Van képem hozzá

Paggy

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 15. 10:46

Benéztem.Itt nem esik,de vacak idő van.Szépségesek az íriszek És VÉGRE MOSOLYGÓS SZÉPSÉGEKET is látok.
Reggel:
Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. május 15. 12:25

Osztom Paggy véleményét, csodásan néztek ki, és jó mosolyogva látni...az íriszek is csodásak! Már nagyon várom hogy kimozduljunk és én is hozzak képeket... :x :ymhug: :flower1: :littlehearth: :-bd
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 15. 16:27

Kedves Lányok!Színt kell valljak.
Spoiler: mutasd
Ma majdnem a pénzmosás bűnét követtem el.Reggel a postán 2500ft-ot fel kellett adjak.Hosszú sorállás után kiderült nincs nálam a lakcímkártyám.Személyi nem elég e hatalmas összeg feladásához.Az állam nagyon vigyáz,hogy a kisemberek nehogy aláássák a rendet és súlyosan károsítsák a KÖZT.Egyébként törvénytisztelő ember vagyok 98%-ig,de most fene tudja miért egy olyan káromkodást kanyarítottam a postán,hogy odajött a biztonságiőr és kivezetett a postáról.Kint megbeszéltük,hogy CSAKIS MIMIATTUNK ÁLL ÍGY AZ EGÉSZSÉGÜGY,AZ OKTATÁS,mert mi kis alattomos emberkék MOSSUK A SZUTYKOS PÉNZÜNKET és elsumákoljuk az adózást.Kivesszük a bankból a pénz,mielőtt az tönkremenne és dögöljön meg a többi,aki nem jutott időben az információhoz ÉS SOROLHATNÁM A BŰNEINKET(??????????????????.......)Már kiszáradt a kezemen a bőr a sok mosástól!!!!Ha nem lenne tragikus ,nevetnék. :-w :-w :-w /BORZASZTÓÓÓÓÓÓÓÓÓ

Itt most esik, 14 fok van.Mindjárt teszek be valami vidámat.Paggy
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 15. 16:37

A tető.Az ereszcsatorna majd akkor kerül fel,ha szigetelik kivülről.
Kép
A cserép alá fóliát tettek.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 15. 18:34

És,hogy valami jó is legyen,találtam néhány nagyon klassz ruhát.Itt:
[spoiler][spoiler]https://www.newchic.com/theme-dress-t-204267/?utm_source=google&utm_medium=cpc_ads4&utm_campaign=cnew-wom-ic-t204267-wor-0510&utm_content=jessie1&utm_design=143&gclid=EAIaIQobChMIpuaj7_id4gIVg42yCh2gPgaNEAEYASAAEgLx1fD_BwE&country=97[/spoileL
[/spoiler]Lehet,hogy csak ennyibe kerülnek?]
Kép
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. május 15. 21:52

MinGi!
Ugye később tetted fel a képed a kerted közé? :-) Nagyon jó kép és csinos. :-)

Gabóci! Lemaradt reggel, de most újranéztem a virágokat. Igy esőben is nagyon szépek. Holnapra már esőtlen napot igérnek. Szeren csére a rózsáim nem nyiltak még ki az üzlet előtt, mert ugyanigy lehajlottak volna. Kár lett volna az első virágzásért.

Paggy! Hát el nem tudom képzelni, vagyis mégis, amit leirtál a postai jelenetről. Nem igazán értettem a pénzmosást ebben az esetben, lehet bennem van a hiba, de a sokk, amit átélhettél, azért átjött a leirtakból. Sajnálom a történteket.
Megnéztem a ruhákat. A második kategóriából azért be tudtam volna, sőt túl is vásároltam volna magam nyárra :-) A tető szuperül néz ki!!

Kata, remélem már holnap tudtok intézkedni. Sikerült-e a könyvekkel dűlőre jutni, találni valaki mást is, aki megnézné?
Samuka nem fázott meg ebben a hideg időben? Nem kivánko zott kirándulni? Hogy áll az esővel?

Jó éjt mindenkinek. Programom: filmnézés, közben elalvás :-) , közben tudat alatt Ödönre vigyázás éjszaka. Olyan disznó, mig a férjem szobájába van, addig állandóan rá kell szólni, nálam meg rendesen viselkedik. Mondjuk ez nekem csak pozitiv élmény :-) Főleg éjszaka .
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 16. 6:50

Jó reggelt!Mindenek előtt Kata megy az ajándék PM-ben a sikeres találatodért.HAMAROSAN. :flower1: :littlehearth: :flower1:
Mi újság Samukával,régen írtál róla?Remélem ma sikerül kimozdulnotok!Itt nem esik,sőt ,mintha kezdene sütni a nap. :flower1: :littlehearth: :flower1:
Ági!Csak mérgelődtem,hogy a kisembereket ellenőrzik,nehogy csaljanak ,a nagy emberek meg korlátlanul gazdagodnak... és valahogy mindig rendben van az adóbevallásuk.Persze,ha lenne annyi pénzem,hogy Madagaszkáron,vagy Azerbajdzsánban tartanám ......EZ VAN.
Most pedig reggel:
Kép
Jön a párom mindjárt a munkából,adom a reggelit.Paggy :flower1: :littlehearth: :flower1:
MinGi

HozzászólásSzerző: MinGi » 2019. május 16. 7:11

f.ági írta:MinGi!
Ugye később tetted fel a képed a kerted közé? :-) Nagyon jó kép és csinos. :-)

Ágikám! Az a kép egy kakukkfióka! Nem tudom hogy került oda és azt sem ki van rajta. Nála kicsit idősebb vagyok, a 60-s éveimet taposom!
Köszönöm, hogy szóltál, töröltem.
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. május 16. 7:38

sziasztok lányok, Samu lassan felébred, gyorsan írok. Kedves Paggy, köszönöm az ajándékot, mindkettőt megérkezett és gyönyörűek. Ráadásnak itt a 3. mint zárókép! :x :D :ymhug: :flower1: :littlehearth:
sajnálom a postai kalandodat, pláne hogy oda külön el kellett menni. Én néha a Spar postáját veszem igénybe, már ha éppen ott vagyok. :D .
Orvosi papir vagy más valami ami hitelesítette volna a lakcímedet nem volt nálad? Remélem azóta megkerült, csak valamivel összefogtad. Nekem volt, hogy összeragadt mással, és úgy nézett ki mintha nem lenne meg, aztán meglett. bár átérzem amin keresztülmentél, de nem kellett volna ennyire felhúznod magad, nem ér az egész annyit. Remélem azóta már megoldódik a pénzfeladás. Vannak még nem éppen normálisnak mondható helyzetek...látod nekem is el kell majd menni Bőnybe, mert a Győri posta nem hajlandó átirányítani az apu esetleges leveleit... :-o .
A ruhák csodaszépek , a bal felsőt és a két alsót szívesen hordanám, ha vékony alkat lennék. de szemnek nagyon jó látvány.
Gratulálok a tető majdnem 1oo%-os elkészültének! Nagyon szép rend van már fenn és jó ez a beszűrődő fény is... :-bd :ymparty: .

az eső önmagában nem lenne gond, de az erős szél miatt nem mentünk sehova, így is egy kicsit megfázott, ami a hólyagproblémában jelentkezik, nem köhög, stb. S mivel megszokta már hogy többet mozgunk, így kicsit most nehezen találja fel magát időnként :) .
Na irány a konyha, pontosabban az öltözés, mert le kell szaladnom zsemléért. És éppen ebben a pillanatban meg is érkezett a drágám.. :x :D :-bd :littlehearth:
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. május 16. 9:43

Szia MinGi!
Jót mosolyogtam, de legalább megfiatalitottalak, még ha nem is vetted észre :-)
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 16. 12:17

@};- %%- @};- :-h
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. május 16. 14:17

Paggy! Hogy Te miket nem tudsz !! :-) :-)
Tényleg sokkal tinibb az alsó kép! :-) Amúgy azért a felső sem rossz! :-)
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. május 16. 15:27

:)) :)) :)) Lehet hogy nekem is ki kellene próbálnom :)) :)) :)) de tényleg 1o évvel fiatalabbat mutat, de egyetértek Ágival a felső is nagyon klassz... :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
MinGi

HozzászólásSzerző: MinGi » 2019. május 16. 16:08

Paggy írta:Lányok!EGY NAGYON VICCES DOLGOT CSINÁLTAM A MÚLTKOR FIATALÍTÁS GYANÁNT.

Nagyon jó mindkét kép ! De szerintem azért a két kép között eltelt egy "kis" idő ! ;) Ha mégsem így van akkor nekem ágyban kell maradnom jó sokáig , hogy Ági fiatalítása igaz legyen ;;)
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. május 16. 16:55

Paggy, holnap Rád hivatkozunk és ki se kelünk az ágyból!! =)) Csak fekszünk és fényképezzük magunkat óránként. =))
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 16. 17:43

Lányok!Tényleg 3 hónap telt csak el.A második kép készült később.Próbáld ki,tényleg fiatalabbnal látszol!!Kiváncsi vagyok mit tapasztalsz.BIZTOSAN 10 évet visszamész az időben. :)) :)) :)) :x %%- %%- Paggy
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 17. 7:43

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 17. 7:44

Kép
Így lesz a lilából piros:sötét,lámpa,vastag papírlap.
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. május 17. 7:50

Itt a vége.Sok frézia nyílik még,de majd azokat utólag, egyben mutatom.Üdv:Paggy VACAK az új billentyűzet,más betűket üt.

Kép
MinGi

HozzászólásSzerző: MinGi » 2019. május 17. 9:19

Paggy! Bár nem saját kép,de ide illik (ötletnek sem utolsó)
Kép
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. május 17. 16:26

Sziasztok!
Paggy, lelki szemeim előtt látom az ecsetvonásokat, ahogy szálazni lehetne a fréziák belsejét. :-)
MinGi, nagyon jóó ez a vizcseppes kép!

Ma el kellett volna mennünk egy fürdőszobai lámpát venni a tükör fölé az albérlőknek. Mivel hoztuk a formánk és sosem egyszerű a dolgunk, igy hiába választottam ki az interneten, a boltban nem volt belőle.
Szeretünk látni a fürdőszobában, igy a lakásban is minden a mi igényeink szerint lett kialakitva, bár nem mi lakunk ott. Ezért nem akartuk lejjebb adni, mint 1500 lm -es bármi, amit a falra lehet tenni fényszóró gyanánt. Hát nem könnyű élete van a vásárlónak. Főleg, ha azt is figyelembe vesszük, hogy az előző majd 30 ezres ilyen izé kibirt másfél évet. Ki a bánat gondolta volna, hogy a Rábalux fantázianév kinai terméket takar, amiben nem lehet cserélni a led szálat. Sőt, ha valaki világitótestet vásárol, nagyon tanácsos ennek utána járni, mert szivás magas fokon.
Igy, mivel a spanyol lánykáink már egy hete sinylődnek és kéynetelenek a menyezeti lámpa mellett sminkelni - hiába van még a szobákban is földig érő tükör-, igy nekiindultunk Ödönnel.

Terv: Én bemegyek, szétnézek, mert jajj nekem, ha a ház ura jö n haza egy általa választott valamivel. A fiúk addig a kocsiban, utána cserélünk. A gazdi megy be, megnézi a kiválasztott terméket és fizet.
És ami lett belőle: Kifele jövet csak megkérdeztem az információs pultnál a hölgyet, hogy ugye kutyát nem lehet behozni? Erre ő: Dehogynem, kutyabarát hely vagyunk. Én: De ő egy német juhász. A hölgyemény: Nem baj. :-)

Igy hát a kis család nekiveselkedve megjelent a Praktikerben. Mondanom se kellett mindenki minket nézett, vagyis Ödönt. Sose volt még vásárolni, de nagyon jól viselkedett. A forgalom megállt az áruházban :-)
Eredméyn: gazdagabbak lettünk egy 1500 lumenes lámpával, ami világit, mint a veszett fene.

Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. május 17. 18:37

Jaj Ági kifeküdtem... :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) de jó hogy ilyen aranyosak voltak a Praktikerben, szuper klassz Ödönt így munkában látni..amig a gazdi keres, ő meg vigyáz :)) :)) :)) :)) :)) . minden pénzt megért ez a pillanat :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Na igen, és valóban nem lehet akármilyen fénynél sminkelni. Nagyon kedves tőletek, hogy még erre is tekintettel vagytok, sőt mi több még az információkért is...bár mondjuk én legtöbbször mindjárt kérek is hozzá pótégőt!.

Paggy, gyönyörű fréziáiban meg nem győzök gyönyörködni...Gabóci esősképei meg megintcsak. Talán majd nekem is lesz alkalmam ilyen szép felvételekre. szép hátvégét mindenkinek! :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2019. május 17. 18:51

Ági! Szuper, hogy ilyen hely is van kishazánkban. Ödönt látni, mint "vásárló" nem mindennapi.

Paggy! Szép színekben pompáznak a fráziák. :-* Sok ötleted van a fotózáshoz. :)

A lányomék most voltak felköszönteni Anyák napja alkalmából, mert a napján csak üzenetet kaptam Londonból. Valami csodát kaptam, még nem is hallottam róla. :ymblushing:

Nézzétek! Bambuszorchidea. :movingflower:

Kép
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. május 17. 19:13

Kata58 írta:bár mondjuk én legtöbbször mindjárt kérek is hozzá pótégőt!.

Jót vihogok itt magamban. Most ment el a férjem pótlámpát venni, mert megcsinálta a felfogatót, igy az újat majd csak bele kell tenni, ha a mostani feladja a harcot.
A párom azért disznó volt, mert ahogy beszerelte a lámpát az egyik csajnak mondta, hogy kapcsolja fel. Lehidalt a banda, szabályosan visszahőköltek a fénytől. :-) Utána meg fülig ért a szájuk, mikor János mutatta nekik - ebben verhetetlen :-) -, hogy na akkor most már lehet sminkelni.
Mondjuk mi is megdöbbentünk, mikor itthon bekapcsolta a férjem.

Gabóci! Lophatom ezt a képet, mert valami fantasztikus!! Mutatom meg a lányoknak, hogy na ilyet lehet festeni! :-)
MinGi

HozzászólásSzerző: MinGi » 2019. május 17. 19:31

Ági! Legközelebb Ödön egyedül is mehet a Praktikerbe,alaposan körülnézett így csak fel kell írni mit hozzon és a pénzt odaadni ;)

Gabóci! Csodálatos virágot kaptál ! Milyen magas ?

Vissza: “Társalgó”