Love Me, If You Dare (2015)

Rita
Adminisztrátor

Re: Love Me, If You Dare (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. október 28. 5:50

Jóbi Éva írta:Szeretném meg köszönni a munkádat. Szeretem a fordításaidat nagyon jó a téma a sorozatok választásánál Köszönöm még egyszer. :x :x :x :x

Kedves Éva! Köszöntelek az első hozzászólásod alkalmából!

Mindegyik fordításomat nagyon szívesen! Örülök, hogy hasonló az ízlésünk,
így a jövőben is lesz közös sorozatunk!

Kellemes hétvégét kívánok!

Kép
zsuzsy80

HozzászólásSzerző: zsuzsy80 » 2017. november 22. 17:05

szeretném megkérdezni hogy magyar feliratot hogy tudom elérni a sorozathoz a megan?
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 22. 17:11

Kedves Zsuzsi! Köszöntelek első hozzászólásod alkalmából!

Csak a videókat találod a megán, a feliratok a sorozat ismertetője alján, a "Csatolmányok"-ban
található. Egy kattintás, és már töltheted is le! Ha így se menne, akkor elküldöm emailben.

http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=10&t=13

Kép
zsuzsy80

HozzászólásSzerző: zsuzsy80 » 2017. november 22. 18:10

kedves Rita sajnos nemsikerül a magyar felirat a csatolmányt nem engedi megnyitni mit tegyek?
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 22. 18:13

Azonnal elküldöm arra az email címedre, amin beregisztráltál!

:D
zsuzsy80

HozzászólásSzerző: zsuzsy80 » 2017. november 22. 18:27

köszönöm
lizzismith

HozzászólásSzerző: lizzismith » 2017. december 20. 16:36

Ritám!
Tényleg eszméletlenül jó sorozat. Többször végignéztem az utolsó képkockákat. Nekem nem sejtelmes a mosolya, inkább olyan aki végre mer boldog lenni. Mindenki azt lát benne, amit el szeretne képzelni. Aki a folytatást vágyja, természetes, hogy rejtélyes mosolyt lát.
Köszönöm a fordítást, nagy élmény volt.
"Az egyoldalú szerelemnek is van szavatossága"
- idézet Strong Woman Do Bong Soon című filmből
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. december 20. 18:00

Szia Lizzi! A gyorsaságod a bizonyíték arra, hogy egy szuper sorozatot láttál. Annyira
örülök neki, hogy belevágtál! Kár lett volna kimaradni ebből az élményből.

Annyira beszéltek a folytatásról, hogy a vikin meg is csinálták a helyét, és a csapat
is összegyűlt, aki majd fordítja. Aztán nem lett második évad. Sajnos!

Biztos vagyok benne, hogy a Memory Lostot is ennyire fogjuk szeretni!

Nagyon szívesen a fordítást!

Kép
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. december 20. 19:08

Erről jut eszembe Rita, ha netántán lenne 2. évad, vagy másik soridból amit fordítottál második évad, csak mert a vikin fordítják, remélem azért ragaszkodsz ahhoz, hogy a Te fordításoddal legyen meg itt a második évad...Nem szeretem a vikit...és néha hemzsegnek a hibáktól szó szerint---

A csigát sem tudom rendesen megnézni mert csak az első pár rész fordítása jó a többi sirógörcs... :-o :( :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Barbi008

HozzászólásSzerző: Barbi008 » 2017. december 29. 19:00

Kedves Rita!

Köszönöm szépen a sorozat fordítását :D
Nagyon sokáig szemeztem vele, de most belekezdtem. Hát.... szerelem volt első benyomásra. :littlehearth:
Most tartok a közepénél, eddig nagyon izgalmas, rejtélyes, és azt hiszem még csak most jön a java :)
Nagyszerű sorozat, nagyszerű fordítás.
Köszönöm szépen.
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 5. 20:17

Kedves Barbi! Ne haragudj! Valahogy elkerülte a figyelmemet, hogy ide írtál! De milyen jó,
hogy rátaláltam, és olvashattam a véleményedet! Nagyon örültem neki!

Szerencse, hogy végül úgy döntöttél, hogy elkezded. Ez tényleg egy jó kis misztikus, rejtélyes,
csavaros történet, és a szereplők is kitesznek magukért.

Köszönöm a dicséretet! Jól esik nagyon! Élvezet volt fordítani is, nemcsak nézni!

További jó borzongást!

Kép
wsxwsx18

HozzászólásSzerző: wsxwsx18 » 2018. január 13. 9:03

Szia Rita,

Bánatomra végeztem ezzel a remek sorozattal, pedig mostanában nem mindig volt időm erre a sorozatra is, és tudat alatt szerintem nem is akartam gyorsan a végére érni.
Ennek a sorozatnak minden egyes percét/másodpercét élveztem. Volt, hol körmeimet rágtam az izgalom miatt, volt, hogy ideges voltam, mert senki nem úgy cselekszik, ahogy én arra számítottam volna. :D Ez a sorozat rengeteg érzelmet váltott ki belőlem, hisz volt minden, amire egy lány vágyik, ha egy kicsit elakar vonulni a világ elől és csak leülni és élvezni/izgulni/koncentráltan figyelni az eseményeket. :D Számomra ez a sorozat az idei number one, memory lost-tal együtt. Nem tudok kiemelni egyetlen egy olyan részt sem, ami jobban tetszett volna a többinél, hisz engem teljesen megnyert magának.

A fő fő fő gonosz számomra annyira jelentéktelen volt, hogy azt el se tudom mondani, mikor megláttam, addig, azt se tudtam kicsoda, míg Bo el nem magyarázta... Én vagy száz másik emberre számítottam/gondoltam volna, mint rá. De ettől függetlenül volt értelme,szóval elfogadom :D :D

Nagyon örültem, hogy happy end befejezést kaptunk, hisz, már annyi szörnyűség történt, hogy már nem lettem volna képes elviselni a szomorú véget. A vége tényleg egy kicsit sejtelmes lett, mintha azt akarták volna érzékeltetni velünk, hogy még közel sincs vége, de végül is, nem panaszkodhatunk a mert kerek, lezárt történetet kaptunk, aminek roppantul örülök, mert ha nem így zárják le és nem lett volna folytatása, na akkor lettem volna csak igazán mérges. :D

Köszönöm, hogy lefordítottad, valamint figyelmembe ajánlottad és most már ezt is a magaménak tudhatom.
További szép hétvégét! :flower1: :littlehearth:
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 13. 10:00

szia Brigi, annyira örülök, hogy ennyire nagy kedvenc lett neked is ez a sorozat! Többször visszajövök én is a történethez kalandozni, és a csodaautót is imádom benne, és persze a segítőtársakat! :D :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 15. 18:28

Szia Brigi! Én is így voltam vele, mint te, mint amikor egy jó könyv véget ér, és hirtelen nem tudod,
mit kezdj magaddal, mert, hogy másik könyvbe nincs kedved belekezdeni.

A végén jó kis csavarok voltak, igaz? Az egyiket még meg sem emésztettük, és máris ott volt a másik.

Én is azt hittem, hogy a kis kínzós pszichopatánk lesz a fő őrült, aztán volt egy tőle őrültebb is.

Amikor fordítottam, a fordítással haladtam, nem néztem meg előre a részeket. Emlékszem, hogy én is
nagyon izgultam azért, hogy happy enddel végződjék. Nagyon a szívemhez nőtt A Professzor és Yao Yao,
utáltam volna, ha történik velük valami. Kicsit sajnáltam Xunrant (Yao Yao rendőr barátját). Jó lett volna
őt is barátnővel látni, de hát egy thriller általában nem a romantikáról szól... kivéve a Memory Lostot!
Hála Istennek!

Nagyon örülök, hogy megnézted, és hogy ennyire tetszett! Mindent nagyon szívesen!

Kép

Vissza: “Kína”