The Equator Man, 2012, koreai sorozat, mediafire

bearbear
Fordító

The Equator Man, 2012, koreai sorozat, mediafire

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. május 19. 0:02

The Equator Man

Kép

Eredeti cím: 적도의 남자 / Jeokdoeui Namja
Egyéb cím(ek): Man From the Equator
Műfaj: Melodráma
Kategória: TV-sorozat
Részek száma: 20
Tévécsatorna: KBS2
Sugárzási dátum: 2012-03-21 - 2012-05-24
Rendezte: Kim Yong Soo
Forgatókönyvet írta: Kim In Young

Szereplők:

Uhm Tae Woong
Lee Joon Hyuk
Lee Bo Young
Im Jung Eun

Az Equator Man egy kőkemény melodráma, aminek a fő cselekménye - meglepő módon - a bosszú és a megbocsátás motívuma és két - eléggé szenvedélyes - férfi alakja köré szövevényesedik. Mivel a sorozat éppen hogy csak a múlt héten indult Koreából világ körüli hódító útjára, így egyelőre sok a találgatás. Na de lássuk, hogyan is képesek a koreaiak újítani ezen a sztorin. Az első 3-4 részben még a gyerekszereplők játszanak (hozzá kell tennem, fergetegesen jól). 4 főszereplőnk van: Kim Seon Woo, Han Ji Weon, Lee Jang Il és Choi Soo Mi. Kim Seon Woo a legerősebb srác az iskolában és első ránézésre a rettegett bajkeverő, de aki közelebbről megismeri, rájön, hogy érzelmi intelligencia tekintetében messze felülmúlja a környezetét. Miután az apja gyanús körülmények között meghal, gyökeres fordulatot vesz az élete.
Han Ji Weon egy cég elnökének lánya, akinek át kell élnie, hogyan teszi tönkre apját a törtető, mindenen és mindenkin átgázoló főgonosz. Lee Jang Il szinte mindenben Seon Woo ellentéte. A közös pont, hogy mindketten szegény környezetben nőttek fel, de Jang Il az iskola legjobb tanulója, aki tudatosan építi karrierjét, gondosan megválogatja, kivel áll szóba, hogy ügyész lehessen és visszavágjon az apját fenyegető uzsorásoknak. Na de ugye az ellentétek vonzzák egymást, így lesznek ők mindezek ellenére barátok.
Choi Soon Mi egy tehetséges ifjú képzőművész, aki szerencsétlenségére egy sámán lányaként jött erre a világra, és egész eddigi életében szégyenkezett az apja miatt. Ördögűző, halottakkal beszélgető ősökkel nem könnyű az ember lányának sorsa, ezt az is bizonyítja, hogy Jang Il, miután tudomást szerez a misztikus felmenőről, csúnyán faképnél hagyja a lányt.
Együtt átélnek még ezt-azt, aztán 13 év után újra összefonódik a sorsuk. Seon Woo sikeres üzletember lesz, Jang Il ügyész, Ji Weon egy előkelő hotel partiszervezője, Soo Mi pedig hiperrealista festő. Rajtuk kívül pedig akad még jó pár érdekes karakter...

Mediafire link:

Magyar felirat:

Kata58
Kapcsolat:

Re: The Equator Man, 2012, koreai sorozat, mediafire

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. május 20. 9:44

Jaj ez a sori valahogy kimaradt, pedig két abszolúte nagy kedvenc is van benne...éppen a napokban kezdtem újranézni a Resurrectiont vele! Köszönöm.....majd letöltöm, addig ha időm engedi meg én is onlinezek.... :x :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Majd kihagytam a tv-ben meg megy a 17óra 15-kor az M3-pn a Silla, au Izaurán pedig a királyi ház titkai 13óra 4o kor... \:D/
és egyik adón sincs közben reklám nem vágják agyon vele a sorit! @};- :-bd
bearbear
Fordító

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. május 20. 12:34

Érdemes megnézni, nálam dobogós helyen végzett. Sokszor láttam màr. Nem könnyű sorozat, de megéri.
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. május 20. 18:40

Köszi Nelli, mindenképp megnézem, de még van itt is két sori amivel félbe :x vagyok. utána jöhet! :x :ymhug: :-bd
cicus

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. május 21. 9:54

Kedves Nelli!
Most vettem észre,hogy fenn van ez a sorozat.Elolvastam amit
írtál róla,úgy hogy mindenképpen tervbe veszem és megnézem.
Köszönöm szépen,hogy lefordítottad :x
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. május 21. 15:22

Végeztem a letöltéssel, és a felirat is beszerezve! Köszönet az ajánlóért! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
bearbear
Fordító

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. május 22. 8:55

Cicus ezt nem én fordítottam, ez a feltöltések mappában van. A feliratnál tudod elérni a fordításokat, az egy külső linkre vezet.
bearbear
Fordító

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. május 22. 9:04

Kata, a reklámok miatt nem nézek tévét sem. Mire beleélném magam a történetbe bevágnak egy tíz perces idegtépést. Mostanában már az online videók elejére is bevágják a reklámot, mindegyik lejátszó... Kicsit unalmas.
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. május 22. 9:46

Nelli, az M3 nem ad reklámot közben, csak két rész között mint a régi szép időben! Ez így is kellene hogy legyen..de sajnos nem vagyunk szerkesztők.. :(( . Az Izaurán sincs...de csak azért támogatom a csatornákat, hogy minél több ázsiai sorozatot vállaljanak be, ne csak ismétlést! :-bd
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. május 26. 20:12

javítanom kell magam, mert az Izaura tv csatornán sajnos van reklám minimum3. úgyhogy marad a számítógép meg az M3 csatorna az tényleg nem szakítja meg a reklámot. ott most a Silla megy nagy örömömre! Még Samu is jön megnézni :D
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. május 26. 20:38

Hamarosan itt is a lovak közé csapok...csak a jövő hét legyen a hátam mögött... :D :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Vissza: “Korea”