Csevegő

Elthan

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Elthan » 2019. január 8. 12:49

Kata58 írta:Szia Elthan. Szerintem nagyon jókat választottál. Legénykédnek meg mielőbbi teljes gyógyulást, sokat fog majd javulni az állapota. Na igen aki diák meg szeretne lógni a suliból, de annak előbb utóbb komoly hátulütői lehetnek. De jót mosolyogtam a mozgás fogalmazáson... :)) :)) :)) .
Ilyen derűs legyen az egész hete mindenkinek! :ymhug: :movingflower: :flower1:

Dr. Balogh Péter főorvos Úr már csak ilyen. Még meg is fenyegette, hogy ha nem jár normálisabban még 10 injekciót felír neki. Köszönöm a jó kívánságokat a gyerek nevében. A 7 éves húga, tegnap fel-alá járkált előtte, hogy így kell járni! Mert Lili szerint Dani olyan sokat feküdt az ágyba, hogy elfelejtett járni és Ő a fejébe vette, hogy megtanítja a bátyját járni. Dani bosszankodik rajta, mi meg nevetünk.
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 8. 14:07

Szia Elthan...igazi hős vagy akkor már, aki megjárta a hadak útját! Hát igen, milyen gyakran ott vagyunk erősek ahol nem kellene, még jó hogy a rossz helyzetből is pozitívan jöttél ki! Van ismerősöm, akinek szintén ilyen műtéte volt, mondhatni jót tett vele, de majd a súlycipelés és étkezés mennyiség most már majd minőségibe kell nagyon hogy átálljon. De majd mindent a maga idejében. Egyébként gyors, és teljes gyógyulást kívánok Neked is. Lehet ha elmennék hasi ultra hangra én is így járnék, úgyhogy én is húzom halasztom a dolgokat rendesen! Majd tavasszal rástartolok én is ami az eüs dolgokat illeti. :) :D .
A lánykád pedig egy édes gyöngyszem, aki nagyon szereti a bátyját, és felnéz rá, azért is akar neki nagyon segíteni, hogy a régi önmaga lehessen!
Balogh főorvos urat nagyon csípem, ha használhatom ezt a szót, Nagyon jó humorérzéke van, a kellő helyen és módon szigorú ha az kell, és van benne empátia! :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-h \:D/
Elthan

HozzászólásSzerző: Elthan » 2019. február 24. 10:36

Látom ide nem ír senki. Túl estem a műtétemen. 42 cm vágás S alakban 24 varrat. Gyógyulgatok. Időközben láttam az Avistaz üzent, hogy inaktív vagyok. Keresek valami frissebb filmet, amit vissza is tudok seed-elni, talán nem rúgnak ki. Érzékenyen érintene. Remélem mindenki jól van. Nem olvastam még át a fórumot és jelenleg sokáig nem is ülhetek. Fekszem, vagy állok ez a megengedett számomra. Persze haskötővel 2 hónapig.
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. február 24. 10:44

Kedves Elthan!
Gyógyulást kívánok Neked!
42 cm vágás a leírt varratokkal, hát nem semmi! Lényeg az, hogy túl vagy rajta.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. február 24. 13:44

Kedves Elthan!GRATULÁLOK én is.Most az unokámnál vagyok,de este küldök Neked egy kis gyógyító zenét és .Mindenképpen nézz valami vidámat és szívetmelengetőt.GYÓGYULGASS! %%- %%- %%- Üdv:Paggy %%-
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. február 24. 14:43

Szia Elthan De örülök hogy hírt adtál magadról! Gratulálok a sikeres műtéthez, és a jelek szerint már otthon vagy!Hagyd éjjel bekapcsolva a géped...hadd sedeljen az a fránya...ha látják hogy töltesz vissza nem fognak zaklatni...csak mindent vissza kell teljesen..még ha szakaszokban is.
további sikeres és teljes gyógyulást kívánok neked! :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. február 24. 21:39

Kedves Elthán!Ezt hoztam Neked és mielőbbi gyógyulást kívánok!Paggy
Elthan

HozzászólásSzerző: Elthan » 2019. február 25. 17:22

Köszönöm a jó kívánságokat, a biztató szavakat és a zenét is.
Azt szeretném kérdezni, hogy az avistazon, ha nem töltik vissza a sorozatot (pl. damo), mennyi ideig kell seedelni?
gyomar

HozzászólásSzerző: gyomar » 2019. február 25. 18:11

Szia Elthan!
Most olvastam, hogy műtöttek.Kívánok neked mielőbbi gyógyulást.
gyomar :)
Kép
MinGi

HozzászólásSzerző: MinGi » 2019. február 25. 18:16

Elthan írta:Köszönöm a jó kívánságokat, a biztató szavakat és a zenét is.
Azt szeretném kérdezni, hogy az avistazon, ha nem töltik vissza a sorozatot (pl. damo), mennyi ideig kell seedelni?

Itt az oldalon az AvistaZ -ben megtalálod a választ viewtopic.php?f=183&t=230
Wu Xing
Fordító

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2019. május 12. 20:39

Sziasztok,
nem igazán ide való, de az AvistaZ témában nem találtam megfelelő topicot, de gondolom itt is jó.
Egy kis segítség azoknak, akik ezzel találkoznak az avistazon és nem mernek hozzányúlni.
Kép

Kétlépcsős hitelesítés (belépés) a fiókodba.
Az account szóra kattintva megjelenik a beállításaid oldala.
Többet is olvashatsz róla ha rákattintasz a read more here -re. Bla bla bla.

Szerintem teljesen felesleges, de ki tudja….
Szóval, aki nem akar kétlépcsős belépést a fiókjába nyugodtan törölheti ezt a kék infósávot,
jobbra fent az X -el. Piros karikával jelöltem meg.

Wu Xing :)
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. május 13. 8:44

Wu Xing! Aranyat ér a segítséged! Éppen be akartam írni ijedtemben, hogy sos mi ez a fránya újítás már megint! :(( :))
Erre meg is adtad a tippet! Csak egy kérdés ...mi a fenének a kétlépcsős beléptető?! :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
ququcs

HozzászólásSzerző: ququcs » Tegnap, 16:54

Szerbusz Rita, először névnapodra küldök egy köszöntőt @};- :movingflower:
Kép
igaz egy nappal késve, mert ma hajnalban értem haza egy hosszú útról. (unokahúgom esküvőjén voltam fent a Szlovák határ mellett. (hosszú út volt)
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » Tegnap, 19:42

Kedves Éva! Köszönöm szépen!

:littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » Ma, 19:51

Csak szólok, hogy Brigi elkezdte a Voice 3. évadának fordítását, az első rész már kint is van a DA-n :D :-bd \:D/

Vissza: “Társalgó”