My Sunshine + rendezői változat

schwiegel

Re: My Sunshine + rendezői változat

HozzászólásSzerző: schwiegel » 2017. október 31. 15:40

Köszönöm szépen a sorozat fordítását! Örülök, hogy láthattam a feliratoddal. Az elejétől a végéig nagyon élvezetes volt. Köszönöm!
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 2. 7:28

schwiegel írta:Köszönöm szépen a sorozat fordítását! Örülök, hogy láthattam a feliratoddal. Az elejétől a végéig nagyon élvezetes volt.
Köszönöm!

Nagyon szívesen a teljes sorozatot! Én is örülök, hogy megnézted,
és hogy Neked is örömet szerezhettem a fordítással!

Szép napot kívánok!

Kép Kép
Unni2011

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2017. november 3. 19:22

Rita, hálásan köszönöm ennek a sorinak a fordítását is. @};-
Ha apránként is, de a végére értem én is. Nem is értem rá megírni neked, hogy mi lassította le a tempómat.
Spoiler: mutasd
A koreai kirándulásomat követően a rám váró munka dandárját letudva, nagy elánnal el kezdtem nézni, el is jutottam kb. a 20. részig, amikor keresztapám bekerült az intenzív osztályra egy életmentő műtétet követően. Mindez derült égből villámcsapásként következett be...csoda, hogy eljutottunk a műtétig... szinte minden szabadidőmet nála, ill. a megzakkant családomnál töltöttem. 10% esélye volt a túlélésre. Még a gépemet sem értem rá bekapcsolni, telóról leveleztem is, amit a kisbetűk miatt kevésbé szeretek. Már szerencsére otthon van, ezt a csatát egyelőre megnyertük.

A sorozat nagyon-nagyon tetszett. Minden percét élveztem. Talán így tudnám a legtömörebben kifejezni az érzéseimet. :littlehearth:
Sikerült megint egy olyan sorozatot választanod, ahol tulajdonképpen senkit sem kellett utálnom. A maga módján mindenki szerethető volt. Talán csak MS édesanyját nem fogom tudni a szívem mélyén megérteni sosem.(Az eszemmel is inkább csak sejtem, hogy mi lehetett a baj nála.)
Nekem Hui is szimpatikus volt, sőt kifejezetten jóképűnek találtam. A vége felé éreztem kissé mániásan eltúlzottnak a ragaszkodását. Mellé a hűséges titkárnője lenne való.
Ami nagyon tetszett a sorozatban, hogy a színészek patakokban folyó könnyei nélkül is átélhettem a szereplők érzéseit. ^:)^
Másrészt katartikus élményt nyújtott a nem elkapkodott, szép lezárása a történetnek, valamint az oldalszálak elvarrása.
Erre általában ritkán szánnak elég időt a sorozatkészítők manapság.
Nagyon örülök, hogy nem a rendezői változattal kezdtem. Másnak sem tanácsolnám a felcserélt sorrendet, ha még a későbbiekben tervezi megnézni a sorit. "Szegényebb lenne egy szép sorival."
Köszönöm ezt a nagyszerű élményt! ^:)^ Nélküled biztosan elkerült volna ez a sori.
Kép
KépKépKép
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 4. 8:28

Szia Anna! Tudtam, hogy neked is nagyon fog tetszeni ez a sori!Igazából nekünk, vagyis a 40-50-es
korosztálynak való a történet. Az tudja igazán értékelni a forgatókönyvíró, a színészek, a rendező
munkáját, aki már bőséges élettapasztalattal rendelkezik.

Én is nagy erényének tartom, hogy láthattunk esküvőket, és gyermekek születését is megérhettük.
Azonkívül az is nagyszerűen volt megcsinálva, hogy amikor Mosheng és Yichen kezdett révbe érni,
és keveset kellett miattuk izgulni, akkor egy ügyes mozdulattal az addigi mellékszereplőket, Xiao Xiao-t
és Yuanfenget is felminősítették főszereplőkké, és nekik is elkezdhettünk drukkolni, majd ráadásként
még Yimei boldogságát is megkaptuk. Nem csoda, hogy minden percét élveztük, nem volt üresjárat.

Spoiler: mutasd
Nagyon sajnálom, ami keresztapáddal történt, de hatalmas szerencsével túljutott a nehezén. Jobbulást
kívánok neki! Jó a rosszban, hogy azután történt, hogy hazajöttél, nem előtte.

Nagyon szívesen az élményt! Kellemes hétvégét kívánok!

Wallace Chung és Tiffany Tang rengeteg érzelmet képes volt átadni, közvetíteni. Imádtam!

Kép Kép
Delfike74

HozzászólásSzerző: Delfike74 » 2017. november 13. 11:07

Sziasztok!
Szia Rita!
Annyira örültem mikor megláttam,hogy lefordítottad a sorozatot!
Gyorsan le is töltöttem a videókat és a feliratot.
ma neki akartam állni nézni és sajnos nem sikerült...
Lemezolvasási hibát ír ki a laptopom a 32, részhez, a rendezői változattal nincs gondom.
most mi tévő legyek?
Esetleg emailcímre eltudnád küldeni?
Köszönöm! Delfike

delfike74@gmail.com
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 14. 5:39

Kedves Delfike! A fb-on olvastam, hogy már megkaptad a feliratokat!
Nem tudom, hogy mi lehetett a probléma, de a lényeg, hogy most már
meg tudod nézni a sorozatot!

Szép napot és jó szórakozást kívánok!

Kép

Vissza: “Kína”