon van..
Nagyon szép a lepkés képed.MADEIRÁBÓL VAN A LEPKE?Üdv:Paggy
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. szeptember 17. 17:01

Spoiler: mutasd
Sziasztok!Idei utolsó eseményfotóim illetve videóim következnek.Úgy döntöttem ,rátérek a "csak képek" jelentkezésre.Tegnap beszélt a rádióban egy fotóriporter arról,mennyivel többet el lehet mondani 1 jó fotóval,mint 500 rossz mondattal.
Tehát a történet szavakban:
A SZÍNHÁZAK ÉJSZAKÁJA program keretén belül,mód volt az OPERAHÁZ 3 turnusban való meglátogatására/pincétől a padlásig/Gondoltam,ez nekem való.Igen ám,de összesen 134 ember részvételére volt lehetőség.Ebből a felét előzetes regisztrációhoz kötötték,ami 1 perc alatt elfogyott,Hiába ültem a gép előtt,nem sikerült.Próba szerencse alapon odamentünk 1/2 7 -re/este/ az épület oldalajtajához.Az első turnus 1/2 8-kor indult.Előttünk kb 20-an álltak,s utánunk 5 percen belül 100-an.1/2 8 kor elkezdtek sorszámot osztani,azok között/mi az elsők/,akik nem regisztráltak.Megkaptam az utolsó számot/21./,de a nászasszonyom,akit én vettem rá,hogy velem jöjjön,nem kapott,így az első turnusban nem jutottunk be.Meg kellett várnunk a 1/2 10-kor indulót.DE NEM MEHETTÜNK EL A SORBÓL,mert mögöttünk még többen lettek és nem volt bérelt hely.Tovább álltunk 3/4 9-ig,mikor végre 21-en bejutottunk.Közben az előre regisztráltak megjöttek.Zúgolódás mindenhonnan.Engem a próbatételek megedzettet,így nem adtam fel,bár azt gondoltam nem éri meg ez az egész. PEDIG DEEEEEEEE! Csak azért írom le ilyen bőven,hogy érezzétek mitől kerültünk LENYŰGÖZÖTT ÁLLAPOTBA.S ekkor kiderült nem szuperál a fényképezőgépem.Bőgni tudtam volna.Na mindegy,maradt a telefonom.Jó vacak videókat készítettem,de beteszek néhány linket,hogy lássátok profi módon is,mi van odabent.A pincétől/a színpad alatt/a padlásig/felső festő műhely/le és föl lépcsőztünk 5 emeletet.És mindenek előtt egy fél órás gyönyörű bemutatót kaptunk a Székely Bertalan teremben.Operaáriák szóltak/Varázsfuvola,Don Giovanni-/
fatal művészek előadásában.Fogadjátok szertettel a vacak videóimat ,majd a lprofikat!Üdv:Paggy--
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2017. szeptember 17. 23:39-kor.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. szeptember 17. 17:14

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2017. szeptember 17. 23:39-kor.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. szeptember 17. 17:14

https://youtu.be/JrunKhFB624

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2017. szeptember 17. 23:38-kor.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. szeptember 17. 17:16

https://www.youtube.com/watch?v=LQ1_bVtn5yg Itt voltam tegnap

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2017. szeptember 17. 23:38-kor.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. szeptember 17. 17:22

jelmeztár:
url=https://kephost.com/image/BoU7]Kép[/url]
Kép
Kép
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. szeptember 17. 17:27

És egy 2014-es bál az Operában:
https://www.youtube.com/watch?v=w7Ou81SkTZ0
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. szeptember 17. 17:44

Ildikó milyen szép helyen voltatok...elcsónakázgatnék az ilyen helyen..Lehet ki kellene próbálnom, hogy mennyire menne még az evezés... :D ;)
Rita, megint olyan gyönyörű Képeket kaptunk tőletek! én most küldtem egy szombat reggeli és és a mostani képeket...2 perc alatt nem győztem kattintgatni..olyan gyorsan vitte a szél a felhőket...nem tudom mennyire lesz látható... :-??

Paggy, köszönet a képekért, beszámolókért, és a videókért! Én tuti nem bírtam volna ennyit várni... x_x

További szép estét.. :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
nildiko

HozzászólásSzerző: nildiko » 2017. szeptember 17. 21:31

Kata, Baracskán voltam kirándulni és ott van ez a tó. Nem lehetett csónakázni, halak élnek benne, nem is kicsik.
Legközelebb jegyzetelek, mert közben annyira bámulom a fotókat, elfelejtem a végére ki fotózta, és mit akartam írni.
Ilyen kék pillangót még nem láttam,mint amit itt.

Rita, nagyon várom azokat a szép fotókat,amiből kettőt sikerült látnom, biztos A Fb-ra is felteszed majd.
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. szeptember 20. 18:15

Sziasztok! :-h Egy kicsit jöttem nézelődni.

Kata! Az új telefonodat használd egészséggel, és csinálj sok szép képet! :)

Paggy! Érdekes és szép lehetett az Operaház kulisszatitkait meglesni. Köszi a képeket. :ympeace: Mindig irigykedem, hogy Pesten olyan sok és érdekes program van, de azért vidékre is jut néhány.

Itt a rossz idő, de tegnap és előtte voltam ügyintézni a városban, majd sétáltam a kedvenc Köröspartomon és csináltam egy csomó képet. Beosztom majd a szűkösebb időkre. Az éjszakai nagy vihar után ma már csak csendesen esik az eső, és hűvös van.
Itt van az ősz!

Kép
A bevásárló központunk is őszi ruhát öltött. ;)

Kép

A Körösparton

Kép

A városközpontban.

Kép
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. szeptember 21. 9:54

Kedves Gabóci!Szinte hihetetlen,hogy nálatok is esik,olyan szép napsütésesek a belvárosi képeid.Igen, itt az ősz,múlik az idő!Érdekes ötlet színes esernyőkkel vidámítani a bevásárlóközpont hangulatát.Tetszik.Milyen gyönyörű lesz hamarosan az őszi Körös és környéke!.Most is szép és festői.Kedves Gabóci!Úgy gondolom Te is odavagy a nagy vizekért,mert nem hagytad ki a pesti hajózást sem.Most az jutott az eszembe,hogy mint Rita a közeliekkel, lehetne egy csomó vízparti fotót készíteni /nem nálunk,mert itt csak a rakpart jöhetne szóba,meg a Kopaszi-gát,ezek pedig inkább a forgalmas várost mutatnák.Szeretem a csipkelekvárt és persze a dércsipke csipkét.Nem tudom szoktál-e belőle lekvárt főzni?vajon mennyire macerás?Végül pedig:a nagyvárosban nyilván több dolog történik.Azért próbáltam több mindenről tudósítani,mert szerettem volna a lehetőségemet megosztani Veletek.Nekem pedig az az öröm,ha részese lehetek pld. a tavaszi-őszi gyömölcsérésnek,vagy Szilvi és Kata apukájának kertjét láthatom,Békéscsabán virtuális színházba mehetek,Szegeden így voltam piacon Ágival.És sok sok élményben volt részem.KÖSZÖNÖM SZÉPEN MINDENKINEK!Üdv:Paggy
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. szeptember 21. 10:29

3 kissé bugyuta kép.1/2/3-fréziaindítás/
=https://kephost.com/image/BgAv]Kép[/url]
Kép
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. szeptember 21. 11:38

Reggeli szundika:
Kép
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2017. szeptember 21. 11:40

Szia Mindenki!

Jövő héten szerdán remélem ha minden igaz jövök, szépen végig is tudok már olvasni mindent.
Most viszont nem birom ki, el kell mesélnem, milyen büszke is vagyok az én kedves exemre.
Reggel a szegedi kutyás oldalra kiirták, hogy a merőleges utcánkban egy kutya lóg a keritésen. Kiugrott, fent akadt. Rendőrök már mennek, igy megnyugodtam. Ismerek minden kutyát munkába menet, bár ez a most odaköltöző lakó valahogy nem igazán volt szimpi, ahogy láttam a kutyatartását. Megyek zuhogó esőbe, tekerem a bicajt, látom, hogy egy csaj tartja a kutyát, aki mellesleg egy közép ázsiai juhász, Kép
és megpróbálja a láncát leoperálni róla.
Megálltam, mire kiderült rendőrök sehol, ő a szomszéd. Na persze, hogy nem mentem tovább, bár félve először a kutyától, mert már volt szerencsém a fajtához, abból is az emberevőbbhöz. Ez egy jámbor, hatalmas segitséget kérő gülü szemekkel már, mert ereje is alig volt tartani magát a kerités peremén. A vége az lett, hogy riasztottam a párom alvásból. Nagy nehezen oda is ért, levágta a kutyát az őrült vastag láncról. A szomszéd csaj elvitte magához. Kiértek a rendőrök is, a kutya már új helyen jó kezekben, mert a gazda azzal kezdte, hogy megverte volna a kutyát. Hát nem mondom, mit csináltam volna vele. Tiszta vér volt minden, a kutya is, a kerités is.
Úgyhogy nagoyn büszke vagyok a ház urára! Önszántamból megigértem,hogy ma egy rossz szót nem szólok rá!! :-)
Bocs, de ezt most muszáj volt leirnom, ebédfőzés, aztán nyomás tanulni.
Jövök majd egyszercsak úgy igazából is vissza! :-) Addig is mindenkinek szép napokat, bár nálunk elég pocsék az idő.
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 21. 19:15

Kata fotói:

Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 21. 19:15

Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 21. 19:28

Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. szeptember 21. 20:09

Ági! Szegény kutyus. :( Beleéltem magam a helyedbe és a látványba, szörnyű milyen emberek vannak. Még mindig borzongok. Minek tart az ilyen kutyát? Gratulálok a megmentőknek! :ymapplause:

Paggy! Nem csoda ha az aprónép csak szundizik, nekem is ahhoz lett volna kedvem. Egész nap esett az eső. Milyen szép asztal, tele az ősz finomságaival. Szép az a kakastaréj is.

Kép

Paggy most lehetett "vizes" képet csinálni. Jött a víz fentről,lentről.

Kép

Kép

Kép

Kata! Szépek a felhős fotóid, és nagyszerű bevásárló körúton voltatok. Jó volt látni Samukát mosolyogni. ;;)
Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. szeptember 21. 20:17

Gabi! Milyen kár, hogy annyira kicsik a képek a montázsaidban! Állandóan rá akartam kattintani,
hogy nagyobba is megnézzem őket, aztán gyorsan rájöttem, hogy hiába kattogtatok.

Mindig rákap valamire a világ. Most épp a színes esernyők vannak soron. Nagyon hangulatos,
szó se róla.

Paggy, te jó ég! Milyen virág van a vázádban az őszi csendéletedben? Gyönyörű, nagyfejű!

Mit jelent az, hogy "fréziaindítás"? Már benn vannak a hagymák a cserepekben?

Az állatkák nagyon édesek!

Ági! Annyira nevetek, hogy "ex"-nek hívod a jelenlegi párodat. Már írtad a történeteteket, és hát
tagadhatatlan, hogy volt ő már ex is, de aztán még egyszer fordult a kocka. Már az alapsztori is
nagyon jó.

Hősök vagytok! Bevallom, nem mertem volna csak úgy hozzányúlni a kutyushoz. Féltem volna.
Sajnálom azt a jószágot, akinek rossz gazda jut.

Jó tanulást! Egyszer csak vége lesz!

Kata! A sógornőd már akkor nagyon szimpatikus volt, amikor a youtube videóban megismerhettem
őt a bátyád párjaként. Milyen jó, hogy még mindig tartjátok a kapcsolatot, és tud neked segíteni,
ha muszáj.

Látom, Samuka szeret kocsikázni. Ez a telcsid sokkal jobb fotókat csinál. Nem minden képet
kicsinyítettem le, mert siettem. Kicsit káoszosak lettek így, de már mindegy.

Én pedig egy apróka bogáncs bimbót hoztam, amibe beletelepedett egy még apróbb csalán levélbogár.
Maga a bogár két gyufafejnyi nagyságú:

Kép

Vissza: “Társalgó”