AvistaZ: Hit-and-run szabályzat (2018)

Kata58
Kapcsolat:

Re: AvistaZ: Hit-and-run szabályzat (2018)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. október 22. 7:46

Kedves Wu xing, ;) :ymhug: :x :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Köszönettel vittem az arányjavítókat...esetleg van hozzá feliratod?
tibi75

HozzászólásSzerző: tibi75 » 2018. november 10. 21:44

Köszi az infót a hit and run -al kapcsolatban. Nem is figyeltem, hogy behoztak egy ilyen szabályt. Én csak filmeket szoktam letölteni az asiatorrents-ről, max 10-20-at per év, ezért csak ritkán tévedtem erre a torrentoldalra. Free-leech-kor össze is kalapáltam mindig az erre való gigabájtokat, nem is nagyon figyeltem az arányomat. (most is "Ratio: 1.36") Már csak az a kérdés, hogy vajon hány hit&run torrentje lehet az embernek havonta... Mindenesetre most visszaálltam seedelni a napokban leszedett 2 filmet. (Egyikhez innen szereztem be a feliratot - hálás köszi innen is érte ^:)^ ) (The Table) Pár napja a Rinko étterme - című film felirata miatt regisztráltam - szuper volt - , köszönöm a visszaigazolást is. :) További jó fordításokat. Üdv: K.Tibor :-h
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. november 10. 21:58

Szia Tibi! Köszöntelek a fórumomban! Érezd jól magad közöttünk!

Arról nem szól a fáma, hogy hetente vagy havonta mennyi HnR-od lehet, csak arról, hogy
ha kapsz értesítést, hogy rajtakaptak, akkor megbocsátanak, ha szépen visszatöltöd
ugyanazt a fájlt. Ellenkező esetben büntetés vár rád, méghozzá súlyos. Érdemes lesz rá
odafigyelni.

Nagyon szívesen a filmeket! Remélem még más kedvedre valót is találsz!
zella

HozzászólásSzerző: zella » 2018. november 23. 17:59

Kedves Rita! Tudnál segíteni a Hit-and -runnal kapcsolatban? Jelenleg két torrentem van. Tegnap óta az Avista az egyiket hit and runnak hozza, 9 óra kellene még a visszatöltéshez. Amit nem értek, a torrentet nem kapcsoltam ki ( bit torrent ) , az egyiket seedeli, az Avista számolta is, már teljesült a visszatöltési kötelezettség, de a másiknál tegnap óta folyamatosan 9 órát kérne. Nem tudom mit tudnék tenni, a torrentem megy, a filmet nem töröltem ki, sőt most kezdtem nézni. Lehetséges, hogy az Avistán van valami hiba? Gyakran volt, hogy ha a Seedingre kattintottam, a két torrent helyett 4-et listázott ( duplázta ) illetve olyan is volt, hogy megtriplázta. Válaszod előre is köszönöm! Szép estét: zella
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. november 23. 18:08

Szia Zella! Még nem kell komolyan venni, ha felszólítást kapsz. Én is jártam így, pedig
betartottam a szabályokat. Előre kiírták, hogy nem kell megijedni, ha hit-and-run
figyelmeztetést kapsz. Egyelőre még tesztelik a rendszert.

Amióta nem utorrentet, hanem qBittorrentet használok, nincs olyan problémám, hogy
duplán látnám valamelyik torrentemet. Nem tudom, mit lehet tenni ellene, és azt sem,
hogy jelent-e ez problémát a seedelésnél.

:flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1:
zella

HozzászólásSzerző: zella » 2018. november 23. 18:30

Kedves Rita! Nagyon köszönöm a gyors választ. Kicsit megnyugodtam ! Sajnos helyhiány miatt ha megnézek egy sorozatot ki kell töröljem. Én is szeretem betartani a szabályokat, és féltem, hogy gond lesz .
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. november 23. 18:31

Szívesen!

@};- %%- @};-
hnwfs

HozzászólásSzerző: hnwfs » 2018. november 26. 15:06

Rita,

nekem volt egy hit-and-run sorozastom 90GB. Letöltöttem, megnéztem az első részt és kidobtam az egészet.
Feltöétöttem egy 9 részes, jó minésdégú 11 GB sorozatot és eltünt a hit-and-run figyelmeztetés Az avistaz fiók infórol.
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. november 26. 15:17

Ebben a tesztidőszakban két H'nR-om volt eddig. Az egyik csak úgy lett. Egyszer csak
megjelent egy "1"-es szám a jobb felső sarokban lévő sárga háromszög mellett.
A másiknak én vagyok az oka. Én is a letöltés után azonnal kitöröltem egy filmet. Egy
ideig ott volt az 1-es, aztán magától eltűnt, mint ahogy a másik is, amelyik csak úgy
ott termett.

Most még próbaidőszak van, nem kapunk büntit a hit-and-runért, de ha beélesítik a
rendszert sem hiszem, hogy egy másik fájl feltöltéssel lehet majd kompenzálni.
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. november 26. 16:05

Még mindig teszt időszak van:

Kép

Vissza: “AvistaZ”