Kérések, problémák

Rita
Adminisztrátor

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 10. 17:25

Kata! Ide is beteszem, amit a fotósarokba írtam neked segítséget:

Beindítasz egy videót, majd megállítod. A legfelső sorban találsz egy olyan fület, hogy "Eszközök"
ráklikkelsz, majd a legördülő ablakban --> "Beállítások" -> "Feliratok és OSD". Ez kell nekünk!

A "Felirat pozíciójának kényszerítése"-nél lehet +- irányba mozgatni a feliratot, attól függően, hogy
a hardsub felé vagy alá akarod-e tenni. Ha 60 ponttal megemeled, az nagyjából jó is lesz.

Nekem sárga a betűszínem és szürke keretbe is van téve, hogy jobban lássam a szöveget.

A színt a "A szöveg alapértelmezett színe"-nél lehet állítani. Amelyik színre kattintsz, olyan lesz
a betűd.

A "Körvonal színe"-nél a feketét választottam. Az "Árnyék hozzáadása" és a "Háttér hozzáadása"
is ki van pipálva. Ettől lesz a szürke keret.

A beállítások után "Mentés", és a videó újraindítása.

Nekem így néz ki ez a beállítás:

Kép
Kata58
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. június 11. 7:40

Rita írta:Kata! Ide is beteszem, amit a fotósarokba írtam neked segítséget:

Beindítasz egy videót, majd megállítod. A legfelső sorban találsz egy olyan fület, hogy "Eszközök"
ráklikkelsz, majd a legördülő ablakban --> "Beállítások" -> "Feliratok és OSD". Ez kell nekünk!

A "Felirat pozíciójának kényszerítése"-nél lehet +- irányba mozgatni a feliratot, attól függően, hogy
a hardsub felé vagy alá akarod-e tenni. Ha 60 ponttal megemeled, az nagyjából jó is lesz.

Nekem sárga a betűszínem és szürke keretbe is van téve, hogy jobban lássam a szöveget.

A színt a "A szöveg alapértelmezett színe"-nél lehet állítani. Amelyik színre kattintsz, olyan lesz
a betűd.

A "Körvonal színe"-nél a feketét választottam. Az "Árnyék hozzáadása" és a "Háttér hozzáadása"
is ki van pipálva. Ettől lesz a szürke keret.

A beállítások után "Mentés", és a videó újraindítása.

Nekem így néz ki ez a beállítás:

Kép

Köszönöm a segítséget, ezt kerestük fréziával....
Jó ötlet ide is kitenni, mert igy nem fogjuk hiába keresni... :x :x :x :x :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:

Vissza: “Társalgó”