Go Princess Go (online is nézhető)

terezke4545

Re: Go Princess Go (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: terezke4545 » 2018. szeptember 24. 22:49

Rita Kedves---- A Go Princess Go megnézve , tele humorral, lábvillantós lenge ruhákkal amik nagyon tetszettek, egyszerűek voltak és nagyon szépek. A mosolytalan koronaherceg igazi emberséges volt ami ritka egy trónért vívott harcban. A befejezést mindenki maga dönthette el melyiket szeretné. Nekem az első volt az igazi csak azt hiányoltam nem lehetett tudni ki gyilkoltatta meg őket---lehet a 9-ik herceg tért vissza a száműzetésből de ez már fantázia. Egy másik fordításodat fogom megnézni a Love Me-t, kell egy kis izgalom. :flower1: :flower1: :flower1:
Rita
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. október 1. 20:30

terezke4545 írta:Rita Kedves---- A Go Princess Go megnézve , tele humorral, lábvillantós lenge ruhákkal amik nagyon tetszettek, egyszerűek voltak és nagyon szépek. A mosolytalan koronaherceg igazi emberséges volt ami ritka egy trónért vívott harcban. A befejezést mindenki maga dönthette el melyiket szeretné. Nekem az első volt az igazi csak azt hiányoltam nem lehetett tudni ki gyilkoltatta meg őket---lehet a 9-ik herceg tért vissza a száműzetésből de ez már fantázia. Egy másik fordításodat fogom megnézni a Love Me-t, kell egy kis izgalom. :flower1: :flower1: :flower1:

Kedves Teréz! Elnézést, hogy csak most írok! Olvastam, amikor elküldted a hsz.-t, de mivel nem
válaszoltam azonnal, elfelejtettem.

Ilyen ez a Go Princess Go! Szinte mindenki imádta, aki elkezdte nézni. Ritka, hogy a romantikát,
a humort, a komédiát és a tragédiát így össze tudják ötvözni. Nekem is az első befejezés tetszett
jobban, de igazából nem voltam nagyon szomorú a vége miatt, mert arra gondoltam, hogy legalább
halálukban együtt lehetnek. Mert ha belegondolunk, Peng Pengnek vissza kellett volna jönnie a
saját idejébe, sehogy sem folytathatták volna a közös életüket. Vagy mégis? Nem tudom...

A Love Me ugyanolyan nagy kedvencem a maga műfajában, mint a GPG a sajátjában. Jól választottál!

Jó szórakozást, kellemes borzongást kívánok!

Kép
Elthan

HozzászólásSzerző: Elthan » 42 perccel ezelőtt

Köszönöm a fordítást! Hamar végig néztem, mert tetszett. Érdekes is volt és humoros, illetve szépen fokozatosan átment érzelmesbe de így is kiváló volt. Feltűnt, hogy szinte csak néhány színtéren volt az összes forgatás. A fák, csonkolt fák voltak, különböző művirágokkal díszítve és még különböző apróság. De utólag olvastam, hogy rendkívül kis költségvetésű sorozat volt. Így viszont még jobban megemelem a kalapom a stáb és a színészek előtt. Ez számomra kb. olyan kultikus film, mint az "Indul a bakterház". Biztosan megnézem még. A színészek kiválóak voltak.

Vissza: “Kína”