Memory Lost (2016)

Kata58
Kapcsolat:

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. június 8. 19:07

Én is már ki tudja hányadszor, de újra kezdtem a sorit, igaz nem olyan tempóban mint szeretném..de akkor is olyan jó viszontlátni..6. résznél tartottam... :x
Ir-csi

Re: Memory Lost (2016)

HozzászólásSzerző: Ir-csi » Tegnap, 20:11

Szia Rita!
Megnéztem a sorit maratonban. Összességében tetszett, izgi volt. Köszönöm szépen ^:)^
Néhány gondolat, ami megragadt bennem a film közben:
Spoiler: mutasd
1. Kihaltak voltak az utcák, néhány ember, egy-két kocsi. Ez különösen a sori első felében volt így.
2. Nem olvastam még a kommenteket, de valszeg nemcsak nekem volt kezdettől fogva egyértelmű, hogy ki itt a "Főpszicho", ugye? :-? :D
3. A Han Chent alakító színészünk szája, álla kicsit furi volt nekem, mert a szemem minduntalan megakadt rajta. Talán egy kis szépészeti beavatkozás áll a háttérben? Mindegy tetszett a kapcsolat-felfogása :ymdaydream:
4. Furcsa volt a sok beteg együtt, mármint hogy ennyi pszicho egy kooperáló csoportban működik, végül tetszett, hogy a végén borult a mutatvány és meginogtak a "Mintaképben".
5. Tetszett, hogy kicsit játszottak az idővel.
6. Tetszettek a karakterek, sokx éppen ők vitték a sztorit a hátukon.
7. Tetszett, hogy a koreaiakkal ellentétben nem volt prűd a sori a szexualitás, szerelem, párkapcsolat terén.
8. Egy-két vonatkozásban felmerült bennem néhány kérdés, mert a film szinte már amerikaias volt. Erre most nem ugrik be konkrét példa, ehhez újra kellene sztem néznem. Ja, furi volt, hogy mindenki milyen jól szituált körülmények értsd luxusban él \m/ :-?
9. Akárhogy is a műfaji kritériumokat hozta és jól működött, mert lekötötte a figyelmemet és néztem egyik részt a másik után :ymapplause:
Köszönöm szépen a munkádat, Rita!
^:)^ ^:)^ :littlehearth:
Kép

Vissza: “Kína”