Van képem hozzá

Kata58
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. október 11. 10:39

de aranyos a "kicsike..." :D
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. október 11. 20:30

Jó estét Lányok,Fiúk(?)!
Ma 3 dologgal jöttem.Előrebocsájtom vagy a fényképezőgépem lencséje homályosodik vagy a szemem romlik,de ,amikor fényképeztem élesnek tűnt,de a képek vacakok lettek.Az is lehet,hogy egyre rosszabbul fényképezek.
A témáim:
Ma van a tavaly meghalt szeretett barátnőm szülinapja.Kint voltunk a temetőben a testvérével és a lányaival.Tudjátok a lányokkal járok a "kulturprogramjaimra".Nagyon kedves nekem.Azt mondtam a lányomnak,ha egyszer végem lesz,szívesen pihennék nem messze tőle.
Urnasírban van.Azelőtt azt gondoltam/még most is valamennyire/szeretném,ha szétszórnának,de mivel sok temetőben a szétszórás egy betonteknőbe folyik le-NA MÁR AZT NEM!--1/KLAUSZTROFÓBIÁM VAN ,2/A környezetünkben lévő elszóróhelyek teknőjében "pihen" az összes baromi rossztermészetű , elég gonosz ismerősöm.ISTEN ŐRIZZEN EGY TEKNŐBE KERÜLNI VELÜK!!!! :)) :)) :)) :)) =))
Itt említem meg,hogy a párom "NAGY TEMETŐJÁRÓ",a családtagjaimhoz én is,de különben nem,szóval állandóan kapacitál,hogy menjünk ki a FIUMEI ÚTI SÍRKERTBE és azzal tette vonzóbbá,hogy:
-LE tudod fényképezni az összes érdekes ember sírját-Ez annyira nem villanyoz fel,de engednem kell néha neki.Lányok!Lehet,hogy HALOTTAK NAPJÁN SZÉP FOTÓKAT HOZOK.
Második témámhoz homályosak képeket,de jó a téma!Mindjárt
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2018. október 11. 20:49-kor.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. október 11. 20:34

Azt szeretném bizonyítani/főleg magamnak/,hogy ha egy képen max 3-4 dolog van, az KIEMELI A MONDANIVALÓT vagy FELHÍVJA A FIGYELMET AZ EGYIK DOLOGRA.Ehhez hoztam képeket:
Kép
FA-AUTÓ-HÁZ
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2018. október 11. 20:49-kor.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. október 11. 20:37

Kép
KERÍTÉS-SZULÁK-JÁRDA/esetleg terméskő/
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. október 11. 20:39

Kép
AJTÓ-KŐ-KUTYA
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. október 11. 20:40

Kép
MACSKA-KERÍTÉS-BOKOR
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. október 11. 20:42

Kép
AJTÓK-KŐ-KUTYÁK DE EZ MÁR NEM + DOLOG SZÉT IS BOMLIK A KONCENTRÁCIÓ
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. október 11. 20:44

Kép
Az utolsóelőtti kép:BIKÁK-KŐ-TÁJ
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. október 11. 20:47

:flower1: :littlehearth: :flower1:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2018. október 12. 0:18-kor.
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. október 11. 21:05

szia Paggy, a témáról jut eszembe, nemsokára mindenszentek...borzasztó hogy rohan az idő...Sajnos mindenkinek van valaki aki már nincs közöttünk, csak az vigasztal, hogy ez nem a végállomás, csak egy köztes pihenő...és majd a feltámadáskor találkozunk...de jó is lesz akkor..Anyuval, anyóssal, apóssal , és sok sok kedves ismerőssel találkozni...és mindenki megismeri a másikat, mert ugyanaz a test lesz de egészséges és halhatatlan...ezért kell behívni a szívünkbe Jézust, amig megtehetjük..mert után már nem. Jó lenne ha Samu is eljutna szellemileg addig a pontig, hogy ...de bízom az Úr kegyelmében, és szeretetében is...
Na igen..és a kedvenceink, nekem erről olyan elképzelésem van, hogy biztosan találkozunk velük is...hiszen az enyéim többször is megmentették az életem, pedig "csak kutyák voltak"... ;) :) :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. október 11. 22:17

Ági! Irigykedem a bambuszfestészet, kalligráfia órán átélt élményeidre. Nagyon szeretném kipróbálni, de legalább az ecsetet kézbe venni, és kipróbálni egy pár percre... hátha vasárnap sikerül.
Ödön javul a kezelésed hatására? Szegénykének nagyon kijutott, meg neked is! :(

Éva! Remélem meg volt és jó eredménye lett az elmaradt vizsgálatodnak is. :ympray:

Paggy! Ez az orrszarvú bébi nagyon cuki.
A temetőről írt értekezésed megmosolyogtatott, bocs. :) Vajon a Bikás park névadó szobrának mi a története?
Kép
boszorkany

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2018. október 11. 22:51

Gabóci5 írta:Ági! Irigykedem a bambuszfestészet, kalligráfia órán átélt élményeidre. Nagyon szeretném kipróbálni, de legalább az ecsetet kézbe venni, és kipróbálni egy pár percre... hátha vasárnap sikerül.
Ödön javul a kezelésed hatására? Szegénykének nagyon kijutott, meg neked is! :(

Éva! Remélem meg volt és jó eredménye lett az elmaradt vizsgálatodnak is. :ympray:

Paggy! Ez az orrszarvú bébi nagyon cuki.
A temetőről írt értekezésed megmosolyogtatott, bocs. :) Vajon a Bikás park névadó szobrának mi a története?

A vizsgalton tulestem ma,de az eredmenyt a szakorvos kapja meg ,igy meg semmit nem tudok csak majd a konzultacion.
Jovo csutortokon ujra megyek,ezuttal a terdemet fogjak magneses rezonanciaval vizsgalni;vegul a sebesz fogja kiertekelni.
boszorkany

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2018. október 11. 22:59

VidékiÉva írta:
boszorkany írta:
gyomar írta:Kedves Évi!
Kérlek vigyázz magadra.
Kép
Marcsi :)

Kedves Marcsi,koszonom a soraidat es mindnyajatoknak a pozitiv energiat,ram gondolast.
Sajnos az eredeti vizsgalat,amiert behivtak elmaradt,de holnp vissza kell menni es megcsinaljak.Viszont vizsgaltak a szememet(cukor miatt)semmi gond nincsen vele,a szivem is tokeletes a 70 ev dacara. :) Vigyazzatok magatokra majd jvok meg.Eva

Szia boszorkány!
Nagyon szorítok neked, hogy holnap végre meg tudják csinálni a vizsgálatot. Gondolom, hogy mekkora csalódás volt, hogy nem csinálták meg a mondott időben. Viszont nagyon jó hír, hogy a szemed és szíved rendben van. Ennek örülök. Várjuk a holnapi jó híreket.
Éva

Kedves druszam,koszonom a drukkolast,a vizsgalat megvolt,csak az eredmeny a dokinore van bizva,o referal majd.
Lesz meg egy '(ez lesz a negyedik)terd vizsgalatom;majd konzultacio a sebesszel november elejen kiderul mutenek-e vagy sem
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. október 12. 10:01

Sziasztok!Először kedves BOSZORKÁNY!Drukkolok Neked és sok-sok szerencsét továbbra is! %%- %%- %%- Mindenképp írjál ,ha valami új történik!A legvacakabb a várakozás. :littlehearth: :flower1:
Gabóci:A Bikás-dombot a Kelenföldi lakóteleppel egy időben építették 1974-ben. 1980 augusztusában került mai helyére a domb tetején álló szoborcsoport, amelyről a hely a nevét kapta. Kiss István szobrászművész "Monda" című alkotása három magyar szürkemarhát ábrázol, eredetileg a szarvuk között a Napot, a Holdat és a csillagokat jelképező díszekkel. Ezek az idők folyamán letörtek, eltűntek, többszöri pótlás után is. A domb tövében 2001-ben kopjafát állítottak Lehrmann-Lovász György író, politikus emlékére.óci!
A hétvége izgalmas lesz :
VALÓSZÍNÜLEG SIKERÜL GABÓCIVAL TALÁLKOZNI,hazajön a barátnőm Portugáliából,esetleg kinézek az ART MARKTRA .Az utóbbi csak akkor,ha ma és holnap de sikerül az őszi takarítást befejeznem.
Lányok!Itt az ősz.Nem járok gyakran a FACEBOOKON,mert sok ismerősöm van és nem győznék mindenkinek válaszolni,de sok szép őszi képet láttam rajta.Kérek szépen TŐLETEK képeket,mert karácsonykor nem lesz az albumomban elég szép kép.Eddig az utóbbi hónapban bekerült Gabóci csendélete és azt hiszem Katától 1 kép.Majd utánanézek FONTOS NEKEM,ugyanis a szülinapomon a családom előtt ezzel vágok fel.
A tegnapról maradt harmadik témám is ez . ŐSZ KÉPEK nem csak tájkép,hanem bármi ,amitől nekem /nekünk/ősz az ősz.Most jöjjenek a vacak képek tegnapról.ÜDV:Paggy
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. október 12. 10:03

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. október 12. 10:04

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. október 12. 10:08

Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. október 12. 10:12

Sziasztok! Ha sikerül kimozdulni, és nem járok úgy mint tegnap, akkor majd hozok képeket... :D . Egyébként akkor homályos egy picit a kép, ha 1. túlságosan gyorsan akarunk lekapni valamit, vagy mozgásban vagyunk.. 2. vagy nem tiszta teljesen a lencse, valami miatt...3. Nem várjuk meg a telefon élesjelzését... :D ;) .. :ymhug: :x
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. október 12. 10:14

Paggy írta:Kép

Gyönyörűek az árnyék fény, játszadozása a napsugárral... :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. október 12. 13:04

Paggy! Egy kép szeretett Körösünkről ősszel.Talán az albumodba való.
Kép

Egy kirándulás emlékére
Kép

Szeretem az őszi fotókat.
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Egy másik próbálkozásom.
Kép
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. október 12. 17:02

Drága Lányok!A takarítás maradt,mert lezárták a vizet,úgyhogy...............Na majd estére felkerül egy pici ízelítő,mert HŰHA HOL VOLTAM A TAKARÍTÁS HELYETT,készüljetek!!!
NAGYON-NAGYON-NAGYON köszönöm a képeket Gabi.Mindegyik tetszik ,de 3 különösen a Körös,a csodás szőlő és LEGJOBBAN ,mert saját alkotás,a csendélet. :-bd :-bd :-bd :littlehearth: Majd elemezgetem este.
Kata! Ma az utcán jutott az eszembe,hogy tettél fel képeket a mosolygós Samukáról.Még este megnézem,most katasztrófaelhárítás kell itthon,hiszen egész nap lógtam.A párom fél 8-kor jön.NEKEM MEG JÖN A HAMUPIPŐKE EFFEKTUS /Tudjátok,amikor el szeretett volna menni a bálba,de lencsét kellett válogatni.CSAK NEKI SEGÍTETTEK AZ ÁLLATOK ,én meg ma magamra vagyok utalva.Megérdemlem,DE MEGÉRTE!!/FUTOK.........Paggy Este későn jövök.
Minden FÉNYKÉPEZŐ TÜNDÉRNEK itt a FÓRUMON kös9önöm
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. október 12. 17:27

sziasztok! Gabóci, sajnos én most nem tudok képet hozni, így a tieden legeltetem a szemem...A Kőrös a maga csendes folyásával, mintha álomba ringatná magát...az őszirózsa, a kirándulás emléke...mind mind nézeti magát, a teljesség igénye nélkül, mert még lehetne sorolni.. :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. október 12. 17:53

Paggy írta:NAGYON-NAGYON-NAGYON köszönöm a képeket Gabi.Mindegyik tetszik ,de 3 különösen a Körös,a csodás szőlő és LEGJOBBAN ,mert saját alkotás,a csendélet. :-bd :-bd :-bd :littlehearth: Majd elemezgetem este.

Paggy! Amit te szőlőnek véltél, az az amerikai alkörmös, vagy más néven karmazsinbogyó, ami erősen mérgező. Dísznövényként termesztik. Régen élelmiszer festékként is használták, ma már tilos, inkább csak fonal festésére alkalmazzák. :)
Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. október 12. 20:16

Lányok!Idöre készlettem.Most gyorsan sétáltatok kutyát és 1/2 óra múlva hozom a"cuccom".
De előtte Gabóci én nem a festőbogyót néztem szőlőnek,hanem az aranysárga leveles fán lévő,most azt gondolom almaszerű termést.
Ránézésre,ahogy átpörgettem muskotályos vagy sasla szőlőnek gondoltam./SZEMÜVEG NÉLKÜL,de azért írni tudok valahogy a gépen/.Megyek.kb 30 perc
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. október 12. 21:09

Paggy írta:Lányok!Idöre készlettem.Most gyorsan sétáltatok kutyát és 1/2 óra múlva hozom a"cuccom".
De előtte Gabóci én nem a festőbogyót néztem szőlőnek,hanem az aranysárga leveles fán lévő,most azt gondolom almaszerű termést.
Ránézésre,ahogy átpörgettem muskotályos vagy sasla szőlőnek gondoltam./SZEMÜVEG NÉLKÜL,de azért írni tudok valahogy a gépen/.Megyek.kb 30 perc

Paggy! A sárga fa pedig a Ginko biloba azaz Páfrányfenyő és termése. ;)
Kép

Vissza: “Társalgó”