Summer's Desire

Rita
Adminisztrátor

Re: Summer's Desire

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 7. 5:53

Dolores! Annyira, de annyira szeretnék még valamit fordítani tőle!
Olyasmit, mint a Summer's Desire, de egy második Le Jun Kai is
jöhet!

Szép napot kívánok!

Nem Janine Chang lett a párja:

Kép
Lulubel.la

HozzászólásSzerző: Lulubel.la » 2016. szeptember 11. 21:32

Kedves Rita!
Elsősorban elnézésedet kérem,hogy csak most tudtam idáig eljutni,de egyszerűen nincs időm még levegőt sem venni :-t x_x
Na de mindegy.. még egyszer és nem tudom neked elégszer megköszönni,hogy csak miattam vetted a fáradtságot és minden részt feltöltöttél,ezt azért nem mindenki tette volna meg,tényleg nagyon szépen köszönöm.. :x :littlehearth: :littlehearth:
A sztorira rátérve,Barbie Shu és Peter Ho által figyeltem fel,őket már láttam ,ezért csak Huang Xiao Ming volt ismeretlen számomra..
A történet kb az első 20 percben elvarázsolt,kezdve a gyönyörű opening dallal,tényleg nagyon szép(Peter Ho hangja valami csodálatos ^:)^ :littlehearth: ),van egy különleges hangulata .A sztori végig magával ragadott,az a tipikus na csak még egy részt és megyek aludni..na de csak még tényleg egy utolsót. :D Amikor sírni kellett pityeregtem,amikor mosolyogni akkor mosolyogtam,amikor körmöm rágni akkor meg azt csináltam..
.Amikor neki fogtam eldöntöttem,hogy 100% hogy Ou Chennek fogok drukkolni és én nagyon is sajnáltam szegényt még drukkoltam is neki ,hogy visszaszerezze Xia Mot,meg azok a lovagias mentéseikor úgy irigyeltem Xia Mot,hogy nagyon...imádtam minden közös jeleneteiket,meg minden és örültem is,hogy ők együttmaradtak..de egy iciri-picirit mégis fáj a szívem,és ennek az oka Luo Xi(Xiao Ming) és az a lehengerlő,ellenálhatatlan és szív összetörő mosolya,amivel nem tudom,hogy mást mennyire de engem pár mp alatt kilóra megvett :ymblushing: Hááát ze a pasas,Atyaég.. #:-s Ahogy nézett Xia Mo-ra.. Hihetetlenül sajnáltam szegényt,olyan szomorú gyerekkor után többször is eldobták és..és..áááh és még a szerelem se jött össze neki :-?? :(( és ezt a karaktert meg Xiao Ming úgy hozta..áhh,így utólag mással el se tudtam volna képzelni..
Harmad sorban ,de nem utolsósorban Yin Xia Mo azaz Barbie Shu,hát én őt a Marsban láttam és nem kétséges,hogy egy gyönyörű és szuper tehetséges színésznő akinek a gyenge sérült nő,de a jégkirálynő és minden jól áll.
Ui.Így utólag támadt egy jó ötletem amivel mindenki jól jár,Xia Mo és Ou Chen éljenek boldogan,és Luo Xit én még belerejtem a zsebemben és hazahozom *-:) ;)) ;;) Szerintem ez egy igen jó variáció.. : \:D/
Befejezésként,örülök,hogy rátaláltam erre a remek sorozatra és a Te fordításoddal élvezhettem.Remélem a jövőben még rengeteg jobbnál jobb fordításodat élvezhetem :ymhug: :x
További jó éjszakát kívánok neked! :-h
üdv,Bella..
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 12. 6:40

Kedves Bella! Amikor ilyen jó bőven megeresztett hozzászólást pillantok meg, azonnal tudom,
hogy nagyon lelkes véleménynyilvánítást fogok olvasni. Hála istennek most is bejött a sejtésem.

Minden soroddal egyet értek, én is hasonlókat éreztem, miközben néztem a SD-t. Egy dologban
különbözünk csak, hogy én a végére már nem sajnáltam Luo Xi-t.

Mielőtt láttam volna a sorozatot, már eldöntöttem, hogy Peter Honak fogok drukkolni, mert előtte
láttam a Le Jun Kai-ban és azonnal beleszerettem. Imádtam, ahogy eljátszotta Jun Kai karakterét.
Szóval elfogult voltam vele, és ennyi elég is volt, hogy felé húzzon a szívem.
Ám ahogy Luo Xit elfigyeltem, elbizonytalanodtam. Xiao Ming fantasztikusan játszotta a szerelmes
Luo Xit. Én még ilyet soha nem láttam! Gondoltam is magamban, hogy lesz Ou Chené a lány, ha
ekkora nagy szerelem van köztük. Aztán LX egyre szerelmesebb lett, sőt mániákusan szerelmes,
és őrült módra féltékeny, és ekkor éreztem azt, hogy talán van keresni valója Ou Chennek is. Ő is
olyan szép példáját mutatta meg az odaadó, a szerelméért mindent feláldozó szerelemnek, hogy
nem maradt bennem sajnálat Luo Xi iránt. Sőt egy kicsit el is vágta magát, amikor a házastársak
életébe nagyon bele akart mászni.

Nagyon szívesen segítek, ha tudok. Máskor is feltöltök egyben videókat, ha szólsz! Nagyon szívesen
a feliratokat is!

Szép hetet kívánok!

Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. szeptember 12. 9:05

szia Bella! Most , hogy olvastam a hozzászólásodat, és rajongásodat, nekem is feljött sok minden a sorozat kapcsán :D ! Nálam rongyosra lett nézve, annyiszor belenéztem, sőt a youtbos verziókat is végighallgattam az előadásokat, de Peter Ho előadása egyszerűen verhetetlen. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: Pedig lehet hallani szuper előadást, de mégis P H előadása tarol.
Kívánok további csemegézést az oldalon! Kellemes hetet Mindenkinek! :ymhug: :-h :littlehearth: :flower1:
Erzsike54

HozzászólásSzerző: Erzsike54 » 2016. november 12. 16:59

Kedves Rita ! Még csak most nézem a Summer s Desire filmet ,Nagyon sokszor posztolták a film fő cim dalát hetekig állandóan a fülembe csengett Nézegettem hol tudnák bele nézni és mikor a Chesar töltögettem akkor láttam hogy te fordítottad le .Nagyon meg örültem gyorsan meg kerestem az Avistón és már a 14 résznél járok .Ezt a filmet meg tartom mert a többszőr nézős kategoriába tartozik Imádom hogy nem kell csak erre a három karakterre koncentrálnunk ,bár mindenki jó a menedzser lány idegesítő egy kicsit .Ha végeztem meg nézem a Chasert utána keresek Peter Hoo filmet .Köszönet a fordításért még lehet a végén vissza térek .Erzsébet
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 12. 19:19

Erzsike54 írta:Kedves Rita ! Még csak most nézem a Summer s Desire filmet ,Nagyon sokszor posztolták a film fő cim dalát hetekig állandóan a fülembe csengett Nézegettem hol tudnák bele nézni és mikor a Chesar töltögettem akkor láttam hogy te fordítottad le .Nagyon meg örültem gyorsan meg kerestem az Avistón és már a 14 résznél járok .Ezt a filmet meg tartom mert a többszőr nézős kategoriába tartozik Imádom hogy nem kell csak erre a három karakterre koncentrálnunk ,bár mindenki jó a menedzser lány idegesítő egy kicsit .Ha végeztem meg nézem a Chasert utána keresek Peter Hoo filmet .Köszönet a fordításért még lehet a végén vissza térek .Erzsébet

Kedves Erzsébet!

Nagyszerű sorit választottál! Szerintem, és nagyon sokunk szerint is többször nézős,
és megtartós. Én is szerettem, hogy nem voltak felesleges mellékszálak benne.

Lehet, hogy a honlapomon jobban tudnál keresgélni:http://ezoritusubs.com/
Ha a képekre kattintasz, a fórum megfelelő topikjában találod magad.

Nálam találsz még egy Peter Ho sorozatot. Sajnos ennyi van lefordítva. Még Hayakonál
találsz egy filmjét, és kész, nincs több.

A másik sorozata itt található: http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=10&t=15
Az eleje véres, de ne törődj vele, nézd tovább. PH-t nem lehet elfeledni ebben a
szerepében.

Kép
anikochan

HozzászólásSzerző: anikochan » 2017. január 20. 17:40

Kedves Rita!

Köszönöm szépen a sorozat fordítását. Kíváncsi lettem Peter Ho-ra. :-*
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. január 20. 18:15

Annyira örülök, hogy kezdik ezt a csodás sorozatot felfedezni.... \:D/ Csak rágondolok az openingjére és már kész is vagyok ...
Jó szórakozást azoknak akik még csak most vetik bele magukat ebbe az ellenállhatatlan sorozatba! :flower1: :flower1: :flower1:
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 20. 20:34

anikochan írta:Kedves Rita!

Köszönöm szépen a sorozat fordítását. Kíváncsi lettem Peter Ho-ra. :-*

Kedves anikochan! Ez egy olyan sorozat, amit nagyon-nagyon lehet szeretni.
Remélem, te is így fogsz járni!

Olyan a szerepe, hogy nem nagyon engedi Peter Ho-nak, hogy kibontakozzon,
mert eleve egy zárkózott, megkeseredett, sokat csalódott férfit alakít.
A Li Jun Kaiban szerettem bele örökre.

Jó szórakozást kívánok!

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 20. 20:42

Kata58 írta:Annyira örülök, hogy kezdik ezt a csodás sorozatot felfedezni.... \:D/ Csak rágondolok az openingjére és már kész is vagyok ...
Jó szórakozást azoknak akik még csak most vetik bele magukat ebbe az ellenállhatatlan sorozatba! :flower1: :flower1: :flower1:

Köszi Kata az ajánlást! Számomra is ellenállhatatlan volt a Summer's Desire!
Vagy két hónapja néztem meg újra. Most a Go, Single Lady-t nézem, mert
valami ilyesmire vágynék új sorozatomnak, ha már a tervezettek nem jönnek.

Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. január 20. 22:04

Valami érkezni fog az biztos...úgyhogy én nem is nyugtalankodom emiatt...úgyis be van ígérve a teázás is..és már sütöttünk, lovagoltunk együtt..most már majd az is jöhet,,, :)) :)) :)) :)) :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 22. 6:48

Kata58 írta:Valami érkezni fog az biztos...úgyhogy én nem is nyugtalankodom emiatt...úgyis be van ígérve a teázás is..és már sütöttünk, lovagoltunk együtt..most már majd az is jöhet,,, :)) :)) :)) :)) :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Kata! teázunk, sózunk és egy elveszett királyság nyomába is indulunk.
A valamikori tibeti királyságot Guge-nak hívták:

Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. január 22. 8:59

De jó lesz az is! :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
tamika

HozzászólásSzerző: tamika » 2017. október 31. 19:28

Kedves Rita! Most fogom újra nézni! IMÁDTAM elsőre. Köszönöm,hogy láthattam és érthettem! Nagyon szeretem a fordításaidat.
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. október 31. 19:35

tamika írta:Kedves Rita! Most fogom újra nézni! IMÁDTAM elsőre. Köszönöm,hogy láthattam és érthettem! Nagyon szeretem a fordításaidat.

Kedves Tamika! Köszöntelek első hozzászólásod alkalmából!

Én ugyanígy voltam vele, mint te! Imádtam elsőre, és imádtam másodikra és harmadikra is.
A fordítással együtt ennyiszer láttam, de még lesz folytatása, csak most a Love Me If You Dare-t
nézem újra (a fordítással együtt negyedszerre).

Nagyon szívesen a feliratokat! Boldoggá tesz, hogy neked is örömet szerezhetek a fordításaimmal!

Szép estét kívánok!

Kép

Vissza: “Tajvan”