Kérések, problémák

Rita
Adminisztrátor

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 15. 17:39

Szilvia! Én már túl vagyok rajta, már a fele hajamat kitéptem! Aztán bátran kattintgattam ide-oda,
és már majdnem minden olyan, mint régen.

:flower1: :D :flower1: :-bd :flower1: \:D/ :flower1: :-h :flower1: ^:)^ :flower1: :ympray: :flower1: :ympeace: :flower1: #:-s :flower1: :ymapplause: :flower1:
MinGi

HozzászólásSzerző: MinGi » 2017. december 13. 18:57

Ritám! Azt szeretném kérdezni, hogy van szabály arra, milyen gyakorisággal kell az avista-ról letölteni, hogy ne legyen probléma? Tudom, hogy olvastam valahol róla, de nem jöttem eddig rá, hogy hol.
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. december 13. 20:03

Szia Zsike! Ez csak az új belépőkre vonatkozik. Nekik 30 napon belül le kell tölteni valamit,
mert inaktivitás miatt kizárják.

Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. december 13. 20:06

szia MinGi! ejha ezt nem tudtam, bár én egy másiknál jártam úgy hogy kivágtak mint azt a bizonyos macskát, mert 3 hónapig nem szedtem le semmit.../egyék meg/ viszont a visszatöltéssel szigorú vagyok...ha van helyem akkor még sokkal többet is a javasoltnál. Mivel mindig vannak futó sorozatok is amiket éppen szedegetek lefelé, így nem találkoztam ezzel a gonddal, de egyébkánt most hogy írtad, nekem is rémlik...de itt mintha fél év lenne..de nem akarok hülyeséget írni, csak olyan abszurd, egyébként az avistás oldallal meg vagyok elégedve, szeretek onnan letölteni, talán kétszer fordult elő velem hogy nem volt jó minőségű a kép de az akkor már nagyon olyan volt! Úgyhogy várom én is Rita válaszát, mert nem árt az ilyen infókat feleleveníteni. A másiknál tuti a 3 hónap volt a határidő, mert pont rá pár napjára akartam egy amerikai sorozatot letölteni és dugába dőlt a tervem... :(
De itt meg kárpótolva vagyok ezerszeresen a sok csodás néznivalóval..szép estét mindenkinek ;;) :ymhug: :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. december 13. 20:07

Na közben meg be is futott Rita válasza! :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
MinGi

HozzászólásSzerző: MinGi » 2017. december 13. 20:28

Köszönöm a válaszodat. Valamiért nekem az rémlett, hogy később is tartalmaz időhatárt.

Vissza: “Társalgó”