Iron Ladies (online is nézhető)

Rita
Adminisztrátor

Re: Iron Ladies (7/13) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 24. 5:24

B.Marika írta:Szia Rita! Köszönöm szépen a 7.rész feliratát!

Szia Marika! Nagyon szívesen!

@};- %%- :D %%- @};-
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 24. 5:25

novcsi6 írta:Szia! Nagyon szépen köszönöm neked a 7. részt

Szia! Neked is nagyon szívesen!

~o) :littlehearth: :D :littlehearth: ~o)
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 24. 5:47

lizzismith írta:Ritám, köszönöm a feliratot. Már tegnap este megnéztem, csak nem volt már erőm olyan későn reagálni.
Örülök Kai Ting döntésének, hogy végre lezárja a múltat, mert csak így tud tiszta lappal kezdeni. Remélhetőleg észreveszi előbb-utóbb, hogy amit ez iránt a tiszta, ártatlan szívű fiatal férfi iránt érez, az több, mint barátság.
Li Sha csalódást okozott ebben a részben. Annyira nem bízik az emberekben, hogy még a barátnőjét is képes volt megvádolni. Nagyon-nagyon nem tetszett ez az oldala. Azt látom, hogy egyre jobban érdekli David, de hogy mennyi idő lesz, míg bevallja magának és a férfinak, na az már más kérdés.
Ching Ching még nem döntött teljesen a szakítás, vagyis válás mellett, de már elindult felé, és remélhetőleg az utazás végére megérik benne a dolog, hogy nem szabad ragaszkodnia egy ilyen gerinctelen, férjnek nevezett féreghez. A "kedves" szerető sem különb egy fikarcnyit sem, mert amilyen arrogánsan rátámadt Ching Chingre, az bicskanyitogató volt. Nem szeretek senkinek sem rosszat kívánni, mert úgy vélem előbb-utóbb minden visszaüt, de mivel itt csak egy filmről van szó, ezért nyugodtan megtehetem. Mind a kettő kamatostul kapja vissza azt a fájdalmat, amit Ching Chingnek okoztak.

Szia Lizzi! Nagyon szívesen a feliratot! Ha magamból indulok ki, én is nehezen fogadnám el, hogy egy
tőlem nyolc évvel fiatalabb férfiba szerettem bele. Félre ne érts, nem ítélkezem, csak én például azt
szeretem, ha a férfi, akit szeretek idősebb tőlem, nekem ez "jön be". Úgy érzem, hogy egy Kai-Tingéhoz
hasonló helyzetben, sokat rágódnék, mielőtt magam előtt is, és mások előtt is felvállalnám az érzéseimet.

Nagyon haragudtam Li-Shára, és még nem is azért, mert rosszat feltételezett a barátnőjéről, hanem azért,
mert ahelyett, hogy nyíltan megkérdezte volna KT-got, magában pufogott, és még a beosztottjaikat is jól
összezavarta (és KT-ot, a főnöküket, is jól lejáratta) a megbeszélésen mutatott ellenséges viselkedésével.
Kai-Ting helyében ezt nem könnyen tudtam volna megbocsátani.

Sajnos be kellett látnom, hogy ennek a szörnyűséges szerelmi háromszögnek a kialakulásában, Ching-Ching
is aktív szerepet vállalt. Ha nem ragaszkodik abnormális módon ehhez a többszörösen hűtlen pasashoz, ha
nem néz el neki mindent, nem alakult volna így a házassága.

Szép hetet kívánok!

Még Ivan, aki kevésbé ismeri KT-ot is tudta, hogy nem lenne képes elbocsátani a kollégáit:

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 24. 5:50

ajussi írta:Kedves Rita!
Köszönöm szépen az új fordításokat, 5-7. részeket vittem, még nem nézem:)
További szép napokat!
Üdv.
Györgyi

Kedves Györgyi! Nagyon szívesen! Jó gyűjtögetést!

Neked is kellemes hetet kívánok!

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 24. 6:16

Kata58 írta:Na ideértem végre...kicsit elcsalt a Qwenn of sop,,,azt nézem újra...na meg a másik kínait ami hosszúnak tűnik, de igazából csak 4o percesek...már nagyon várom, hogy Ritának ahhoz is legyen kedve, kezdve a fordítását, még az sem baj, ha nem a szokott ütemben jönne a felirat.

Más...kezdeném a zárómondattal, hogy van e kedve egy baráttal kávézni...de az a felszabadult mosolyt már nagyon váratott magára. Szerintem most ébredt fel hogy nem maradt ő magára, hiszen itt van Ivan. Olyan jó látni egymás reakcióit. :littlehearth: :littlehearth:
Li Sha..hát nekem is most nagy csalódás, mert olyat feltételezett a barátnőjéről, aki egyben kolléganő hogy csak lestem. Igaz, kicsit később már korrigálta a dolgokat, de csak azután hogy a másik vezérigazgató mondta neki hogy még nem adott végleges választ. :-o
Csin...hát ideje volt lépni, de én tuti két akkora pofont adtam volna vissza, hihetetlen ekkora erővel pofon :-w :-q vágni a törvényes feleségét..
Kollégák pro és kontra...fejmosás után találják csak meg a helyüket, mert előbbre való a pletyka és riadalom, mint egyenesen rákérdezni..!
Vezérigazgató! =)) =)) =)) Marad a csapaqt, + kénytelen fizetésemelést adni..remek húzás =)) =)) =)) -
Valahogy az egy kezemen megtudom számolni hányszor kapott ez a fazon + szerepet...brrr.

Reggeli..hát elég csúnyán lebukott az elkezdődött felmelegített kapcsolat. ahogy nem is volt jövője, legalább még az utolsó előtti pillanatban lett vége. De tényleg úgy van, hogy könnyebb utolérni a hazug embert, mint a sánta kutyát! :D
Innentől, hogy a gyűrű is visszatalált a gazdájához,/majd a titkárnőnek jó lesz ha lesz képe odaadni neki / Minden mehet tovább, göngyölítve a szálakat szorítva mindhárom barátnőért, hogy mindenki megtalálja valahogy a boldogságát...lehet hogy nem is személy kell hozzá, hanem valami más....Köszönöm a fordítást, kellemes vasárnapot! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Szia Kata! The Queen of SOP!! Imádom még mindig! Hányszor láttam, Istenem! Nem tudom, hogy
melyik hosszú sorozatra gondolsz. Ha az 58 részesnek mondott Our Glamorous Time-ra,
akkor annyit tudok mondani, hogy a szeptemberi kezdést áttették decemberre.

Igazad van, Kata! Az a sírós-mosolygós arc mindent elmondott. Még kicsit siratom a régit,
de boldog vagyok, hogy volt erőm elválni, és nyitni egy új szerelem felé. Ahogy visszaadta
a gyűrűt, azonnal hívta Ivant. Már nem kell bűnösnek éreznie magát amiatt, hogy bármi
történik vele, jó vagy rossz, az első, akivel megszeretné osztani a hírt, az nem a párja,
hanem Ivan.

Fentebb írtam arról, hogy én is mennyire haragudtam Li-Shára a viselkedése miatt. A vezér
saját dugájába dőlt. Három igazgatójából kettő marad ugyan, de Chinget elveszítette és
még fizetésemelést is kell adnia. =))

Először azt hittem, hogy már megint az asszisztens furakodott be a képbe, aztán meg
kiderült, hogy Tse-Shan vette fel vele a kapcsolatot. Más nem volt, akit megkérhetett
volna, hogy hozza el az ottmaradt dolgait? Jó, hogy lebukott, mindkettőjüknek jót tett
vele. Végre szakítottak, most már mindketten szabadon engedhetik az érzelmeiket.
Kíváncsi leszek, hogy alakul Tse-Shan sorsa. Össze jönnek-e az asszisztenssel.

Nagyon szívesen! Szép hetet kívánok!

Kételynek nincs helye egy kapcsolatban, ha mégis van, az már régen rossz:

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 24. 6:21

Innen folytatom, ha hazajöttem!

Legyen szép napunk!

Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. szeptember 24. 11:37

To.Be.A.Better.Man Ritám erre gondoltam...még anno letöltöttem, mikor először szóba került...4o perc egy rész, mert az eleje zene és a vége zene a többlet...Annyira megszerettem ezt a kislányt, tuti keresni fogom miben játszik még... :D .
Egyébként most van egy új kis kedvenc, amit Vajandi fordított le a 17de 3o...tudom, hogy általában ritkán nézel mást, de ez annyira kedves, emberi, és ez a szinésznő nagyot nőt a szememben, a My Gold Family óta..ebben amilyen klasszul hozza a karakterét...hihetetlen. A Hegedűjátékok is, és külön imádat a fiatal unokaöccsöt játszó színész is...ha lehetne ezt kötelezővé tenném a tv-ben, mert annyira jó hatással van, ahogy veszik az akadályt, hogy nincs lehetetlen...közben meg a kedves humor, és az a kutyus... Külön brilliáns a házvezetőnő szlogenjei..és közben feltárul múlt. Bocsi kicsit nosztalgikus hangulatban vagyok a jelek szerint... :D ;) .
A többi választottodat is várom.
Listás a Wanted is, a TIme nagyon kemény...azzal most egy kicsit megálltam.szóval van mit nézni, ha kinéz az ember egy kicsit más felé is, és nekem annyira értékesek, hogy 9o % megörzendő....csak győzze az ember. idővel...és energiával. szép hetet mindenkinek... :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 24. 15:38

virag1 írta:Kedves Rita!

Köszi a 7. rész feliratát gyorsan meg is néztem. Úgy látam ez a lezárások és ujrakezdések ideje volt a filmben.
Ami nem működik annak be kell fejeződni. Ami számomra megint érdekes volt hogy mi NŐK vagyunk akik mindig jobban megsérülünk érzelmileg és mégis mi vagyunk azok akik azt mondják elég volt fejezzük be, mert itt is ez történt. A másik nem szereti halogatni a dolgokat és inkább halogatni a dolgokat, csak dönteni ne kelljen nekik.
Jó kis rész volt . Köszi és várom a folytatást.
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:

Kedves Virág!Igen, a felénél tartunk a sorozatnak, lezárták, amit le lehet, hogy még
az újrakezdésekhez is legyen idő. Tulajdonképpen Li-Sha és David áll a legjobban, mert
egyiküknek sem volt lezárni valója. A másik két nő esetében viszont KT a szerencsésebb,
mert bár még csak most tudta lezárni a kapcsolatát TS-nal, az érzelmei már rég kihűltek.
Ching van a legrosszabb helyzetben. Évek óta bizonygatja magának és a külvilágnak is,
hogy mennyire jó házasságban él, annyira, hogy el is hitte. Egy álomvilágban élt, mit sem
törődve a realitásokkal. Szerintem ő nagyon sokára fog beletörődni, hogy véget ért ez
az álom.

Nagyon szívesen! Kellemes hetet kívánok!

Ázsiai sorozat nincs meg ivás, részegség (hányás) és háton cipelés nélkül:

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 24. 16:00

f.ági írta:Szia Rita!
Hajnal kettőkor megint arra ébredtem, hogy a fáradság győzött, elaludtam rögtön az elején. Na de folyt. köv 2.00-kor. Szegény Ödön gondolta,hogy nem vagyok normális. :-)
Ahogy a reklámok jönnek mindig attól félek, na most lesz vége. Aztán persze egyszer vége a résznek, marad a hiányérzet és a várakozás, mert nagyon jóóó!!!

Li Shának nem ez az első mondjuk úgy rosszindulatú megjegyzése Kai Tingre. Aztán persze most is viszakozik és kiáll a barátnője mellett, de a tüske azért ott marad az emberben. A végén a cinikus mosolya miatt a vezérigazgatóval szemben ment a pont neki.
Akkor ez most csak blöff volt Kai Ting részéről, hogy átvette őket a másik vállalat?
Ching pofonkapásánál a férje hátsójába rugtam volna egy atyait. Kimutatta a foga fehérjét. Miért nem akart elválni? A jelek szerint ha a felesége otthagyta akkor a pasasé volt a lakás? Ennyi mindent egy nő fejéhez vágni, akinek valamilyen ok miatt nem lehetett gyereke, kegyetlenség.
A barátnő is megér egy misét. Kiváncsi leszek hosszútávon hogy tudja megtartani a kicsapongó férfit. – mert ugye ez is kiderült-
Li Sha és Dávid élcelődéseit nagyon birom.
Su Tsan Dávidról alkotott véleménye, miszerint éretlen a lelkem, megmosolyogtatott. Lehet nem igy fejezném ki magam vele kapcsolatban. :-)
A bevillanó kép szerint Kai Ting is a gyűjteményében volt már? Mármint Dávidéban?
Örülök, hogy Kai Ting végre feladta a próbálkozást és rövidre zárta a felmelegitett kapcsolatot. Ahogy ott egymás mellett ültek filmnézés közben, rossz volt nézni.
Sose mosolygott, látszott rajta az erőlködés, megfelelni akarás, de minek is, vagy kinek is?
Akkor most szurkolhatunk a kölyökképű szerelmes ifjúnak. :-)

Köszönöm Rita az élmény! :-)

Szia Ági! Jót nevettem, hogy hajnal kettőkor nekiálltál sorit nézni. Szerintem a mi környezetünkben
már nem mond senki semmit ránk. Megszokták, hogy kattantak vagyunk. Még Ödön is csak legyint
egyet a frissen manikűrözött mancsával. =))

Nem volt blöff Kai-Ting részéről az Alette-hez való távozás. Minden le volt beszélve, és ha nem így
alakulnak a dolgok, akkor el is ment volna a csapatával. A vezér álmában sem gondolta volna, hogy
KT nem fogja elvállalni a pozíciót. Meglephette a válasz. Ha nem említi meg KT a fizetésemelést,
lehet, hogy magától is felajánlotta volna.

Mindig leírom, most is, hogy magának is köszönheti Ching, hogy idáig jutottak a dolgok. Megbocsátott
egyszer, rendben. De a másodiknál ki kellett volna adnia a férje útját, nem pedig újra megbocsátani, és
még a szeretőt is beengedni a lakásba és az életükbe. Mit képzelt? Hogy a szerető majd nem akarja
kisajátítani a férfit? Milyen megállapodás az, hogy oké, osztozunk a férjemen, de nem lehet gyereked?
Nekem már az osztozunk a férjemen is tűrhetetlen dolog, de nála meg csak a terhességnél telt be a pohár.

KT-nál nagyon beszédes volt az is, amikor elhúzódott a búcsúpuszi elől. Már semmi porcikája nem
kívánta a pasit, egy dolog maradt a tv nézés. A tv hangja oldotta a feszült légkört, és azt, hogy nincs
egymás számára már mondanivalójuk, nem kell kínos csendben ülniük egymás mellett.

Ma este kezdek bele a 8. részbe. Mindent nagyon szívesen!

Vajon lesz-e köztük valami?

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 24. 16:13

Kata58 írta:To.Be.A.Better.Man Ritám erre gondoltam...még anno letöltöttem, mikor először szóba került...4o perc egy rész, mert az eleje zene és a vége zene a többlet...Annyira megszerettem ezt a kislányt, tuti keresni fogom miben játszik még... :D .
Egyébként most van egy új kis kedvenc, amit Vajandi fordított le a 17de 3o...tudom, hogy általában ritkán nézel mást, de ez annyira kedves, emberi, és ez a szinésznő nagyot nőt a szememben, a My Gold Family óta..ebben amilyen klasszul hozza a karakterét...hihetetlen. A Hegedűjátékok is, és külön imádat a fiatal unokaöccsöt játszó színész is...ha lehetne ezt kötelezővé tenném a tv-ben, mert annyira jó hatással van, ahogy veszik az akadályt, hogy nincs lehetetlen...közben meg a kedves humor, és az a kutyus... Külön brilliáns a házvezetőnő szlogenjei..és közben feltárul múlt. Bocsi kicsit nosztalgikus hangulatban vagyok a jelek szerint... :D ;) .
A többi választottodat is várom.
Listás a Wanted is, a TIme nagyon kemény...azzal most egy kicsit megálltam.szóval van mit nézni, ha kinéz az ember egy kicsit más felé is, és nekem annyira értékesek, hogy 9o % megörzendő....csak győzze az ember. idővel...és energiával. szép hetet mindenkinek... :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Szia Kata! A To Be a Better Mant nyugodtan töröld le a gépedről, már én is megtettem.
Nem fogom lefordítani. Nehezen hoztam meg a döntést, de most már végleges.

Nyugodtan írd meg, ha valami jó sorozatot látsz, hátha más is kedvet kap hozzá. Nem
leszek népszerű, de egyre kevésbé vagyok képes koreai műveket nézni. A múltkoriban
letöltöttem két filmet, hogy belenézek, és ha tetszik, lefordítom. Nem jutottam el oda,
hogy meg tudjam ítélni, tetszik-e, mert pár perc után abbahagytam a nézést. Valami(k)
nagyon zavar(nak) a koreai alkotásokban. Az egyiket biztosan tudom. Nem természetes
az arcuk, és az mindennél jobban zavar.

Neked is szép hetet kívánok!

Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. szeptember 24. 16:48

Szia Rita! Köszönöm a választ! végül is egy végignézést megér még így fordítás nélkül is. de nem gond, hogy így döntöttél, megértelek. Viszont Yang yang sorija meg az a sportos...az úgy magával ragadott, hogy meg sem álltam az 5. részig... :)) A kosárlabdát, a takwendót és a lovas sportokat szeretem a legjobban, még sorozatokban is. Egyéként végignéztem egy két ajánlót róla...hát csak lestem, mennyi mindent nem láttam még tőle. De az biztos, hogy a számítógépes kis zseni figurája nekem mindig a szívem csücske lesz...a baráti körével együtt. Valahogy az egyetemi légkör nekem annyira magával ragadó, lehet csak azért, mert én nem járhattam, másfelé sodort az élet. :)) Így marad az élvezetek halmaza a filmsorikon keresztül... :)) .

De azt hiszem most egy kicsit lassítok, mert a kíváncsiságom sokfelé elsodort, és a normál dolgokra meg nem maradt időm...mentségemre, Így tudtam csendben lenni, míg Samu aludt. Én nem mertem...de már bánom, nekem is jólesett volna egy kis szieszta.!

viszont most végignéztem legalább az Íront és nem bántam meg...legalább tudom mi a vége, és hogy jutottak a dolgok oda ahova..és már csak hab lesz a tortán ha már lesz fordítása! Minden várakozásunkat felülmúlja majd egy két jelenet :)) :)) :)) ;) .Szóval ha eddig tetszett, ezután lehet kedves listás történet marad.. :-bd

Na megyek teendőim után, meg megjelent mellettem de olyan csendben eltüntette a kaját a konyhában, hogy észre sem vettem, miközben itt
olvasok és írok.. :D Még jó hogy csak a puding esett áldozatul, #:-s :)) . A vacsorához még nem nyúlt. De a múltkor azzal is megtréfált, hogy kiette az edényből a másnapra tartalékolt két adagot..megjegyzem ebéd után egy órával. Mondtam neki, legközelebb a plafonra ragasztom a lábost előle míg elhűl hogy a hűtőbe tegyem... :)) :)) :))
Na ilyen helyzeteken is csak nevetni lehet...már a könnyem csorog, mert megint főzhetek holnapra :)) :(( :)) . Szabit akartam adni magamnak...hát erről ennyit.. :)) :)) :)) :)) :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
f.ági

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. szeptember 24. 19:59

Rita írta:Nem leszek népszerű, de egyre kevésbé vagyok képes koreai műveket nézni. A múltkoriban
letöltöttem két filmet, hogy belenézek, és ha tetszik, lefordítom. Nem jutottam el oda,
hogy meg tudjam ítélni, tetszik-e, mert pár perc után abbahagytam a nézést. Valami(k)
nagyon zavar(nak) a koreai alkotásokban.

Rita! Valahogy én is ezt érzem. Azért is örülök, hogy egyre több kinait forditanak ma már.
3 olyan szinész van, akinek megnézném a valamikor is készülő új sorozatát, de már azt is nehezen.
Imádtam a történelmiket, de a sok szurkapiszka annyira kiszámitható már ennyi idő után.
Valahogy a kinai, tajvani sorozatok sokkal életszerűbbek. Ugyanigy a japán is, de az még jobban megszűri a nézőit.
Gabóci5

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. szeptember 24. 21:45

Szia Rita! Ide is ide értem. Köszönöm a 7. részt, a feléhez értünk,és több dolognak megnyugtatóan pont került a végére.
Továbbra is nagyon tetszik a sorozat. :) Várom a folytatást, valószínű mikor vasárnap hazajövök, hétfőn azzal fogom kezdeni. ;)
Kép
zsuzsianyu2

HozzászólásSzerző: zsuzsianyu2 » 2018. szeptember 25. 12:00

Kedves Rita Köszönöm a 7. részt ..Jol alakulnak a élet dolgai a hölgyeknek ! Nekem nagyon tetszett a döntésük ! :)
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 27. 18:59

Kedves Gabi, Zsuzsi és Ági! Holnap válaszolok mindannyiótoknak!
Most igyekszem fordítani, hogy holnap kitehessem a 8. részt.

Csak azért ugrottam be, hogy vajon kitaláljátok-e, hogy ki ez a párocska,
aki ennyire fogja egymás kezét. De jó a 8. rész is!!!

Kép
cicus

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. szeptember 28. 9:36

Szia Rita!
Szerintem a párocska Kai Ting és Iván :)
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 28. 15:29

Cicus! Köszi a választ, de nem nyert!

Este érkezem a 8. résszel!

Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. szeptember 28. 16:00

hurrá...az az este meg már nincs is olyan messze.... :D ;) :-bd :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 28. 18:06

Gabóci5 írta:Szia Rita! Ide is ide értem. Köszönöm a 7. részt, a feléhez értünk,és több dolognak megnyugtatóan pont került a végére.
Továbbra is nagyon tetszik a sorozat. :) Várom a folytatást, valószínű mikor vasárnap hazajövök, hétfőn azzal fogom kezdeni. ;)

Szia Gabi! Én is ideértem végre! Nagyon szívesen a fordítást! A mai, 8. részben
még megnyugtatóbb és még felkavaróbb események lesznek, mint a 7.-ben voltak.

Nem tudom, merre jársz, de érezd jól magad! Kellemes hétfői sorozatolást kívánok!

Kai-Ting még szomorú, de nem sokáig!

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 28. 18:12

f.ági írta:Rita! Valahogy én is ezt érzem. Azért is örülök, hogy egyre több kinait forditanak ma már.
3 olyan szinész van, akinek megnézném a valamikor is készülő új sorozatát, de már azt is nehezen.
Imádtam a történelmiket, de a sok szurkapiszka annyira kiszámitható már ennyi idő után.
Valahogy a kinai, tajvani sorozatok sokkal életszerűbbek. Ugyanigy a japán is, de az még jobban megszűri a nézőit.

Szia Ági! remélem, a kínaiaknál soha nem fogom a csömört megérezni. Mi is lenne akkor?
Rossz belegondolni is. A japán nem alternatíva számomra. Soha nem tudtam megszokni,
megszeretni őket. A thaioknál csak a feldolgozások jönnek be. Tajvaniban ritka, ami
ennyire tetszik, mint az Iron Ladies, hongkongiban még kevesebb....

Kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 28. 18:16

zsuzsianyu2 írta:Kedves Rita Köszönöm a 7. részt ..Jol alakulnak a élet dolgai a hölgyeknek ! Nekem nagyon tetszett a döntésük ! :)

Kedves Zsuzsi! Nekem is nagyon tetszett, a mai részben lévők meg még jobban!
Jó lesz nagyon! Máris teszem kifelé!

Csak hogy egy kicsit hízzon a májunk!

Kép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 28. 18:21

Jó szórakozást kívánok a 8. részhez!

Munkahelyi gondok, sikkasztás, csalás, csalódás...ezek vannak a mérleg egyik serpenyőjében.
A másikban pedig szerelem, szerelem, szerelem...amerre csak nézünk.

Kép
Kép
cicus

Re: Iron Ladies (8/13) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. szeptember 28. 18:42

Szia Rita,köszönöm szépen a 8.részt.Jó kis esti szórakozás lesz ez is :x
A lány ruhájáról gondoltam mert ez KT stílusa :ymblushing:
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. szeptember 28. 18:48

köszönöm, máris nézem :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 28. 19:00

Cicus! Pedig meg akartam mondani a megfejtést, és elfelejtettem!

Li-Sháról és Davidről van szó. Annyira igyekeznek magukkal és a külvilággal
elhitetni, hogy szerelem nélküli nyitott kapcsolatban élnek, hogy észre sem
vették (de sejtik már), hogy jól beleszerelmesedtek a másikba. Hihi! =))

Kép

Vissza: “Tajvan”