Van képem hozzá

Kata58
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. február 16. 15:35

Ez pedig egy másik kedvenc.Ajánlom magunknak.Még semmi sincs veszve:
https://nuus.hu/uncategorized/0212/76-e ... zas-tavon/[/quote] Szia Paggy, végre megnéztem a videót, és annyira tetszik, hogy meg is osztottam a facebookon! :D .
Hiába ez a korosztály nagyon tud, és azt ami van megbecsüli! :x :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. február 16. 16:24

HÚ Paggy, Isten őrizzen mindkettőtől, de tény hogy szenvedek rendesen majd mindjárt utánanézek azért de ne legyen igazad... :D :)) .
Lillácskának nagyon szép estét. És várom majd a képeket a korcsolyáról is! :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd
Gabóci, Te meg igazi tavaszt varázsoltál nekünk ide, el sem hiszem hogy nem lesz most már tényleg tavasz. De itt esett a hó, de csak azért hogy utána locs pocs legyen megint! Nagyjából olyan az ég mint a monitor világítása, szinte szemet bántó! Cicókáknak is nagyon örültem! :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Ágica, remélem örömöd leled Kristálynyakláncban. Én semmit nem tudok viselni, még a jegygyűrűt is anno időnként le kellett tennem..ezüstöt meg pláne! A bizsuról meg nem is beszélve!
Annak viszont örülök nagyon , hogy Ödönke sétál, Úgy látszik ezek a műtéti helyek időnként nehezebben gyógyulnak be teljesen . De az idő legyőzi ezt is!

Éva! végre eljutottam a Te linked megnézéséhez is. Milyen jó lenne, ha valóban hatásos lenne az a tabletta az A B típusúak ellen..
Viszont pont annak a cikknek az alján én is találtam egy pont idepasszoló témát, ettől még talán Paggy is gyorsan jókedvre derül...
https://www.nlcafe.hu/foto/20180114/101 ... iporterno/ megyek is olvasni nézni a képeit :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. február 16. 19:23

Sziasztok lányok!
Kata ez a japán fényképész is letagadhatna 20-30 évet is. A ruhái is mennyire ízlésesek, cseppet sem öregesek. Nagyon tetszik. Itt van egy japán rúdtáncos. Hát én 20 évesen nem voltam ilyen izmos.
http://www.globoport.hu/156283/a-70-eve ... rudtancos/
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. február 16. 19:31

HŰ-HA LÁNYOK OLYAN,DE OLYAN HELYEN VOLTAM,hogy NEM JUTOK SZÓHOZ!!!!!Most Lillámmal vagyok és társasozunk,lehet hogy este fel tudom tenni,de nagyon TÖMÉNY,3 videó mert másképp nem lehet megmutatni,amit láttam és még fényképek is.Most megyek.Paggy
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. február 16. 19:50

Gabóci köszi, hogy meghoztad nekünk a tavaszt.
Ági hozzon szerencsét a nyakláncod.
Rita itt is köszönöm ezt a gyors és biztosan kimerítő fordítást. Nagyon nagy hajrát diktáltál. A napozós macsekok közül a középső az valami klönleges fajta lehet, nemcsak sima házimacska. A hosszú szőre meg a csíkjai miatt gondolom.
Szilvi nekünk is volt egy 9,5kg kandúrunk. Udvarlási időszakban hetekre eltűnt aztán 4,5 kilósan jött haza. Mindig aggódtunk érte, hogy egyáltalán haza jöjjön. Azért írtam a kg mert az öreg keverék kutyám is 9,5 kg volt. De valahogy máshogy oszlik el egy macskán és egy kutyán a súly. Dodi nem tudom, hogy mennyit vesz észre az időjárás változásaiból. Ő a fűtött szobában van egész nap. De gondolom a napfényes órák számából vesz észre, hogy mikor kell vedleni. Most éppen cserélgeti a tollát. Olyan a fogása, most éppen a fején, mint a sündisznónak. Sok a még ki nem nyílt tolltok van rajta. Szereti amikor símogatom, szoktam is neki morzsolgatni, hogy hamarabb kibontódjon. Biztosan viszket neki amikor tör elő. Majd megmutatom, hogy mekkora tollszárai vannak. A napokban már eldobott egy nagy szárnytollat. Most is éppen vakargatja a fejét. Épp emelés közben kaptam le a lábát.
Kép
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. február 16. 19:52

Paggy írta:HŰ-HA LÁNYOK OLYAN,DE OLYAN HELYEN VOLTAM,hogy NEM JUTOK SZÓHOZ!!!!!Most Lillámmal vagyok és társasozunk,lehet hogy este fel tudom tenni,de nagyon TÖMÉNY,3 videó mert másképp nem lehet megmutatni,amit láttam és még fényképek is.Most megyek.Paggy

Innen is Boldog névnapot az unokádnak.
Kíváncsian várom a videókat, de szerintem majd csak holnap fogom nézni.
Jó szórakozást az unokáddal.
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. február 16. 19:53

Jó pihenést mindenkinek!
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 16. 20:37

Most érkeztem haza az iskolai farsangunkról. Csak átöltöztem, megírtam az Örömhírekbe
a névnapi köszöntését a mi Lilláinknak, és máris megyek befűteni. Aztán bekapok valamit,
és nézem a leendő fordítani valót. Hát úgy néz ki, hogy hosszú idő után egy 20 részes nagy
sikerű koreait fogok választani. De rég volt már ilyen, szinte az újdonság erejével hat.
Címet még nem mondok, mert képes vagyok bármikor meggondolni magam.

Most nincs erőm olvasgatni, megyek befűtök!

Tojó fenyőrigó:

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. február 17. 1:27

Sziasztok!Mégis felteszem most, csak a lényegest:
Tehát:Kép
Budapest V. kerület Hold u.-Hotel President-recepció-fel akarunk menni a tetőkorcsolyapályára ,nem korcsolyázni, csak nézelődni/bárki felmehet kori bérelhető, a pálya március 4-ig üzemel,utána étterem ,ahol kávézni és limonádézni is van lehetőség-nem nagyon drága,nyitva: hétközben 16h-23h,hétvégén 14h-23h/-kedvesek -udvariasak-adnak egy liftbe dugható kártyát-én klausztrofóbiás vagyok,félek bentragadok a liftben-felkísérnek minket-5.emeletig egy lift,onnan az elnöki lifttel 1 emelet-elegáns-tiszta minden Kinyílik a liftajtó és ezt látjuk:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2018. február 17. 1:56-kor.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. február 17. 1:48

A tea 500 ft volt,fahéjas almát ittunk.Hazaérve,kiszállva a metróból pedig ezt láttam:
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. február 17. 1:50

Lilla virágai:
Kép
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. február 17. 17:15

Szia Paggy. Nagyon szép felvételeket hoztál. Valóban gyönyörű a kilátás. Mekkora élmény lehet ilyen helyen korizni is. Én sajnos nem tudok. Görkorit próbáltam, de az sem ment. Nem vagyok jó a sportokban.
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. február 17. 18:23

Kedves Éva! Nagyon örülök,hogy láthatom a madaradat, kedves egy állat!!!!ÜDV:Paggy :) :flower1: :littlehearth:
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 17. 22:09

Paggy! Imádok magasban lenni, és onnan nézelődni, ezért én a 900 forintért nem koriznék,
hanem nézelődnék. Jól kitalálták ezt a tető koripálya-éttermet!

Ezek a múltkori összebújós cicák, csak egy másik pózban. A fenti kis képet tettem ki korábban:

Kép

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. február 18. 7:18

Nálunk már megint ez van! Mai fotó, öt perce készítettem.

Kép
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. február 18. 9:02

Kép
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. február 18. 21:44

Paggy írta:Kedves Éva! Nagyon örülök,hogy láthatom a madaradat, kedves egy állat!!!!ÜDV:Paggy :) :flower1: :littlehearth:

Szia Paggy!
Akkor majd teszek fel többször. De csak ilyen kamerásat tudok, ha jó. Velem tényleg nagyon kedves tud lenni. Hízeleg, bújik. Néha annyira aranyos amikor símogatom, forgatja alatta a fejét, hogy merre szeretné. De ugye az egyik kezemen áll a másikkal símogatom. Sajnos nincs több kezem, hogy a kamerát is megnyomjam.(( Amikor meg más is van a szobában, akkor nem csinálja. Így ez a mi titkunk marad.
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. február 18. 21:48

Rita írta:Nálunk már megint ez van! Mai fotó, öt perce készítettem.

Kép

Szia Rita!

Nagy örömömre ma reggel én is csinálhattam volna ilyet. Egész éjjel esett nálunk a hó. Éjjel ki is gyönyörködtem magam. Szeretem az éjjeli havazást nézni. Viszont estére már nyomokban sem maradt, mind elolvadt. Pár óra fehérség jut már csak nekem. De ennek is nagyon örültem.
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. február 18. 21:50

Paggy írta:Kép

De szép ez a havas fenyő. Nálatok megmaradt a hó?
Paggy

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. február 19. 9:52

Sziasztok!Kedves Éva!Nagyon örülök,hogy majd láthatom a madarat,de nem lehetne ,mondjuk távolabbról fotózni,hogy a teljes nagyságát érzékeljem?Olyan madárélet leskelődés fazonban,Szívesen megnéztem volna éjjel a hóesésl!Nálunk ma reggelre gyönyörű napos idő lett és elolvadt a ,holnap ismét esni fog.Kedves Éva!Magam részéről én nagyon fogok örülni ,ha minél több jó fotót csinálsz.Olvastam,hogy az igazi fotósok akár 2000-t is készítenek,ahhoz hogy 1 igazán jó legyen.Most, bár azt gondoltam feladom a fotózást,úgy döntöttem mégsem,mert túl sokat kaptam tőle.Ha nem fotózol,nincs miből a jót kiválasztanod.
Kedves Rita!Nem tudom már elég választékosan írni,mert mindig a szépséges havas etetőt méltathatom.Szépek a macskák , pont így ismerem őket.Szinte az enyémek.Jó lenne ha összeszednéd a cicás képeket és egy kollázsban láthatnánk.Köszönöm szépen.
Lányok!Remélem mindenki jól van!Üdvözlet a nagyon nyüzsgő Budapestről:Paggy
És hogy ne hazudtoljam meg magam.A Google oldalon találtam,biztos nektek is feljön.Ő egy nagyon-nagyon híres fotográfus:
https://www.masterclass.com/classes/ann ... aign=AL&gc
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Paggy 2018. február 19. 11:55-kor.
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. február 19. 10:36

Kép
Kép
Ma erre keltem.. ;)
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. február 19. 19:09

Sziasztok!

Nagyon szűk az időkeretem, amit most olvasásra engedtem magamnak, igy majd még jövök valamikor.
Szorit az idő, de azért teszek be pár képet a mai nap szerzeményei gondolva Paggyra. :-)

Szegeden épül egy hiper-szuper lakópark a régi magánházas környékre. Hogy hogy fog beilleszkedni, az okosok biztos eldöntötték már.
A lényeg, ez az épület egy régi lovarda, meghagyják. Na ez lesz ott a kakukktojás, mert gondolom hozzányúlni nem fognak kivülről.
Gyalog járok mostanában, erősitem a lábaim. Kezdem élvezni.
A kis barkafát is ott láttam. Napokkal ezelőtt kezdett fehéredni, nem sieti el, de igy legalább tovább láthatom.
A harmadik kép pedig amiben élek délután hattól hajnalig.

Kép

Kép

Kép

Paggy Lillácsádnak boldog névnapot utólag is! :-)
Mentésgemre legyen mondva, annyira igyekeztem anyukám névnapját is pénteken nem elfelejteni, hogy sikerült végre szombaton fel is köszönteni.
Igy itt hiába olvastam Rólatok, rohantam a dolgom után és le is maradtam szépen.
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. február 19. 21:25

Ági, gyönyörű az a kis barka..olyan baba még... :D . Érdekes lesz a lakópark, lehet hogy majd használni akarják a lovardát, ki tudja...minden megeshet! Hanem ahogy megláttam a papírhalmazodat! Phű előtörtek a régi emlékek! Volt vagy 5o cégünk...egyéni vállalkozónk...alapítványok stb...brrr....
Azóta sem vagyok képes rendet tartani a papírjaim között!

Rita a második cicás kép az udvarlás odaadás teljessége! micsoda élvezet van rájuk írva... :D . Az állati szeretet, szerelem is olyan szép tud lenni.
Holnapra hideget és havat mond, majd meglátjuk. Jó éjszakát mindenkinek! megyek lefeküdni! i-) :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. február 19. 21:47

Sziasztok!
Közkívánatra itt tollászkodik. Látható a nagysága a kezem és a fejemhez viszonyítva.
:Kép
Kép
Kép
VidékiÉva

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. február 19. 21:54

Ági! Te aztán nem aprózod el a tanulást. Minden elismerésem.
Ez a lovarda nagyon szép épület. Vannak ilyen épületek angyalföldön is. Szépen fel lehet újítani.
Nagyon tavaszt érez a természet, pedig tegnap előtt szakadt a hó. De én is pont néztem, hogy az orgona is már rügyezik és erre is láttam kinyílt barkát.

Jó éjszakát mindenkinek!

Vissza: “Társalgó”